مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
امتحان کن به سیف مود میره
ممکن است هارد دیسک خراب شده با یک هارد دیگه امتحان کن

چجوری برم سیف مود؟
این عکس از اینترنت گرفتم واسه این بالای تصویر نوشته سیف مود ولی واسه من ننوشته

دوروریام هیچکی کنسول نداره امتحان کنم:(

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
چجوری برم سیف مود؟
این عکس از اینترنت گرفتم واسه این بالای تصویر نوشته سیف مود ولی واسه من ننوشته

دوروریام هیچکی کنسول نداره امتحان کنم:(

زمانی که کنسول خاموش است انگشت را به مدت ۷ ثانیه روی پاور کنسول فشار دهید تا زمانی که از دستگاه بیپ دوم شنیده بشه سپس نوشته دسته بازی را با سیمش به کنسول وصل کنید و بعد دکمه سفید رنگ PS دسته فشار دهید نمایان میشه این کار را انجام بدهید

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
زمانی که کنسول خاموش است انگشت را به مدت ۷ ثانیه روی پاور کنسول فشار دهید تا زمانی که از دستگاه بیپ دوم شنیده بشه سپس نوشته دسته بازی را با سیمش به کنسول وصل کنید و بعد دکمه سفید رنگ PS دسته فشار دهید نمایان میشه این کار را انجام بدهید

این کارو الان انجام دادم ، بوق دومم میزنه ولی باز همینتصویر ارور میاد فکر کنم هاردم به فنا رفته.

میشه هارد ۱ ترا واسش بخرم؟ چه مدلی بخرم؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
این کارو الان انجام دادم ، بوق دومم میزنه ولی باز همینتصویر ارور میاد فکر کنم هاردم به فنا رفته.

میشه هارد ۱ ترا واسش بخرم؟ چه مدلی بخرم؟

تا ۲ ترا هم میتوان استفاده کنی

به این تاپیک برو مشخصات نوشته شده است

http://forum.bazicenter.com/thread85159/

kly4ever

کاربر سایت
Apr 30, 2013
71
نام
حمیدرضا سلیمانی
با سلام و تبریک سال نو
دیشب هواسم نبود ps4 رو در حالی که روشن بود از برق کشیدم . دوباره که روشن کردم رفت توی قسمت safe mode و لودینگ تا 100% رفت و بعدش ارور داد که امکان restart دستگاه نیست و شما باید آپدیت 2.4 یا بالاتر رو نصب کنید . منم که آپدیت 2.5 اومده بود رو با فلش و گرفتن 7 ثانیه power نصب کردم ، حالا که روشن میکنم دستگاه بازم میره تو قسمت سیف مود و این بار روی صفر درصد قفل هست و تکون نمیخوره ، تا 4 ساعتم روشن گذاشتم همونجوریه ،
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
سلام
وقتی سراغ مولتی بازی Dying light میرم کرش میکنه و ارور مسخره Ce-34878-0 میده از بازی بیرون میاد.
5 بار تست کردم تا سراغ مولتی بازی میرم این ارور لعنتی میاد و در حالت افلاین یا co op Friends only مشکلی نداره .
یه سرچی زدم انگار فقط من نیستم که این مشکلو داره ولی خیلیا راحت co op میزنن باید چیکار کنم ؟ :( rebuild هم تست کردم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
وقتی سراغ مولتی بازی Dying light میرم کرش میکنه و ارور مسخره Ce-34878-0 میده از بازی بیرون میاد.
5 بار تست کردم تا سراغ مولتی بازی میرم این ارور لعنتی میاد و در حالت افلاین یا co op Friends only مشکلی نداره .
یه سرچی زدم انگار فقط من نیستم که این مشکلو داره ولی خیلیا راحت co op میزنن باید چیکار کنم ؟ :( rebuild هم تست کردم.
بازی رو اپدیت کردی ؟
اره این مشکل رو یکی از دوستام هم میگفت داره ... گفت کلا کنسول رو inti و هارد اینا رو فرمت کرد همه چی رو از ابتدا نصب کرد درست شده بود
نمیدونم اپدیتهای جدید اینا کمک به فیکسش کردن یا نه

با سلام و تبریک سال نو
دیشب هواسم نبود ps4 رو در حالی که روشن بود از برق کشیدم . دوباره که روشن کردم رفت توی قسمت safe mode و لودینگ تا 100% رفت و بعدش ارور داد که امکان restart دستگاه نیست و شما باید آپدیت 2.4 یا بالاتر رو نصب کنید . منم که آپدیت 2.5 اومده بود رو با فلش و گرفتن 7 ثانیه power نصب کردم ، حالا که روشن میکنم دستگاه بازم میره تو قسمت سیف مود و این بار روی صفر درصد قفل هست و تکون نمیخوره ، تا 4 ساعتم روشن گذاشتم همونجوریه ،
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
error دقیقا چی بود ؟
احتمال داره هارد خراب شده باشه یا data کلا خراب شده باشی
اگر recovery کاری از کار پیش نبرد مجبوری کلا format کنی .
اگر خوده کنسول انجام نمیده به هر دلیلی با Pc فرمتش کن دوباره اپدیت 800 مگی رو بریز و اپدیت اخری هم بعدش بریز بزن.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
یه ps4 دارم بعد از آپدیت خاموش شد و بعد دوباره روشنش کردم پاور یه صدای تیک میزنه بعد 1 ثانیه چراغ ابی روشن میشه وبعد دوباره خاموش میشه و هون صدا رو میده ....؟؟
اصلا روشن هم نمیمونه که به حالت ریکاوری بره ... و هارد رو در اوردم بازم همچین مشکلی داره اما نظر من اینه که مشکل از پاور باشه ..!!
ممنون از راهنماییتون

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام
یه ps4 دارم بعد از آپدیت خاموش شد و بعد دوباره روشنش کردم پاور یه صدای تیک میزنه بعد 1 ثانیه چراغ ابی روشن میشه وبعد دوباره خاموش میشه و هون صدا رو میده ....؟؟
اصلا روشن هم نمیمونه که به حالت ریکاوری بره ... و هارد رو در اوردم بازم همچین مشکلی داره اما نظر من اینه که مشکل از پاور باشه ..!!
ممنون از راهنماییتون

از چه روشی اپدیت کردی ؟ اپدیت کامل انجام شد یا نه ؟ رجین دستگاه و تاریخ دستگاه چی است ؟

وقتی که کنسول خاموش است تمام کابل های دستگاه را بیرون بکش ۱۰ دفیقه صبر کن و دوباره کابل ها را وصل کن

امتحان کن به سیف مود میره به این روش را امتحان کن

زمانی که کنسول خاموش است انگشت را به مدت ۷ ثانیه روی پاور کنسول فشار دهید تا زمانی که از دستگاه بیپ دوم شنیده بشه سپس نوشته دسته بازی را با سیمش به کنسول وصل کنید و بعد دکمه سفید رنگ PS دسته فشار دهید نمایان میشه این کار را انجام بدهید .

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
از چه روشی اپدیت کردی ؟ اپدیت کامل انجام شد یا نه ؟ رجین دستگاه و تاریخ دستگاه چی است ؟

وقتی که کنسول خاموش است تمام کابل های دستگاه را بیرون بکش ۱۰ دفیقه صبر کن و دوباره کابل ها را وصل کن

امتحان کن به سیف مود میره به این روش را امتحان کن

زمانی که کنسول خاموش است انگشت را به مدت ۷ ثانیه روی پاور کنسول فشار دهید تا زمانی که از دستگاه بیپ دوم شنیده بشه سپس نوشته دسته بازی را با سیمش به کنسول وصل کنید و بعد دکمه سفید رنگ PS دسته فشار دهید نمایان میشه این کار را انجام بدهید .

اخوی ممنون از راهنمایت تمام اینکارها رو که گفتی انجام دادم ریکاوری هم منظورم همین سیف مود بود کلا کابل ها رو بکنی نکنی همینه .....
2013 و نوامر و دسام به به بعد هسنش .... رژیون آمریکا

abbas1994

کاربر سایت
Aug 15, 2014
12
سلام من بازی gta v رو بعد از این که اپدیت 1.9 رو براش اومده بود دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم چند ثانیه عکس ابتدای بازی رو برام میاره و بعد ارور CE-34224-5 رو میده. تو راه حلاش نگاه کردم زده باید initialization کنی بعد ریستور کنی البته قبلش بکاپ بگیری این کار رو کردم بازم نشد. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام من بازی gta v رو بعد از این که اپدیت 1.9 رو براش اومده بود دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم چند ثانیه عکس ابتدای بازی رو برام میاره و بعد ارور CE-34224-5 رو میده. تو راه حلاش نگاه کردم زده باید initialization کنی بعد ریستور کنی البته قبلش بکاپ بگیری این کار رو کردم بازم نشد. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
دوست عزیز این به خاطر بد آپدیت شدن بازی هستش.واسه منم با آپدیت 1.8 این مشکل بوجود اومد ولی initialize نکردم چون حقیقتا حوصله درسر های پاک شدن کنسولو نداشتم.صبر کردم آپدیت 1.9 بیاد به 1.9 آپدیت کردم و مشکلم حل شد.شمام باید تا آپدیت بعدی صبر کنی.

abbas1994

کاربر سایت
Aug 15, 2014
12
دوست عزیز این به خاطر بد آپدیت شدن بازی هستش.واسه منم با آپدیت 1.8 این مشکل بوجود اومد ولی initialize نکردم چون حقیقتا حوصله درسر های پاک شدن کنسولو نداشتم.صبر کردم آپدیت 1.9 بیاد به 1.9 آپدیت کردم و مشکلم حل شد.شمام باید تا آپدیت بعدی صبر کنی.
ممنون که اینقدر سریع جواب داد چشم منتظر اپدیت بعدی میمونم ایشالا مشکل حل بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر