معرفي اعضاي سايت

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
خوب در غیاب پرهام من جسارت میکنم و بار اون رو به دوش میکشم:-"
همگیتون به سایت خودتون خوش اومدی ابشالا که بتونین از این سایت کمال استفاده رو ببیرین و اطلاعات مفبد خودتون رو در اختیار بچه های دیگه قرار بدین.
یا علی مدد

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
سن لفطا؟
سنت رو هم بگو. بچه كجايي؟
آقا پرایوسی رو رعایت کنید
2mo5pow.gif

نکردید هم طوری نیست
157fs409479.gif

پسر گلمون 17 ساله از اصفهونم
155fs198954.gif

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
منم یادم خودمو معرفی کنم

من حسینم 17 سالمه 11 ساله بازی می کنم و بقول بچه ها از اتاری آبی داشتیم تا خاکی

به غیر از بازی کردن کارای دیگه ای هم بلدم ؟!!!

سوالی داشتید هم در خدمتم !!!!;)
هه هه دقیقا مشخصات سنی و گیمری منم همینه !!!!!!!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
نام كامل : ممد

ميزان سواد : سوم راهنمایی با معدل 18/57 و اول دبیرستان فعلا بینم چی میشه... طرفا 18:biggrin1:

قد و وزن : حدود 190 و بلکه بیشتر وزن هم به همین علت 102(خودم از چربیهام ناراحتم اما اصلا به صورت پابلیک معلوم نیست... کلا خیلی بدنم مسخره و بی تناسبتر ازونه که چاقیم معلوم شه)

رنگ مو : سیاهه مایل به خرمایی

تيپ : من بچه بودم والدین موهام رو شونه میزدند اما از وقتی بزُگ شدم همون کارهم حوصله ندارم. موهام رو وقتی میشورم میدم بالا همینجوری میمونه و لباس هم چون از البسه ی کهنه ی ملت استفاده میکنم اصلا مدل خاصی نداره... کلا با هر جنس پارچه جز نخ متنفرم همه چیم نخیه.

سيگار : من حالش رو ندارم 2 گرم توتون که نوسان هم میکنه گوشه ی لبم نگه دارم تازه پکش هم بزنم معلوم نیست چند کیلوژول از انرژیم حروم میشه.

علايق و سرگرمي ها : ملاطعه کتب داستانی چرت و پرت و فلسفی ضد اتیزم لعنت به اتیزم و ساتانیزم.

توانايي : هوووم... اینقدر روی نسبتهای مثلثاتی مطالعه میکنم تا اشتباه نکنم سر امتحان که شاید یکدونه خودم کشف کردم:biggrin1:

شخصيت : فیلسوف با نگاهی عمیق و جنتلمن و باحال در حد سالید اسنیک شخصی کاملا منزوی و ضد اتیزم.

غذاي مورد علاقه : این حرفا چیه یک چیزی میخورم دیگه...

غذايي كه بدم مياد : بستگی به آشپز داره چون بوی بعضی از غذاهای ابپز از حساسیت بیهوشم میکنه اما اگه گرسنم باشه کوفت میکنم شکر خدا میگم.

رنگ مورد عدم علاقه : رنگ شیری چون عنیمه ها این رنگین:sick:

موسيقي : هرچی حال کنم مسلما. من توی سال زیاد موسیقی گوش نمیکنم این چندتا آهنگ راک قشنگ سراغ دارید معرفی کنید این سبک هم تجربه کنم فقط مارلین منسون نباشه.:biggrin1:

آهنگ يا قطعه ي مورد علاقه : هرچی تمش کلاسیک باشه. کانتری میوزیک ایالات متحده باحاله کلا همش.

خواننده ي ايراني : من یکدونه خواننده ی ایرانی میشناسم اونم ابیه دیگه بقیه رو نمیشناسم نظر بدم.
خواننده هايي كه بدم مياد : ؟

فيلم : همه چیز جز شاوشنگ ردمپشن.
انيميشن : هر چیزی جز... عنیمه³²:sick:

بازيگران ايراني : هرکی دائم الخمر نباشه و تاریخ تولدش زیر 1350 باشه.

بازيگران خارجي : هرکی دائم الخمر نباشه و تاریخ تولدش زیر 1970 ترجیحا 60 باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: OceanSky

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
محمد طالبی
20 ساله
تهرانی
پرسپولیسی
هاردراک باز
عاشق صدای گیتار الکتریک
دارای مدرک mcse
microsoft
certided
system
enginer
مهندسی تایید شده سیستم های شرکت مایکروسافت
دارای مدر ک دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر
دانشگاه نرفتم چون پدر ماردم گیر دادن بفرستیمد خارج درس بخوان منم از خدا خواسته گفتم چشم
عاشق رنگ ابی متالیک
عاشق سری بازی های فاینال فانتسیا
دیوانه بازی دویل می کرای از ورژن 2 به بعدش
از رپ خوان ها خوشم نمیاد
دارای کنسول های ایکس باکس 360و پلی استیشن2و3 و پی اس پی اسلیم
چاغ هستم وزنم 97هستش البته دلیل چاغیم به خاطر کم تحرکی هستشو دلیل کم تحرکی
ممنوع بودن ورزش کردن ممنوع بودن دویدن ممنوع بودن پریدن ممنوع بودن راه رفتن زیاد
چرا؟ هیییییییییییی چی بگم ی تصادف بد داشتم که تو هر دوزانو هایم پروتز هستش
اهل دختر بازی نیستم چون پولی و وقتی که برای اون دختر خرج کنم میام برای بالا برن علم خودم خرج می کنم اهل مشروبات الکلی نیستم چون به مغزم و کلیه هام اسیب می زنه
سیگار نمی کشم چون ازرائیل برای روشنش می کنه چرا چون از کودکی آسم دارم
تک فرزندم
معاف شدم
گواهینامه هم پای یک هم پای دو دارم
ازدواج نکردم وقست ندارم اعتراف کنم چون اخلاقی که دارم هیچکس نمی تونم با من بسازه
طراحی سایت بلدم
یک کتاب نوشتم
و یکم تنبل هم تشریف دارم
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید
http://ww.ty.coo.ir
با تشکر ty

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
به نام خدا:)
مهبد بابایی فرد هستم ، 17-18 ساله از تهران :biggrin1:
متولد یک خرداد هفتاد.
قیافم : http://i26.tinypic.com/1ovk91.jpg
هیکلم : نه میدونم چند کیلوئم ! نه میدونم چند مترم ! ولی در کل تپل و این حرفا...
رشته ی تحصیلی : کامپیوتر...
رشته ی مورد علاقه : موسیقی (نمی دونستم قراره تو کامپیوتر بهم کار با فلاپی و برنامه نویسی بیتی یاد بدن و بگن HD-DVD همون HIGH DISK!!!!! DVD هست!)
آرزوی آینده:روی سن دارم با یه Jackson V RR-5 سولو میزنم همه کفشون بریده!!:biggrin1: (در حد استاد الکسی!)
...:یه نفر که الکی به همه چیز میخنده ولی چند ساله که از ته دل خوشحال نبوده ... کسی که واسه ی گیتار میمیره ... کسی که هر روز داره به کثیف بودن این دنیا بیشتر پی می بره ... کسی که همیشه همه بهش حسادت می کردن ولی حالا...رنگ خوشبختی و بدبختی رو فــــــــــــول چشیده...
کسایی که دوستشون دارم : Mother ، شهاب (Anti-Gameware) اکثر بچه های بازیسنتر ، مخصوصا آریا (دایناسور) ، امین ، سپهر ، و......
کسایی که ازشون متنفرم : پدرم، هیدئو کوجیما ، کوتاراگی ، کاز هیرای (فیل هریسون رو خوشم میاد ازش)
عاشق موسیقی راک و متال و هر کوفت دیگه ای که بعضی ها اسمشو میزارن ...

(یکی بود اگه پستش رو گیر بیارم پرینت می کنم ، قاب می کنم میزنم به دیوار ، گفته بود : این که نشد هر کسی که از آهنگ متال خوشش میاد و حال می کنه باهاش ، آهنگاشونو حفظه و همه رو با گیتار بلده و ... متالباز بشه اسمش!!!!!!)(احتمالا متالباز یک موجوده خاصیه)(مگه ....ـه که بگن طرف ....بازه؟؟ درکل کلمه مسخره ایه این متالباز)

از رپ متنفر به جز استثنایی به نام EMINEM مخصوصا از رپ فارسی بدم میاد لوس ترین سبک دنیاست

از کله پاچه و متعلقاتش بدم میاد ، تو عمرم نیم سانتیمتر مربع سیرابی خوردم هنوز فکرش باعث استفراغ میشه!

از سیگار متنفرم...

قلیون هم سالی یه بار حال میدهد

بازی فقط Duke Nukem 3D

کنسول فقط سگا جنسیس

گروه موسیقی رو دست Bullet for my valentine ندیدم... البته دوتا آلبوم اول فقط ، آلبوم 2008 نمیدونم جی گیر کرده تو گلوی مت اینجوری میخونه!

الگوی رفتار : Mother

الگوی رفتار : هرکاری که پدرم کرد من تکرارش نکنم...

الان گوشیم W610i هست

موسیقی ایرانی : یکی دوتا از آهنگای کاوه یغمایی و آهنگهای گروه ناوال که هرگز تشکیل نشد...
سینمای ایران : همه افتضاح و گند ، کارگردان آدم فقط مهران مدیری ، هنرپیشه آدم فقط پرویز پرستویی ، وقتی فیلم شاخ سینمای ایران باید سنتوری:-":biggrin1: باشه دیگه چی بگم؟؟
سینمای اونور:جانی دپ، تیم برتون ، پاچینو،کیانو ریوز و دیگر هیچ
طرفدار سونی اریکسون ، مایکروسافت ، سامسونگ ، Dell ، و...

بسه دیگه زیاد چرت و پرت گفتم

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
به نام خدا
حامد هستم 17 ساله از تهران.مشوق اصلیم اول پدر و مادرم بودن و بعد معلمم که تو این کار خیلی کمکم کرد...:laughing:منظورم بازی کردنه:p

F4LK3N-23

کاربر سایت
May 26, 2008
4
نام
محمدصادق محمدی
سلام منم محمدصادق هستم 19 ساله از اهواز
دانشجوی رشته ی مکانیک خودرو
شاخ NFS استاد کپ کردن خرمه انداختن و خلاصه زندگیش بزک عنواه خودرو بلعخص پیکان مدل سال های 57 تا 63 الی... عاشق آهنگهای M3T4L مخصوصآ slipknot و pod خوراکش ساندویچ سوسیس بندری و دیگر هیچ ...

آخرین ویرایش:

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
منم پویانم از سمنان
فکر نکنم کسی اینجا همشهری من باشه
از بازی هایی مثل turok خوشم می آد.
15 سالمه
میرم دوم دبیرستان
همین.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام بروبچه های گل نوکر همتون امیدم 18 سالمه از تهران 7 حوض بد جور چلسی ای البت حالا که فرانک رفته اینتر تو سری آ هم طرفدار اینتر
جاتون خالی کنکور هم دادیم و 100% قبولم تو شریف برق الکترونیک:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر