مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوست عزیز بعید مشکلت نرم افزاری باشه.من فکر میکنم مشکل سخت افزاریه یا فن به هر دلیل درست کار نمیکنه یا سیستم اونقد داغ میشه که فن توان خنک کردنشو نداره..حتمن ببر گارانتی تحویل بده کنسولو. Ps5 اصلن صدای فن نداره
ممنون دوست عزیز ولی فنش خیلی صده نیده وسط بازی یعنی ممکنه کاز نکنه با این اوصاف؟ مطلب دیگه اینکه قابل تعمیر هست یا تعویضش کنم؟

آخرین ویرایش:

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
ممنون دوست عزیز ولی فنش خیلی صده نیده وسط بازی یعنی ممکنه کاز نکنه با این اوصاف؟ مطلب دیگه اینکه قابل تعمیر هست یا تعویضش کنم؟
عزیز به گارانتی یا تعمیرکار مراجعه کن. ممکنه اصلن ایراد از فن نباشه بالا نوشتم واسط.ممکنه apu اینقد داغ میشه که فن نمیتونه خنکش کنه..راهنمایی بیشتری نمیشه کرد کلی تست باید بشه کنسول تا مشکلش مشخص بشه اگه از apu باشه قابل تعمیر نیست اما اگه سیستم خنک کننده مشکلی داشته باشه قابل تعمیر احتمالن..یه بار ریست فکتوری کن شاید مشکلش حل شد البته به احتمال خیلی کم..

• Like
Reactions: s.snake2

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
عزیز به گارانتی یا تعمیرکار مراجعه کن. ممکنه اصلن ایراد از فن نباشه بالا نوشتم واسط.ممکنه apu اینقد داغ میشه که فن نمیتونه خنکش کنه..راهنمایی بیشتری نمیشه کرد کلی تست باید بشه کنسول تا مشکلش مشخص بشه اگه از apu باشه قابل تعمیر نیست اما اگه سیستم خنک کننده مشکلی داشته باشه قابل تعمیر احتمالن..یه بار ریست فکتوری کن شاید مشکلش حل شد البته به احتمال خیلی کم..
ممنون امیدوارم درست بشه اعصابم خورد شده

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
336
نام
Ahmadreza
دوستان من هم به تازگی به جمع ps5 داران پیوستم. فقط مشکل اینه کنسول وسط بازی خیلی صدای فنش میاد انگار زور میزنه و بعد کم میشه. یکی دو روز اول زیر تلویزیون گذاشته بودم هوا کم رد و بدل میشد صدا میداد و ارور داغی بیش از حد ولی بعد که اوردمش بیرون دیگه ارور نمیده ولی هنوز صدا میده. مشکلی داره؟ اگر اره چیه و چطوری حلش کنم؟ با تشکر
سلام .. رفیق فکر میکنم شما بازیتون به صورت دیسک هستش و صدایی که می شنوید در واقع صدای خواندن اطلاعات دیسک بازی توسط دستگاه هستش که انگاری داری زور میزنه.
فن های کنسول خیلی صدای کمی دارند

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
ممنون امیدوارم درست بشه اعصابم خورد شده
عزیز من یه تیکه از نوشته شمارو اشتباه خوندم معذرت میخام. اگه کنسول الان بعد اینکه جاشو عوض کردی ارور حرارت نمیده و صدای فن هم نداره و از پشت کنسول هوای گرم بیرون میاد. بنظر نمیاد مشکلی داشته باشی.دوستمونم راجب صدای دیسک توزیح داد به اونم توجه کن...

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
یه پیشنهاد به دوستانی که میخوان ps5 بخرن.
نسخه دیجیتال بخرید (من توی هشت سالی که ps4 داشتم فقط سه تا دیسک تو دستگاه گذاشتم )
برای دانلود بازیها از طرح شبانه 1شب تا 11 صبح سیمکارت همراه اول استفاده کنید که مبلغش 19500 تومنه.
ریجن ژاپن یا آسیا ps5 بخرید. مطلقا هیچ تفاوتی با هم ندارن

تا اینجا کلی تو هزینه صرفه جویی کردید.
به جاش حتما کنسول را گارانتی یکساله کنید. حدودا 1میلیون هزینه گارانتی میشه ولی به جون بخرید.

• Like
Reactions: s.snake2

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
برای ارتباط با psx با این ارور مواجه میشم
فایر وال و انتی ویروسم غیر فعاله

Attachments

• 16305850901334381848000903962620.jpg
    16305850901334381848000903962620.jpg
    682 KB · مشاهده: 27

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
واسه منم چند روزی این‌جوری بود. حتی بعد از برفکی شدن خاموش میشد. چند روز پشت هم اینجوری شد تا اینکه اوکی شد خودش

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
برای ارتباط با psx با این ارور مواجه میشم
فایر وال و انتی ویروسم غیر فعاله
اگه حالت آنلاین هست قسمت آی پی تو تنظیمات کنسول رو بزار اتوماتیک
اگه حالت آفلاین هست اون قسمت باید آی پی مشابه با آی پی شبکه ای که ساختی باشه

• Like
Reactions: amirroz2012

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
اگه حالت آنلاین هست قسمت آی پی تو تنظیمات کنسول رو بزار اتوماتیک
اگه حالت آفلاین هست اون قسمت باید آی پی مشابه با آی پی شبکه ای که ساختی باشه
رو اتوماتیکه اتفاقا. آخه تا دیروزم وصل میشد. امروز قاطی کرده.

Attachments

• 16305856467254034786667909721953.jpg
    16305856467254034786667909721953.jpg
    760.1 KB · مشاهده: 22

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
رو اتوماتیکه اتفاقا. آخه تا دیروزم وصل میشد. امروز قاطی کرده.
برو روی کانکشن اینترنت رو کامپیوترت ببین اونجا اتوماتیک هست یا آی پی خورده، اگه آی پی داره همون رو بیا اینجا وارد کن (یا اونم بزار اتوماتیک ولی قبلش آی پی و dns رو یادداشت کن) اگر نشد کابل لن رو مستقیم از کامپیوتر وصل کن به کنسول دیگه نیازی به اینترنت و مودم هم نداره

• Like
Reactions: amirroz2012

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
برو روی کانکشن اینترنت رو کامپیوترت ببین اونجا اتوماتیک هست یا آی پی خورده، اگه آی پی داره همون رو بیا اینجا وارد کن (یا اونم بزار اتوماتیک ولی قبلش آی پی و dns رو یادداشت کن) اگر نشد کابل لن رو مستقیم از کامپیوتر وصل کن به کنسول دیگه نیازی به اینترنت و مودم هم نداره
ممنون از پاسخگوییتون. آی پی های کانکشن داشت به اشتباه ولی پاک کردمش. در حال حاضر هم کنسول و لپ تاپ از طریق کابل وصل هستن. از طریق وای فای هم متصل میشه راحت ولی سرعت اونجوری پایینه.

• Like
Reactions: Bellic

hrt777

کاربر سایت
Dec 19, 2013
16
سلام
میخواستم یه دیجیتالش رو بگیرم ، ولی دو دل شدم برای اینکه شنیدم خرابی دارن و شانسیه ، واقعا همینطوره ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,837
نام
حامد
سلام
میخواستم یه دیجیتالش رو بگیرم ، ولی دو دل شدم برای اینکه شنیدم خرابی دارن و شانسیه ، واقعا همینطوره ؟
بغیر از درایو هیچ فرقی با هم ندارن. چه در پرفورمنس چه میزان خرابی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر