مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
قبلن گشتم! فقط میگن با برنامه winthruster که اونم کرک و سریال و اینا اصلن نداره!!!(تو نت چیزایی نوشته ولی بعد دانلود یه مشت چیز بی ربط دانلود میکنه!!!)
موقع جستجو خطا،برنامه هایی که بهت پیشنهاد میشه رو دانلود و نصب نکن
مگر اینکه برنامه شناخته شده باشه یا دقیقا کارش مشخص باشه که مشکل کجاست و برنامه قراره چکار کنه

این خطایابی صفحه آبی حتی اگر کد رو داشته باشی هم ممکنه یکم سخت باشه و نشه راحت پیدا کرد دلیلش رو (اینطوری نیست که فلان برنامه رو نصب کنی و درست بشه!)
بیشتر برای اینه که احتمال ها رو بدونی و با این مشکلی که داری و مواقعی که اینطوری میشه کنار هم بذاری ببینی مشکلت از چی میتونه باشه
بازم یه عکس از اطلاعات آخرین کرش ( همون کد و اطلاعاتی که برنامه بهت میده) برام بفرست، ببینم میتونم پیدا کنم دلیلش رو
یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم عکسی رو روی ویدئو بزارم منتها نه تمام عکسو یه قسمتشو برش بدم همون قسمت مورد نظر روی ویدئو بیفته . امکانش هست؟ با نرم افزار ها دیگه چطور؟پریمر . کارل ویدئو....
امکانش هست. فایل آموزش برنامه رو از سایتش دانلود کن راهنمای تمام امکانات برنامه رو داره
برای اینکه راحت تر پیدا کنی تو فایل آموزش کلمه Crop رو جستجو کن
سایت برنامه
آخر صفحه
ProShow Producer
User Guide

نرم افزار هایی مثل پریمیر امکانات زیادی داره، ولی به همون نسبت که برای کار ها و تدوین های حرفه ای استفاده میشه
کار کردن هم باهاش سخت تر و پیچیده تره
من پیشنهاد نمیکنم برای ساخت یه اسلایدشو بخواید سمت اینطور برنامه برید
رو فتو شاپ 3000 تایی براش نصب کردم خیلی سنگین شده می خوام بعضی دسته ها رو حذف کنم چه جوراست؟
درست متوجه نشدم، دقیقا چی نصب کردی ؟!
اگر منظورت پلاگینه؛ که مثل بقیه برنامه ها Uninstall کن (اگر فایل نصبی داشته)
اگر هم بصورت دستی کپی کردی که از پوشه پلاگین های فتوشاپ حذفشون کن
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop C...\Plug-ins

برای بقیه چیز ها مثل براش و استایل و .... ، کار راحت تره.
از داخل خود برنامه قسمتی داره که میتونی تمام چیز های نصب شده رو مدیریت یا حذف کنی
Edit --> Preset --> Preset Manager

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
موقع جستجو خطا،برنامه هایی که بهت پیشنهاد میشه رو دانلود و نصب نکن
مگر اینکه برنامه شناخته شده باشه یا دقیقا کارش مشخص باشه که مشکل کجاست و برنامه قراره چکار کنه

این خطایابی صفحه آبی حتی اگر کد رو داشته باشی هم ممکنه یکم سخت باشه و نشه راحت پیدا کرد دلیلش رو (اینطوری نیست که فلان برنامه رو نصب کنی و درست بشه!)
بیشتر برای اینه که احتمال ها رو بدونی و با این مشکلی که داری و مواقعی که اینطوری میشه کنار هم بذاری ببینی مشکلت از چی میتونه باشه
بازم یه عکس از اطلاعات آخرین کرش ( همون کد و اطلاعاتی که برنامه بهت میده) برام بفرست، ببینم میتونم پیدا کنم دلیلش رو
بعد از کلی گشتن فهمیدم ارور مربوط به آپدیت نبودن کارت گرافیکه!! البته بعد از آپدیت دیگه سیستم فقط تا قبل از صفحه یوزر میاد و حتی سیف مودم بالا نمیاد!! دیگه فک کنم تنها راه تعمیر با دیسک ویندوزه!!

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
دوستان کم و بیش با مشکلات کندی سیستم من اشنا هستید،من دیشب دوباره رفتم سراغ سیستم . سیستم درایوراش پریده بود در نتیجه منم دوباره نصبشون کردم ودر کمال تعجب دیدم که افت سرعت اون چنانی مثل باره قبل نداره!
همه چیز خوب بود تا این که دیشب ابدیتای ویندوز دوباره دانلود شد و صبح که سیستم رو روشن کردم مجدد با افت سرعت فجیع روبرو شدم !
یکی از کشفیات تازمو بگم شاید بتونید مشکلو حل کنید؛
داشتم Dota 2 رو به صورت افلاین بازی میکردم،پینگو تست کردم دیدم حدودای 400ـه!اونم به صورت افلاین!میشه گفت کلا فریم سیستم تو تمام نقاط اومده پایین و همه جای سیستم تیک داره!

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان من از زمانی که ویندوز 8.1 نصب کردم یه پروسسی به نام svchost.exe هی داره حجمو میخوره! از تسک منیجر میبندمش هم باز خودش میاد. آپدیت اتومات سیستم رو هم برداشتم. چی کار کنم حالا؟
راستی ویروس یابی هم کردم، ویروس نیست.

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
دوستان کم و بیش با مشکلات کندی سیستم من اشنا هستید،من دیشب دوباره رفتم سراغ سیستم . سیستم درایوراش پریده بود در نتیجه منم دوباره نصبشون کردم ودر کمال تعجب دیدم که افت سرعت اون چنانی مثل باره قبل نداره!
همه چیز خوب بود تا این که دیشب ابدیتای ویندوز دوباره دانلود شد و صبح که سیستم رو روشن کردم مجدد با افت سرعت فجیع روبرو شدم !
یکی از کشفیات تازمو بگم شاید بتونید مشکلو حل کنید؛
داشتم Dota 2 رو به صورت افلاین بازی میکردم،پینگو تست کردم دیدم حدودای 400ـه!اونم به صورت افلاین!میشه گفت کلا فریم سیستم تو تمام نقاط اومده پایین و همه جای سیستم تیک داره!
سلام. خب شما از اون اپدیتهای ویندوز و اصلا هر درایور اضافی جلوگیری کن تا راه حلت پیدا بشه. معمولا کندی سیستم یا بخاطر خرابی ویندوز و ویروس هست یا مشکل درایور گرافیک. اگه سیستم ضعف قدرت نداشته باشه البته.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان من یه لب تاب دارم میخوام فرمتش کنم ولی وقتی دیسک ویندوز رو میذارم که بوت دستگاه بیاد بالا و بعد از طریق بوت فرمت کنم نمیاد متاسفانه حتی با فلش هم امتحان کردم از محیط ویندوز هم نمیشه ویندوز رو فرمت کرد میخوام براش ویندوز 8.1 بذارم دوستان ایا کلیدی هست که قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا بزنیم و بره توی بوت
لب تاب هم سونی هست حالا اگر مارک دقیقشو میخواهی تا برم در بیارم
ممنون بابته راهنمایی

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام
دوستان من یه لب تاب دارم میخوام فرمتش کنم ولی وقتی دیسک ویندوز رو میذارم که بوت دستگاه بیاد بالا و بعد از طریق بوت فرمت کنم نمیاد متاسفانه حتی با فلش هم امتحان کردم از محیط ویندوز هم نمیشه ویندوز رو فرمت کرد میخوام براش ویندوز 8.1 بذارم دوستان ایا کلیدی هست که قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا بزنیم و بره توی بوت
ممنون بابته راهنمایی
قابلیت بوت رو باید از بایوس فعال کنی
وقتی لب تاب رو روشن کردی کلید Delete رو بزن
میره توی بایوس
اونجا باید بوت از روی cd یا فلش usb رو پیدا کنی و فعالش کنی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
بعد از خراب شدن ویندوزم دیسکشو گیر آوردم ولی اول هر کاری کردم ریست یا رفرش نشد و بعد بزور درایو ویندوزو دلت و اضافه کردم تا نصب ویندوز شروع شد ولی بعد از اینکه به ۸۰ ۹۰ درصد میرسه میگه یه ارور تعریف نشده داریم و اسمشم اینه:0xC0000005
یه دیسک یوبونتو هم داشتم اونم نصب نشد!!
باید چیکار کنم حالا!؟
Send from my Lumia device using tapatalk!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان من از زمانی که ویندوز 8.1 نصب کردم یه پروسسی به نام svchost.exe هی داره حجمو میخوره! از تسک منیجر میبندمش هم باز خودش میاد. آپدیت اتومات سیستم رو هم برداشتم. چی کار کنم حالا؟

راه متوقف کردنشو تو همین تاپیک گفتم قبلن ولی الان دسترسی به سیستم ندارم که سریع پیداش کنم! کمی بگردی احتمالن پیداش میکنی!

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام
ممنون بابته راهنمایی
واسه مارک های مختلف دکمه ها متفاوته عزیز. مثلا برای بعضی ها Delete و برای بعضی های دیگه هم مثل ASUS، دکمه ی Esc هست. شما این دوتا کلید + F11 رو امتحان کن.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
بعد از کلی گشتن فهمیدم ارور مربوط به آپدیت نبودن کارت گرافیکه!! البته بعد از آپدیت دیگه سیستم فقط تا قبل از صفحه یوزر میاد و حتی سیف مودم بالا نمیاد!! دیگه فک کنم تنها راه تعمیر با دیسک ویندوزه!!
خیلی وقت ها آپدیت به نسخه جدید مشکل رو بیشتر میکنه، ممکنه یه درایور قدیمی اما پایدار تر و سازگار تر بهتر جواب بده
این چیزی که میگم تجربه شخصیه و ممکنه کاملا درست نباشه
ولی برای من پیش اومده که با آپدیت به نسخه های جدید درایور مشکلاتی پیدا کردم که وقتی درایور های قبلی (و بدون مشکل) رو نصب کردم درست شده
این یکی از پروسه های (ضرروری) خود ویندوزه
آموزش محدود کردن یا گذاشتنش تو فایروال (برای اینکه از ترافیک استفاده نکنه) تو اینترنت هست. گوگل کنید براتون میاره.
ولی من پیشنهاد نمیکنم

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
خیلی وقت ها آپدیت به نسخه جدید مشکل رو بیشتر میکنه، ممکنه یه درایور قدیمی اما پایدار تر و سازگار تر بهتر جواب بده
این چیزی که میگم تجربه شخصیه و ممکنه کاملا درست نباشه
ولی برای من پیش اومده که با آپدیت به نسخه های جدید درایور مشکلاتی پیدا کردم که وقتی درایور های قبلی (و بدون مشکل) رو نصب کردم درست شده

این یکی از پروسه های (ضرروری) خود ویندوزه
آموزش محدود کردن یا گذاشتنش تو فایروال (برای اینکه از ترافیک استفاده نکنه) تو اینترنت هست. گوگل کنید براتون میاره.
ولی من پیشنهاد نمیکنم

احتمالن مشکل از همون برنامه هایی بود که ناخودآگاه نصب شدن!! دیگه هیچ وقت اینا رو نصب نمیکنم!!:|

برو به این آدرس:
Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\services و بعد از داخلش Background Intelligent Transfer Service ـو پیدا کن و بعد stop و disableـش کن! اگه خوش شانس باشی دیگه هیچوقت نمیاد!!(تو سیستم قبلیم بعد هر بار ریستارت دوباره میومد ولی الان درسته!)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بعد از خراب شدن ویندوزم دیسکشو گیر آوردم ولی اول هر کاری کردم ریست یا رفرش نشد و بعد بزور درایو ویندوزو دلت و اضافه کردم تا نصب ویندوز شروع شد ولی بعد از اینکه به ۸۰ ۹۰ درصد میرسه میگه یه ارور تعریف نشده داریم و اسمشم اینه:0xC0000005
یه دیسک یوبونتو هم داشتم اونم نصب نشد!!
باید چیکار کنم حالا!؟
Send from my Lumia device using tapatalk!
سلام. مشکلت حل شد ؟ تا حالا خودت رو این لبتابت ویندوز ریخته بودی یا نه ؟
این ارور رو من درست ازش سر در نیاوردم .
ممکنه مربوط به دیسک ویندوز باشه یا هارد. البته مواردی هم به مشکل gpt بودن هارد اشاره شده که البته احتمال آخره چون باید توی متن ارور ذکر شده باشه که برای شما نگفته. بعضی جاهام گفته مثلا 350mb باید برای حافظه رزرو سیستم از هارد جدا کنید. مثل همون صد مگی که خود به خود جدا میشه معمولا.
----
واسه مارک های مختلف دکمه ها متفاوته عزیز. مثلا برای بعضی ها Delete و برای بعضی های دیگه هم مثل ASUS، دکمه ی Esc هست. شما این دوتا کلید + F11 رو امتحان کن.
سلام. من حتی با F2 هم وارد بایوس شدم ، واقعا متنوع هست!!

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام. مشکلت حل شد ؟ تا حالا خودت رو این لبتابت ویندوز ریخته بودی یا نه ؟
این ارور رو من درست ازش سر در نیاوردم .
ممکنه مربوط به دیسک ویندوز باشه یا هارد. البته مواردی هم به مشکل gpt بودن هارد اشاره شده که البته احتمال آخره چون باید توی متن ارور ذکر شده باشه که برای شما نگفته. بعضی جاهام گفته مثلا 350mb باید برای حافظه رزرو سیستم از هارد جدا کنید. مثل همون صد مگی که خود به خود جدا میشه معمولا.

درست شد!احتمالن مشکل دیسک ویندوز بود چون اول فقط pro زدم که نیومد ولیبعد با نسخه های دیگه اومد!

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
سلام
دوستان احتمال میره مشکل سیستم از HDD هستش،یه توضیح مختصری راجب HDD بدید و با توجه به این که گفتن باید عوض شه-احتمال درست شدنش بسیار کم هست - یه قیمت تقریبی هم به ما بدید .
شرمنده اگه ربطی به نرم افزار نداره ولی خب تنها مرجع من واسه حل مشکلاتم اینجاست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر