مشکلات نرم افزاری

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
نسب زبان فاسی

مراحل نسب زبان فارسی XP :
Control panel-Regional and Language Options-
روی زبانه دوم یعنی Languages کلیک میکنیم-گزینه اول را تیک میزنیم-Apply را میزنیم (CD Windows باید در دستگاه باشد ) - بعد از Loading ری استارت نمیکنیم
-...Details را میزنیم- توی پنجره ظاهر شده روی Add کلیک میکنیم و Input Language را Farsi انتخاب میکنیم. Apply و Restart .

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها تورو خدا کمک کنید چند روز پیش یکی از دوستام یه سی دی ریخت رو پی سی بعد همراش یه ویروس ریخته شده که newfolder..exe می سازه بعد برنامه ها رو باز می کنم سریع می بنده یاهو مسنجر هم کاری باهاش کرده که نه پم های دیگران قابل خوندن هست نه پم های خودم فقط لیست ادد رو نشون می ده همینو بس!!!! بعدشم آنتی ویروس avast هم ریختم تموم برنامه ها رو ویروسی شناخت و نزاشت بازشون کنم مجبور شدم پاکش کنم حالا نمی دونم با این ویروس لعنتی چیکار کنم واقعا اعصابمو ریخته بهم!!! در ضمن تو properties فایل هایی که می سازه(newfolder.exe) هم زده ورژن mahsa.exe!!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
سلام بچه ها تورو خدا کمک کنید چند روز پیش یکی از دوستام یه سی دی ریخت رو پی سی بعد همراش یه ویروس ریخته شده که newfolder..exe می سازه بعد برنامه ها رو باز می کنم سریع می بنده یاهو مسنجر هم کاری باهاش کرده که نه پم های دیگران قابل خوندن هست نه پم های خودم فقط لیست ادد رو نشون می ده همینو بس!!!! بعدشم آنتی ویروس avast هم ریختم تموم برنامه ها رو ویروسی شناخت و نزاشت بازشون کنم مجبور شدم پاکش کنم حالا نمی دونم با این ویروس لعنتی چیکار کنم واقعا اعصابمو ریخته بهم!!! در ضمن تو properties فایل هایی که می سازه(newfolder.exe) هم زده ورژن mahsa.exe!!!!!
این رو دانلود کن:
http://www.zshare.net/download/2768658444b2fa/
در ضمن برو NOD32 نصب کن خوراکش همین NEWFOLDER.EXE هست خیلی هم عالیه اینجا رو ببین:
نظرسنجی:انتخاب بهترین انتی ویروس

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
چه جالب منم پریروز همین ویروس رایانه م رو الوده کرد.که هر فولدری باز میکردم یه NEWFOLDER تاره میساخت با حجم 110 کیلو بایت.با این وضعیت مدت زیادی نمیگذره که کل هارد کاربر رو پر میکنه!!من شنیده بودم اگه انتی ویروس روی سیستم نصب نباشه دیگه اجازه ی نصب نمیده اما من مک افی رو نصب کردم و به راحتی پاکش کردم :punish:
اینو یادم رفت بگم اگه مک افی رو با موفقیت نصب کردی و ویروس رو پاک کرد بعد ار اتمام مراحل اسکن حتما سیستم رو ریستارت کن و به هیچ وجه وارد مای کامپیوتر نشو

پ.ن:تا اونجایی که میدونم این ویروس اسمش "mahsa" هست!! و شخصی به اسم علی صادقی اونو نوشته :)

پ.ن : واي خداي من 2 گيگ بر باد رفت

اوفیششش!!پس من تنها ادم بدشانسی نیستم که این همه زحمتش به هدر رفته :)

آخرین ویرایش:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من یه مشکل دارم . البته مشکل که نمیشه گفت. تونم اینه که من تا حالا برای رایت زدن از برنامه کلون استفاده می کردم ولی حالا نرو نصب کرم. و باهاش یه دونه فیلم از روی هارد با سرعت 16 رایت زدم ولی تو vcd خونه اجرا نمیشه. مرحله ای رو هم که پیمودم از طریق make a data cd رفتم و فیلم رو add کردم و next زدم و سرعت رو انتخاب کردم و رایت زدم . می خواستم ببینم چه راهی را باید طی کنم تا فیلمی رو که رایت میزنم تو vcd نشون بده؟
یا علی مدد

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
بچه ها من یه مشکل دارم . البته مشکل که نمیشه گفت. تونم اینه که من تا حالا برای رایت زدن از برنامه کلون استفاده می کردم ولی حالا نرو نصب کرم. و باهاش یه دونه فیلم از روی هارد با سرعت 16 رایت زدم ولی تو vcd خونه اجرا نمیشه. مرحله ای رو هم که پیمودم از طریق make a data cd رفتم و فیلم رو add کردم و next زدم و سرعت رو انتخاب کردم و رایت زدم . می خواستم ببینم چه راهی را باید طی کنم تا فیلمی رو که رایت میزنم تو vcd نشون بده؟
یا علی مدد/QUOTE]

مراحل کار مشابه هم هستن.

ولی باید بجای Make a Data CD ، بری توی بخش Photo and Video و Make a Video CD رو انتخاب کنی

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
بچه ها مشکل سره آنتی ویروس نیست مشکل اینه که این اجازه اسکن به هیچ آنتی ویروسی رو نمی ده!!!!

سیستم رو روی حالت safe mode بالا بیار بعد با nod32 اسکن کن درست میشه. اگه باز اسکن نشد system restore کن.
این ویروس انقدر همه گیر شده یه برنامه ساختن فقط واسه پاک کردن همین ویروس که الان اسمش یادم نیست foldercreator killer ...یه همچین چیزایی بود. یه سرچ کن شاید پیدا کردی که اگه باز کارای بالا جواب نداد از این برنامه استفاده کنی. اسمشو پیدا کردم میگم

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
اقا من میخوام از google video دانلود کنم میگه شما دسترسی ندارید به این قسمت. راهی هست؟
یه کانورتور خوب معرفی میکنین که mp4 رو به wmv یا فرمت خوب تبدیل کنه؟ چون گوگل میذاری mp4 دان کنم

آخرین ویرایش:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام
چند روز پیش می خواستم ویندوزی برای یکی از بچه ها نصب کنم ولی وقتی رفتم توی قسمت Setup مادر برد جایی که می خواستم First boot device روی به CD ROM تغییر بدم فقط گزینه HDD و گزینه Disable بود. پس چطوری میشه روی چنین سیستمی ویندوز نصب کرد. در حالی که CD ویندوز در سی دی رام بود و با ریستارت کردن سیستم، سیستم سی دی ویندوز رو شناسایی نمی کرد!!! یعنی باید حتما گزنه CD ROM رو از توی Setup مادر برد انتخاب می کردم. و همانطور که گفتم چنین گزینه ای وجود نداشت؟!!!!!
102.gif
223.gif
102.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر