مشکلات نرم افزاری

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
دوستان کمـــــــــــک من pcـــم رو تازه تحویل گرفتم مردک اومده پی سی رُ گذاشته رو مدلی که هر وقت سیستم رو خاموش میکونی تمام کارهایی که کردی و اطلاعاتی که ریختی از بین میره (مثل بعضی از کافی نتا)
کمک کنیثد یه کار خیلی واجب دارم باهاش تو گوگل هم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان کمـــــــــــک من pcـــم رو تازه تحویل گرفتم مردک اومده پی سی رُ گذاشته رو مدلی که هر وقت سیستم رو خاموش میکونی تمام کارهایی که کردی و اطلاعاتی که ریختی از بین میره (مثل بعضی از کافی نتا)
کمک کنیثد یه کار خیلی واجب دارم باهاش تو گوگل هم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
سلام
بعید میدونم اینیکه سیستم رو برات بسته اینقدر دانشمند بوده باشه!
شما دنبال برنامه ای به نام deep freeze بگرد. ببین اگر نصب بود روی سیستمت پاکش کن. احتمالا موقع حذف برنامه پسورد میخواد که باید از خود فروشنده بگیری پسورد رو.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من یه بار دیدم دیپ فریزو ولی الان تو add or remove programکه میرم چیزی نیست
شما فایل زیر رو دانلود کن. از حالت زیپ خارج کن. و برنامه AntiDeepfreezeStandar رو اجرا کن.
سوالی بود ، در خدمتم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
مرسی برم امتحان کنم ببینم چی میشه:x
خواهش میکنم. با این برنامه میتونید غیر فعالش کنید . اگرر باز هم برای سیستمتون مشکل ایجاد کرد و تصمیم داشتید کلا حذفش کنید. کافیه فایل سورس برنامه رو داشته باشید و با اجرای اون به جای گزینه Install گزینه Uninstall رو انتخاب کنبد. برنامه پاک میشه.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
خواهش میکنم. با این برنامه میتونید غیر فعالش کنید . اگرر باز هم برای سیستمتون مشکل ایجاد کرد و تصمیم داشتید کلا حذفش کنید. کافیه فایل سورس برنامه رو داشته باشید و با اجرای اون به جای گزینه Install گزینه Uninstall رو انتخاب کنبد. برنامه پاک میشه.
دیپ فریز رو اجرا کردم 3تا گزینه بود سومی رُ زدم الان دیگه سیستم کلا بال نیا اون بخش اولش که عکس یه ستاره زردم بالاشه گیر میکنه

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دیپ فریز رو اجرا کردم 3تا گزینه بود سومی رُ زدم الان دیگه سیستم کلا بال نیا اون بخش اولش که عکس یه ستاره زردم بالاشه گیر میکنه
گزینه سوم رو زدید ، پاک شد برنامه یا نه؟
امکانش هست یک عکس از اون قسمتی که میگید برام بذارید.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
سی دی ویندوز رُ البته مال یه ویندوز دیگه رو گذاشتم ویندوز اومد بالا پایین آرم دیپ فریز لعنتی هم یه ضربدر اومده

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سی دی ویندوز رُ البته مال یه ویندوز دیگه رو گذاشتم ویندوز اومد بالا پایین آرم دیپ فریز لعنتی هم یه ضربدر اومده
همون ضربدر یعنی غیر فعال شده. ;)
برای پاک کردنش میتونید از راهی که گفتم استفاده کنید. دقت کنید که از 3 تا گزینه ای که میده حتما Uninstall رو انتخاب کنید.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
همون ضربدر یعنی غیر فعال شده. ;)
برای پاک کردنش میتونید از راهی که گفتم استفاده کنید. دقت کنید که از 3 تا گزینه ای که میده حتما Uninstall رو انتخاب کنید.
درست شد اون فایل سورس رُ از کجا میتونم پیدا کنم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
درست شد اون فایل سورس رُ از کجا میتونم پیدا کنم
به احتمال زیاد کسی که براتون نصب کرده روی کامپیوترتون هم ریخته باشه ،اسم برنامه رو در کامپیوتر جستجو کنید.
در صورتی که نبود. میتونید از لینک های زیر دانلود کنید.

پ.ن1: بدلیل اینکه حجم برنامه بالاست . پیشنهاد میشه وقتی برای دانلود اقدام کنید که مطمئن بشیئد روی کامپیوترتون نیست.
پ.ن2: من دو نسخه 6 و 7 رو قرار دادم و شما نسخه ای که روی کامپیوترتون هست رو باید دانلود کنید.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
دوستان یکی از رفقا فیلمی از mediafire دانلود کرده . فرمت ها به این شکل زیر هست :

xj10g4dgj20a7o26u63g.jpg

کسی میدونه این فرمت ها چیه ؟! و چجوری باید ازشون استفاده نمود ؟!

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام .
دوستان یکی از دوستان فیلمی از mediafire دانلود کرده . فرمت ها به این شکل زیر هست :

xj10g4dgj20a7o26u63g.jpg

کسی میدونه این فرمت ها چیه ؟! و چجوری باید ازشون استفاده نمود ؟!
دوست عزیز خوب شما با کودک راحت میتونین بازش کنین و نگاش کنین مشکلتون الان چیه الان این فشردست یا نه اصلا پخش نمیشه اگه پخش نمیشه اینو تست کنین . باز نشد بگین تا کمکتون کنم .

Golden7light

کاربر سایت
Aug 29, 2008
234
سلام
وقتی میخوام یه فایلی رو از یه درایو به درایو دیگه کپی کنم این پیغام میاد که هر بار باید روی Continue کلیک کنم تا فایل کپی بشه:

i225197_2-24-2012-11-52-50-am.png

این مشکل رو با ویندوزهایی که یه کم قدیمی بودن نداشتم (2009-2010) ولی ویندوزهای 2011-2012 این مشکل رو دارن.
در ضمن یوزر هم Administrator هست با تمام اختیارات و این مشکل به قسمت User Account Control Setting هم ربطی نداره (امتحان کردم)
نمیدونم مشکل از کجاست خیلی کلافه ام کرده. همین باعث میشه وقتی دوتا کامپیوتر رو به همدیگه شبکه کنیم، دسترسی به فایلها امکان پذیر نباشه
ممنون میشم کمک کنید
6.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر