مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
من بالاخره نفهمیدم مبدل میخواد یا نه!!
یکی میگه میخواد یکی میگه نه..
جوابو دوستان دادن ولی برای اینکه خیالت راحت بشه پشت کنسول محدوده ولتاژ قابل قبول رو مینویسه که الان رو همه کنسولها 110~240 {یا همچین چیزی یکم بالا پایینتر}مینویسه و مشکلی نداره با ولتاژ برق ما.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
salam dostan ps4 region2 ham cheraghe abi marg dare??
این موردهای خرابی ربطی به ریجن نداره
دستگاها همه ساخت FoxCon کارخونه چین هستن و به همه ریجنها ارسال میشه
خرابیهای مشابه هم بین همه ریجنها بوده اما پس از عرضه NA اعلام نشد درصده رسمیش.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
این موردهای خرابی ربطی به ریجن نداره
دستگاها همه ساخت FoxCon کارخونه چین هستن و به همه ریجنها ارسال میشه
خرابیهای مشابه هم بین همه ریجنها بوده اما پس از عرضه NA اعلام نشد درصده رسمیش.

اما برای اروپا یک سری محدود ساخت ژاپون بود که من یکیشو از بازار سیاه خریدم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
پس قضیه این جاپونیا درست بوده نسله پیشم همینطور بود یک سری جاپونی دادن که هرچی گشتم پیدا نکردم البته یجا میگفت ۲۰گیگ داره اما من فقط۶۰گیگ میخواستم بلاخره مجبور شدم از این میدین چینا بگیرم هنوزم دارمش اما به عنوان دکور یادش بخیر اون حسه برا ۴ نداشتم فقط در حد باز کردن جعبش هیجان داشتم اما بعدش .... الانم که خاک میخوره.
متاسفانه یک دیدگاهی در مردم ایران هنوز مونده و اون اینه که خیال میکنن جنس آگر ژاپن باشه خراب شدنی نیست دوستان جنس تولید چین یا ژاپن باشه جفتشو کارخونه های سونی تولید کردن و اگر در طراحی و ساخت مشکلی بوده باشه چه در ژاپنی چه در چینی به وجود میاد در بند این اسم ها نباشید الان من یک ps3 زاپنی دارم عین هلو (گوش شیطون کر ) کنسولش خیلی عالیه اما با اون قبلی ای که داشتم و چینی بود هیچ فرقی نمیکنه
اصلا قبول ندارم نظرت نمیدونم چند نفر دیگه فته ژاپن دارن اینجا اما قول میدم خرابی نداشته اما دستگاه من از زمان لانچ تا الان دو بار لنز سزوندم یکبارم که بکل تصویرم پرید که از جیپیو بود ۳بار تعمیر شد و باز خراب شد الانم تو کماس حالا ضیا ایسی سنتر اخرین امید که شاید یه روز بفرستمش پیشش شاید زنده شد.خرابی وسیله الکتریکی همیشه هست اما وقتی کشوری مثله ژاپن بخواد تعداد محدودی بزنه بدون شک درصد خرابیش نسبت به جایی مثله چین بخواد اسمبل بشه کمتر شک نکن توش.میدین ژاپن یه چی دیگس اتفاقا رو این حساس باشن دوستان مطمئن باش خودشون ضرر نمیکنن و به نفعشون.

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
متاسفانه یک دیدگاهی در مردم ایران هنوز مونده و اون اینه که خیال میکنن جنس آگر ژاپن باشه خراب شدنی نیست
دوستان جنس تولید چین یا ژاپن باشه جفتشو کارخونه های سونی تولید کردن و اگر در طراحی و ساخت مشکلی بوده باشه چه در ژاپنی چه در چینی به وجود میاد
در بند این اسم ها نباشید الان من یک ps3 زاپنی دارم عین هلو (گوش شیطون کر ) کنسولش خیلی عالیه اما با اون قبلی ای که داشتم و چینی بود هیچ فرقی نمیکنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
معمولا همیشه یک سری اول رو ژاپن میزنه که تعداد خیلی محدود هستش ...

به عنوان مثال، یک سری لپتاپ های خاص که مربوط به سری حرفه ای هستن مثل Z ... ژاپنی هست یک تعدادش ... که من خودم اونو دارم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اصلا blue pulse ربطی به کارخونه نداره !
مشکلات میتونه از Hdd - نرافزار و کابلها باشه
اینکه دستگاه توی چین یا japan ساخته بشه اصلا مهم نیست چون صرفا این کارخونه ها قطعاته تولید شده توسط دیگر کارخونه ها رو فقط روی هم سوار میکنن

ضمن اطلاعتون دستگاه دوستم که پیشتر بعضی از دوستان میدونن اشاره کرده بودم که blue pulse گرفته بود made in japan بود که از انگلستان خریده بود. حالا رفت داد Sony Center برای تعویض مگرنه عکس میزاشتم D:

مشکلات و خرابیا همیشه در زمان عرضه یک کنسول وجود داره و کاریش هم نمیشه کرد.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
خیلی جالبه
تمام این داستانها بر میگرده به کنترل کیفیت دربه داغون فقط همین
به ایران منع میکنیم که بدون تست کنترل کیفت قطعه میدن بیرون ولی همه جای دنیا این قضیه سرسری گرفته میشه حتی یه شرکتی مثل سونی
وگرنه اگه دونه دونه دستگاهها درست تست فنی بشن و مراحل استرس تست و کیفیت رو رد کنن دیگه شاهد این مساعل نخواهیم بود
انشالله گریبان گیر دوستان نشه و راهی برای رفع این مشکل پیدا بشه چون تو ایران واقعا ستم هست این مسعله

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
[INFO] Blinking Blue Light PS4 Issues - Page 86 - PlayStation® Community Forums

اکثر دستگاهای خراب تو همون ساعات اولیه خودشون رو نشون دادن و بیشترشون هم ریجن 1 بودن طبق لینکی که اریا جان زحمت کشیدند گذاشتن ... یه سری که از همون اول روشن نمیشن
خیلی کم پیش اومده که چند روز بعد این اتفاق بیفته... در حدود 92 صفحس که دنبال کنید متوجه میشید
اینجا هم اگر از مغازه میگیرید مهلت تست بگیرید اگر پیش خرید کردید اونها هم تست دارن ...
مشکلی پیش نمیاد... اینم بگم هیچ جای دنیا تستی وجود نداره مثلا ارمان که استرالیاست و اون دوستمون اشکان هیچ کدوم تستی نخریدن و پلم تحویل گرفتن
باز همین مهلت تسته خوبه وگرنه مصیبتی میشد
1- به اخرین ورژن اپدیت کنید
2- از دستگاه استفاده کنید مشکلی داشته باشه تو 48 ساعت %99 خودش رو نشون میده
3- دیگه هر روشی که خودتون میدونید دیگه ... بلوری رو تست کنید و hdmi رو در بیارید جا بزنید نکته (( یه عده گفتن که hdmi در اثر فشار بیش از حد کج میشه و مشکلاتی بوجود میاره پس : با ملایمت بیشتری این کار رو انجام بدید ))
4- اگه دیدید بلو پالس نیستید ولی تصویر ندارید خوف نکنید خیلی ها گفتن رو تلوزیونهای قدیمی بعضی مدلها تصویر نمیده ( همینجا هم بچه ها رو یه tv دیگه تست کردن ok شده بود)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر