مشکلات نرم افزاری

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
ببین واسه منم این مسائله چن بار پیش اومده. من برنامه ی Virtual machine رو ریختم و درست شد!
حالا تو هم یک امتحان بکن!
اگه برنامشو نتونستی گیر بیاری بگو برات آپلود کنم.

ممنون از زحمتت ولی بازم نشدVirtual machine رو ریختم جاوا هم از این لینک ریختم http://filehippo.com/download_java_runtime/tech ولی فقط یه صفحه سیاه میاد:(

شما خودت امتحان کردی ؟ میتونی شما بازی کنی؟ شاید مارو ***** کردن!

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
plugin

من جاوا ریختم ولی کار نمیکنه شما هم امتحان کن

یکی کمک کنه دیگه اینجا اخرین امید منه!:(

میدونی که incoder جاوای اکسپلورر با جاوای Win فرق میکنه، نکنه جاوای Win نصب کردی فقط .
بهترین راه اینه که plugin مرورگرتو دان کنی.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
میدونی که incoder جاوای اکسپلورر با جاوای Win فرق میکنه، نکنه جاوای Win نصب کردی فقط .
بهترین راه اینه که plugin مرورگرتو دان کنی.

درسته من جاوای win رو نصب کردم حالا plugin مرورگر رو از کجا دان کنم؟

پ.ن:ولی مرورگر اپرا plugin جاوا نداره! تو سایتش نوشته منم اخرین ورژن جاوا رو نصب کردم و باید کار کنه شاید عیب کار جای دیگس؟ کسی تا حالا تونسته بازی های اون سایت رو که ادرسشو دادم بازی کنه؟

پ.ن2:یبار بازی اومد و چند دست بازی کردم ولی دیگه نیومد! شاید ویندوز رو عوض کنم درست بشه کسی دیگه نیست راحی به نظرش برسه؟

آخرین ویرایش:

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
درسته من جاوای win رو نصب کردم حالا plugin مرورگر رو از کجا دان کنم؟

پ.ن:ولی مرورگر اپرا plugin جاوا نداره! تو سایتش نوشته منم اخرین ورژن جاوا رو نصب کردم و باید کار کنه شاید عیب کار جای دیگس؟ کسی تا حالا تونسته بازی های اون سایت رو که ادرسشو دادم بازی کنه؟

پ.ن2:یبار بازی اومد و چند دست بازی کردم ولی دیگه نیومد! شاید ویندوز رو عوض کنم درست بشه کسی دیگه نیست راحی به نظرش برسه؟
شاید باید عضو بشی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
عضو شدم! نمیدونم مشکل چیه کاشکی ینفر بازی میکرد میدید مشکل داره یا نه!
من رفتم تو سایتی که گفتی یدونه از بازی ها (Backgammon) رو اجرا کردم مشکلی نداشتم. عضو هم نشدم به صورت Guest رفتم.
FireFox 2.0.0.11
Java Platform Standard Edition 6 Version 1.6.0
هم دارم.

sunjpver.jpg

جاوا رو هم از اینجا دانلود کردم:
http://java-runtime-environment.download11.com/

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من یه 2 روزه میشه یه سیستم جدید گرفتم 64بیتی هست و 2 هسته رفتم XP یه 64 بیتی گرفتم ولی 1 سی دی هست !!!هم بعد و هم قبل از نصب و شناختون دن قطعات و بقیه کارا وقتی که میخوای یه بنچره رو جابجا کنی یه جوری خاصی تکون میخوره نمی دونم چجوری توضیح بدم . انگار کند جابجا می شه !! بعضی مواقع هم بوت نمی شه یه ارور همون اول روشن شدن میده !! منم گیج شدم :confused:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من یه 2 روزه میشه یه سیستم جدید گرفتم 64بیتی هست و 2 هسته رفتم XP یه 64 بیتی گرفتم ولی 1 سی دی هست !!!هم بعد و هم قبل از نصب و شناختون دن قطعات و بقیه کارا وقتی که میخوای یه بنچره رو جابجا کنی یه جوری خاصی تکون میخوره نمی دونم چجوری توضیح بدم . انگار کند جابجا می شه !! بعضی مواقع هم بوت نمی شه یه ارور همون اول روشن شدن میده !! منم گیج شدم :confused:

یک جوره خاصی تکون میخوره یعنی اینکه مثل اینکه بازی frame rate اش پایین باشه؟
تیک میزنه موقع تکون دادن پنجره ؟ combo box ها هم کند تکون میخورند؟ (همین باکس ها که کنارش فلش داره میزنی بعد یک لیست باز میشه و باید یک گزینه رو انتخاب کنید).
خوب این یعنی درایور کارت گرافیک نصب نشده .. مطمئنید که درایور کارت برای ویندوز 64 بیتی رو نصب کردید ؟ یا اگه ممکنه دوباره نصب کنید.
شاید هم من اشتباه میکنم خو ... :D

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
parsia جان (کیبردم p نداره انگلیسی نوشتم) تو CD کارت 3 نوع driver داره یکی vista64bit یکی دیگه vista32bit یکی دیگه oder windows من اون اخری رو انتخاب کردم نسبم کرد ولی باز این جوریه (اهان یادم اومد مادربردش یه گرافیک onbord هم داره نکنه باید اونو disable بکنم ؟! از تو همون device manager می شه دیگه؟)

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Win64

واسه تکون خوردن پنجره همونطور که TyRaX گفت باید درایور کارت گرافیک مناسب با ویندوز و بیتش نصب کنی. ارور بوت هم احتمالاً واسه سازگار نبودن بعضی قطعاتت با ویندوز 64 بیته.
به نظر من بهتره کلاً از ویندوز 64 بیتی استفاده نکنید چون خیلی از سخت افزارا و نرم افزارا باهاش فعلاً مشکل دارن.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
parsia جان (کیبردم p نداره انگلیسی نوشتم) تو CD کارت 3 نوع driver داره یکی vista64bit یکی دیگه vista32bit یکی دیگه oder windows من اون اخری رو انتخاب کردم نسبم کرد ولی باز این جوریه (اهان یادم اومد مادربردش یه گرافیک onbord هم داره نکنه باید اونو disable بکنم ؟! از تو همون device manager می شه دیگه؟)

آخه قضیه اینه که درایور ویندوز های 32 و 64 بیتی با هم فرق میکنه.
یعنی این مادربرد شما یک گرافیک آنبورد داره .. بعد یک کارت گرافیک هم روش نصب کردید؟
فکر کنم باید به صورت اتوماتیک یکیشون رو disable کنه ولی Disable کردن کارت گرافیک آنبوردش رو باید توی Bios انجام بدید، یعنی شاید هم توی Device Manager بشه ولی راه درست حسابی اش از توی Bios هست.
شاید این هنگ کردن ابتدای کار هم به خاطر conflict این دو تا کارت گرافیک باشه.
نکته .. با این کامپیوتر الان بازی اجرا کردید که ببینید چجوری جواب میده ؟!

کلا کارایی سیستم تو کدوم ویندوز بهتره منظورم اینه که یه CPU 64bit تو ویندوز 32 بیت قدرت و سرعتش بهتره یا ویندوز 64 بیتی ؟

والا من خودم هم نمیدونم .. میگن که باید بهتر جواب بده ولی آخه قضیه اینجاست که بیشتر برنامه ها هنوز با سیستم 32 بیتی نوشته شده اند. پس خیلی نباید فرق کنه. بعد مشکل سازگاریشون (برنامه ها) با 32 بیتی هم کمتره.
آخه یک موضوع خیلی مسخره ای هم هست.
مثلا روی این laptop ـه من .. با اینکه cpu اش 64 بیتی است .. Intel Core 2 Duo T7500 ولی وباز ویندوز ویستا 32 بیتی نصب بود. اصولا هم روی لپ تاپ ها ویندوز 32 بیتی نصب میکنند. حالا چرا !!! (البته من بالاخره ویستا رو پاک کردم و XP ریختم :D ).

اگه نظر من رو به عنوان یک نصفه کارشناس بخوای، 32 بیتی بریز بره . درایورهاش هم توی دکان هر عطاری پیدا میشه .

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام
از کجا میتونم بفهمم که مادربورد من به صورت onboard کارت وایرلس(wireless) داره یا نداره؟
چون میخوام گوشی و کامپیوترم رو با هم connect کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر