معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
حجم خود بازی و زیرنویس حدودا ۱۰۰ گیگه خواستم کسی که میخواد همچین حجمی زیرنویس بگیره با بیشترش اشنا بشه چی داره میگیره و دیگه قرار نبود بیشتر بگم😁
دوست عزیز میشه لطف کنید و بگید که حجم زیرنویس به تنهایی چه مقدار هستش ؟؟ مرسی . در ضمن خبر خیلی خیلی عالی ای بودش . یعنی کسانی که زحمت این کار رو کشیدن بر مشکلات فنی و غیره غلبه کردن و اگر دوست داشته باشن میتونن هر بازی ای رو که بخوان واسه PS4 زیرنویس کنن .

abbascfc

کاربر سایت
Sep 28, 2015
8
حجم خود بازی و زیرنویس حدودا ۱۰۰ گیگه خواستم کسی که میخواد همچین حجمی زیرنویس بگیره با بیشترش اشنا بشه چی داره میگیره و دیگه قرار نبود بیشتر بگم😁
باتوجه به توضیحاتت به نظر ترجمه خوبی داشته باشه
از کجا میتونم این زیرنویس رو دانلود کنم ؟ فایلش چند گیگ هست و چجوری بفهمم با نسخه ای که تو کنسول دارم تطابق داره؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
باتوجه به توضیحاتت به نظر ترجمه خوبی داشته باشه
از کجا میتونم این زیرنویس رو دانلود کنم ؟ فایلش چند گیگ هست و چجوری بفهمم با نسخه ای که تو کنسول دارم تطابق داره؟
درود
از اینجا میتونی دانلودش کنی،حجمش 20 گیگه.
آیدی بازی CUSA08519 و آپدیت 1.29

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
درود
مخلص داداش بهنام .
رفیق من دانلود کردم و جواب داد سوالی که واسم پیش اومده اینه که چرا زیرنویس رو جدا قرار ندادن و به صورت پک شده با آپدیت گذاشتن ؟ چون افرادی که مثل من آپدیت 1.29 رو از قبل دانلود کردن باز مجبور به دانلود 20 گیگی میشن . آیا به خاطر دست پیدا نکردن بقیه به فایل های زیرنویس این کار رو انجام میدن ؟؟
البته که ارزش این بازی خیلی خیلی زیاده و هر بار که اجراش میکنی لذتبخشه و چیزای جدیدی واسه گفتن داره . واقعا آقا محسن که کار پورت این زیرنویس رو انجام داده کارش درسته ( چون افراد خبره در این کار هم نتونستن از پسش بر بیان و مشکلات فنی رو بهونه میکردن ) فقط ای کاش این کار بزرگ رو کامل کنه و تمام متون بازی و در کل همه بازی رو زیرنویس کنن چون واقعا این بازی ارزششو داره و هر چه قدر هم نیاز به دانلود داشته باشه می ارزه . منتظر پورت های با ارزش بعدی هستیم .

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
درود
دقیقا البته خودشون هم بصورت بیس بازی برای دانلود گذاشتن که بقیه به مشکل نخورن نرن دنبال بازی .یعنی هم خود بازی گذاشتن دانلود هم زیرنویس

dr_sat_2006

کاربر سایت
Feb 17, 2008
3
سلام . من زیرنویس بازی لست اف اس ریمستر رو از فارسی ساز خریدم و نسخه رایگان هم گذاشتن. دیتای سازگار با این نسخه گویا در سایت دی ال فاکس بوده که به دستور چیلترینگ پاک شده است.کسی از دوستان لینک سالمی از این ورژن بازی سراغ دارد؟
در تموم سایت های ایرانی وجود ندارد.CUSA00557 هستش .از یه سایت خارجی دانلود کردم.ولی با ورژن زیرنویس سایت فترسی ساز ست نشد و زیرنویس روی کنسول نصب نشد.
ممنون میشم اگر کسی این مشکل رو فیکس کرده است اطلاع بدهد

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام . من زیرنویس بازی لست اف اس ریمستر رو از فارسی ساز خریدم و نسخه رایگان هم گذاشتن. دیتای سازگار با این نسخه گویا در سایت دی ال فاکس بوده که به دستور چیلترینگ پاک شده است.کسی از دوستان لینک سالمی از این ورژن بازی سراغ دارد؟
در تموم سایت های ایرانی وجود ندارد.CUSA00557 هستش .از یه سایت خارجی دانلود کردم.ولی با ورژن زیرنویس سایت فترسی ساز ست نشد و زیرنویس روی کنسول نصب نشد.
ممنون میشم اگر کسی این مشکل رو فیکس کرده است اطلاع بدهد
درود
برادر اگر همین کدی که گفتی رو میخوای از این لینک بگیرش.

• Like
Reactions: amin200200

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
ممنون میشم اگر کسی این مشکل رو فیکس کرده است اطلاع بده
چند خریدی؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
ظاهرا کاربران عربی شروع به زیرنویس last of us 2 کردند و اگر به فایلا تونسته باشند دسترسی پیدا کرده باشند قاعدتا ابزارش در دسترس هست و میتونیم شاهد زیرنویس فارسی هم باشیم.

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
123
ظاهرا کاربران عربی شروع به زیرنویس last of us 2 کردند و اگر به فایلا تونسته باشند دسترسی پیدا کرده باشند قاعدتا ابزارش در دسترس هست و میتونیم شاهد زیرنویس فارسی هم باشیم.

اتفاقا چند وقت پیش داشتم به این فکر میکردم چرا این بازی تا حالا زیرنویس فارسیش نیومده و چون بلافاصله بعد از انتشار
نسخه شماره یک در Pc زیرنویسش اومد ، گفتم لابد اینم باید برای pc بیاد تا اساتید روش کار کنن
پس اینطور که معلومه مشکل فنی داره

• Like
Reactions: amin200200

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
اتفاقا چند وقت پیش داشتم به این فکر میکردم چرا این بازی تا حالا زیرنویس فارسیش نیومده و چون بلافاصله بعد از انتشار
نسخه شماره یک در Pc زیرنویسش اومد ، گفتم لابد اینم باید برای pc بیاد تا اساتید روش کار کنن
پس اینطور که معلومه مشکل فنی داره
مشکل فنی نداره بازی هایی مثل لاست یا انچارتد فایلهاشون psarc هست و فایل های اصلی توی اون ها هست و به اصلاح باید انپک بشه و فایل ها استخراج بشن و ادیت بشند و بعد دوباره پک بشند که این ابزار رو من چیزی پیدا نکردم یه مدت گشتم. همین برای بازیا راکستارم هست منتها ظاهرا ابزارا برای باز کردن فایل های اون ها هست.

بازیای انریل انجین بیشترشون میشه زیرنویشون کرد و ابزار زیاد دارن. مثل ارخام سیتی و اسایلوم

کلا هر چی بازی تو این لینک هست قابل فارسی شدنه چون عربیش کردن پس ابزارش هست. جدیدترین چیزیم ک دادن بلادبورن هست
مدونة "تعريب" لتعريبات ألعاب الكونسول

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
مشکل فنی نداره بازی هایی مثل لاست یا انچارتد فایلهاشون psarc هست و فایل های اصلی توی اون ها هست و به اصلاح باید انپک بشه و فایل ها استخراج بشن و ادیت بشند و بعد دوباره پک بشند که این ابزار رو من چیزی پیدا نکردم یه مدت گشتم. همین برای بازیا راکستارم هست منتها ظاهرا ابزارا برای باز کردن فایل های اون ها هست.

بازیای انریل انجین بیشترشون میشه زیرنویشون کرد و ابزار زیاد دارن. مثل ارخام سیتی و اسایلوم

کلا هر چی بازی تو این لینک هست قابل فارسی شدنه چون عربیش کردن پس ابزارش هست. جدیدترین چیزیم ک دادن بلادبورن هست
مدونة "تعريب" لتعريبات ألعاب الكونسول
به به بلاد بورن خیلی خوبه . کاش زیرنویس این بازی شاهکار واسه PS4 بیاد . من که همین الان دارم بازیش میکنم ولی اگر زیرنویسش هم بیاد باز بازی میکنم .

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
به به بلاد بورن خیلی خوبه . کاش زیرنویس این بازی شاهکار واسه PS4 بیاد . من که همین الان دارم بازیش میکنم ولی اگر زیرنویسش هم بیاد باز بازی میکنم .
دقیقا. تو اون لیست بازیای جذاب دیگه ایم هستند مثل تامب رایدر 2013 یا انچارتد کالکشن. کالکشن رو میشه نسخه پلی 3 رو پورت کرد برای پلی 4 اما فقط فیلما زیرنویس میشه و حجمی حدود 10 گیگ میشه اما این ها کل بازی رو ترجنه کردند با همون سایز اپدیت یعنی فایلارو ادیت زدند
جالبه بازی ghost of tsushima رو هم ترجمه کردند یعنی فارسی سازیش شدنیه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دقیقا. تو اون لیست بازیای جذاب دیگه ایم هستند مثل تامب رایدر 2013 یا انچارتد کالکشن. کالکشن رو میشه نسخه پلی 3 رو پورت کرد برای پلی 4 اما فقط فیلما زیرنویس میشه و حجمی حدود 10 گیگ میشه اما این ها کل بازی رو ترجنه کردند با همون سایز اپدیت یعنی فایلارو ادیت زدند
جالبه بازی ghost of tsushima رو هم ترجمه کردند یعنی فارسی سازیش شدنیه
واقعا بازی های خوبی رو زیرنویس کردن مثل همین ghost of tsushima و گویا عرب ها پیشتازند تو این زمینه و واقعا بازی هایی رو که ما دوست داریم با زیرنویس فارسی بازی کنیم رو کار کردن .
راستی یه جایی خوندم دوبله بازی Alan wake remasterd رو قرار دادن که اونم همین اوخر پلات کردم کاش زودتر میفهمیدم و با دوبله بازیش میکردم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر