مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
باید فن بخرم؟چه نوعی فنی؟راهنمایی میکنین لطفا
باید یا نبایدی وجود نداره. کلا هرچه بهتر شما بتونی دستگاهتو خنک نگه داری عمر دستگاه افزایش پیدا میکنه...
من خودم از فن های خنک کننده DOBE استفاده میکنم که پشت دستگاه قرار میگیرن و به صورت حرارتی کار میکنن و در کل راضی هستم.

• Like
Reactions: saeed_sg

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
سلام دوستان جدیدا به یک مشکل بر خوردم یه چند مدته
هر هدست یا هدفونی وصل میکنم یکم صدایی میکروفون رو زیاد میکنم اکویی بدیی میخوره
حتی پلاتینیوم خریدم الان دستم رسید پلتینیومم ولوم میکروفونو بردم اخر اکویی خیلی بدی خورد حرفه ای لطفا یه راه کار برام بگن

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
من پرو دارم جدیدا هر 10 دقیقه یا 15 دقیقه یه بار یهو صدای موتور هواپیما ازش میاد.مشکلی ایجاد شده؟
توی دریچه های پشت و کنار دستگاه فوت بده ممکنه چیزی گرفته باشه .من همینکار کردم صداش یکم کمتر شد

• Like
Reactions: bluemorteza

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان من مشکل گرافیک خیلی پایین تو همه بازیای Ps4 دارم مانیتورم ۲۰ اینچی هس اگه میشه راهنمایی کنید خیلی ممنون
برو تو قسمت Sound and Screen بخش Video Output Screen تنظیمات Resolution رو بررسی کن .

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام دوستان جدیدا به یک مشکل بر خوردم یه چند مدته
هر هدست یا هدفونی وصل میکنم یکم صدایی میکروفون رو زیاد میکنم اکویی بدیی میخوره
حتی پلاتینیوم خریدم الان دستم رسید پلتینیومم ولوم میکروفونو بردم اخر اکویی خیلی بدی خورد حرفه ای لطفا یه راه کار برام بگن
صدا فقط از هدست میاد یا هم از هدست و هم از تلویزیون؟

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
سلام دوستان
سوالی در مورد دسته PS4 داشتم.
چند روز پیش 2 تا دسته هام رو به فراخور شرایطی که وجود داشت با شارژر گوشی شارژ کردم. مراقب بودم که جریان شارژر ها بیش از جریان مورد نیاز دسته بهش انتقال نده. بعد از اون دسته ها بدون مشکل کار میکنن ولی امروز که قصد شارژر کردنشون رو داشتم متوجه شدم هیچ کدوم شارژ نمیشن. موقع شارژ و زمانی که دسته با PS4 در حالت Pair نیست فقط یکبار چراغ نارنجی میزنه و بعد اون دیگه چراغی روشن نمیشه. احتمالا برای کانکتور یا باتری مشکلی ایجاد شده... کسی تا به حال به این مشکل بر خورده؟

mrhdir

کاربر سایت
Feb 8, 2013
77
نام
مهدی
من دستگاه مدل اسلیم دارم
چند وقتی هست وقتی یک دیسک بازی میخوام توی دستگاه قرار بدم دیسک رو میزارم دستگاه دیسک رو نمیشناسه و باید یکبار ایجکت کنم و دوباره بزارم تا اون رو بخونه
حالا من هروز دیسک های مختلف قرار نمیدم ولی هرچند روز یکبار اگه بخوام یکی دیگه از بازی هام رو بزارم باز همون حالت قبلی که گفتم پیش میاد
جدیدا دستگاه وقتی دیسک رو وارد میکنم 90 درصدش میره داخل 10 درصد دیسک میمونه بیرون باید ایجکت کنم و بعد دوباره واردش کننم تا کامل بره داخل

کسی نظری نداره مشکل چیه؟

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
سوالی در مورد دسته PS4 داشتم.
چند روز پیش 2 تا دسته هام رو به فراخور شرایطی که وجود داشت با شارژر گوشی شارژ کردم. مراقب بودم که جریان شارژر ها بیش از جریان مورد نیاز دسته بهش انتقال نده. بعد از اون دسته ها بدون مشکل کار میکنن ولی امروز که قصد شارژر کردنشون رو داشتم متوجه شدم هیچ کدوم شارژ نمیشن. موقع شارژ و زمانی که دسته با PS4 در حالت Pair نیست فقط یکبار چراغ نارنجی میزنه و بعد اون دیگه چراغی روشن نمیشه. احتمالا برای کانکتور یا باتری مشکلی ایجاد شده... کسی تا به حال به این مشکل بر خورده؟
این بحث بارها مطرح شده ، ولی نتیجه خاصی ازش ندیدم یا شایدم گفته شده و من نخوندم . من خودم هم مشکل مشابه دارم ولی دقیقا این نیست.
الان یعنی دسته هاتون کلا از دور خارج شدن ؟
درحالت عادی اینکه یکبار چشمک میزنه یعنی شارژش کامل هست.

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
این بحث بارها مطرح شده ، ولی نتیجه خاصی ازش ندیدم یا شایدم گفته شده و من نخوندم . من خودم هم مشکل مشابه دارم ولی دقیقا این نیست.
الان یعنی دسته هاتون کلا از دور خارج شدن ؟
درحالت عادی اینکه یکبار چشمک میزنه یعنی شارژش کامل هست.
متاسفانه تو اینترنت هم گشتم منابع زیادی پیدا نکردم.
عملکرد دسته، Pair شدن و دکمه ها کاملا سالم هستن. فقط وقتی با سیم به دستگاه وصلش میکنم دسته شارژ نمیشه! یبار چراغ زرد/نارنجی روشن میشه و بعد خاموش میشه. یدونه ویدیو تو یوتیوب پیدا کردم که 2 احتمال رو درش مطرح کرده بود. 1- اینکه برد سوکت یو اس بی دسته سوخته باشه. 2- باتری مشکل پیدا کرده باشه.
در مورد این موردی هم که فرمودین بنظرم یکبار شارژش رو خالی کنم شاید همین مسئله باشه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
متاسفانه تو اینترنت هم گشتم منابع زیادی پیدا نکردم.
عملکرد دسته، Pair شدن و دکمه ها کاملا سالم هستن. فقط وقتی با سیم به دستگاه وصلش میکنم دسته شارژ نمیشه! یبار چراغ زرد/نارنجی روشن میشه و بعد خاموش میشه. یدونه ویدیو تو یوتیوب پیدا کردم که 2 احتمال رو درش مطرح کرده بود. 1- اینکه برد سوکت یو اس بی دسته سوخته باشه. 2- باتری مشکل پیدا کرده باشه.
در مورد این موردی هم که فرمودین بنظرم یکبار شارژش رو خالی کنم شاید همین مسئله باشه.
داخل منوهای پلی استیشن هم میزان باتری رو نشون میده. اونجا زیر نظر بگیرید . حالا نمیدونم ازون روز باهاش بازی کردید یا نه . اره همون استفاده کنید ببینید چی میشه.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده به دسگاه پرو دارم الان چندفس یهو وسط بازی سه تا بوق میزنه و خاموش میشه در حال خاموش شدن هم عین زمانی که دسگاه رو خاموش میکنی نوار سفید چشمک زن روی دسگاه ظاهر میشه این مشکل از چیه بدجوری رفته رو اعصابم. از گرما و اینا هم نیست الان که اینو مینویسم بعد 3 روز روشنش کردم و بعد 5 دقیقه این اتفاق افتاد . مشکل از چیه؟ کس دیگه هم این مشکلو داره؟

behzad.india

کاربر سایت
Nov 25, 2018
1
سلام و خسته نباشید
کنسول من ps4 pro هست مدل جدیدش
من اینو به 6.2ابدیت کردم
بعد سه ساعت بازی کردن تصویر میبره و باید کابل hdmi رو دربیاری و دوباره جا کنی تا تصویر بیاد ایراد از چی میتونه باشه؟

Ays.navid

عضو جدید
Jun 13, 2019
1
سلام . من دیشب و امروز حدود ۱۲ ساعت بازی rage2 را تجربه کردم و الان احساس لگ شدن شدید دارم . کنسول من ps4 slim هستش و ۲ساله ازش استفاده میکنم . این لگ شدن در بازی آنلاین رو من توی بازی ویچر۳ هم تجربه کردم که به من اجازه نداد این بازی رو تموم کنم میخواستم ببینم این اتفاق آزار دهنده برای کسی به وجود اومده یا دلایل اون رو میدونه ؟ من بازی RDR2 هم قبل این بازی تجربه کردم و هیچ احساس لگ شدن نداشتم و حجم کنسول هم همیشه نسبتا خالی میکنم تا فشاری احساس نکنه . ممنون میشم کمکم کنید ♡

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر