مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Arsam 92

کاربر سایت
Mar 29, 2015
6
نام
Arsam dg :| :D
سلام و خسته نباشيد خدمت مديران محترم دوستان من مشكل دارم بازي جديد گرفتم و ريختم بعد از اون وقتي روشن ميكنم بعد از ده دقيقه اينا اتوماتيك خاموش ميكنه به همراه سه بار بوق زدن و سه بار چشمك قرمز ميزنه لايتبار روي دستگاه بعد از يه مدت كه گذشت فرمور دستگاه هم پريد و ميخوام فريمور نصب كنم نميشه تا وسطا ميره حدودا پنجاه درصد بعد خاموش ميشه تو رو خدا كمكم كنيد تعميرگاه دادم گفت سيصد خرج داره پول دستم نبود پس گرفتم تو رو خدا دوستاني كه اطلاع دارن جواب بدن

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام و خسته نباشيد خدمت مديران محترم دوستان من مشكل دارم بازي جديد گرفتم و ريختم بعد از اون وقتي روشن ميكنم بعد از ده دقيقه اينا اتوماتيك خاموش ميكنه به همراه سه بار بوق زدن و سه بار چشمك قرمز ميزنه لايتبار روي دستگاه بعد از يه مدت كه گذشت فرمور دستگاه هم پريد و ميخوام فريمور نصب كنم نميشه تا وسطا ميره حدودا پنجاه درصد بعد خاموش ميشه تو رو خدا كمكم كنيد تعميرگاه دادم گفت سيصد خرج داره پول دستم نبود پس گرفتم تو رو خدا دوستاني كه اطلاع دارن جواب بدن

سلام
خوب اولین کار ببنید به حالت ریکاوری یا همین سیف مود میره یا نه؟
دستت روی پاور نگه دار بوق اول نه بوق دوم بعد از 7 ثانیه دستت رو ور دار ....

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اره ميره لطفا راهنماييم كنيد دستگاهم سالمه سالمه :((( يه هفتست خريدم

تنها راهش هارد دیسک کنسول را با کمک آپدیت ریکاوری فرمت کنه و دوباره اپدیتش کنه

- - -ویرایش - - -

اخوی ممنون از راهنمایت تمام اینکارها رو که گفتی انجام دادم ریکاوری هم منظورم همین سیف مود بود کلا کابل ها رو بکنی نکنی همینه .....
2013 و نوامر و دسام به به بعد هسنش .... رژیون آمریکا

ننوشتی با چه روشی آپدیت کردی شاید هنوز کامل نشده بود کنسول را خاموش کردی کامل باید بنویسی

Arsam 92

کاربر سایت
Mar 29, 2015
6
نام
تنها راهش هارد دیسک کنسول را با کمک آپدیت ریکاوری فرمت کنه و دوباره اپدیتش کنه

- - -ویرایش - - -

ننوشتی با چه روشی آپدیت کردی شاید هنوز کامل نشده بود کنسول را خاموش کردی کامل باید بنویسی

رفتم رو حالت سيف مود يه فلش كه حاوي اپديت ٢.٥٠ بود هم توش بود گزينه هفتم initialize رو زدم از اول شروع كرد به نصب و خاموش نشد تو اون حالت :/ بعد از اينكه اپديت تموم شد ريستارت كرد و رفتم تو محيط تا بيست ديقه هيچ مشكلي نداشت gta v گذاشتم نصب كنه اخراش بود حدود 80% پر كرده بود كه بازم همين مشكل پيش اومد :| اپديت ريكاوري والا من نفهميدم چيه ميتونيد تو پي وي كلا از اول توضيح بديد چيكار كنم واقعا ممنون ميشم ازتون به كمكتون نياز دارم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
رفتم رو حالت سيف مود يه فلش كه حاوي اپديت ٢.٥٠ بود هم توش بود گزينه هفتم initialize رو زدم از اول شروع كرد به نصب و خاموش نشد تو اون حالت :/ بعد از اينكه اپديت تموم شد ريستارت كرد و رفتم تو محيط تا بيست ديقه هيچ مشكلي نداشت gta v گذاشتم نصب كنه اخراش بود حدود 80% پر كرده بود كه بازم همين مشكل پيش اومد :| اپديت ريكاوري والا من نفهميدم چيه ميتونيد تو پي وي كلا از اول توضيح بديد چيكار كنم واقعا ممنون ميشم ازتون به كمكتون نياز دارم
ایشالا که مشکلت حل بشه ولی از من میشنوی کلا با خود کنسول آپدیتها رو دانلود و نصب بکن که مطمئن تر هستش و امکان خرابی صفر هستش.
با فلش که میگیری:
رجین نمیخوره
موقع آپلود ، استاندارد آپلود نشده
یه جا تو دانلود کم و زیاد دانلود کرده (کلا مدل دانلود و گرفتن کدها 1-0 توی PC و PS4 فرق داره.PC با درصد خطا دانلودینگ داره و PS4 دانلود خطی یک به یک.)
موقع باز کردن فایل فشرده CPU یا رم ضعیف یا زیر بار باشند یه اشتباه کوچیک بکنن فایلت کرش شده میشه.
خود فلش موقع انتقال به فلش
فلش مموری موقع دریافت از فلش و....
با خود کنسول خیلی بهتره.

Arsam 92

کاربر سایت
Mar 29, 2015
6
نام
ایشالا که مشکلت حل بشه ولی از من میشنوی کلا با خود کنسول آپدیتها رو دانلود و نصب بکن که مطمئن تر هستش و امکان خرابی صفر هستش.
با فلش که میگیری:
رجین نمیخوره
موقع آپلود ، استاندارد آپلود نشده
یه جا تو دانلود کم و زیاد دانلود کرده (کلا مدل دانلود و گرفتن کدها 1-0 توی PC و PS4 فرق داره.PC با درصد خطا دانلودینگ داره و PS4 دانلود خطی یک به یک.)
موقع باز کردن فایل فشرده CPU یا رم ضعیف یا زیر بار باشند یه اشتباه کوچیک بکنن فایلت کرش شده میشه.
خود فلش موقع انتقال به فلش
فلش مموری موقع دریافت از فلش و....
با خود کنسول خیلی بهتره.

چشم امتحان ميكنم خبرشو ميدم بهتون ممنون بابت راهنمايي

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

۳-آماده سازی فلش مموری

یک فلش مموری ۱ گیگا به بالاتر را با کامپیوتر فرمت ۳۲ کنید
ps4_pc_update_clip_diagram_us-300x77.jpg

داخل فلش مموری یک پوشه با نام PS4
داخل پوشه PS4 یک پوشه دیگر بنام
UPDATE ایجاد کنید
داخل پوشه
UPDATE فایل بروزرسانی

PS4 بنام
PS4UPDATE.PUP را که از اینترنت آپدیت کردید کپی کنید
مهم فایل بروز سانی شما باید از نوع ریکاوری که۷۵۸ مگا است استفاده کنید

بنا به رجین کنسول خود یکی از اپدیت زیر را انتخاب کنید

0e1dde602521ab1faf715

FOR USA Download Now

FOR EU Download Now'

PS4 Recovery v2.50 EU

http://deu01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

FOR JAPON Download Now

PS4 Recovery v2.50 JP
============================================
http://djp01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

Asia Hong Kong

PS4 Recovery v2.50
http://dsa01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

PS4 Recovery v2.50

http://dau01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

۴ سیف مود فرمت هارد و به روز رسانی
فلش مموری را به USB کنسول خود وصل کنید

انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه روی دکمه پاور نگه دارید تا ۲ تا صدای بیپ از کنسول شنیده شود

از شما خواسته می شود گیم پد را همراه با کابل به USB کنسول خود وصل کنید و دکمه دایره سفید رنگ PS را فشار دهید

شما وارد سیف مود میشوید

گزینه ۷ را انتخاب کرده صبر کنید عملیات فرمت و به روز رسانی به پایان برسد از دست زدن به فلش مموری و خاموش کردن کنسول خود شدیدا خودداری کنید

بعد از عملیات کنسول شما اتوماتیت خاموش و روشن میشود

موفق باشید

آخرین ویرایش:

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
سلام دوستان چند ماهه PS4 خریدم ریجن 3 هنوز 10 ساعت باهاش بازی نکردم مشکل Disk Auto Reject داره با روش های معمول درست نشد که خاموشش بکنم و چند دقیقه صبر کنم و ... میخواستم بپرسم به جز باز کردن و دستکاری کردن دکمه ریجکت راه حل جدیدی نیومده براش؟ دو بار تا حالا فرستادم دوبی ، بار اول که یارو پس فرستاد گفت درست کردم نامرد دروغ گفت اینبار فرستادم نمایندگیش امروز زنگ زدم یارو میگه هیچ چیش نیست، دیگه کلافه شدم ، حالم گرفته شد بخدا اینهمه بازی خریدم ، چیکار کنم که باورشون بشه مشکل داره ؟ آخه بعضی مواقع تا 2 ساعت هم بازی کردم مشکل نداشته

Arsam 92

کاربر سایت
Mar 29, 2015
6
نام
۳-آماده سازی فلش مموری

یک فلش مموری ۱ گیگا به بالاتر را با کامپیوتر فرمت ۳۲ کنید
ps4_pc_update_clip_diagram_us-300x77.jpg

داخل فلش مموری یک پوشه با نام PS4
داخل پوشه PS4 یک پوشه دیگر بنام
UPDATE ایجاد کنید
داخل پوشه
UPDATE فایل بروزرسانی

PS4 بنام
PS4UPDATE.PUP را که از اینترنت آپدیت کردید کپی کنید
مهم فایل بروز سانی شما باید از نوع ریکاوری که۷۵۸ مگا است استفاده کنید

بنا به رجین کنسول خود یکی از اپدیت زیر را انتخاب کنید

0e1dde602521ab1faf715

FOR USA Download Now

FOR EU Download Now'

PS4 Recovery v2.50 EU
http://deu01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

FOR JAPON Download Now

PS4 Recovery v2.50 JP
============================================
http://djp01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

Asia Hong Kong

PS4 Recovery v2.50
http://dsa01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

PS4 Recovery v2.50

http://dau01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP

۴ سیف مود فرمت هارد و به روز رسانی
فلش مموری را به USB کنسول خود وصل کنید

انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه روی دکمه پاور نگه دارید تا ۲ تا صدای بیپ از کنسول شنیده شود

از شما خواسته می شود گیم پد را همراه با کابل به USB کنسول خود وصل کنید و دکمه دایره سفید رنگ PS را فشار دهید

شما وارد سیف مود میشوید

گزینه ۷ را انتخاب کرده صبر کنید عملیات فرمت و به روز رسانی به پایان برسد از دست زدن به فلش مموری و خاموش کردن کنسول خود شدیدا خودداری کنید

بعد از عملیات کنسول شما اتوماتیت خاموش و روشن میشود

موفق باشید

موفق شدم !!! امابازم خاموش ميكنه .. مشكل سخت افزاريه يني؟

abbas1994

کاربر سایت
Aug 15, 2014
12
دوست عزیز این به خاطر بد آپدیت شدن بازی هستش.واسه منم با آپدیت 1.8 این مشکل بوجود اومد ولی initialize نکردم چون حقیقتا حوصله درسر های پاک شدن کنسولو نداشتم.صبر کردم آپدیت 1.9 بیاد به 1.9 آپدیت کردم و مشکلم حل شد.شمام باید تا آپدیت بعدی صبر کنی.
داداش من دوباره بازی رو پاک کردم از اول نصبش کردم کل اپدیتم از اول گزاشتم با دستگاه گرفتم ولی باز همون ارور رو مید. مطمئنی با اپدیت بعدی درست میشه؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
موفق شدم !!! امابازم خاموش ميكنه .. مشكل سخت افزاريه يني؟

۱-شاید ممکنه ایراد از هارد دیسک باشه= هارد دیسک دیگری را امتحان کنید

۲ سخت افزار خود کنسول

وقتی کنسول خود بخود خاموش میشه و دو باره روشنش میکنی پیام اخطاری چیزی اولش برات نمیاد مثل کنسول را هیچ وقت از برق نکشین ......

یکی از نشانه های چراق چشمک زن مرگ آبی همین خود بخود خاموش شدن کنسول است که امید وارم این برای شما نباشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
داداش من دوباره بازی رو پاک کردم از اول نصبش کردم کل اپدیتم از اول گزاشتم با دستگاه گرفتم ولی باز همون ارور رو مید. مطمئنی با اپدیت بعدی درست میشه؟

واسه من که با آپدیت درست شد

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان برای مشکل من راه حلی نیست؟ تو صفحه قبل نوشتم

http://forum.bazicenter.com/thread84069/#post2952671
هیچ کدام از این راه حلها ۱۰۰ در ۱۰۰ نیست و ممکن است دو باره مشکل برگردد

----------------------------------------
یک روش جدید برای اتو ایجکت

۱ اگر دستگاه روشن است دست خود را روی دکمه پاور بگزارید تا ۲ دفعه صدای بیپ بدید ، ۳۰ ثانیه صبر کنید تا دستگاه کاملا خاموش بشود .

۲ کابل برق کنسول را از پریز برق بیرون بکشید ۳ تا ۵ دقیقه صبر کنید

۳ کابل برق کنسول دوباره به پریز برق وصل کنید

موفق باشید
---------------------------------------------------
کنسول را بطور ایستاده قرار بدهید

------------------------------------------
چهار عدد مثال در بطری نوشابه زیر کنسول بصورت خوابیده قراد بدهید .

------------------------------------------
تمام سیمها کابلها را از کنسول جدا کن و چند مدت صبر کن و دو باره وصل کن

-----------------------------------------
درست زیر کنسول جای که دکمه ایجکت قرار دارد کنسول را برگردانی یه پایه پلاستیکی نواری قرار داره که دقیقا با دکمه ایجکت برابر است آن را باید بیرون بکشی

این هم عکس

برای بعضی ها مشکلشان درست شده وبرای بعضی نه

و گمان میکنند اثر گرم شدن این مشکل پیش می آید

ولی خود سونی هیچ راه حلی تا این زمان نداده

--------------------------------------

اول دیسک را وارد دستگاه کن بعد از چند ثانیه کنسول را خاموش کن

به این تاپیک بروید

تعمیرگاه کنسول خود باشید

مراحل را انجام بدهید بعد از اینکه دیسک بیرون آمد با بر عکس چرخاندن پیچ سی دی را وارد دستگاه کنید .

بهتر است دستگاه را عوض کنید چون مشکل دوباره بر میگرد

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر