مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
وقتی دیسک میزارم ارور unrecognized میگیرم
قابل توجهه که ps4 م سری اوله فک کنم مشکلش همینه چون همون جا تستش کرد برام قبلا ارور اجکت هم میگرفتم سر یه بازیه دیگه
ولی باز با این حال یه dvd فیلم که میزارم راحت میاد ...
راه حلی نداره نه ؟

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
پیدا کردن جی پی یو تو ایران سخته یه جورایی اصن نیست مگر اینکه کنسولی باشه که سی پی یو ش خراب شده باشه و جی پی یو رو از روش باز کنه

آخرین آپیدت روشه؟ با کابل دیگه تست کردی؟
اخرین اپدیت رو تست نکردم ، اما باhdmi های مختلف به همین شکل بود ،

parsa_gls

عضو جدید
Jul 3, 2019
1
سلام من به دسته ام اسپری خشک زدن خیلی خوب شد گذاشتم تا یک روز هم باهاش کار نکردم که اگر خیسی داره برطرف بشه اما الان دسته روشن نمیشه ولی وقتی به شارژ میزنم شروع به شارژ شدن میکنه فکر کنم مشکل از دکمه پاورش هست کسی اگر طریقه تعمیرش رو میدونه بگه؟؟؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام دوستان اگر امکان دارد ، لطف کنین بگید این خط های سیاه داخل تصویر مربوط به چیه ؟؟؟؟
قبلن یکی کامنت گذاشته بود فن درست کار نکنه ممکنه تصویر دچار اشکال بشه شاید هم اشتباه کرده باشه ، مممکنه از چیز دیگه هم باشه شاید کابل اچ دی ام ای خراب شده

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
پیدا کردن جی پی یو تو ایران سخته یه جورایی اصن نیست مگر اینکه کنسولی باشه که سی پی یو ش خراب شده باشه و جی پی یو رو از روش باز کنه

آخرین آپیدت روشه؟ با کابل دیگه تست کردی؟

سلام
جسارتا اشتباه نمیکنید؟
PS4 کلا یدونه APU داره که هم گرافیک هست هم پردازنده اصلی!
کلا گرافیکش از CPUش مجزا نیست که حالا بخواد یکی خراب شده باشه اون یکی رو بردازن بزنن رو کنسول دیگه!

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
قبلن یکی کامنت گذاشته بود فن درست کار نکنه ممکنه تصویر دچار اشکال بشه شاید هم اشتباه کرده باشه ، مممکنه از چیز دیگه هم باشه شاید کابل اچ دی ام ای خراب شده
روی tv های دیگه و با کابل های دیگه هم امتحان کردم

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام
جسارتا اشتباه نمیکنید؟
کلا گرافیکش از CPUش مجزا نیست که حالا بخواد یکی خراب شده باشه اون یکی رو بردازن بزنن رو کنسول دیگه!
دوست عزیز حالا اگر مشکل از بخش مربوط به گرافیک APU باشه ، امکان تعمیر و درست شدن هست ؟؟؟؟؟

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
دوست عزیز حالا اگر مشکل از بخش مربوط به گرافیک APU باشه ، امکان تعمیر و درست شدن هست ؟؟؟؟؟
بستگی داره مشکل چی باشه
گاهی با یه ریبال ساده مشکل حل میشه گاهی هم نه چندتا از چیپ های داخل پردازنده سوختن که باید کل پردازنده تعویض بشود(تو ایران فک نکنم کسی بتونه چیپ های پردازنده رو تعمیر کنه حد اقل من تا حالا نشنیدم کسی اینکار رو بکنه)

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
بستگی داره مشکل چی باشه
گاهی با یه ریبال ساده مشکل حل میشه گاهی هم نه چندتا از چیپ های داخل پردازنده سوختن که باید کل پردازنده تعویض بشود(تو ایران فک نکنم کسی بتونه چیپ های پردازنده رو تعمیر کنه حد اقل من تا حالا نشنیدم کسی اینکار رو بکنه)
به نظرت تعویض کل پردازنده ، ارزش داره ، کنسول رو بفرستم تهران برای تعویض پردازنده ؟؟؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام من به دسته ام اسپری خشک زدن خیلی خوب شد گذاشتم تا یک روز هم باهاش کار نکردم که اگر خیسی داره برطرف بشه اما الان دسته روشن نمیشه ولی وقتی به شارژ میزنم شروع به شارژ شدن میکنه فکر کنم مشکل از دکمه پاورش هست کسی اگر طریقه تعمیرش رو میدونه بگه؟؟؟

احتمالا جرم گرفته اطراف دکمه پاور

با دقت پاک کنی هزینه الکی هم نمیخواد

سلام
جسارتا اشتباه نمیکنید؟

این حرفا کیه جسارت چیه

صحیح میفرمایید

*چیپ* منظور بود

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
به نظرت تعویض کل پردازنده ، ارزش داره ، کنسول رو بفرستم تهران برای تعویض پردازنده ؟؟؟
خب این به خیلی چیزها بستگی داره
مثلا میزان هزینه تعویض
قیمت حال حاضر کنسولتون (مثلا فت یا اسلیم یا پرو قیمت متفاوتی دارن) حتی کنسول سوخته هم یه قیمتی داره
اینکه برای شما این هزینه منطقی هست یا خیر

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام کنترلرم یه مشکلی داره
وقتی به سمت جلو حرکت میکنم کاراکتر یهو می ایسته،مشکل آنالوگ چپ هست
بنظرتون درست میشه؟چیکارش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر