مشکلات نرم افزاری

SEAID12

کاربر سایت
Mar 11, 2012
1
سلام دوستان
من دیروز ویندوز عوض کردم و وقتی ویندوز بالا اومد دیدم یکی از درایو هام نیست
درایوم 20 گیگی بود و توش فقط به اندازه 2 گیگ عکس داشت
خیلی خیلی عکس ها برام مهمه از داخل مجموعه لرد برنامه
active partition recovery 5.3.717 enterprise نصب کردم و کل 20 گیگ رو ایمیج گرفت و تو یکی از درایو هام سیو کرد
حالا مشکل من اینه که نمیدونم چطوری باید عکس هام رو از تو اون فایل ها که ایمیج گرفته در بیارم
در کل 11 تا فایل وجود داره که 10 تاش 2 گیگی هست و یکیش 1 کیلوبایتی هستش و فرمتش DIM هست که من نمیدونم چیه و با چه برنامه ای باز میشه اسم کامل فایل ها هم اینه Disk Image (RAW).DIM
ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست عزیز شما بعد از دیدن این مشکل ابتدا باید به قسمت disk managemant سیستم خودت می رفتی و نگا می کردی ببینی ایا اسم پارتیشنت حذف شده یا نه

بعد دست به چنین کاری می زدی

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
کسی نیست جوابه منو بده؟؟؟؟:(
من با این برنامه کار نکردم و نمیتونم راهنماییتون کنم
بهتره از دوستانی که در بخش موبایل فعالیت میکنن سوال کنی ببینی میتونن کمکت کنن
سلام دوست عزیز شما بعد از دیدن این مشکل ابتدا باید به قسمت disk managemant سیستم خودت می رفتی و نگا می کردی ببینی ایا اسم پارتیشنت حذف شده یا نه

بعد دست به چنین کاری می زدی
عزیز پستی که نقل قول کردی مال سال 2010 هست. :d
از بین این همه پست چی شد اینو دیدی:-/

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
نشد!اون کارای تو عکسو که میکنم کلا دیگه اپرام هیچ سایتی باز نمیکنه میگه network problem . یه عکس میذارم از اون صفحه ****** سرور ببین من درست انجام میدم؟چون یه مقدار با عکس متفاوته.

viewer.php
[/URL][/IMG]

راستی اون Plugin فایرفوکسم بی زحمت برا xp بذار یادم رف بگم ویندوز xp هست

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
نشد!اون کارای تو عکسو که میکنم کلا دیگه اپرام هیچ سایتی باز نمیکنه میگه network problem . یه عکس میذارم از اون صفحه ****** سرور ببین من درست انجام میدم؟چون یه مقدار با عکس متفاوته.

viewer.php
[/URL][/IMG]

راستی اون Plugin فایرفوکسم بی زحمت برا xp بذار یادم رف بگم ویندوز xp هست
اون تیک رو وردار و مثل این عکس تنظیم کن:
vazsoo1aq5rl03orvg9z.png

می‌دونم مالِ فایرفاکسه اما مشابه همین رو داری تو اوپرا (عدد هارو)

در مورد پلاگین من فرقی بین XP یا هر ویندوزی نمی‌بینم آموزش کاملا گویاست کافیه تو Program Files توی فولدر plugins کپی کنی فایل هارو (دوتا فایله). همین.
موفق باشی.

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
چند روزه که کامپیوتر من بعد حالت Standby بالا نمیاد مانیتورش چیزی نشون نمیده در حالی که همه چی روشنه ؟
مشکل از کجاست ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
چند روزه که کامپیوتر من بعد حالت Standby بالا نمیاد مانیتورش چیزی نشون نمیده در حالی که همه چی روشنه ؟
مشکل از کجاست ؟
ویندوز سیستم شما چیه ؟
اینکه میگید جند روزه یعنی قبلا درست کار میکرده؟

اگر از ویندوز سون استفاده میکنید ، hybrid sleep رو غیر فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه (گزینه هایبرنت فعال و قابل استفاده میشه)

power option
change plan settings
change advanced power settings
sleep
allow hybrid sleep
و گزینه On رو به Off تغییر بدید

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان یه مشکل عجیب برام پیش اومده. نرم افزار هایی که رو سیستم نصب میکنم بعد این که سیستم خاموش شد دوباره روشن شد دیگه اجرا نمیشن مجبور میشم دوباره نصبشون کنم. ولی دوباره همین مشکل پیش میاد. این مشکل رو با WIN 8 داشتم که فکر کردم شاید مشکل ار beta بودن ویندوز باشه
win 7 هم نصب کردم دیدم باز همین مشکل هست . دارم دیونه میشم اعصاب واسم نموند !

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوستان یه مشکل عجیب برام پیش اومده. نرم افزار هایی که رو سیستم نصب میکنم بعد این که سیستم خاموش شد دوباره روشن شد دیگه اجرا نمیشن مجبور میشم دوباره نصبشون کنم. ولی دوباره همین مشکل پیش میاد. این مشکل رو با WIN 8 داشتم که فکر کردم شاید مشکل ار beta بودن ویندوز باشه
win 7 هم نصب کردم دیدم باز همین مشکل هست . دارم دیونه میشم اعصاب واسم نموند !
یادمه سیستمم عین همین ویروس گرفته بود!
شما برو داخل Avast.com نسخه Free رو دانلود کن حدود 50 مگ باید باشه بزار اسکن کنه مال من اینطوری حل شد خوشبحتانه!
درک میکنم قشنگ میره رو اعصاب

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام یه مشکلی برای یکی از دوستام پیش اومده .
بعد از عوض کردن ویندوز کارت صداش کار نمی کنه. همه چیز فیکسه . ویندوز کارت صدا رو شناخته . درایور جدید هم نصب کرده اما صدا نداره ویندوزش.

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام به همه بزرگان.
آقا من ویندوز 7 رو دانلود کردم و حالا که میخوام ایمیجش رو از طریق Nero رایت کنم.موقع رایت همون اولش که میخواد شروع کنه به رایت کله برنامه رو میبنده انگار که نه انگار برنامه رو باز کردی.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام به همه بزرگان.
آقا من ویندوز 7 رو دانلود کردم و حالا که میخوام ایمیجش رو از طریق Nero رایت کنم.موقع رایت همون اولش که میخواد شروع کنه به رایت کله برنامه رو میبنده انگار که نه انگار برنامه رو باز کردی.

با یک نرم افزار دیگه مثل UltraIso سعی کن رایتش کنی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همه بزرگان.

دوست عزیز با کلون رایتش کن . در ضمن نرو خودتون مشکل داره بسته میشه وگرنه نرو نرم افزار عالی هستش . موفق باشین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر