مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,018
نام
روزبه
اوضاع خرابی چطور زیاده یا شانسی ؟ به نظرت فعلا صبر کنم یا بگیرم ؟
خیالت راحت بگیر با مهلت تست شاید از ۲۰۰۰کنسول ۱خراب در بیاد که برا وسیله برقی طبیعی هست خیالت راحت

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
اوضاع خرابی چطور زیاده یا شانسی ؟ به نظرت فعلا صبر کنم یا بگیرم ؟
اصولا باگ مهلک و کشنده! ایی در مورد ps5 وجود نداشته تا الان
یک سری باگ های نرم افزاری مثل رست مود و دریفت دسته بود که با آپدیت برطرف شدن
مشکل سخت افزاری حادی وجود نداشته

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
سلام به دوستای عزیز ی چند روزی تحقیق کردم در مورد ps5 تو یوتویوب خرابی زیاد گزارش شده بود دودل شدم امروز میخواستم بخرم نظرتون چیه صبر کنم تا مدل جدیدش.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
سلام به دوستای عزیز ی چند روزی تحقیق کردم در مورد ps5 تو یوتویوب خرابی زیاد گزارش شده بود دودل شدم امروز میخواستم بخرم نظرتون چیه صبر کنم تا مدل جدیدش.
تو یوتیوب تحقیق کردی ؟ :D
والا ps5 هیچ مشکل حادی نداره یک سری باگ نرم افزاری بود اوایل کار که برطرف شد

کدوم خرابی زیاد؟

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
تو یوتیوب تحقیق کردی ؟ :D
والا ps5 هیچ مشکل حادی نداره یک سری باگ نرم افزاری بود اوایل کار که برطرف شد

کدوم خرابی زیاد؟
ی سر برو توپ خونه پیش تعمیر کارا بعد تعداد کنسول های صفحه برفکی شده رو ببین بعد بخند به ما داداش

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
ی سر برو توپ خونه پیش تعمیر کارا بعد تعداد کنسول های صفحه برفکی شده رو ببین بعد بخند به ما داداش
والا من بر اساس تجربه خودم و 8/9 تا از دوستانم که ps5 گرفتن و مشکلی ندارن عرض کردم. حالا از کی توپخونه معیار شده بماند :D

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
خ
دیجیتالی خریدم با گارانتی 4 ماهه استفاده میکنم بدون مشکل

delux2

کاربر سایت
Mar 9, 2021
120
داداچ! اگه برق نویزی موذی کشور کرم نریزه کنسول هیچ مرگیش نیست

• Like
Reactions: jaferpour

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
اگه قرار باشه کنسول مشکل داشته باشه مدل جدیدش که بیاد بیشتر مشکل خواهد داشت چون از سر و ته کولینگش زدن :D
هر وسیله ای دنبال خرابیاش باشی خرابی زیاد میبینی، مطمئن باش اگه کنسول مشکل میداشت الان بیشتر از این حرفا سر و صدا میکرد، تنها چیزی که بیشتر از بقیه چیزا دیدم گله میکنن همین دریفت کنترلر هست که اونم واسه همه اتفاق نمیوفته.
زیاد حساس نشو.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,114
نام
محمد علی
برفرض که اون ویدئوهای یوتیوب درست باشن، بازم هیچی رو نشون نمیدن. طبیعیه که اون عده که کنسولشون خرابه میان کلیپ می‌سازن و میلیون‌ها نفری که کنسولشون هیچ مشکلی نداره نمیان توی یوتیوب بگن کنسول من سالمه.
آمار خرابی کنسول اصولاً نباید بالا باشه چون نشونه‌های خرابی گسترده توی بازخورد سایت‌ها و انجمن‌های گیم دیده نمیشه. ما کنسول‌هایی داشتیم که نرخ خرابی بالایی داشتن و اثراتش توی جامعه اینترنتی اون دستگاه به وضوح دیده می‌شد که در مورد PS5 این طور نیست.
در همین انجمن هم خیلی‌ها کنسول رو خریدن (خدا ازشون نگذره) اما خرابی خاصی گزارش نمیشه.

• Like
Reactions: Need-More-Speed

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
سلام
خرابی ها بیشتر تو کدوم ریجن بوده؟
من ریجن ۲ اروپا بگیرم یا اروپا؟
ممنون

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
سلام
خرابی ها بیشتر تو کدوم ریجن بوده؟
من ریجن ۲ اروپا بگیرم یا اروپا؟
ممنون
کنسول ها همه مثل همن رجین ها فقط توی نوع کابل برق تو جعبه تفاوت دارن اینجوری نیست برای ی جای خاص کنسول خاص تولید بشه
خرابی کنسول هم ناچیز بوده
هر رجینی که مناسب تر بود بگیر مهلت تست هم بگیر که خیالت راحت باشه

• Like
Reactions: aha2012

Dream PS

کاربر سایت
Jul 15, 2021
14
سلام ،،فن کمی خاک گرفتگی داشت من پیچای فن رو باز کردن وقشنگ تمیز کردم بستمش سر جاش ولی چون پیچای فن خورشیدی هست تمامن دچار خوردگی شد جایی میشه پیچارو پیدا کرد

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
سلام ،،فن کمی خاک گرفتگی داشت من پیچای فن رو باز کردن وقشنگ تمیز کردم بستمش سر جاش ولی چون پیچای فن خورشیدی هست تمامن دچار خوردگی شد جایی میشه پیچارو پیدا کرد
معمولا مغازه ها دارند دوست عزیز.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر