مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
پلی استیشن من از دیشب قاطی کرده، ارور خرابی دیتابیس و نرم افزار و اینا میده، فرمت کامل هم کردم ولی خیلی کند میاد بالا و بعضی وقتا یهو ریست یا خاموش میشه
این مشکل‌ به خاطر خرابی هارده یا چیز دیگس؟
ممکنه شاید بخاطر هارد باشه اگر میتونی با pc فرمت کن

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
پی اس 4 پرو موقعه روشن شدن، اون جایگاه پورت اپتیکال صداش، چراغ ال ای دی اش به رنگ قرمز روشن میشه، دوستان این مورد مشکلی هستش واسه کنسول یا عادی هستش؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
پی اس 4 پرو موقعه روشن شدن، اون جایگاه پورت اپتیکال صداش، چراغ ال ای دی اش به رنگ قرمز روشن میشه، دوستان این مورد مشکلی هستش واسه کنسول یا عادی هستش؟
عادیه دوست عزیز، فکر کنم اون چراغ قرمز کلا روشن میمونه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
یک سوال دیگه دوستان
وقتی کنسول رو روشن میکنم، چراغش از ابی میره رو سفید این مورد اون صفحه سفید مرگ نیست؟( چه بلوری داخلش باشه چه نباشه)

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
یک سوال دیگه دوستان
وقتی کنسول رو روشن میکنم، چراغش از ابی میره رو سفید این مورد اون صفحه سفید مرگ نیست؟( چه بلوری داخلش باشه چه نباشه)
نه باو
سفید مرگ چه صیغیه 😑
اصلش همینه اگه اینحوری نشد بترس
قبلا اون سری اولا فت چراغ ابی مرگ بود که کلا کنسول چراغش ابی میموند
که اونم تو سری بعد فت برطرف شد

• Like
Reactions: Paradise Lost

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من ps4 pro سری اولش که اومد خریدم 1.700 . الان نگهداشتم که موقع خرید ps5 بدمش به مغازه دار و سر بدم کنسول جدید بگیرم . ولی ترسیدم یهو کنسول بسوزه یا خراب شه چون چند ساله دارمش . البته الان هیچ مشکل خاصی نداره ، نمیدونم بفروشم یا نگهدارم . البته هر وقت فرصت کنم باهاش بازی میکنم کلا سالمه ولی کنسول عمر مفیدی هم داره .

الان سوال اینه که این کنسول چند سال کار میکنه ، اگر عمر مفیدش رو کرده باشه زودتر بفروشم پولم نسوزه ،البته ps5 هم حداقل تا یه سال دیگه نمیرم سراغش .

---------------------

بازی evil 8 ‌رو اکانتی ظرفیت ۳ از یه کانالی خریدم . تا وسطش بازی کردم الان یهو قفل شد این بازی و سه تا بازی دیگه ظرفیت 3 داشتم قفل شده ولی یه بازی ظرفیت ۲ دارم مشکلی نداره ، صاحب کانال میگه توی اکانت هامون علامت + پلاس اومده برای همین سونی ایراد گرفته و اکانتهامون بن شده . البته فروش همه اکانت ها در این کانال متوقف شده . دلیل این هم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم توضیح بده .

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
من ps4 pro سری اولش که اومد خریدم 1.700 . الان نگهداشتم که موقع خرید ps5 بدمش به مغازه دار و سر بدم کنسول جدید بگیرم . ولی ترسیدم یهو کنسول بسوزه یا خراب شه چون چند ساله دارمش . البته الان هیچ مشکل خاصی نداره ، نمیدونم بفروشم یا نگهدارم . البته هر وقت فرصت کنم باهاش بازی میکنم کلا سالمه ولی کنسول عمر مفیدی هم داره .

الان سوال اینه که این کنسول چند سال کار میکنه ، اگر عمر مفیدش رو کرده باشه زودتر بفروشم پولم نسوزه ،البته ps5 هم حداقل تا یه سال دیگه نمیرم سراغش .

---------------------

بازی evil 8 ‌رو اکانتی ظرفیت ۳ از یه کانالی خریدم . تا وسطش بازی کردم الان یهو قفل شد این بازی و سه تا بازی دیگه ظرفیت 3 داشتم قفل شده ولی یه بازی ظرفیت ۲ دارم مشکلی نداره ، صاحب کانال میگه توی اکانت هامون علامت + پلاس اومده برای همین سونی ایراد گرفته و اکانتهامون بن شده . البته فروش همه اکانت ها در این کانال متوقف شده . دلیل این هم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم توض
بازیها ظرفیت 2 و 3 گارانتی داره یا باید یه اکانت دیگه همون بازیو بهت بده یا پولتو بهت برگردونه.

• Like
Reactions: ehsan M

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان می‌خوام درب بالای کنسول پلی استیشن پرو باز کنم تاحالا باز نشده هرچی زور میزنم فقط یکطرف بالا میاد کسی روشی می‌دونه راهنمایی کنه دستام درد گرفت خدایی باز نمیشه

Attachments

• IMG_20211213_174525.jpg
    IMG_20211213_174525.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 33

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوستان می‌خوام درب بالای کنسول پلی استیشن پرو باز کنم تاحالا باز نشده هرچی زور میزنم فقط یکطرف بالا میاد کسی روشی می‌دونه راهنمایی کنه دستام درد گرفت خدایی باز نمیشه
منم بار اول با بدبختی باز کردم.
نترس محکم فشار بده باز میشه.
تو یوتوب ببین از کجا باید فشار بدی.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
یک عدد جوراب کشی زنانه! دور پیچگوشتی مثل من ببندید، دو گوشه ی بالا سمت چپو راست رو مثل عکس، پیچگوشتی بینش بذارید، پیچگوشتی حتما دسته بلند باشه، از وسطش بگیرید آرام به بالا و به سمت بیرون هل بدید، یک صدای تق میده که کافیه برید گوشه بعدی، اونم همینطور، وسط فقط یک گاه ساده داره که باید حتما بادست باز کنید ، دستتونو ببرید توی شیار زور نمیخواد ، آروم با یکم فشار بدینش بیرون، درب رو باز کنید
_20181019_094329-531x497.JPG

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
منم بار اول با بدبختی باز کردم.
نترس محکم فشار بده باز میشه.
تو یوتوب ببین از کجا باید فشار بدی.
یک عدد جوراب کشی زنانه! دور پیچگوشتی مثل من ببندید، دو گوشه ی بالا سمت چپو راست رو مثل عکس، پیچگوشتی بینش بزارید، پیچگوشتی حتما دسته بلند باشه، از وسطش بگیرید آرام به بالا و به سمت بیرون هل بدید، یک صدای تق میده که کافیه برید گوشه بعدی، اونم همینطور، وسط فقط یک گاه ساده داره که باید حتما بادست باز کنید ، دستتونو ببرید توی شیار زور نمیخواد ، آروم با یکم فشار بدینش بیرون، درب رو باز کنید
View attachment 236433
سمت چپ باز کردم ولی سمت راست هرکار میکنم باز نمیشه حالا با این روش جوراب تست میکنم فقط یه وقت قاب نشکنه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
سمت چپ باز کردم ولی سمت راست هرکار میکنم باز نمیشه حالا با این روش جوراب تست میکنم فقط یه وقت قاب نشکنه
این روش رو چند سال پیش ابداع کردم :D کاربران هم استفاده کردن، روشش خیلی بهتر از انگشته، از این لحاظ که نه دستتو داغون می کنی نه هم قابو نابود می کنی! خیلی آسونتر از چیزی که فکرشوبکنی باز می شه، زور نمی خواد، آروم یکم به بالا و بیرون فشار بیاری باز می شه

• Like
Reactions: yar_66

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
سلام دوستان یه کانال مطمعن برای خرید اکانت میخوام .

از یه کانالی اکانت خریدم بعد یه مدت از دسترس خارج شده . هر چی هم بهش میگی این هفته و اون هفته میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر