مشکلات نرم افزاری

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نرم افزاری هست که بهشه همه dll های پاک شده رو برگردوند؟ کرک یه نرم افزار رو میخوام نصب کنم پشت سر هم یه dll جدید میده که روی سیستم نیست. از اونجایی که 2000 تا پیغام میخوره تا شب لطفا بهم PM بدید. ممنون
:biggrin1:
.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام دوستان، یه مشکلی دارشتم، سیستمم هی الکی ریستارت میشه، بعضی وقتا هم میگه بخاطر MEMORY.DMP هستش فکر کنم، نمیدونید دوستان این مشکل چیه؟ من راستش خودم این ویندوز 8 رو نریختم دادم یه مغازه یه یارویی که تعمیرات کامپیوتر داشت برام ریخته و به گفته ی خودش این آخرین ورژن موجود تو بازاره که برام ریخته...
مشکل برای ویندوزه یا ممکنه ویروس باشه؟

از ویروسی نبودن سیستمتون مطمئنید؟ اگه بله ممکنه مشکل از ویندوز باشه ، قبلا با ویندوزهای قبلیتون این مشکلو داشتید؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام دوستان
من ی یه هفته ای هسته که یاهو مسنجرم sign in نمیشه چکارش کنم؟
احتمالا از نسخه های قدیمی تر برنامه استفاده میکنید
اینی که دارید رو کامل پاک کنید از لینک زیر دانلود و نصب کنید

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA

از ویروسی نبودن سیستمتون مطمئنید؟ اگه بله ممکنه مشکل از ویندوز باشه ، قبلا با ویندوزهای قبلیتون این مشکلو داشتید؟

راستش از ویروسی نبودن ویندوز مطمئنم، اما من دوتا رم OCZ و Kingston دارم، بخاطر رمام نیست؟

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
راستش از ویروسی نبودن ویندوز مطمئنم، اما من دوتا رم OCZ و Kingston دارم، بخاطر رمام نیست؟

نمیدونم،یه توصیه ای بهتون میکنم سعی کنید نرم افزار ها و به خصوص سیستم عاملها که حساس هستند را خودتون شخصا از منابع معتبر دانلود و یا اورجینالشو تهیه کنید! چون این سیستم عاملهایی که بیرون به صورت کرک شده و ... هستش معلوم نیست از چه منبعی گرفتند چجوری کرک شده و اینکه دستکاری شدند یا نه؟ و خودتون که دانلود کردید Hash Code اون را با نرم افزار HashTab Shell Extension چک کنید تا از سالم دانلود شدن فایل و دستکاری نشدنش مطمئن باشید.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
نرم افزار فتوشاپ داخل user خودم که ادمینم هستم بالا نمیاد ولی با User های دیگه راحت بالا میاد !
چیکار کنم؟

دوستان خواهش میکنم یه راهکاری پیشنهاد بدین خیلی حیاتیه.
آخرین باری که بستمش stoping working داد از اون به بعد هر وقت بازش میکنم روی صفحه لیسانس گیر میکنه

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA

نمیدونم،یه توصیه ای بهتون میکنم سعی کنید نرم افزار ها و به خصوص سیستم عاملها که حساس هستند را خودتون شخصا از منابع معتبر دانلود و یا اورجینالشو تهیه کنید! چون این سیستم عاملهایی که بیرون به صورت کرک شده و ... هستش معلوم نیست از چه منبعی گرفتند چجوری کرک شده و اینکه دستکاری شدند یا نه؟ و خودتون که دانلود کردید Hash Code اون را با نرم افزار HashTab Shell Extension چک کنید تا از سالم دانلود شدن فایل و دستکاری نشدنش مطمئن باشید.
واقعا ممنون:D

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان خواهش میکنم یه راهکاری پیشنهاد بدین خیلی حیاتیه.
آخرین باری که بستمش stoping working داد از اون به بعد هر وقت بازش میکنم روی صفحه لیسانس گیر میکنه
به نظر من یک بار دیگه برنامه رو نصب کنید. البته وقتی روی فایل قابل نصب برنامه کلیک کنید ، حتما گزینه ای برای repair داره.
اگر نداشت ، طی کردن همون مراحل نصب و اکتیو کردن برنامه مشکلتون رو حل میکنه.البته نمیدونم راه دیگه ای هم داره یا نه.

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
به نظر من یک بار دیگه برنامه رو نصب کنید. البته وقتی روی فایل قابل نصب برنامه کلیک کنید ، حتما گزینه ای برای repair داره.
اگر نداشت ، طی کردن همون مراحل نصب و اکتیو کردن برنامه مشکلتون رو حل میکنه.البته نمیدونم راه دیگه ای هم داره یا نه.
مرسی دانیال جان :bighug:
مشکل حل شد. از این آدرس فولدرAdobe Photoshop CS5 ME رو پاک کردم راحت بالا اومد.
C:\Users\shahriyar\AppData\Roaming\Thinstall\Adobe Photoshop CS5 ME

- - -ویرایش - - -

مرسی دانیال جان :bighug:
مشکل حل شد. از این آدرس فولدرAdobe Photoshop CS5 ME رو پاک کردم راحت بالا اومد.
C:\Users\shahriyar\AppData\Roaming\Thinstall\Adobe Photoshop CS5 ME

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام
از دوستان کسی آنتی ویروس kaspersky adminstration kit 8.0.2177 نصب کرده و یا آشنایی داره ؟ لطفا منو برا مراحل نصبش راهنمایی کنین
( روی ویندوز xp S.P2 هم میخوام نصبش کنم )

41272303707962239980.jpg
yahoo_2.gif

یه مشکل دیگه:
دوباره خواستم SQL server 2005 express edition نصب کنم که بعد از اتمام.. کامپیوتر ریست کرد و الان بعد از صفحه خوشامد گویی ویندوز ایکس پی و loading personal setting بازم ریست میشه؟ لطفا راهنمایی کنین .... متشکرم

آخرین ویرایش:

amir_s

کاربر سایت
Jun 24, 2011
148
سلام
من امروز اومدم داشتم قسمت certificate برای IE نگاه میکردم که اشتباهی زدم یکی از اون certificate ها رو پاک کردم!
اون certificate تو تب Personal بود و به اسمش هم اسمی بود که برای لپ تاپم گداشتم یعنی Amir/Vaio.
حالا می خوام بدونم راهی هست که برگردونمش؟ اصلا چیز مهمی بوده که پاکش کردم؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
سلام
دوستان این دی وی دی رایتر من دیسک که توش میزاری به هیچ عنوان باز نمیکنه . بعد تو Device Management هم کنارش یدونه علامت تعجبه و وقتی روش کلیک میکنم این ارور میاد :
Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)
مشکل از چیه ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان این دی وی دی رایتر من دیسک که توش میزاری به هیچ عنوان باز نمیکنه . بعد تو Device Management هم کنارش یدونه علامت تعجبه و وقتی روش کلیک میکنم این ارور میاد :
Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incomplete or damaged. (Code 19)
مشکل از چیه ؟
ممنون
============================
دوباره خواستم SQL server 2005 express edition نصب کنم که بعد از اتمام.. کامپیوتر ریست کرد و الان بعد از صفحه خوشامد گویی ویندوز ایکس پی و loading personal setting بازم ریست میشه؟ لطفا راهنمایی کنین .... متشکرم
فقط با نصب این نرم افزار اینجوری شد ؟
چون من هم همین مشکل رو دارم اگه ناگهان سیستم ریست بشه ویندوز تو همون حالت لودینگ بوت ریست میشه . مشکل هم از پاور تقلبیه !

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
چون من هم همین مشکل رو دارم اگه ناگهان سیستم ریست بشه ویندوز تو همون حالت لودینگ بوت ریست میشه . مشکل هم از پاور تقلبیه !
بله. خوب داشتم نصب میکردم برنامه رو... یه لحظه چشم برگردونم دیدم ریست شد. منتظر شدم ببینم چی میشه. وارد ایک پی که شدم و بعد از وارد کردن یوزر وقتی خواست لودینگ بشه باز ریست شد.
حالا یعنی راهی نداره؟.... میشه با safe mode کاریش کرد؟

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام
مشکل از چیه ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

============================

پیشنهاد میکنم ابتدا خودتان متن ارور را در گوگل سرچ کنید احتمال به راه حل رسیدن سریعتر خواهید رسید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر