معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
یه توضیح ریز راجب کار با این برنامه میدی ؟
توضیح به اون کاملی که دادم و بیشتر بدرد ریست کردن اپدیت میخوره که گفتم
شما یه بازی نصب کنی با اپدیت بالاتر بعد دیدی اپدیت بالاتر یه مشکل داره وقتی پاک کردی دوباره اپدیت پایینتر نصب کردی داخل بازی نمیره و اپدیت بالاتر رو درخواست میکنه و با این برنامه درستش میکنی
این روش چی ؟ هنوزم بدون بن کار میکنه ؟
این روش که بن نداره یه برنامه هست که هکرها ساختن و کار میکنه یا نه باید تست کنی

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
توضیح به اون کاملی که دادم و بیشتر بدرد ریست کردن اپدیت میخوره که گفتم
شما یه بازی نصب کنی با اپدیت بالاتر بعد دیدی اپدیت بالاتر یه مشکل داره وقتی پاک کردی دوباره اپدیت پایینتر نصب کردی داخل بازی نمیره و اپدیت بالاتر رو درخواست میکنه و با این برنامه درستش میکنی

این روش که بن نداره یه برنامه هست که هکرها ساختن و کار میکنه یا نه باید تست کنی
آخه من الان دو تا مشکل دارم یکی آپدیت ۱.۰.۸ بازی مورتال کمبت ۱۱ و گیر کردن توی updating game data هست یکی هم اجرا نشدن بازی های nes که فکر کنم مشکل هردوتاشونم link a nintendo account باشه دنبال یه راهنمایی هستم کارم راه بیفته

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
آخه من الان دو تا مشکل دارم یکی آپدیت ۱.۰.۸ بازی مورتال کمبت ۱۱ و گیر کردن توی updating game data هست یکی هم اجرا نشدن بازی های nes که فکر کنم مشکل هردوتاشونم link a nintendo account باشه دنبال یه راهنمایی هستم کارم راه بیفته
هر دو بازی لینک اکانت میخواد ولی بازی مورتال اپدیت پایینتر .1.2 بگیر اوکی هست و اپدیت 1.8 و بالاتر هم گرفتی لینک اکانت کردی موقع رد شدن همونجا که گیر میکنه قبلش ایرپلن مد رو غیر فعال کن و به یه نتی وصل شو ولی 90dns ست باشه اونجا رد میشه و بعد که رد شد باز ایپرلن مد فعال کن و در کل همون اپدیت پایینتر نصب کنی سنگینتره

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
هر دو بازی لینک اکانت میخواد ولی بازی مورتال اپدیت پایینتر .1.2 بگیر اوکی هست و اپدیت 1.8 و بالاتر هم گرفتی لینک اکانت کردی موقع رد شدن همونجا که گیر میکنه قبلش ایرپلن مد رو غیر فعال کن و به یه نتی وصل شو ولی 90dns ست باشه اونجا رد میشه و بعد که رد شد باز ایپرلن مد فعال کن و در کل همون اپدیت پایینتر نصب کنی سنگینتره
اگه خدایی نکرده کنسولم بن شد از کجا بفهمم ؟

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
نسخه بتای امولاتور PPSSPP برای اجرای بازیهای PSP بر روی سوییچ

لینک دانلود
PUBLIC_PPSSPP.7z

اموزش باید قبل از دانلود شما RetroArch رو نصب و فایلهای دانلودی بالا رو تو پوشه retroarch در روت مموری بریزید و بعد از اجرای ریترو ارچ باید قسمت Load Core برید و sony play station portable PPSSPP رو انتخاب و بعد از قسمت load content برید فایل رام بازیتون رو اجرا کنید و این اموزش روی فریمور 7.0.1 و اتمسفر 8.6 تست شده و جواب میده و روی ورژنهای پایینتر اتمسفر یا حتی فریمور پایینتر ممکنه باعث هنگ سوییچ یا اجرا نشدن و پریدن بیرون از ریترو بشید و فعلا این نسخه اولیه امولاتور هست و بعضی بازیها فریم ریت پایین دارن یا ممکنه اجرا نشن.
سلام داش علی
این لینک پاک شده . از gbatemp دانلود کردم و تو پوشه retroarch کپی کردم ولی تو لیست core نمیاره psp رو

فایل نصبی retroarch هم نصب کردم ولی رو صفحه اصلی بدون عکس هست و اجرا نمیشه

یه سوال دیگه با برنامه pplay فیلم که اجرا میکنم زیرنویس فارسی رو یا مربع نشون میده یا کاراکترهای عجیب و غریب
راهنمایی میکنی بیزحمت

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام داش علی
این لینک پاک شده . از gbatemp دانلود کردم و تو پوشه retroarch کپی کردم ولی تو لیست core نمیاره psp رو

فایل نصبی retroarch هم نصب کردم ولی رو صفحه اصلی بدون عکس هست و اجرا نمیشه

یه سوال دیگه با برنامه pplay فیلم که اجرا میکنم زیرنویس فارسی رو یا مربع نشون میده یا کاراکترهای عجیب و غریب
راهنمایی میکنی بیزحمت

سلام داداش نسخه ریتروارچ رو بیخیال شو و امولاتور مجزا برای psp بعد اون اومد که خیلی بهتره و اول پست زیر بخون و بعد از لینک دومی که گذاشتم اخرین ورژن دان کن و همون نسخه توی پستم خوبه مشکلی نداره و تنظیمات شیدر و رزلوشن هم دستکاری کنی کیفیت بالاتر میره طبق عکس زیر و سیستم هم اورکلاک کنی بهتره پستهای بعد رو بخون در مورد اورکلاک
psppps.jpg

ورژن جدید امولاتور
Release_PPSSPP_Standalone.7z

در مورد زیرنویس شاید اصلا ساپورت نکنه این برنامه و بصورت یونیکد سیوش کن شاید درست نشون داد یا بصورت sub/idx تبدیلش کن و تو نت سرچ کن منم زیاد سر در نمیارم

علی جان این لینکی که دادی کار نمیکنه فایلشو میتونی برام بفرستی تلگرام NintendoSwitch23@

شما هم پست بالا بخون

• Like
Reactions: shylord and mehran

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام داداش نسخه ریتروارچ رو بیخیال شو و امولاتور مجزا برای psp بعد اون اومد که خیلی بهتره و اول پست زیر بخون و بعد از لینک دومی که گذاشتم اخرین ورژن دان کن و همون نسخه توی پستم خوبه مشکلی نداره و تنظیمات شیدر و رزلوشن هم دستکاری کنی کیفیت بالاتر میره طبق عکس زیر و سیستم هم اورکلاک کنی بهتره پستهای بعد رو بخون در مورد اورکلاک
psppps.jpg

ورژن جدید امولاتور
Release_PPSSPP_Standalone.7z

در مورد زیرنویس شاید اصلا ساپورت نکنه این برنامه و بصورت یونیکد سیوش کن شاید درست نشون داد یا بصورت sub/idx تبدیلش کن و تو نت سرچ کن منم زیاد سر در نمیارم

شما هم پست بالا بخون
ممنون داداش
وقتی بازی اجرا میکنم دستگاه هنگ میکنه و ارور میده Error Code:2144-0001 و باید دستگاه رو ی استارت کنم
فریمور هم 8.1.0 ReiNX هست

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ممنون داداش
وقتی بازی اجرا میکنم دستگاه هنگ میکنه و ارور میده Error Code:2144-0001 و باید دستگاه رو ی استارت کنم
فریمور هم 8.1.0 ReiNX هست
داداش توضیحات کامل بخون باید بصورت فول رم بازی اجرا بشه یعنی شما دکمه R هست میگیری میری داخل البوم و همون رو میگیری روی یک ایکون بازی به دلخواه میزنی بصورت همزمان و وارد قسمت برنامه ها میشه و حالا اجرا کنی ارور نمیده(رینکس هم باید داشته باشه همچین اپشنی ولی اگه دیدی نشد و نرفت داخل برنامه ها با کاری که گفتم از اتمسفر استفاده کن)

• Like
Reactions: shylord and mehran

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دوستان انگار من با برنامه dev menu یه گندی زدم به بازیم ارور عجیبی میده کسی راه حلی برای این مشکلم نداره ؟
شایذ تیکتها رو پاک کردی یا هر چیز دیگه و پاک کن از اول نصب کن و اگه باز درست نشد میتونه مال سیو بازی هم باشه اونم باید پاک کنی

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
من بازی Diablo 3 رو از 3 جای مختلف دانلود کردم ولی همگی موقع نصب این ارور میده :
Faild to read NSP Matadata
Unknown NCA magic (decryption faild

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من بازی Diablo 3 رو از 3 جای مختلف دانلود کردم ولی همگی موقع نصب این ارور میده :
Faild to read NSP Matadata
Unknown NCA magic (decryption faild
دلایل
فریمورت اپدیت کن به اضافه تمامی موارد هک مثل cfw مورد استفادت و سیگپچها و یه پک گذاشتم تو صحفه اخر تایبک اپدیت بدون نیاز به جیگ از اون استفاده کن و یا با اموزش همون تابیک صحفه اول فریمور رو اپدیت کن بقیه موارد هم از sdsetup بگیر
برنامه ای که نصب میکنی بروز کن مثلا گلدلیف الان ورژن 7 هست و لیتیوم و تاینفول ورژن 4.10

• Like
Reactions: mehran

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
کسانی که به ورژن قدیمی Tinfoil عادت کردن میدونن از فریمور 7 به بالا این برنامه محبوب ارور میداد موقع نصب بازی و بروز دیگه نشد و حالا کاربران درخواست دادن و ورژن جدیدی ازش اومده که تا فریمور 9 کار میده و برای استفاده از این ورژن قدیمی باید بازیها رو در پوشه Tinfoil\Nsp در مموری بریزید.

لینک دانلود
Tinfoil v0.2.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر