مشکلات نرم افزاری

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,515
نام
نیما
سلام دوستان، یه جا رو کیسم ویندوز 10 نصب کردند ولی متاسفانه نمیتونم ویندوزشو آپدیت کنم. هرکاری کردم نشد این هم تصویر از ویندوز... لطفا راهنمایی کنید
162472

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,894
نام
Javad
سلام دوستان، یه جا رو کیسم ویندوز 10 نصب کردند ولی متاسفانه نمیتونم ویندوزشو آپدیت کنم. هرکاری کردم نشد این هم تصویر از ویندوز... لطفا راهنمایی کنید
View attachment 162472
از داخل Services سرویس Windows Update رو یک بار استاپ و استارت کنید شاید مشکلتون حل بشه !

• Like
Reactions: saeed_sg

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,073
درود به دوستان گل

من مادربردی خریدم که یه مسئله نرم افزاری داره، اونم اینکه درایور صدا رو نصب میکنم ولی هیچ اکولایزری نمیده که بشه کیفیت صدا رو تغییر داد
مدل مین: ASUS H310M-K R2.0

درایور قدیمی و جدید صدا رو از خود سایت ایسوز گرفتم ولی هیچ اپلیکیشنی که بشه کیفیت صدا رو تغییر داد باز نمیشه
PRIME H310M-K R2.0 Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global

حالا برای اضافه کردن اکولایزر به ویندوز چه راه حلی هست؟

*لازم به ذکره در کنترل پنل بخش Sound هم هیچ امکانی وجود نداره که بشه صدا رو تنظیم کرد*

ویرایش: خداروشکر این مسئله با نصب درایور صدا ویندوز 7 روی وین 10م حل شد، هورااااااا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
1,073
درود به دوستان گل

من مادربردی خریدم که یه مسئله نرم افزاری داره، اونم اینکه درایور صدا رو نصب میکنم ولی هیچ اکولایزری نمیده که بشه کیفیت صدا رو تغییر داد
مدل مین: ASUS H310M-K R2.0

درایور قدیمی و جدید صدا رو از خود سایت ایسوز گرفتم ولی هیچ اپلیکیشنی که بشه کیفیت صدا رو تغییر داد باز نمیشه
PRIME H310M-K R2.0 Driver & Tools | Motherboards | ASUS Global

حالا برای اضافه کردن اکولایزر به ویندوز چه راه حلی هست؟

*لازم به ذکره در کنترل پنل بخش Sound هم هیچ امکانی وجود نداره که بشه صدا رو تنظیم کرد*

ویرایش: خداروشکر این مسئله با نصب درایور صدا ویندوز 7 روی وین 10م حل شد، هورااااااا :D
دلیلش اینه realtek درایور نسخه جدید نمیده برای ویندوز 10 و نسخه کامل مربوط به سال 2017 هست و نسخه های جدیدش نرم افزارهاشو بروز نکرده فقط درایور خامه و برای همین فقط درایور هست وقتی نصب میکنی اکولایزر نداره
این کار که کردی ممکنه افت کیفیت صدا داشته باشی چون کارت صدا های آنبورد به درایور وابسته هستن. به نظرم همون آخرین نسخه تو سایت asus رو بریز که جدیدتره و برای اکولایزر از این برنامه استفاده کن و یا اکولایزر پلیر خودت
https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/files/latest/download
Peace Equalizer, interface Equalizer APO

mortezaa68

عضو جدید
Nov 1, 2020
1
سلام
من یه شماره مجازی انگلیس خریدم و میخام از اون شماره برای وریفای اکانت پی پال استفاده کنم
اما متاسفانه پیامک تایید رو دریافت نمیکنم
هم نسخه اندروید و هم وی اپلیکیشن اسکایپ رو استفاده کردم اما برام پیامک تایید نمیاد
لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟