مشکلات نرم افزاری

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
2,485
خب مشکل من اینه که وقتی اجرا میکنم اون صفحه میاد از گوشی هم گروه میسازم کامپیوتر چیزی نمیشناسه

Attachments

• Like
Reactions: che-jaleb

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
653
سلام دوستان یه برنامه از سایتی دانلود کردم که وقتی انلاین پخش میشه صدا داره ولی من که دانلود کردم بدون صدا هست هر کاری هم کردl صدا توی km player پخش نمیشه و فقط تصویر داره توی vlc هم صدا نداره
راه حلی داره صدا پخش بشه چون توی خوده سایتش صدا داشت و یه برنامه دیگه هم دوباره از همین سایت گرفتم بازم صدا نداشت
چکار کنم صدا پخش بشه توی km??

• Like

Vortex 777

کاربر سایت
Feb 15, 2020
38
ببخشید دوستان من ISP ـم رو که عوض کردم دیگه فری گیت برام جواب نمیده قبلا باهاش راحت ویدئو میدیدم. هات اسپات شیلد هم که بعد از یه مدت خودش از کار میافته. نرم افزار دیگه ای مثل اینا نیست؟!

• Like

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
487
نام
پدرام
خب مشکل من اینه که وقتی اجرا میکنم اون صفحه میاد از گوشی هم گروه میسازم کامپیوتر چیزی نمیشناسه
از share it استفاده کنید

سلام دوستان یه برنامه از سایتی دانلود کردم که وقتی انلاین پخش میشه صدا داره ولی من که دانلود کردم بدون صدا هست هر کاری هم کردl صدا توی km player پخش نمیشه و فقط تصویر داره توی vlc هم صدا نداره
راه حلی داره صدا پخش بشه چون توی خوده سایتش صدا داشت و یه برنامه دیگه هم دوباره از همین سایت گرفتم بازم صدا نداشت
چکار کنم صدا پخش بشه توی km??
برنامه دانلود کردید؟
اگر فایل ویدئویی که دانلود کردید صدا نداره ممکنه فایل خراب باشه یا به خوبی دانلود نشده باشه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,208
یه سوال
مثلا بازی کامپیوتر برا ویندوز نصب می‌کنی رو اکثر ویندوز ها چه نسخه ها مختلف چه ورژن ها مختلف نصب میشه

بازیا لینوکس چجورین؟ رو همه لینوکس ها نصب میشن
بالا ۱۰۰ نوع لینوکس وجود داره

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
487
نام
پدرام
یه سوال
مثلا بازی کامپیوتر برا ویندوز نصب می‌کنی رو اکثر ویندوز ها چه نسخه ها مختلف چه ورژن ها مختلف نصب میشه

بازیا لینوکس چجورین؟ رو همه لینوکس ها نصب میشن
بالا ۱۰۰ نوع لینوکس وجود داره
لینوکس در حقیقت توزیع های مختلفی داره که هر کدوم براساس یسری مواردی بصورت جدا دارن توسط تیم های جدایی توسعه پیدا میکنن. همه این توزیع ها کرنل یکسانی دارن. از منابع مخصوص خودشون نرم افزار و آپدیت دریافت میکنن و ...
برای بازی هم چون خیلی از بازی ها برای لینوکس ارائه نمیشه خب تعداد چیزهایی که میشه نصب کرد کمترن اما خیلی از بازی های معروف رو هم داره و اگر اشتباه نکنم استیم هم روی لینوکس عرضه شده ولی اینکه حالا بازی ها به چه شکلیه رو دقیقا نمی دونم.

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,208
لینوکس در حقیقت توزیع های مختلفی داره که هر کدوم براساس یسری مواردی بصورت جدا دارن توسط تیم های جدایی توسعه پیدا میکنن. همه این توزیع ها کرنل یکسانی دارن. از منابع مخصوص خودشون نرم افزار و آپدیت دریافت میکنن و ...
برای بازی هم چون خیلی از بازی ها برای لینوکس ارائه نمیشه خب تعداد چیزهایی که میشه نصب کرد کمترن اما خیلی از بازی های معروف رو هم داره و اگر اشتباه نکنم استیم هم روی لینوکس عرضه شده ولی اینکه حالا بازی ها به چه شکلیه رو دقیقا نمی دونم.
ممنونم
میخواستم رو pc قدیمی لینوکس نصب کنم
چون منابع سیستمی استفاده نمیکنه همش در دسترسه
و سریعه و بهتر اجرا می‌کنه

یه توزیع خوب و راحت از لینوکس برا کاربران عادی و نوپا لینوکس چی هست که دانلود و نصب کنم؟
نیاز نباشه فرمت هارد عوض کنم

قدیم چندبار لینوکس نصب کردم کل ها د فرمت کرد به فرمت خاصی
مثلا رد هت و ..... نصب کرده بودم حتی پارسیکس نسخه ایرانی
ولی قضیه برا ۱۰ سال پیشه

sinakaya

کاربر سایت
Jan 26, 2020
18
ممنونم

یه توزیع خوب و راحت از لینوکس برا کاربران عادی و نوپا لینوکس چی هست که دانلود و نصب کنم؟

ولی قضیه برا ۱۰ سال پیشه
به نظر من یه باندل بردار از ایسام در حد یه تومن
چیزای خوبی پیدا میشه مثلا i3وi5
بدون گرافیک
یه کیس خیلی ارزون
پاور گرین دست دو بخر ارزونه
و رم و هارد
یه چیز در حد 2و نیم میشه ولی سیستم خوبی میشه

• Like

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
487
نام
پدرام
ممنونم

ولی قضیه برا ۱۰ سال پیشه
توزیع سبک که زیاد هست. بستگی به این داره که چه دسکتاپی باشه. Ubuntu خوبه چون هم چهره آشنایی میتونه داشته باشه و هم اینکه کامیونیتی و پشتیبانی خوبی داره.
در مورد بحث فرمت کردن هم چون نوع سیستم و فایل بندی ها فرق دارن تو ویندوز ولینوکس فرمت های مورد پشتیبانی هم متفاوته . آموزشهاش هست که حتی بتونی کنار ویندوز بصورت dual boot بریزی.

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,208
به نظر من یه باندل بردار از ایسام در حد یه تومن
چیزای خوبی پیدا میشه مثلا i3وi5
بدون گرافیک
یه کیس خیلی ارزون
پاور گرین دست دو بخر ارزونه
و رم و هارد
یه چیز در حد 2و نیم میشه ولی سیستم خوبی میشه
کامپیوتر خودم سی پیوش amd ه ۳ هسته ای فرکانس ۳۵۰۰
رم ۴
و .......

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,208
توزیع سبک که زیاد هست. بستگی به این داره که چه دسکتاپی باشه. Ubuntu خوبه چون هم چهره آشنایی میتونه داشته باشه و هم اینکه کامیونیتی و پشتیبانی خوبی داره.
در مورد بحث فرمت کردن هم چون نوع سیستم و فایل بندی ها فرق دارن تو ویندوز ولینوکس فرمت های مورد پشتیبانی هم متفاوته . آموزشهاش هست که حتی بتونی کنار ویندوز بصورت dual boot بریزی.
ممنونم
احتمالا ابونتو نصب کنم
یادمه یه لینوکسی داشتم به اسم لیندوز

آموزش ها نصب دوگانه باید پیدا کنم یاد بگیرم

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
772
نام
شهاب
سلام .
وقتی اسپیکر وصل می کنم ، سیستم نمیشناستش . تو قسمت playback devices میزنه not plugged in درحالی که وصله .
بنظرم هر کاری بود رو انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد . از آپدیت درایور صدا تا فعال و غیرفعال کردن از device manager. این تصاویر رو میذارم برای درک بهتر !

134728134727

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
487
نام
پدرام
سلام .
وقتی اسپیکر وصل می کنم ، سیستم نمیشناستش . تو قسمت playback devices میزنه not plugged in درحالی که وصله .
بنظرم هر کاری بود رو انجام دادم ولی تغییری حاصل نشد . از آپدیت درایور صدا تا فعال و غیرفعال کردن از device manager. این تصاویر رو میذارم برای درک بهتر !

اسپیکر ها سالمن؟ جای دیگه ای تست کردید؟
پورت ورودی سیستمتون سالمه؟ دستگاه های دیگه رو میشناسه؟

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال بخش شبیه‌ سازها
کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,257
نام
محمدسـعید
سلام .
یه هدفونی چیزی بزن ببین اونو میاره، حداقل مشخص بشه مشکل از کدوم سمته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟