مشکلات نرم افزاری

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
کسی با کسپراسکی اشنایی داره؟ موقع نصب یا اپدیت یک نرم افزار فالث پازتیو میده!

112174

میخوام اگر امکانش هست راهنمایی کنید برنامه رو از لیست سیاه ش خارج کنم.

• Like
Reactions: che-jaleb

masoudmg1889

عضو جدید
Jul 31, 2019
1
سلام
دوستان دستم به دامنتون
2 هفته پیش در عرض یک شب فریم ریت سیستم نصف شد! یعنی گیمی که رو ultra راحت اجرا میشد الان رو medium ناز میکنه اجرا میشه! یعنی هرچی گیم رو سیستم بود نصف شد فریمش!

همه قطعهارو تست کردم حداقل نیم ساعت گرافیک و سی پی یو رو تست کردم زیر فشار نرمال بودن، حرارتشونم تقریبن نرماله!
حالا سوال اینجاست این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ از هارد میتونه باشه؟
نا گفته نمونه درایورو آپدیت کردم ویندوز رو هم عوض کردم بازم این مشکل پا برجاست!
یه نکته دیگه اینکه هارد من تا خرخره پر بود قبل از این اتفاق حتی درایو c
نکته ی بعدی اینکه سیستم دیر هارد رو شناسایی میکنه واسه بالا امدن ویندوز، یعنی یه 3/4 دقیقه تو صفحه ی سیاه استاپ میشه بعد ویندوز بالا میاد که با گذاشتن سی دی بوت این مشکل حل میشه! حتی بعد از تعویض ویندوز این مشکل سیاه شدن صفحه هنوز پا برجاست!
شما چی فکر میکنید؟ مشکل از هارد میتونه باشه؟ یا نرم افزاریه؟

خیلی ممنون میشم یه کمکی بفرمائید

• Like

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
سلام دوستان

چند روزیه که Kaspersky Total Security 20 رو ریختم ولی از وقتی که این نصبه Psiphon3 کار نمیکنه و همینطور hotspot shield ، هیچکدوم نمیتونن وصل بشن، سایفون این ارورو میده:

psiphon failed to set the system's proxy settings

راهکاری هست؟ مرسی

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام
کسی با کسپراسکی اشنایی داره؟ موقع نصب یا اپدیت یک نرم افزار فالث پازتیو میده!

View attachment 112174

میخوام اگر امکانش هست راهنمایی کنید برنامه رو از لیست سیاه ش خارج کنم.

اگه این فایله key gen هست که کسپر اسکای رو pause کن بعد که نصب کردی دوباره resume بزن.

• Like

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
سلام دوستان یه برنامه از سایتی دانلود کردم که وقتی انلاین پخش میشه صدا داره ولی من که دانلود کردم بدون صدا هست هر کاری هم کردl صدا توی km player پخش نمیشه و فقط تصویر داره توی vlc هم صدا نداره
راه حلی داره صدا پخش بشه چون توی خوده سایتش صدا داشت و یه برنامه دیگه هم دوباره از همین سایت گرفتم بازم صدا نداشت
چکار کنم صدا پخش بشه توی km??

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
28
ببخشید دوستان من ISP ـم رو که عوض کردم دیگه فری گیت برام جواب نمیده قبلا باهاش راحت ویدئو میدیدم. هات اسپات شیلد هم که بعد از یه مدت خودش از کار میافته. نرم افزار دیگه ای مثل اینا نیست؟!

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
خب مشکل من اینه که وقتی اجرا میکنم اون صفحه میاد از گوشی هم گروه میسازم کامپیوتر چیزی نمیشناسه
از share it استفاده کنید

سلام دوستان یه برنامه از سایتی دانلود کردم که وقتی انلاین پخش میشه صدا داره ولی من که دانلود کردم بدون صدا هست هر کاری هم کردl صدا توی km player پخش نمیشه و فقط تصویر داره توی vlc هم صدا نداره
راه حلی داره صدا پخش بشه چون توی خوده سایتش صدا داشت و یه برنامه دیگه هم دوباره از همین سایت گرفتم بازم صدا نداشت
چکار کنم صدا پخش بشه توی km??

برنامه دانلود کردید؟
اگر فایل ویدئویی که دانلود کردید صدا نداره ممکنه فایل خراب باشه یا به خوبی دانلود نشده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر