معرفی بازی هایی ps4 دارای زیر نویس فارسی یا فارسی ساز

با فارسی سازی بازی ها موفق هستید؟

• بله

رای‌ها: 15 33.3%
  • خیر

رای‌ها: 4 8.9%
  • خییییلی

رای‌ها: 18 40.0%
  • فقط در حد زیر نویس مکالمات

رای‌ها: 8 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
ببخشید یکی گفته بود last 1 رو داره زیرنویس می کنه.
من می خواستم این بازی رو بازی کنم می خواستم بدونم تا آبان آماده میشه؟
اگه میشه که بگیم من صبر کنم و بازیو شروع نکنم
بنده با این که چندین بار این بازی رو تموم کردم ولی باز هم منتظرش هستم . اگر بیادش که عالی میشه البته همین طور انچارتد کالکشن . :x :x

آخرین ویرایش:

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
123
سلام
قبلا توضیح دادیم که Red Dead 2 تا زمانی که ابزارش موجود نباشه زیرنویس پورت نمیشه براش
حتی GTA V بعد از این همه سال که زیرنویس PC و PS3 داره ، برای ۴ نیومده
چون ابزاری برای ویرایش فایل های RPF مخصوص کنسول PS4 نیست
یه برنامه به اسم OpenIV هست که با اون ماد و آیتم های مختلف رو برای بازی های راکستار درست میکنن که اونم فعلا ورژن ps4 این دو بازی رو ساپورت نمیکنه ، سازنده‌ش قول داده که ps4 هم اضافه کنه ولی تا الان که خبری نیست
تا زمانی که ابزاری نباشه برای اکسترکت و ویرایش و ریپک دوباره فایل های RPF که مخصوص انجین راکستار هست ، زیرنویس پورت نمیشه
سلام
ممنون از توضیحات جامع و کاملی که دادی
حالا به غیر از مشکلات فنی که گفتید ، ولی من همچنان روی موضعم هستم ، تو این سالها بیشترین بازی برای pc ترجمه شده و تو همین مدت که horizon و god of war که برای pc انتشار یافت سریع فارسی ساز براش ساختن و البته همزمان برای ps4 هم منتشر کردن
در حالی که این بازیها چند سالی بود که برای ps4 منتشر شده بود و بهش توجهی نمیکردن
شما فرض کن شاهکاری مثل بلادبورن برای pc بود ، آیا تا به حال براش کاری نمیکردن ؟
به هر حال از این دست نمونه ها بسیار است ...

---------------
حالا یه سئوال فنی
اخیرا برای الدین رینگ فارسی ساز ps4 رو ارائه دادن ولی طبق توضیحاتی که سایت مربوطه داده فقط در ورژن 5.05 کار
میکنه و از اونجایی که اکثر کنسولها آپدیت شدن به 9 ، عملا این فارسی ساز کارایی نداره
طبق توضیحاتی که ادمین سایت هم داده فعلا قصدی براش هم ندارن
آیا راهکاری داره که بشه برای فریمور ورژن 9 هم کار کنه یا نه
مرسی
زیرنویس فارسی بازی Elden Ring برای PC و PS4 - فارسی ساز

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
سلام
ممنون از توضیحات جامع و کاملی که دادی
حالا به غیر از مشکلات فنی که گفتید ، ولی من همچنان روی موضعم هستم ، تو این سالها بیشترین بازی برای pc ترجمه شده و تو همین مدت که horizon و god of war که برای pc انتشار یافت سریع فارسی ساز براش ساختن و البته همزمان برای ps4 هم منتشر کردن
در حالی که این بازیها چند سالی بود که برای ps4 منتشر شده بود و بهش توجهی نمیکردن
شما فرض کن شاهکاری مثل بلادبورن برای pc بود ، آیا تا به حال براش کاری نمیکردن ؟
به هر حال از این دست نمونه ها بسیار است ...

---------------
حالا یه سئوال فنی
اخیرا برای الدین رینگ فارسی ساز ps4 رو ارائه دادن ولی طبق توضیحاتی که سایت مربوطه داده فقط در ورژن 5.05 کار
میکنه و از اونجایی که اکثر کنسولها آپدیت شدن به 9 ، عملا این فارسی ساز کارایی نداره
مرسی
من الدن رینگ نسخه هماهنگ شده با آپدیت ۱.۰۸ رو زیرنویس و با کنسول ورژن ۹ بازی کردم و بدون مشکلی نصب و اجرا شده

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
---------------
حالا یه سئوال فنی
مرسی
منظورشون از این که با نسخه های دیگه هماهنگ نیستش ID بازی بوده نه این که ورژن خود کنسول . یعنی از 5.05 جیلبریک رو تا ورژن 9 ساپورت میکنه . موفق باشید .

• Like
Reactions: soheil_66

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
  • Like
Reactions: khasanoor4

ahmadp

کاربر سایت
Sep 3, 2018
35
دوستان من کارهای جدید سایت فارسی ساز گرفتم.نسبت به قبل پیشرفت خیلی خوبی داشتن.بازی های الدن رینگ.اساسینز کریدوالهالا نسخه دوبلکس هماهنگه که از سایت خارجی گرفتم.و دایینگ لایت۲.به شخصه لذت بردم از زیرنویس ها.این تجربم امیدوارم استفاده کنید و مهمتر اینه که زبان کنسول حتما باید عربی کنید تا زیرنویسا کار کنن موفق باشید

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من کارهای جدید سایت فارسی ساز گرفتم.نسبت به قبل پیشرفت خیلی خوبی داشتن.بازی های الدن رینگ.اساسینز کریدوالهالا نسخه دوبلکس هماهنگه که از سایت خارجی گرفتم.و دایینگ لایت۲.به شخصه لذت بردم از زیرنویس ها.این تجربم امیدوارم استفاده کنید و مهمتر اینه که زبان کنسول حتما باید عربی کنید تا زیرنویسا کار کنن موفق باشید
ترجمه های فارسی ساز مفت نمی ارزه همه اش ماشینی و با گوگل ترجمه شده

• Like

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام دوستان
نسخه رایگان زیرنویس فارسی A Plague Tale: Innocence برای پی سی منتشر شده.
اگر کسی ادمین کانال چیت و زیرنویس PS4 jailbreak رو می شناسه لطفا ازش بپرسه که آیا برنامه ای برای پورت نسخه PS4 دارن یا نه.
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
سلام دوستان
نسخه رایگان زیرنویس فارسی A Plague Tale: Innocence برای پی سی منتشر شده.
اگر کسی ادمین کانال چیت و زیرنویس PS4 jailbreak رو می شناسه لطفا ازش بپرسه که آیا برنامه ای برای پورت نسخه PS4 دارن یا نه.
ممنون
من چک کردم فایل هارو. ظاهرا شدنیه

• Like
Reactions: rezvideo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر