مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

farid13

کاربر سایت
Jan 30, 2016
6
با سلام

من کنسول ps4 (رجن3) چند روز پیش از طریق اینتر نت آپدیت جدید کردم مشکلی که پیش امده ارتیاط دسته ها با کنسول بعد از چند دقیقه قطع میشه و برای اتصال مجدد حتما باید دستگاهو ریاستارت کنم

لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,483
نام
علی
با سلام

من کنسول ps4 (رجن3) چند روز پیش از طریق اینتر نت آپدیت جدید کردم مشکلی که پیش امده ارتیاط دسته ها با کنسول بعد از چند دقیقه قطع میشه و برای اتصال مجدد حتما باید دستگاهو ریاستارت کنم

لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟
دسته رو Reset کردی؟ پشت دسته کنار دکمه ی L2 یه سوراخ کنار پیچ هست،از اونجا ریست میشه! ببین حل میشه؟ حالا نمیدونم چجوری ریست میشه! نمیدونم باید یه فشار بدی بره یا باید نگه داری! ببین کدومش میشه حالا! اگر از سوزن استفاده میکنی، از اون سمتی که نخ میره بزن تو دسته! از سمتی که میدوزن نزنی یه وخ به فان بره!:D چوب کبریت یا خلال دندون نکنی بشکنه بمونه اون تو:|دوستان حرفه ای تر هم کمکی کنند تشکر میشود پیشاپیش!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امروز وسط بازی ویچر 3 ارور داد که این اپیلیکشن رو نمی تونه ادامه بده و یا دیسکت کثیف هست یا خراب ! بعدم اتوماتیک از بازی اومد بیرون و دیسک هم داد بیرون ! این اولین بار بود همچین چیزی می دیدم و 3 ساله من چنین اروری ندیده بودم و مشکلی هم نداشته دستگاهم قبلا ! برای کسی تا حالا این اتفاق افتاده ؟ مشکل چی بوده ؟ البته بعدش دستگاه رو خاموش روشن کردم و دو ساعتی بدون مشکل بازی کردم ولی می خواستم بدونم کسی داشته همچین مشکلی تا حالا ؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
امروز وسط بازی ویچر 3 ارور داد که این اپیلیکشن رو نمی تونه ادامه بده و یا دیسکت کثیف هست یا خراب ! بعدم اتوماتیک از بازی اومد بیرون و دیسک هم داد بیرون ! این اولین بار بود همچین چیزی می دیدم و 3 ساله من چنین اروری ندیده بودم و مشکلی هم نداشته دستگاهم قبلا ! برای کسی تا حالا این اتفاق افتاده ؟ مشکل چی بوده ؟ البته بعدش دستگاه رو خاموش روشن کردم و دو ساعتی بدون مشکل بازی کردم ولی می خواستم بدونم کسی داشته همچین مشکلی تا حالا ؟

برای من 3-4 با شده وسط بازی بیاد بیرون و ارور بده
اما تا حالا دیسک رو نداده بیرون

فکر نمیکنم مشکل بزرگی باشه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام
بچه ها این کنسول من خیلی افتضاح شده دیگه، کلا تا دیسک رو میزنم داخلش بعد از چند دقیقه سریع میده بیرون و اکثر اوقات حتی 30 ثانیه هم نمیتونه نگهش داره
حالا من تموم اون روش ها رو (بجز باز کردن کنسول) انجام دادم، اما متاسفانه جواب نگرفتم (البته تنها کاری که نکردم سره پا گذاشتن کنسول بود)
حالا به نظرتون چی کار کنم ؟ کنسول ریجن 1 هست و ماله آپریل 2015 هست
دیگه کلافم کرده لطفا کمک کنین، نمیخوام دستگاه رو باز کنم ارزشش میره

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,602
بازیهای دست دوم که دیسک کثیف باشند این ارور رو میده.

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام خدمت دوستان. من امروز یه مشکل بد برخوردم که قبلا همچین مشکلی نداشتم تو حین بازی یدفعه دستگاه خاموش شد هرکار کردم روشن نشد پریز برق رو جدا کردم روشن شد بالا اومد تا زدم که وارد بازی بشم دوباره خاموش شد و تا کابل برق رو جدا نکنم کنسول دوباره روشن نمیشه توی منو بازی کنسول روشن میمونه اما به محضی که میخوام وارد بازی بشم خاموش میشه مشکل از چی ميتونه باشه اپدیت کنسول هم ۳.۱۵ هست این مشکل روی این فریمور رخ داد ممنون میشم کمکی کنید

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
من امروز کنسول رو روشن کردم صدای روشن شدن و منو ها میاد اما تصویر ندارم ؟ چه مشکلی پیش اومده و میشع حلش کرد یا نه ؟؟؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام
من امروز کنسول رو روشن کردم صدای روشن شدن و منو ها میاد اما تصویر ندارم ؟ چه مشکلی پیش اومده و میشع حلش کرد یا نه ؟؟؟

درود با چه کالی وصل کردید ؟ با یه کابل دیگه و یه TV دیه تست کنید
اگر باز هم درست نشد برید منوی ریکاوری ( وقتی کنسول خاموشه 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارید تا 2 تا بوق بزنه ) بعد گزینه Change Resoultion رو انتخاب کنید

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
درود با چه کالی وصل کردید ؟ با یه کابل دیگه و یه TV دیه تست کنید
اگر باز هم درست نشد برید منوی ریکاوری ( وقتی کنسول خاموشه 7 ثانیه دکمه پاور رو نگه دارید تا 2 تا بوق بزنه ) بعد گزینه Change Resoultion رو انتخاب کنید

سلام
مرسی با hdmi وصل کردم. الان که امتحان میکنم ولی کابل رو به صورت نیمه میزارم میاد تصویر ولی وکی کامل فرو میکنم نه. احتمال میدم از کابل باشه البته کابل فابریکم هست که میدونم چندان کیفیت هم ندارن. شاید برم با یه کابل اصلی امتحان کنم ببینم میشه یا نه .

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
مرسی با hdmi وصل کردم. الان که امتحان میکنم ولی کابل رو به صورت نیمه میزارم میاد تصویر ولی وکی کامل فرو میکنم نه. احتمال میدم از کابل باشه البته کابل فابریکم هست که میدونم چندان کیفیت هم ندارن. شاید برم با یه کابل اصلی امتحان کنم ببینم میشه یا نه .

محل اتصال کابل اچ دی ام آی روی کنسول کیفیت مناسبی نداره، این مشکل برای منم پیش اومد، با یه سوزن یکم میتونی پایه هاشو تنظیم کنی. در کل کابلش رو سعی کن زیاد درنیاری.

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
با سلام
من دیروز یه 1216 500 گیگ گرفتم با یه بازی ویچر 3 نو
الان دو تا مساله هست که میخواستم از دوستان بپرسم
اول اینکه از کنسول هیچ صدایی نمیاد ولی وقتی توش دیسک بازی میزاری صدای واقعا زیادی میده(از ps3 خیلی بیشتر)
بعد اصولا باید بعد از اینکه چک میکنه قطع بشه که من یه 20 دقیقه ای تو بازی گشتم بعد اومدم داخل منوی کنسول می گشتم همچنان اون صدای زیاد از درایور ش میومد.
دومین مساله اینه که من هدفونم به خروجی دوال شاک وصل کردم صدا با کیفیت میاد ولی هر 6 یا 7 ثانیه در هد 2 میلی ثانیه صدا قطع و دوباره وصل میشه
اینم بگم که دستگاه اکبند بود خودم همه قسمتاشو چک کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
من دیروز یه 1216 500 گیگ گرفتم با یه بازی ویچر 3 نو
الان دو تا مساله هست که میخواستم از دوستان بپرسم
اول اینکه از کنسول هیچ صدایی نمیاد ولی وقتی توش دیسک بازی میزاری صدای واقعا زیادی میده(از ps3 خیلی بیشتر)
بعد اصولا باید بعد از اینکه چک میکنه قطع بشه که من یه 20 دقیقه ای تو بازی گشتم بعد اومدم داخل منوی کنسول می گشتم همچنان اون صدای زیاد از درایور ش میومد.
دومین مساله اینه که من هدفونم به خروجی دوال شاک وصل کردم صدا با کیفیت میاد ولی هر 6 یا 7 ثانیه در هد 2 میلی ثانیه صدا قطع و دوباره وصل میشه
اینم بگم که دستگاه اکبند بود خودم همه قسمتاشو چک کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوستان مشکلی نبود
اون صدا به خاطر نصب بازی بود وقتی نصبش تموم شد ساکت شد. در مورد قطع وصلی صدا هم من تو فروم خارجی پرسیدن گفتن به خاطر بلوتوث هست گفتن هر نوع دستگاه بلوتوثی یا وای فای میتونه خراب کنه ارتباط
به هر حال ممنون

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,826
سلام من یک ماهه پی اس 4 گرفتم مشکلی که دارم بعضی وقتها تصویر قطع و وصل میشه و تصویر سیاه میشه صدا میاد ولی تصویر سیاهه کابل اچ دی رو هم عوض کردم و جا به جا هم کردم ولی فایده نداشت کنسول هم 2015 هست ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر