مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
لانچ اول رجین 1 نه خودمون از دبی خریدیم یعنی پول گذاشتیم باهم خریدیم..!!وکیوم کاملا پلمپ بود از هر نظر روی دسته ها مشما داشت قشنگ بوی نویی میداد..!!اولین بازیمون هم کیل زون بود که البته اون رو از کسی کرایه کرده بودیم رجین بازی هم 2 هست..!!خلاصه الان هنگ کردیم اصلا نمیدونیم کجای دنیا قرار گرفتیم از بس شوکه بزرگی بود..!!پیشه هیچ کس هم نبردیم جز نمایندگی خیابان آزادی اون هم که کلا یه مشت دیوانه هستن هیچ چیزی بلد نیستن جز پوشیدن لباس کادر سونی..!!!

دوست عزیز ببخشید ... من جسارت میکنم واقعا ... امیدوارم مشکلتون حل بشه
از اونجایی که این تاپیکها مردمی هستن و همینجا خیلی ها تصمیم میگرن برای خرید و فروش و نظرات شما دوست عزیز و بقیه دوستان خیلی خیلی تاثیر داره
میشه لطف کنید یه عکسی . فیلمی چیزی بزارید برامون ...
به هر حال اینجوری نمیشه من نوعی بیام اینجا بگم دستگاهم خرابه نخرید یا بخرید یا ...
بعضا دیده شده در خیلی از سایتها بعضی ها (دور از جون شما ) ازین کارها میکنن بنا به هر دلیلی
با تشکر از همکاریتون

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
دوستان عزیز متاسفانه کنسول برادر من هم به کما رفت 2 میلیون 300 هزار تومن بی زبون رو هوا معلقه..!! :( چند شبه خواب و خوراک نداریم :( دارم به همه اخطار میدم چون تو اینجا(خ ر ا ب ش د ه)زندگی میکنیم دستمون به جایی بند نیست و پول کنسول وحشتناک گرونه نخرید مثل ما شور حسینی برتون نداره جو زده بشید فکر کنید همین الان سونی میاد دم خونتون ازتون تقدیر میکنه که لانچ اولی هستید..!!! نه سونی به فکر امثال منه نه کسه دیگه ای نمایندگی هم فرق دوغ از دوشاب تشخیص نمیده..!!امیدوارم برای هیچ کس این اتفاق نیافته واقعا سخته آدم دیوانه میشه..!!موقع بازی kill 4 بود دستگاه آپدیت خواست وقتی آپدیت کردم دیگه بالا نیومد..!!توصیه برادرانه ی من اینه فعلا دست نگه دارید..!!

سعی کردی یه بار کنسولت رو با Safe mode بالا بیاری ؟
فک نمی کنم مشکلت سخت افزاری باشه. یه بار امتحان کن ضرر نداره. اینم راهنمای Safe Mode :

[h=3]Starting the PS4 in Safe Mode[/h]
  1. Turn off the PlayStation 4 by pressing the power button on the front panel. The power indicator will blink for a few moments before turning off.
  2. Once the PlayStation 4 is off, press and hold the power button. Release it after you've heard two beeps: one when you initially press, and another 7 seconds later.
  3. Connect the DualShock 4 controller with the provided USB cable and press the PS button on the controller.
[h=3]Safe Mode Options[/h]The following options are available in Safe Mode:

1. Restart System - Ends Safe Mode and restarts the PlayStation 4 normally.
  2. Change Resolution - Changes the screen resolution to 480p when the PlayStation 4 is restarted.
  3. Update System Software - Allows the PlayStation 4 to update the system software via Internet, USB Drive, or Disc.
  4. Restore Default Settings - Restores the PlayStation 4 to the default factory settings.
  5. Rebuild Database - Scans the drive and creates a new database of all content.
    This operation may take a long time depending on the type and number of data items.
  6. Initialize PS4 - IMPORTANT: All data and settings will be lost by performing this step.
    Deletes all user data and restores the PS4 to as if it just came out of the box. This option is the same as [Initialize PS4 ] in the (Settings) menu. System software (firmware) is not deleted.
  7. Initialize PS4 (Reinstall System Software) - IMPORTANT: Deletes all information on the HDD, including the System Software. A message that states a USB storage device containing the System Software must be connected, is displayed. Then you can confirm the selection.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوست عزیز ببخشید ... من جسارت میکنم واقعا ... امیدوارم مشکلتون حل بشه
از اونجایی که این تاپیکها مردمی هستن و همینجا خیلی ها تصمیم میگرن برای خرید و فروش و نظرات شما دوست عزیز و بقیه دوستان خیلی خیلی تاثیر داره
میشه لطف کنید یه عکسی . فیلمی چیزی بزارید برامون ...
به هر حال اینجوری نمیشه من نوعی بیام اینجا بگم دستگاهم خرابه نخرید یا بخرید یا ...
بعضا دیده شده در خیلی از سایتها بعضی ها (دور از جون شما ) ازین کارها میکنن بنا به هر دلیلی
با تشکر از همکاریتون

من فکر نکنم کسی الکی باید بگه کنسولم خراب شده و ... اگر کسی بخواهد کلک بزنه از یک فیلم دیگری استفاده میکند و میگوید دستگاه ماله من و... و بعد باز بعضیا بیان بگن کنسول خرابتان را همرا با کارت ملی و قبض خرید بنمایش بزارین تا ما خاطر جمع شویم شما راست میگین یا نه . من فکر میکنم شما باید فروشده یا فن کنسول باشید که انقدر به مضوع حساسیت دارین .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من فکر نکنم کسی الکی باید بگه کنسولم خراب شده و ... اگر کسی بخواهد کلک بزنه از یک فیلم دیگری استفاده میکند و میگوید دستگاه ماله من و... و بعد باز بعضیا بیان بگن کنسول خرابتان را همرا با کارت ملی و قبض خرید بنمایش بزارین تا ما خاطر جمع شویم شما راست میگین یا نه . من فکر میکنم شما باید فروشده یا فن کنسول باشید که انقدر به مضوع حساسیت دارین .

نه عزیزم شما زحمت بده به خودت در مورد سابقه من تحقیق کن
نمیدونم چرا انقدر ناراحت شدید
فروشنده نیستم اما فن کنسول هستم حرف غیر منطقی هم نزدم شما چند سالته؟
جالب نیست اینجوری ادای کسی رو در بیاریا
چرا الکی میگن کنسولم خراب شده ما نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم
رو یه تیکه کاغذ یوزر رو مینویسه فیلمش رو میزاره به همین سادگی
بعدشم به هموطن خودتون کمک کردید اینجوری ...
اگه من کنسولم اینجوری میشد حتما با کمال میل این کارو میکردم که هم وطنم نره 2600 هزینه کنه
همه مثل شما اونور نیستن برید یکی دیگه بگیرید بوستون کنن لیستونم بزنن معذرت خواهی هم کنن
بعد شما میای اینجا تاپیک میزن هفتم و چهلم میگیری واسه کنسولی که بردی با یه اک عوض کردی
اما همین دوستمون 2300 پولش پریده و واقعا باید سالگردم بگیره واسه از دست دادن کنسولش
اینجا ما 3 برابر پول میدیم بدون پشتیبانی
الان همین دوستمون حتی نوشته کیلزون رو اجاره کرده ...
اگه یه فیلم بزاره خود من فعلا خرید و کنسل میکنم خیلی های دیگه هم همینطور
پس دیدی که من به فکر دوستام و هم وطنامم
دفعه بعد یکم رعایت کن

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نه اشکان جان اقا مسعود نه فروشندس نه فن!البته خیلی بیراهم نمیگن نمیخوام بگم کی درست میگه کی خلاف اما این بحث بیشتر بار روانی داره .اگر کسی تا به حال نخریده که فعلا نخره اما ۵۰درصد بچه ها پیش خرید کردن میدونید چه بار روانی روشون ایجاد میشه به هر حال خرید انجام شده راه برگشتیم نیست خب ۱۰۰ درصد این قضیه شانسیه پس بهتره فکرشون خراب نشه من نمیگم گزارش نشه بیشتر منظورم به دوستانیه که پیش خرید کردن زیاد خودشون نگران نکنن خیلیام گرفتن گوش شیطون کر مشکلی نیست اگر پیش خرید نکردی برادر من دست نگه دار اما اگر کردی اصلا بهش فکرم نکن انشالله تمام دستگاهاتون درسته به امید خدا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقایون خانوما مرتضی دوست منه و خیلی وقته میشناسمش باهم معامله هم کردیم بنده خدا دروغی نداره بیاد بگه خواهشا نمک رو زحمش نذارید یه لحظه خودتونو جای اون بذارید

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقایون خانومو مرتضی دوست منه و خیلی وقته میشناسمش باهم معامله هم کردیم بنده خدا دروغی نداره بیاد بگه خواهشا نمک رو زحمش نذارید یه لحظه خودتونو جای اون بذارید

مصطفی من خودمم ناراحتم اما چی میشه اگه به خیلی ها کمک بشه اینجوری
من با لحن بدی گفتم ؟
حتی کاربر اشکان ادای لحن خوب من و دراورد تو متنش...
من خودم نمیخرم باور کن اگه این کارو بکنه ...
حساب اینایی که اینور با هزار بدبختی میخرن فرق میکنه با اونیکه اونور میخره
من دقیقا میدونم الان اون دوستمون چه حالی داره
فقط خواستم اونایی که سختشونه ببینن و باورشون بشه که ریسک نکنن رو 2 تومن پول یا حداقل با 72 ساعت تست بگیرن
حالا اقا مصطفی یا اشکان یا منه نوعی ...
اگر اقا مصطفی از حرفم ناراحت شده که مطمعنم نمیشه و درک میکنه ... من عذرخواهی میکنم ازش

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
دوستانی که PS4 تازه تهیه می کنن. چند تا نکته هست که کم و بیش احتمالاً این ور اون ور خوندین. ولی یکی از مهم ترینشون که خود من با PS3 بهش برخوردم قضیه ی HMDI هست. ظاهراً کابل HDMI که داخل جعبه ی PS4 هست اصلاً کیفیت ساخت خوبی نداره. اگه قبلاً هم از HDMI خراب استفاده کرده باشین می دونین منظورم چی هست. اگه در حال حاضر کنسولی دارین که با HDMI ازش تصویر می گیرین و راضی هستین، بعد از اینکه حسابی داخل پورت PS4تون رو نگاه کردین و از کج نبودن pin ها و نبودن قطعه ی فلزی اضافی توی درگاه مطمئن شدین، کابلی که دارین رو به دستگاه PS4تون وصل کنین. من دقیق نمی دونم چند درصد مشکلات پورت مربوط به خود پورت بوده. ولی حدس می زدن یه درصدیش به خاطر خود کابل بوده. کابل خراب ممکنه فقط تصویر یا صدای نا مناسب بده، یا اصلاً نده و یا آسیب بزنه به خود دستگاه.
پس :
چنانچه کابل سالم دارین از اون استفاده کنین. و چنانچه تا الان از آنالوگ AV استفاده می کردین، یه کابل با کیفیت قابل قبول HDMI تهیه کنین.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
نه عزیزم شما زحمت بده به خودت در مورد سابقه من تحقیق کن
نمیدونم چرا انقدر ناراحت شدید
فروشنده نیستم اما فن کنسول هستم حرف غیر منطقی هم نزدم شما چند سالته؟
جالب نیست اینجوری ادای کسی رو در بیاریا
چرا الکی میگن کنسولم خراب شده ما نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم
رو یه تیکه کاغذ یوزر رو مینویسه فیلمش رو میزاره به همین سادگی
بعدشم به هموطن خودتون کمک کردید اینجوری ...
اگه من کنسولم اینجوری میشد حتما با کمال میل این کارو میکردم که هم وطنم نره 2600 هزینه کنه
همه مثل شما اونور نیستن برید یکی دیگه بگیرید بوستون کنن لیستونم بزنن معذرت خواهی هم کنن
بعد شما میای اینجا تاپیک میزن هفتم و چهلم میگیری واسه کنسولی که بردی با یه اک عوض کردی
اما همین دوستمون 2300 پولش پریده و واقعا باید سالگردم بگیره واسه از دست دادن کنسولش
اینجا ما 3 برابر پول میدیم بدون پشتیبانی
الان همین دوستمون حتی نوشته کیلزون رو اجاره کرده ...
اگه یه فیلم بزاره خود من فعلا خرید و کنسل میکنم خیلی های دیگه هم همینطور
پس دیدی که من به فکر دوستام و هم وطنامم
دفعه بعد یکم رعایت کن

بعد من ۲.نیم برابر کنسول اولم پول دادم و بازار سیاه کنسول جدید خریدم . بعدشن منهم به دیگران هم گوش زد کردم فعلا نخرین مشکل داره باز یک تعدادی آمدن به من انگ دشمنی با سونی زدن و ...
از نوشته قرمزتون معلومه چقدر شما بافهم هستین .

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
از نوشته قرمزتون معلومه چقدر شما بافهم هستین .
بعد من ۲.نیم برابر کنسول اولم پول دادم و جدید خریدم . بهدشن منهم به دیگرانهم گوش زد کردم فعلا نخرین مشکل داده باز یک تعدادی آمدن به من انگ دشمنی با سونی زدن و ...

مگه شما اخلاق و رعایت کردی تو صحبتت با من ... متن من از نظر شما قرمزه ... منظور اینه که اونور با احترام ازتون میگرن یکی دیگه میدن
اینجا اون دوستمون یا من دیگه پولی نداریم دوباره شانسمون رو امتحان کنیم
من اگه بخوام مثل شما مردم رو قضاوت کنم میشه از نوشته قرمز امضاتون این داستان رو بسازم: :::
شما فن کنسول نیستی ... میتونی pc lover باشی در نتیجه با خرید کنسول و محبوبیتش مشکل داری
اومدی اینجا یه داستا سر هم کردی و گفتی ای ملت کنسولم خرابه ماهم که نه عکسی دیدیم نه فیلمی و بی اعتماد شدیم به کمپانیه محبوبمون::::

اما من اینکارو نکردم این طرز فکرو میتونستم داشته باشم از کار شما
من حاضرم اینجا همه نوع انگی بهم بزنن اما هر کی میگه کنسولم خرابه یه جوری ثابتش کنه ... فقط واسه کمک به بقیه
مشکل شخصی با شما ندارم اگه بحثی بود pm بدید منتظرم صحبت کنیم
اما ممنون میشم هر کس مشکلی داره به دوستاشم کمک کنه که همه ضرر نکنن حالا با یه نوشته یا هر چیزی مهم کمکیه که میکنه و خیلی ها ممنونش میشن
فراموش هم نکن اقا اشکان شما اونجوری 10 برابر هم پول بدی عین 10 بار باز همون برخورد خوب رو انجام میدن باهات و عوض میکنن

آخرین ویرایش:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
مگه شما اخلاق و رعایت کردی تو صحبتت با من ... متن من از نظر شما قرمزه ... منظور اینه که اونور با احترام ازتون میگرن یکی دیگه میدن
اینجا اون دوستمون یا من دیگه پولی نداریم دوباره شانسمون رو امتحان کنیم
من اگه بخوام مثل شما مردم رو قضاوت کنم میشه از نوشته قرمز امضاتون این داستان رو بسازم: :::
شما فن کنسول نیستی ... میتونی pc lover باشی در نتیجه با خرید کنسول و محبوبیتش مشکل داری
اومدی اینجا یه داستا سر هم کردی و گفتی ای ملت کنسولم خرابه ماهم که نه عکسی دیدیم نه فیلمی و بی اعتماد شدیم به کمپانیه محبوبمون::::

اما من اینکارو نکردم این طرز فکرو میتونستم داشته باشم از کار شما
من حاضرم اینجا همه نوع انگی بهم بزنن اما هر کی میگه کنسولم خرابه یه جوری ثابتش کنه ... فقط واسه کمک به بقیه
مشکل شخصی با شما ندارم اگه بحثی بود pm بدید منتظرم صحبت کنیم

اما ممنون میشم هر کس مشکلی داره به دوستاشم کمک کنه که همه ضرر نکنن حالا با یه نوشته یا هر چیزی مهم کمکیه که میکنه و خیلی ها ممنونش میشن
حق نا حق را ناظمان باید به شما نشان دهند

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
حق نا حق را ناظمان باید به شما نشان دهند

قطعا همینطوره که شما میگی ... من بحثی نداشتم و ندارم با شما
به هر حال من باز از اون عزیزی که دستگاهشون مشکل داره خواهش میکنم این لطف رو در حق همه انجام بدن
امیدوارم دستگاهشونم به زودی قابل تعمیر بشه

- - -ویرایش - - -

در ضمن دوست عزیز اشکان جان شما صفحه پیش گفتید بازار سیاه خرید کردید

اما این پست شماست که قبلا دادید :

۹ ماه بیش پیشخرید کردم آخر سر ۶ ساعت کار کرد میخواهی از سونی ناشکر نباشم
هیچ جا دیگه کنسول برای فروش نیست ملت ۴۰۰۰ کرون خریدن ۶۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کرون در اینترنت دارن میفروشن تف به شرفشون
منم تا چند ماه صبر میکونم ولی از این مفت خورها نمیخرم

موفق باشید همه چیز کاملا گویاست که فرضیه ما شد حقیقت و شما کلا از کنسولها نفرت دارید
و ساعتها خیلی ها رو اینجا با اون تاپیک خیالیتون بازی دادید http://forum.bazicenter.com/thread84458/?highlight=
حالا فهمیدی چرا خواستم فیلم بزارن دوستمون؟
ما هم فهمیدیم چرا شما انقدر عصبی شدید از درخواست من...
هیچ صحبتی دیگه با شما ندارم ... تمام

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
قطعا همینطوره که شما میگی ... من بحثی نداشتم و ندارم با شما
به هر حال من باز از اون عزیزی که دستگاهشون مشکل داره خواهش میکنم این لطف رو در حق همه انجام بدن
امیدوارم دستگاهشونم به زودی قابل تعمیر بشه

- - -ویرایش - - -

در ضمن دوست عزیز اشکان جان شما صفحه پیش گفتید بازار سیاه خرید کردید

اما این پست شماست که قبلا دادید :

۹ ماه بیش پیشخرید کردم آخر سر ۶ ساعت کار کرد میخواهی از سونی ناشکر نباشم
هیچ جا دیگه کنسول برای فروش نیست ملت ۴۰۰۰ کرون خریدن ۶۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ کرون در اینترنت دارن میفروشن تف به شرفشون
منم تا چند ماه صبر میکونم ولی از این مفت خورها نمیخرم

موفق باشید همه چیز کاملا گویاست که فرضیه ما شد حقیقت و شما کلا از کنسولها نفرت دارید
و ساعتها خیلی ها رو اینجا با اون تاپیک خیالیتون بازی دادید http://forum.bazicenter.com/thread84458/?highlight=
حالا فهمیدی چرا خواستم فیلم بزارن دوستمون؟
ما هم فهمیدیم چرا شما انقدر عصبی شدید از درخواست من...
هیچ صحبتی دیگه با شما ندارم ... تمام

مثل اینکه شما خوب نوشتهای من را نمخوانید من کنسول اولم که خراب شد پس فرستادم پولش را پس گرفتم و از بازار سیاه ۶۵۰۰ کرون یک کنسول جدید خریدم
خوب نوشتها را بخوان بعد انگ بزن

منی که میگویم فن کنسول نباش از این جهت است که با هم دوست باشیم برای طرف داری از یک کنسول ارزشهای انسانی خودمان را زیر پا نگذاریم وبا هم دعوا نکنیم و به عقایق هم احترام بگذاریم حالا دیگه من نمیدانم دیگران از نوشته من قرمز من فن کنسول نباش با چه دید دیگری مینگرند
موفق باشی

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
مثل اینکه شما خوب نوشتهای من را نمخوانید من کنسول اولم که خراب شد پس فرستادم پولش را پس گرفتم و از بازار سیاه ۶۵۰۰ کرون یک کنسول جدید خریدم

شما از یه مغازه معتبر خریدی خراب بود ... صبر نکردی عوض کنن ... اصلا میگیم نداشت تا 1 ماه دیگه(در بدترین حالت) ... بعد پول رو از جای معتبر گرفتید
رفتید از بازارسیاه 2.5 برابر بیشتر (به گفته خودتون) یه دونه دیگه خریدید اونم وقتی فن کنسول نیستید و یه دستگاهتونم که اینجوری شد اونم تو 6 ساعت ...
همه چیز واضحه ... گفتنی ها رو گفتید کش ندیم بهتره این بحث رو ... شمام موفق باشی
در ضمن سر قصه هک ویتا یه بابایی گفت من هکش کردم ناظم های همینجا تاپیکش رو بستن تا ثابت شدنش با فیلم که نکرد ... مثل تاپیک شما
با یه فیلم گذاشتن(از یه مشکل به این بزرگی) اسمون به زمین نمیرسه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر