مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
اره بزار فعال باشه به صورت اتوماتیک کیفیت بازی میبره بالا فقط رو pro هم میشه
اره کنسولم پرو هست و حسرت میخورم چرا همون اول پرو نخریدم این سالها
واقعا کنسول خیلی خوبیه چقدر قشنگ بازیارو اجرا می‌کنه فوق العاده ست

• Like
Reactions: blak

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
سلام ps4 رو از ریکاوری به فریمور ۹ ابدیت کردم دیگه بالا نمیاد هر از چند گاهی چکینگ هارد میزنه با تصویر نمیده. با فریمور ریکاوری هم ریست کردم باز هم همین طوری هست یکی دو دقیقه طول میکشه چکنیگ هارد میزنه پر میشه دوباره چراغش ابی پر رنگ کمرنگ میشه و تصویر نمیده.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام ps4 رو از ریکاوری به فریمور ۹ ابدیت کردم دیگه بالا نمیاد هر از چند گاهی چکینگ هارد میزنه با تصویر نمیده. با فریمور ریکاوری هم ریست کردم باز هم همین طوری هست یکی دو دقیقه طول میکشه چکنیگ هارد میزنه پر میشه دوباره چراغش ابی پر رنگ کمرنگ میشه و تصویر نمیده.
مشکل از هارد هست، منم پارسال این مشکل رو داشتم و با تعویض هارد درست شد،
محض احتیاط هارد رو درار و با نرم افزار تو pc چک کن ببین سلامت هاردت چند درصده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: mkh-n71 and deadkin

Shahin.bibal

کاربر سایت
Jan 6, 2022
1
سلام به همه دوستان من ps4 کپی خور کردم یه شش هفت ماه اصلا روشنش نکردم الان بازی زدم البته هارد تقریبا پر اما تو بازی میرم تو همه ی بازی ها یه چیزای شطرنجی رو اسفالت رو خود کارکتر رو ماشین و هست مخصوصا اگه سریع دوربین دور بدم حتی تو جی تی آ ۳ که حجمی نداره تو سایبر پانک کلا بازی شطرنجی صاف نیست واضح.. کند و دیر لود میکنه بازیو تو واچ داگز ۳ با ماشین پشت سرمو میبینم علامت شطرنجی میاد سریع میره تو فیفا موقع پنالتی میاد کاملا شطرنجیه ولی تو حین بازی اوکی مشکل از چیه

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام دوستان.
یه دسته ps4 مدل فت دارم که انالوگ هاش هیچ گونه دریفتی نداره ولی وقتی R2 یا L2 رو میزنم (یا بعضا تو بازی حین رانندگی وقتی دکمه ها رو مداوم فشار میدم) کاراکتر درون بازی خود به خود حرکت میکنه و به طرفین میره.
کسی میدونه ایراد از کجاست و چه جوری درست میشه؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام دوستان.
یه دسته ps4 مدل فت دارم که انالوگ هاش هیچ گونه دریفتی نداره ولی وقتی R2 یا L2 رو میزنم (یا بعضا تو بازی حین رانندگی وقتی دکمه ها رو مداوم فشار میدم) کاراکتر درون بازی خود به خود حرکت میکنه و به طرفین میره.
کسی میدونه ایراد از کجاست و چه جوری درست میشه؟
این مشکل تو دستهای فت دیده میشه اغلب..مشکل از انالوگ هست قسمت پتانسیومتر....گوش پاک کن رو اغشته به الکل کن و داخل پتانسیومتر رو کامل تمیز کن..باید گوش پاک کن مقداری سیاه شده باشه بعد از تمیز کردن.. و بعد اگر درست نشد پتانسومتر های انالوگ رو عوض کن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: big mama jan

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
دوستان من 10 دلار امریکا گیف کارت خریدم واز طریق Redeem Codes وارد اکانتم کردم و الان ده دلار توی اکانتم هست ولی موقع خرید witcher 3 complete بازم Redeem Codes میخواد یا میگه از طریق کارت پرداخت بکن . بازی هم 80 درصد تخفیف خورده به قیمت 10 دلار .
کسی میدونه چی شده ؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان من 10 دلار امریکا گیف کارت خریدم واز طریق Redeem Codes وارد اکانتم کردم و الان ده دلار توی اکانتم هست ولی موقع خرید witcher 3 complete بازم Redeem Codes میخواد یا میگه از طریق کارت پرداخت بکن . بازی هم 80 درصد تخفیف خورده به قیمت 10 دلار .
کسی میدونه چی شده ؟

شاید برای کاربران پلاس تخفیف خورده..:-?...پلاس داری؟.یه عکس از صفحش بفرست.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
0.8 مالیات خورده شده 10.8 دلار..باید یک دلار دیگه داشته باشی.
یکی از دوستان گفت از طریق تنظیمات اکانت شهر رو بذار روی مونتانا یا الاسکا تسکش صفره . منم گذاشتم درست شد دانلود کرد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر