مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من یک هفته هستش که ps4 رو خریداری کردم. اول که باهاش کار کردم تو منو ی اصلی یک کم لگ میزد ولی خوب بعد روان شد ولی هنوز هم مقداری لگ میزنه. بعد بازی fifa 14 رو درون دستگاه گذاشتم تو منوی بازی و خود بازی لگ میزد ولی بعدش بهتر شد ولی هنوز تو ی تمرین لگ میزنه مشکلش چی هستش ممنون میشم جواب بدید.کنسول ریجن 3 هستش و سال ساخت ۲۰۱۴ هست.
گاهی اوقات هنگامی که بازی در حال اجرا هست و multi task میکنی امکان لگ زدن توی منو هست. چیزه غیر عادی نیست.
ولی اگر توی بازی (لگ یعنی گیر میکنه یا respond نمیده ) یا منظورت افت فریم هست ؟؟؟ به هر حال برای حل این مشکلات بد نیست اپدیتهای بازیا دانلود بشه بعد تست کنی ببینی ok شده یا نه.

Mohammad74m74

کاربر سایت
Jun 2, 2015
6

مال من هم مثل این آقا هست ولی تو بازی لگ میزنه هیچ اروری نمیده که بیاد بیرون از بازی یعنی مشکل می تونه از بازی باشه منظورم از لگ یه کوچولو آهسته میشه

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
اقا من دیگه خسته شدم این ps4 منو خسته کرده با هر اینترنتی با سرعت ها مختلف با مودم های مختلف تو خونه رفیقام امتحان کردم سرعت بیشتر 60 کیلوبایت نمیشه خیلی قطع و وصل هم میشه

انواع dns ها رو امتحان کردم قند شکن هم با ps4 شیر کردم مشکل حل نشده

حالا جالبه اینترنت xbox one که دارم هیچ مشکلی نداره 2 تا 7 صبح 8 گیگ دانلود میکنم اما با ps4 شب ها 2 تا 7 صبح 300 مگ دانلود میکنه اونم شاید

الان 2 هفته هست که این مشکل دارم قبلا راحت دانلود میکردم

به مرز حنون رسیدم برای 2 گیگ witcher یه هفته است سرکارم

فقط لطفا نگید با psx دانلود کن میخوام بدنم مشکل ps4 من کجاست

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
سلام دوستان من وقتی کال اف ادونس رو بازی میکنم بعضی وقتا تو بازی گیرمیکنه و تصویر ثابت میمونه بعد 2 3 ثانیه رفع میشه بازی هم دیجیتالی هست باید به اینترنت وصل باشه تا بشه بازی کرد
علت چی میتونه باشه؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من وقتی کال اف ادونس رو بازی میکنم بعضی وقتا تو بازی گیرمیکنه و تصویر ثابت میمونه بعد 2 3 ثانیه رفع میشه بازی هم دیجیتالی هست باید به اینترنت وصل باشه تا بشه بازی کرد
علت چی میتونه باشه؟
کدوم بازی ؟؟
احتمال داره از نت باشه اگر لگی چیزی پیش میاد اگر online only هست.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام دوستان یه مشکل کو چیک دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.کابل فابریک HDMI خود ps4 رو به مانیتور خودم زدم و به محض بالا اومدن menu یه نویز و صدای خر خر(یه چیزی تو این مایه ها)تو منو شروع میشه کابل رو در آوردم دوباره زدم مطئن هستم اشکال از مانیتور نیست چون xbox360 هم HDMI وصله و مشکلی نیست با تعویض کابل این مشکل حل نشده البته همیشگی نیست بعضی وقتا این نویز میاد و حتی تو بازی هم ادامه داره میره رو مخ آدم...!!کسی میدون مشکل از کجاست..؟چون وقتی کنسول رو خاموش میکنم مشکل حل میشه و بعضی وقتا باز این اتفاق میافته میگم همیشگی نیست ولی وجود داره.کابل جدید بخرم.؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان یه مشکل کو چیک دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.کابل فابریک HDMI خود ps4 رو به مانیتور خودم زدم و به محض بالا اومدن menu یه نویز و صدای خر خر(یه چیزی تو این مایه ها)تو منو شروع میشه کابل رو در آوردم دوباره زدم مطئن هستم اشکال از مانیتور نیست چون xbox360 هم HDMI وصله و مشکلی نیست با تعویض کابل این مشکل حل نشده البته همیشگی نیست بعضی وقتا این نویز میاد و حتی تو بازی هم ادامه داره میره رو مخ آدم...!!کسی میدون مشکل از کجاست..؟چون وقتی کنسول رو خاموش میکنم مشکل حل میشه و بعضی وقتا باز این اتفاق میافته میگم همیشگی نیست ولی وجود داره.کابل جدید بخرم.؟

شما خودت می گی کابل را عوض کردی بازهم مشکل سرجاش بوده بنابراین ربطی به کابل نداره که بخواهی کابل جدید بگیری.به نظر من یکبار با همان کابل روی یک تلوزیون یا یک مانیتور دیگه تست کن. خروجی صدا و تصویر x360 با ps4 خیلی فر ق می کنه ممکن هرتز صدایی که ps4 ارسال می کنه قابل پخش نباشه توسط مانیتور شما.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
شما خودت می گی کابل را عوض کردی بازهم مشکل سرجاش بوده بنابراین ربطی به کابل نداره که بخواهی کابل جدید بگیری.به نظر من یکبار با همان کابل روی یک تلوزیون یا یک مانیتور دیگه تست کن. خروجی صدا و تصویر x360 با ps4 خیلی فر ق می کنه ممکن هرتز صدایی که ps4 ارسال می کنه قابل پخش نباشه توسط مانیتور شما.

بله دوست عزیز دقیقا همینه تو فروم playstation رفتم اونهای که این مشکل رو داشتن همه با عوض کردن مانیتور به TV مشکلشون حل شده بود باید به فکر یه TV LED باشم.مرسی بابت کمک.

milad moj

کاربر سایت
Jun 4, 2015
2
نام
میلاد
من امروز بازی gta v رو گذاشتم تو دستگاه
خداییش خیلی روون بود ولی بعضی جاها که حجم بازی سنگین میشد لگ میزنه یعنی جایی که تیر اندازی و درگیری به شه ولی معمولی گیر نداره
الان من باید چیکار کنم؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی call of duty adwanced
منظورتون از online only چیه؟
Advanced Warfare .
متوحه نشدم اول نوشته بودی
اگه بخشه انلاین میری میتونه مشکل از نت باشه
اگر بخشه تک نفره میری امکانه پیش اومدن افت فریم اینا هست.
سعی کن بازی رو اپدیت نگه داری

من امروز بازی gta v رو گذاشتم تو دستگاه
خداییش خیلی روون بود ولی بعضی جاها که حجم بازی سنگین میشد لگ میزنه یعنی جایی که تیر اندازی و درگیری به شه ولی معمولی گیر نداره
الان من باید چیکار کنم؟؟������������������
افت فریم چیزه طبیعی هست.
کار از دستت بر نمیاد. همینطوری هست

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
سلام دوستان
من الان یه 2 روزیه متوجه شدم که دکمه ی R1 دسته کار نمیکنه که فکر کنم بخاطر بازی موتال کمبک باشه اونم زیر دست پسر عموم اینطوری شد که 8 سالشه
yahoo_22.gif

خیلی نگرانم کرده هر کاری میکنم هم عمل نمیکنه هیچ لق بودنی هم نداره اینطورم که بعضی موقع بگیره بعضی موقع ها نه کلا عملکردی نداره
بنظرتون خودم بازش کنم یا ببرمش تعمییر کار؟!فکر میکنید مشکل جدی ای پیدا کرده؟!! تجربه ایی هم کسی داشته از خرابی های دسته؟!!!
دسته اصلی دستگاه هم هست نمیدونم از لحاظ بارکد و سریال با دستگاه یکیه یا نه یا کلا دسته های بازار فرقی هم با دسته اصلی از لحاظ بارکد و اینا داره یا نه وگرنه مشکلی نبود راحت یه دسته دیگه میگرفتم!!
لطفا اگر ممکنه با حوصله راهنمایم کنید یه دنیا ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان من وقتی میخوام دستگاه اپدیت کنم ارور میده

خوب عزیز شماره ارور یا یکم توضیح بدی راحت تر میشه کمک کرد این جور که شما می گی ارور می ده که نمیشه.
به احتمال قوی مشکل از اینترنت است.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام یک چیزی اهرم کن بنداز بین درز دسته و کلید r1 درش بیار، بعد اون لاستیک زیرشو با دست فشار بده ببین کار میکنه؟؟؟؟

اگر نکرد باید اون لاستیکو دراری زیرشو نگاه کنی، ببینی بردش سالمه ظاهرا، اگر سالم بود یکم با الکل تمیزش کن مجدد تست کن

مزخرف ترین کیفیت مال همهین دسته ps4 هست کلیداش گیر میکنه کارنمیکنه و.... حال مال من که کلید r2 بی دلیل شکسته بود!!! درستش کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر