مشکلات نرم افزاری

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون
اینو هم گرفتم این برا من فقط تو بخش LED ـش مال LED ـای مادربرد رو داره که مادربرد هم اصلا RGB نیست و فقط قرمز داره برا همین فقط قابلیت خاموش و روشن کردنش توی این بخش هست، این Mystic light که اینقد در موردش مطلب گذاشته رو سایتش رما رو هم ساپورت میکنه و میشه تغییر داد همه چیو باهاش، اپ اندرویدشم که گرفتم میخواد که با اپ کامپیوتر کانکت بشه تا به کار بیوفته نکته اینجاس اپ کامپیوترش گیر نمیاد :| گوگل زیر و رو کردم تو سایت خودشم فقط یک SDK گذاشته که اونم نوشته اول اپو دانلود کنید بعد اینو و نگفته اپو از کجا بگیری :|

ویرایش: بزور یکی تونستم گیر بیارم که اونم تو فایل تکستش نوشته بود مال مدلاش X399 و X299 ـه AMD و Z370 ـه اینتله فقط و نصب نمیشد واسم، تو اطلاعات مادربردمم نوشته بود که ساپورت میشه اما همین که واسه این مدل اپش گیر نمیاد عجیبه

بیا. یه لینک پیدا کردم:

http://download.msi.com/uti_exe/Mystic_Light_2.zip

• Like
Reactions: majidred2011

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ویندوز 10 نصب هست رو سیستمم
آپدیت رو از تو Services غیر فعال کرده بودم و مشکلی نداشتم
مدتی هست که خود به خود آپدیت روشن میشه و Windows 10 Update Assistant اجرا میشه که آپدیت رو دانلود و نصب کنه ، همیشه هم بعد از مثلا 40 درصد ارور میده و کاری انجام نمیشه
هر کاری میکنم که آپدیت رو غیر فعال کنم نمیشه ، برنامه Windows 10 Update Assistant رو هم uninstall میکنم دوباره خودش نصب میشه :|
هم سرعت اینترنتم رو میگیره و هم حجم الکی مصرف میکنه
اینم اسکرین شات از برنامه :

راه حل چی هست؟
لطفا راهنمایی کنید

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.چرا وقتی نصب آخرین ورژن درایور پردازنده ام تموم میشه این پیام میاد؟

7olt_untitled.jpg

تو خود سایت اینتل نگاه کردم نوشته یا به خاطر اینه که مثلا نسخه 64 بیتی گرفتم و ویندوز 32 بیتی هست که این طوری نیست،یا اصلا محصول اینتل رو ندارم که اینم نیست،بعد تو خود لیست پردازنده های پشتیبانی شده هم اسم پردازنده ام هست پس چرا نصب نمیشه؟!
اینم لینک دانلود درایور و لیست پردازنده های مورد پشتیبانی:

Download Intel® Graphics Driver for Windows* [15.65]

مدل پردازنده هم: Intel(R) core(TM) i5-6600 CPU @ 3.30GHz

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام.چرا وقتی نصب آخرین ورژن درایور پردازنده ام تموم میشه این پیام میاد؟

7olt_untitled.jpg

تو خود سایت اینتل نگاه کردم نوشته یا به خاطر اینه که مثلا نسخه 64 بیتی گرفتم و ویندوز 32 بیتی هست که این طوری نیست،یا اصلا محصول اینتل رو ندارم که اینم نیست،بعد تو خود لیست پردازنده های پشتیبانی شده هم اسم پردازنده ام هست پس چرا نصب نمیشه؟!
اینم لینک دانلود درایور و لیست پردازنده های مورد پشتیبانی:

Download Intel® Graphics Driver for Windows* [15.65]

مدل پردازنده هم: Intel(R) core(TM) i5-6600 CPU @ 3.30GHz

شما اول با نرم افزار زیر, درایور قبلی intel رو پاک کن. بعد کامپیوتر رو restart کن و سپس اقدام به نصب کن.

Display Driver Uninstaller Download version 17.0.8.4

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
همین برنامه, یه گزینه ای داره که اول ویندوزو میبره تو حالت safe mode و اونجا درایور رو پاک میکنه. اونو امتحان کن.

نشد که نشد!
یه چیزیم که دیدم انگار پاک نمیشه مثلا الان با برنامه ی Driver Easy که درایور ها رو اسکن میکنه و میگه کدوم نصب و آپدیته و کدوم نیست واسه پردازنده زده آپدیت شده هست:

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    8 KB · مشاهده: 4
آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نشد که نشد!
یه چیزیم که دیدم انگار پاک نمیشه مثلا الان با برنامه ی Driver Easy که درایور ها رو اسکن میکنه و میگه کدوم نصب و آپدیته و کدوم نیست واسه پردازنده زده آپدیت شده هست:

آخرین راه حلی که به ذهنم می رسه:

graphic intel رو سعی کن از تو device manager بری و uninstall کنی.

• Like
Reactions: fosil

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
درود دوستان.

چند روزه vlc فایل های زیرنویس که اضافه میکنم به فیلم رو نشون نمیده!
اخرین ورژن هم نصبه.

کسی میدونه علت چی میتونه باشه؟
یبارم پاکش کردم دوباره دان و نضب کردم باز نشد.

km درسته و نشون میده ولی vlc نه.
اون گوشه میزنه زیرنویس اضافه شده ولی نشون نمیده!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان چن وقته رو هرکدوم از نرم افزار های آفیس که کلیک میکنم این میاد :
راه حلش چیه ؟ نمیخوام Uninstal کنم چون کلی مدارک سینک نشده داشتم میخوام برگرده ...

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
دوستان این عکسو ببینید از تسک منیجر نمیدونم چرا همش هاردم صد در صده و درگیره حتی موقعی که استفاده خاصی نمیکنم ازش همینجوریه و باعث هنگ میشه این مشکل از چیه نرم افزاریه یا هارد ایرادی داره ؟لطفا راهنمایی کنید
در ضمن دستگاه لپ تاپ هستش که چن ماهه گرفتم و ایسوس هستش

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    98.8 KB · مشاهده: 5

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دوستان این عکسو ببینید از تسک منیجر نمیدونم چرا همش هاردم صد در صده و درگیره حتی موقعی که استفاده خاصی نمیکنم ازش همینجوریه و باعث هنگ میشه این مشکل از چیه نرم افزاریه یا هارد ایرادی داره ؟لطفا راهنمایی کنید
در ضمن دستگاه لپ تاپ هستش که چن ماهه گرفتم و ایسوس هستش

این عکسی که انداختی الان کلی نرم افزار مخصوصا chrome و winrar در حال اجرا هستن و دارن از هارد استفاده میکنن. یه عکسی بگیر که برنامه های اضافی و مخصوصا این دو تا که نام بردم, بسته باشن.

از این طریق هم برو و یه عکس بگیر:

win+r
تایپ کن resmon
قسمت Disk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سلام.
من یه مشکل خیلی بدی با AutoCAD دارم. لپتاپ من از سری ROG ایسوس هست، دو تا کارت گرافیک داره. داخل اتوکد، بعد از مقداری کار، کرش میکنه، صفحه سفید، اگر مینیمایز کنی دوباره بالا بیاری، مشکی میشه و باید صفحه جدید باز کنی.
بعضی وقتها هم ریستارت میشه.

نسخه 17 18 19(امروز) تست کردم و همشون این مشکل رو داشتند، نوزده رو که امروز نصب کردم و تست کردم، وقتی اون کرش بخصوص رو خواست انجام بده، اتوماتیک Hardware Acceleration رو آف کرد خودش و برنامه سرجاش بود. ولی خب موقع کشیدن لاین و ... بصورت خیلی کند و اذیت آوری میشه. همین باعث شد که تقریبا مطمئن شم 99% از همین Hardware Acceleration هست. همه ی راه هایی که گفتند، اینکه روی انویدیا سوییچ کردم و اینا رو انجام دادم، بازم کرش میکنه.

مشکل اینجاست یا درست سوویچ نمیشه، چون وقتی از تسک منیجر نگاه میکنم، همزمان هم درصد GPU کارت Intel و هم Nvidia موقع لاین کشیدن با هم بالا میره، پس یعنی داره از اینتل هم استفاده میکنه. و اینکه من Turner Log رو که میزنم، اینا رو میزنه :
Card name: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Driver version: 24.21.14.1170
Tuning Date: 10/2/2018
Virtual device: Dx11 (Hardware)
The card and driver meets the recommended requirement.

Display Adapters:
Intel(R) HD Graphics 630(Primary)

چون اطلاع زیادی ندارم مطمئن نیستم، ولی انگار اینجا داره میگه که ادبتر اصلی Intel هست. یعنی انگار رو پایه اون داره اجرا میشه هنوزم، با اینکه من از تنظیمات انویدیا هم چک کردم...
حتی تو تنظیمات ستینگ خود ویندوز هم اتوکد رو تنظیم کردم روی High-Performance که Nvidia GTX 1050Ti باشه.

لطفا کمکم کنید. این مشکل رو چطوری برطرف کنم، دو روزه تمام وقتم رو گرفته و کارم لنگه.

• Like
Reactions: majidred2011

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام.
من یه مشکل خیلی بدی با AutoCAD دارم. لپتاپ من از سری ROG ایسوس هست، دو تا کارت گرافیک داره. داخل اتوکد، بعد از مقداری کار، کرش میکنه، صفحه سفید، اگر مینیمایز کنی دوباره بالا بیاری، مشکی میشه و باید صفحه جدید باز کنی.
بعضی وقتها هم ریستارت میشه.

نسخه 17 18 19(امروز) تست کردم و همشون این مشکل رو داشتند، نوزده رو که امروز نصب کردم و تست کردم، وقتی اون کرش بخصوص رو خواست انجام بده، اتوماتیک Hardware Acceleration رو آف کرد خودش و برنامه سرجاش بود. ولی خب موقع کشیدن لاین و ... بصورت خیلی کند و اذیت آوری میشه. همین باعث شد که تقریبا مطمئن شم 99% از همین Hardware Acceleration هست. همه ی راه هایی که گفتند، اینکه روی انویدیا سوییچ کردم و اینا رو انجام دادم، بازم کرش میکنه.

مشکل اینجاست یا درست سوویچ نمیشه، چون وقتی از تسک منیجر نگاه میکنم، همزمان هم درصد GPU کارت Intel و هم Nvidia موقع لاین کشیدن با هم بالا میره، پس یعنی داره از اینتل هم استفاده میکنه. و اینکه من Turner Log رو که میزنم، اینا رو میزنه :
Card name: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Driver version: 24.21.14.1170
Tuning Date: 10/2/2018
Virtual device: Dx11 (Hardware)
The card and driver meets the recommended requirement.

Display Adapters:
Intel(R) HD Graphics 630(Primary)

چون اطلاع زیادی ندارم مطمئن نیستم، ولی انگار اینجا داره میگه که ادبتر اصلی Intel هست. یعنی انگار رو پایه اون داره اجرا میشه هنوزم، با اینکه من از تنظیمات انویدیا هم چک کردم...
حتی تو تنظیمات ستینگ خود ویندوز هم اتوکد رو تنظیم کردم روی High-Performance که Nvidia GTX 1050Ti باشه.

لطفا کمکم کنید. این مشکل رو چطوری برطرف کنم، دو روزه تمام وقتم رو گرفته و کارم لنگه.

درایورِ گرافیکِ Intel رو uninstall کن و یا برو تو BIOS و کلا غیرِ فعالش کن.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر