مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
این مشکل تو دستهای فت دیده میشه اغلب..مشکل از انالوگ هست قسمت پتانسیومتر....گوش پاک کن رو اغشته به الکل کن و داخل پتانسیومتر رو کامل تمیز کن..باید گوش پاک کن مقداری سیاه شده باشه بعد از تمیز کردن.. و بعد اگر درست نشد پتانسومتر های انالوگ رو عوض کن.
ممنون از پاسخت.
فقط شما میدونی چه مدل(چه سایز) پیچ گوشتی واسه باز کردن دسته نیاز هست؟

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
این مشکل تو دستهای فت دیده میشه اغلب..مشکل از انالوگ هست قسمت پتانسیومتر....گوش پاک کن رو اغشته به الکل کن و داخل پتانسیومتر رو کامل تمیز کن..باید گوش پاک کن مقداری سیاه شده باشه بعد از تمیز کردن.. و بعد اگر درست نشد پتانسومتر های انالوگ رو عوض کن.
دسته چه طور باز میشه؟
جوری که اصلا اسیب نبینه

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
سلام
مثل همیشه بعد روشن کردن دستگاه داشتم مراحل هک انجام میدادم که صفحه فریز شد و حتی با دکمه پاور خاموش نمیشد و مجبور شدم از برق بکشم،
روز بعد روشن شد و هک انجام شد ولی یک پیام مشکل نرم افزاری اومد، بازی کردم و کنسول گذاشتم روی رست مود، امروز روشن کردم چشمک ابی میزنه و با دکمه پاور هم نمیشه خاموش کرد، کنسول از برق بکشم؟
میدونید مشکل از کجاست؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دسته چه طور باز میشه؟
جوری که اصلا اسیب نبینه
من که نمیتونم بهتون بگم چجوری بازش کنین..تو یوتیوب سرچ کنین Disassembly DS4 تا دلت بخواد ویدیو میاد.

ممنون از پاسخت.
فقط شما میدونی چه مدل(چه سایز) پیچ گوشتی واسه باز کردن دسته نیاز هست؟
داداش چه سایزی رو نمیدونم والا:D..پیچ گوشتی چهارسو ریز بنداز میخوره..حالا یه شماره بزرگتر یا کوچیکتر.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
دوستان من کنسول PS4 میخوام بفروشم با اکانت خودم که بازی دیجیتالی روش دارم بدم بره مشکلی پیش نمیاد ؟ بازی ها رو با گیفت کارت خریدم .

چون بعدا میخوام اون اکانت رو روی PS5 بیارم بالا مشکلی نداره ؟

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
240
دوستان من کنسول PS4 میخوام بفروشم با اکانت خودم که بازی دیجیتالی روش دارم بدم بره مشکلی پیش نمیاد ؟ بازی ها رو با گیفت کارت خریدم .

چون بعدا میخوام اون اکانت رو روی PS5 بیارم بالا مشکلی نداره ؟
شما اکانت رو دی اکتیو کن و بعدش دیلیت و بعد بده بره

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
سلام و درود دوستان بنده یک کنسول اسلیم با بازی های ظ 1 دارم ، میخواستم بدونم اگر بعد ها ظ 2 و 3 همون بازی هارو تهیه کنم میتونم سیو ها و تروفی های بازیامو انتقال بدم یا خیر امکان پذیر نیست ؟
پیشاپیش از پاسخگویی دوستان ممنونم :)

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام و درود دوستان بنده یک کنسول اسلیم با بازی های ظ 1 دارم ، میخواستم بدونم اگر بعد ها ظ 2 و 3 همون بازی هارو تهیه کنم میتونم سیو ها و تروفی های بازیامو انتقال بدم یا خیر امکان پذیر نیست ؟
فقط ظ 2 بخری میتونی از سیو هات استفاده کنی

ahmad ps4 online

کاربر سایت
Apr 2, 2016
145
نام
ahmad
فقط ظرفیت 2 میشه

Ps5ps4ps3

کاربر سایت
Nov 26, 2020
5
سلام دوستان
من میخوام رو ps4 اسلیم cod warzone رو نصب کنم ، ولی یکی از دوستام که گیم نت داره میگه warzone تو ps4 اسلیم بدرد نمیخوره چون بازی سنگینه یعنی صدای فن رو خیلی میبره بالا، دستگاه داغ میکنه.
حالا بین دوستان کسی رو اسلیم وارزون بازی کرده؟ ایا واقعا صدای فن رو خیلی میبره بالا ؟ دستگاه داغ میشه ؟
چون حجمشم زیاده میخواستم ببینم ارزش داره رو اسلیم یا نه؟
در ضمن Ps4 اسلیم من تمیزه یعنی تازه فن و هیت سینک تمیز کردم و دمای دستگاه تو بازیای دیگه زیاد نمیشه یعنی فقط یه مقدار کمی گرم میشه که عادیه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
سلام دوستان
من میخوام رو ps4 اسلیم cod warzone رو نصب کنم ، ولی یکی از دوستام که گیم نت داره میگه warzone تو ps4 اسلیم بدرد نمیخوره چون بازی سنگینه یعنی صدای فن رو خیلی میبره بالا، دستگاه داغ میکنه.
حالا بین دوستان کسی رو اسلیم وارزون بازی کرده؟ ایا واقعا صدای فن رو خیلی میبره بالا ؟ دستگاه داغ میشه ؟
چون حجمشم زیاده میخواستم ببینم ارزش داره رو اسلیم یا نه؟
در ضمن Ps4 اسلیم من تمیزه یعنی تازه فن و هیت سینک تمیز کردم و دمای دستگاه تو بازیای دیگه زیاد نمیشه یعنی فقط یه مقدار کمی گرم میشه که عادیه.
بریز و بازی کن به حرف های بیخود هم گوش نده 😁

• Like
Reactions: Ps5ps4ps3 and blak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر