مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
راستی دوست عزیز این که گفتی یهو خاموش شد و بعد رفت توی سیف مود و باز بالا اومد نشان از این داره که یا برق نوسان کرده یا برق رفته و اینا چون وقتی برق یکدفعه بره اینطور میشه . ببین شاید کابلی درست جا نرفته و متصل نشده . اتصالات رو چک کن . از محافظ برق هم استفاده کن که نوسانات اسیبی نرسونه . موفق باشی

اتفاقا به فکرم رسید رفتم یه تبدیل برق جدید خریدم به این چند راهی محافط دارم وصل هست امیدوارم برای ps4 ام مشکل سخت افزاری ایجاد نشده باشه :(

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اتفاقا به فکرم رسید رفتم یه تبدیل برق جدید خریدم به این چند راهی محافط دارم وصل هست امیدوارم برای ps4 ام مشکل سخت افزاری ایجاد نشده باشه :(
نه انشالله که خبری نیست . بعد نتیجه رو بگو . اگر درست شد که خب خداروشکر . اگر خدای نکرده نشد بگووو راه های دیگ رو امتحان کنیم .

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
شاید از محافظ برق باشه !!!!
دستگاه رو مستقیم به برق وصل کن

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
دوستان من یه مشکلی با دسته ها دارم. گاهی پیش میاد که دسته دارای تاخیر و لگ میشه. مثلا من الان آنالوگ رو به جلو حرکت می دم، و در بازی 2،3 ثانیه بعد طرف به جلو حرکت می کنه (در حالت آفلاین و سینگل پلیر). این مشکل برای هر دو تا دسته هم هست. من سرچ کردم دیدم اونوری ها هم این مشکلو داشتن. اما به راه حل قاطعی نرسیدم. میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام به بچه های گل ..
کسی جایی سایتی کسی. سراغ نداره که تعمیرات ps4 انجام بده و قابل اطمینان باشه ؟؟؟
اگه سراغ داریین پ. خ کنین . میخوام پورت hdmi عوض کنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه مشکلی با دسته ها دارم. گاهی پیش میاد که دسته دارای تاخیر و لگ میشه. مثلا من الان آنالوگ رو به جلو حرکت می دم، و در بازی 2،3 ثانیه بعد طرف به جلو حرکت می کنه (در حالت آفلاین و سینگل پلیر). این مشکل برای هر دو تا دسته هم هست. من سرچ کردم دیدم اونوری ها هم این مشکلو داشتن. اما به راه حل قاطعی نرسیدم. میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.
آمتحان کردی دسته رو ریست کنی ؟
فریوموره اخری نصب هست ؟

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
سلام
امروز برق رفت وقتی دوباره دستگاهو روشن کردم بعده اینکه ریست شد پیغام داد usb رو وصل کنم به دسته بعد یه چیزی اومد ok کردم بعده چند لحظه این پیغام رو داد:
The USB storage device is not connected
CE-30784-2
چیکار باید بکنم؟

- - -ویرایش - - -

اینجاییه که ok کردم این بود:
Connect a usb storage device that contains an update file for reinstallation for version 2.51 or later

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
از بین انواع و اقسام مشکلاتی که برای ملت پیش بیاد، هیچ کدوم سراغ من نیومده و به جاش یه مورد عجیب پیش اومده! :D
وقتی PS4 رو به اینترنت سیمی (ADSL) وصل میکنم، مشکلی نداره و کار خودش رو انجام میده. ولی کافیه اینترنت رو قطع کنم تا PS4 چند ثانیه هنگ کنه و بعدش اتوماتیک خاموش بشه! :| تا حالا دو بار این اتفاق افتاده و بعدش هم که روشن میکنم اوضاع خراب هست و میگه باید صبر کنی هاردت فلان و چنان بشه. البته خوشبختانه با اینترنت بی سیم مشکلی نداره و منم فعلاً نیاز چندانی به ADSL ندارم و کارم در سطح دانلود و اینا هست. ولی نگران روزی هستم که یه بازی ای مثل GT و Uncharted بیاد که بخوام آنلاین بزنم و اونجا باید حتماً از ADSL استفاده کنم. کسی راه حلی داره؟ :D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
از بین انواع و اقسام مشکلاتی که برای ملت پیش بیاد، هیچ کدوم سراغ من نیومده و به جاش یه مورد عجیب پیش اومده! :D
وقتی PS4 رو به اینترنت سیمی (ADSL) وصل میکنم، مشکلی نداره و کار خودش رو انجام میده. ولی کافیه اینترنت رو قطع کنم تا PS4 چند ثانیه هنگ کنه و بعدش اتوماتیک خاموش بشه! :| تا حالا دو بار این اتفاق افتاده و بعدش هم که روشن میکنم اوضاع خراب هست و میگه باید صبر کنی هاردت فلان و چنان بشه. البته خوشبختانه با اینترنت بی سیم مشکلی نداره و منم فعلاً نیاز چندانی به ADSL ندارم و کارم در سطح دانلود و اینا هست. ولی نگران روزی هستم که یه بازی ای مثل GT و Uncharted بیاد که بخوام آنلاین بزنم و اونجا باید حتماً از ADSL استفاده کنم. کسی راه حلی داره؟ :D
مشکل بسیار عجیبیه ! :d
یه بار Rebuild Database رو امتحان کن شاید درست بشه.
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5044/~/ps4:-safe-mode

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام دوستان.من قصد خرید ps4 رو داشتم اما بعد از خوندن نظرات این تاپیک بد جور ترس تو دلم افتاده :(
میخواستم بدونم این مشکلات خیلی حاده و زیاد اتفاق میفته یا کمتر پیش میاد؟؟
منظورم مشکلات سخت افزاری مثل اتو اجکت و موارد این چنینی هست.با مشکلات اینترنتی کنسول و شیرینگ کاری ندارم.(بازی فقط فیزیکی میخرم اونم فقط آفلاین.;) )
در ضمن بر اساس تجربتون کدوم ریجن کنسول خرابی کمتری داره ؟؟
خیلی ممنون میشم جوابمو بدید.با تشکر

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
سلام دوستان.من قصد خرید ps4 رو داشتم اما بعد از خوندن نظرات این تاپیک بد جور ترس تو دلم افتاده :(
میخواستم بدونم این مشکلات خیلی حاده و زیاد اتفاق میفته یا کمتر پیش میاد؟؟
منظورم مشکلات سخت افزاری مثل اتو اجکت و موارد این چنینی هست.با مشکلات اینترنتی کنسول و شیرینگ کاری ندارم.(بازی فقط فیزیکی میخرم اونم فقط آفلاین.;) )
در ضمن بر اساس تجربتون کدوم ریجن کنسول خرابی کمتری داره ؟؟
خیلی ممنون میشم جوابمو بدید.با تشکر
داداش بخر اینقدر وسواسی نباش :) هر وسیله الکترونیکی خراب میشه بستگی به نوع استفاده ازش رو داره ... بین ریجن ها هیچ فرقی نیست این اختلاف قیمت هم که میبینی بین ریجن ها واسه سود بیشتر فروشنده هاست که یکی رو خیلی پایین بیارن اون یکی دیگه رو 2 برابر بکشن روش ..

ARYA269

کاربر سایت
Apr 29, 2015
1
درود، وقتی کنسول مشغول آپدیت ( مرحله نصب ) به ورژن 2.51 بود، برق قطع شد و بعد اون SAFE MODE تموم گزینه هاش کار می کنه بجز گزینه
REBUILD DATABASE
که عمل نمی کنه.
کنسول در حالت عادی بالا میاد اما دسته ها با کابل یا بدون کابل کار نمی کنن و یکی از دوستانم می گفت کنسول LOCK شده و باید به پلی استیشن ایمیل بزنم یک فایل واسم ایمیل می کنن تا با اون بتونم کنسول رو UNLOCK کنم. هنوز پاسخی از پلی استیشن نگرفتم. اگه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارند لطفا بفرمایند.
نکته دیگه هم اینکه چندبار مجدد آنلاین و با فلش آپدیت کردم اما بی فایده است و دوباره همون اتفاق میفته و
REBUILD DATABASE
کار نمیکنه و دسته ها هم وقتی کنسول روشن میشه دیگه کار نمیکنه.

درود، وقتی کنسول مشغول آپدیت ( مرحله نصب ) به ورژن 2.51 بود، برق قطع شد و بعد اون SAFE MODE تموم گزینه هاش کار می کنه بجز گزینه
REBUILD DATABASE
که عمل نمی کنه.
کنسول در حالت عادی بالا میاد اما دسته ها با کابل یا بدون کابل کار نمی کنن و یکی از دوستانم می گفت کنسول LOCK شده و باید به پلی استیشن ایمیل بزنم یک فایل واسم ایمیل می کنن تا با اون بتونم کنسول رو UNLOCK کنم. هنوز پاسخی از پلی استیشن نگرفتم. اگه دوستان اطلاعاتی در این خصوص دارند لطفا بفرمایند.
نکته دیگه هم اینکه چندبار مجدد آنلاین و با فلش آپدیت کردم اما بی فایده است و دوباره همون اتفاق میفته و
REBUILD DATABASE
کار نمیکنه و دسته ها هم وقتی کنسول روشن میشه دیگه کار نمیکنه.
این رو هم بگم که هارد رو چک کردم سالمه و ریست فکتوری هم چندبار کردم باز هم مثل قبله که گفتم

Last edited by a moderator:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دیروز بعد مدتها کنسول رو روشن کردم آپدیت کردم و شروع کردم فیفا بازی کنم! (دیجیتالی) ییهو دیدم صدای eject میاد! بعد خواستم دیسک وارد کنسول کنم دیدم اصلا نمیفهمه دیسکی توش نیست و مدام تلاش میکنه یه دیسکی بخونه! (صدای خوندن درایو میومد) بازی هم بدون مشکل کار میکرد یعنی مشکل auto eject نبود!
بعد خاموش روشن کردم اوکی شد! سونی به نظرم کلا رو نرم افزار کار نمیکرد میداد سیستم عاملشو یکی دیگه بنویسه بهتر بود! هر آپدیتی میده گند میزنه

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
داداش بخر اینقدر وسواسی نباش :) هر وسیله الکترونیکی خراب میشه بستگی به نوع استفاده ازش رو داره ... بین ریجن ها هیچ فرقی نیست این اختلاف قیمت هم که میبینی بین ریجن ها واسه سود بیشتر فروشنده هاست که یکی رو خیلی پایین بیارن اون یکی دیگه رو 2 برابر بکشن روش ..

داداش از پاسخت ممنونم ولی خب یه چیز دیگه ای رو هم باید بهت بگم.
من تو شهرستان زندگی میکنم.اگه بخوام کنسول بخرم باید برم یه شهر دیگه چون اینجا کسی نه کنسول میفروشه نه تعمیر میکنه(فقط یه تعمیرگاه هست که اونم فک نکنم تا حالا با ps4 کار کرده باشه:-o )
حالا فک کن بعد از خریدن هاردش بسوزه!! اونوقت غیر از خود زنی!چیکار میتونم بکنم؟بعد از یک سالو اندی پولش رو جمع کردم حالا پوله هاردو از کجا بیارم؟؟؟
میدونم خیلی زیاده روی کردم اما خب عادت دارم آینده نگر باشم.در ضمن میخوام کنسولو زیر باد کولر بزارم تازه جاشم از چهار طرف بازه.پس مطمعن باش مثل روز اولش ازش نگهداری میکنم.
فقط میخواستم لطف کنی دو تا از سوالامو جواب بدی:
1.کنسول خودت چه ریجنیه؟چند وقته خریدیش؟ تا حالا مشکلی نداشته؟
2.چون من میخوام فقط آفلاین بازی کنم نیازی به اپدیت ندارم.به نظرت کدوم ورژن اپدیت سونی ارور و لگ و کندی کمتری داره.اینطور که معلومه اپدیت آخری مشکلاتی داره.
خیلی ممنونم جوابمو بدی.با تشکر

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دیروز بعد مدتها کنسول رو روشن کردم آپدیت کردم و شروع کردم فیفا بازی کنم! (دیجیتالی) ییهو دیدم صدای eject میاد! بعد خواستم دیسک وارد کنسول کنم دیدم اصلا نمیفهمه دیسکی توش نیست و مدام تلاش میکنه یه دیسکی بخونه! (صدای خوندن درایو میومد) بازی هم بدون مشکل کار میکرد یعنی مشکل auto eject نبود!

بعد خاموش روشن کردم اوکی شد! سونی به نظرم کلا رو نرم افزار کار نمیکرد میداد سیستم عاملشو یکی دیگه بنویسه بهتر بود! هر آپدیتی میده گند میزنه

باگهاي عجیب غریبی همیشه پیدا میشه تو اپديتهاي سونی :|

بعضی هاش هم که خوب از آب در میاد و چندان مشکلی نداره سریع یه اپديت جدید میاد میزنه قبلی را داغون میکنه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر