مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام دوستان ، کنسول من یه مشکل واسش پیش اومدا ، این که تصویر داری خطوط عمودی سیاه هست ، از یه تعمیر کار پرسیدم گفت که مشکل ازgpuهست ، میخواستم بدونم امکان تعویض این قطعه هست ،؟؟؟؟

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان سلام یه سوال فنی :D
انالوگ سمت راست تو بعضی بازیا (شوتر مخصوصا) وقتی به سمت راست میچرخونمش کند تر از چرخیدن به سمت چپه. وقتی هم که R3 رو فشار میدم سرعتش طبیعی میشه(میشه مثل جهت چپ)
باید عوض بشه انالوگ ایا؟ هزینه ش چقدره به نظرتون
آره رفیق منم همین مشکل رو داشتم که با تعویض آنالوگ درست شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سلام من واسم يه مشكل پيش اومده وقتي ديسك ميزارم تو كنسول هيچ مشكلي نيست اما بعد يكي دو ديقه كه مثلا وارد بازي ميشم دستگاه به طور اتومات اون صداي بيبو در مياره و ديسكو اجكت ميكنه...كسي با اين مشكل اشنايي داره؟به فنا رفته ؟ :D
منم این مشکل رو یک ساله دارم ، اصلا دیگه بیخیال بازی با دیسک شدم ! درست شد برای شما ! بارها به دستور العمل خود سونی برای نگه داشته پاور و کشیدن از برق عمل کردم ولی هیچ فایده‌ای نداشته

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
منم این مشکل رو یک ساله دارم ، اصلا دیگه بیخیال بازی با دیسک شدم ! درست شد برای شما ! بارها به دستور العمل خود سونی برای نگه داشته پاور و کشیدن از برق عمل کردم ولی هیچ فایده‌ای نداشته
يكي از دوستان صفحه قبل يه راهنمايي اي كرد كه پلاستيك زير دكمه اجكتو در بيار..من اينكارو كردم و وضع مقداري بهتر شد(قسمت جلويي كنسولم جوري قرار ميدم ك با هيچي برخورد نداشته باشه) و خوب با يكمي ور رفتن(چون پلاستيكه رو هر كاري كردم كامل درنيومد)كار ميكنه و مشكلي پيش نمياد...
راستش من كلي بازي فيزيكي دارم ك بازيشون نكردم و اگه ميخواستم بفروشم و تبديل به نسخه ديجيتال كنم نصفشونو نميتونستم بخرم به خاطر قيمت دلار و اين حرفا...پس فعلا با اين قضيه مجبورم بجنگم تا ببينم چي بشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
يكي از دوستان صفحه قبل يه راهنمايي اي كرد كه پلاستيك زير دكمه اجكتو در بيار..من اينكارو كردم و وضع مقداري بهتر شد(قسمت جلويي كنسولم جوري قرار ميدم ك با هيچي برخورد نداشته باشه) و خوب با يكمي ور رفتن(چون پلاستيكه رو هر كاري كردم كامل درنيومد)كار ميكنه و مشكلي پيش نمياد...
راستش من كلي بازي فيزيكي دارم ك بازيشون نكردم و اگه ميخواستم بفروشم و تبديل به نسخه ديجيتال كنم نصفشونو نميتونستم بخرم به خاطر قيمت دلار و اين حرفا...پس فعلا با اين قضيه مجبورم بجنگم تا ببينم چي بشه :D
اگه صد درصد اوکی نشد کنسولا من یه راه حل دائمی پیدا کردم! ولی باید کنسول رو باز کنی که میدونی اگه قصد فروش داری ممکنه خریدار برچست تعمیراتی بزنه روش! کنسول رو باید باز کنی روی دیسک درایو یه تراشه طلایی رنگ هست باید با چسب روی اون رو بپوشونید که دیگه با اهرم اجکت هیچ ارتباطی با قرار نکنه! (اولین راهنمایی که دیدم کلا تراشه رو تراشید ! خوب شد به دیدن همون اکتفا نکردم و راهنماهای بیشتری دیدم)

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
اگه صد درصد اوکی نشد کنسولا من یه راه حل دائمی پیدا کردم! ولی باید کنسول رو باز کنی که میدونی اگه قصد فروش داری ممکنه خریدار برچست تعمیراتی بزنه روش! کنسول رو باید باز کنی روی دیسک درایو یه تراشه طلایی رنگ هست باید با چسب روی اون رو بپوشونید که دیگه با اهرم اجکت هیچ ارتباطی با قرار نکنه! (اولین راهنمایی که دیدم کلا تراشه رو تراشید ! خوب شد به دیدن همون اکتفا نکردم و راهنماهای بیشتری دیدم)
داداش ميتوني لينك يوتيوب راهنماييه رو برام پيدا كني بفرسي ؟ نه من قصد فروششو ندارم..شما خودت اينكارو كردي جواب گرفتي؟ بخدا الان يه وضعيه كه ميرم همش نگرانم وسط بازي اجكت نكنه اصن يه وضعيه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
داداش ميتوني لينك يوتيوب راهنماييه رو برام پيدا كني بفرسي ؟ نه من قصد فروششو ندارم..شما خودت اينكارو كردي جواب گرفتي؟ بخدا الان يه وضعيه كه ميرم همش نگرانم وسط بازي اجكت نكنه اصن يه وضعيه :D

ویدئوی بالا همه روش ها رو توضیح میده ، حتی اون روش چاخان سونی ! (وقتی مشکل سخت افزاریه ، خاموش روشن کردن کنسول چه کمکی می‌کنه)

اگه بالاییه هم کمک نکرد این پایینی دیگه راه حل دائمیه!

این همه اعصاب خوردی و ضد حال ، فقط به خاطر همین تراشه دو میلی متری! چقدر وسط آنلاین اونم رنکینگ مچ ، پرید بیرون

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
ي

ویدئوی بالا همه روش ها رو توضیح میده ، حتی اون روش چاخان سونی ! (وقتی مشکل سخت افزاریه ، خاموش روشن کردن کنسول چه کمکی می‌کنه)

اگه بالاییه هم کمک نکرد این پایینی دیگه راه حل دائمیه!

این همه اعصاب خوردی و ضد حال ، فقط به خاطر همین تراشه دو میلی متری! چقدر وسط آنلاین اونم رنکینگ مچ ، پرید بیرون
دمت گرم داداش دستت درد نكنه
واقعا رو اعصابم رژه ميرفت اين قضيه...يه مملكتو از نگراني در اوردي بازم مرسي :x

• Like
Reactions: vaan 2

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
دوستان سلام یه سوال فنی :D
انالوگ سمت راست تو بعضی بازیا (شوتر مخصوصا) وقتی به سمت راست میچرخونمش کند تر از چرخیدن به سمت چپه. وقتی هم که R3 رو فشار میدم سرعتش طبیعی میشه(میشه مثل جهت چپ)
باید عوض بشه انالوگ ایا؟ هزینه ش چقدره به نظرتون

زیر آنالوگ خاک رفته. آموزش درست کردنش تو نت پره
ولی ساده ترین راه حل اینکه دهنتو نزدیکش کن و فوت کن یا یه کام ازش بگیر:D
یه راه دیگه هم اینکه گوش پاک کن خیس کنی و باهاش دور آنالوگ نم دار کنی.

• Like
Reactions: delta05

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
خیلی خیلی دمت گرمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
از روز اولشم داره بهتر کار میکنه :D
خواهش میکنم.
تعمیر کارها هم اخرش اینکه باز میکنن و تمیزش میکنه. به اسم تعویض انالوگ میندازن ب ملت
ولی کیفیت دسته ps4 نسبت به xbox خیلی پایین تره.

_KAI_

کاربر سایت
Apr 3, 2018
1
زیر آنالوگ خاک رفته. آموزش درست کردنش تو نت پره
ولی ساده ترین راه حل اینکه دهنتو نزدیکش کن و فوت کن یا یه کام ازش بگیر:D
یه راه دیگه هم اینکه گوش پاک کن خیس کنی و باهاش دور آنالوگ نم دار کنی.
با کنتاکت شور نمیشه اسپری کرد و تمیزش کرد؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دوستان کسی مشکل من رو نمیدونست ؟؟؟ و اگر مرکز تعمیراتی رو میشناسید که کنسوال واسشون ارسال کنم تهران ، و تعمییر کنن ، لطفا معرفی کنید ،

پیدا کردن جی پی یو تو ایران سخته یه جورایی اصن نیست مگر اینکه کنسولی باشه که سی پی یو ش خراب شده باشه و جی پی یو رو از روش باز کنه

آخرین آپیدت روشه؟ با کابل دیگه تست کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر