مشکلات نرم افزاری

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,030
نام
آریا
آقا ما بعد از سال ها (!) از Firefox 5 کوچ کردیم به Firefox 9 ولی گند خورد توی IDM ! دیگه توی Youtube اون کادر دانلود نمیاد و نمیشه ویدئو رو دانلود کرد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا ما بعد از سال ها (!) از Firefox 5 کوچ کردیم به Firefox 9 ولی گند خورد توی IDM ! دیگه توی Youtube اون کادر دانلود نمیاد و نمیشه ویدئو رو دانلود کرد.

اریا جان برا اینه که باید اول فایر فاکسو نصب کنی بعد ایدیمو تا با هم همسازی بشن مچ بشن من اخرین ورژنشو میزارم

لینک

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان به adobe dreamweaver cs.5.5 شماره سریال دادم ولی هر بار که برنامه رو باز و بسته میکنم میگه که این شماره سریال fake بوده و دوباره ازم شماره سربال میخواد باید چی کارش کنم ؟

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
اریا جان برا اینه که باید اول فایر فاکسو نصب کنی بعد ایدیمو تا با هم همسازی بشن مچ بشن من اخرین ورژنشو میزارم

لینک
ممنون
همیشه باید تیون آپ یوتیلیتی و IDM را هر روز باید کرک بکنم! راه حلش رامی دونی؟

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من فیلم می خوام ببینم با kmplayer یا MPC یا WMP باز میکنم تصویر کنده...تیک میزنه خوب میشه بعد کند میشه...
اشکال از چیه؟

پیوسته

کاربر سایت
Jan 18, 2012
32
نام
پدرام
دوستان من فیلم می خوام ببینم با kmplayer یا MPC یا WMP باز میکنم تصویر کنده...تیک میزنه خوب میشه بعد کند میشه...
اشکال از چیه؟
اگر با چند پخش کننده امتحان کردید، احتمالا فایل مربوطه به درستی encode نشده.

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

اقا اینو چیکار کنم دیگه نیاد؟این فایر فاکس خیلی رو اعصابه
http://up98.org/upload/server1/01/z/miwxy6t8dvuxyarkn68.jpg
این پیغام وقتی داده شده که شما در حال بازکردن یکی از صفحات فیض‌بوک بودید؟ یا اینکه در زمان‌های دیگه هم این اخطار داده شده؟
چون مربوط به این موضوع می‌شه که certificateای که اون سایت برای رمزنگاری داده‌های ارسال شده و گرفته شده استفاده می‌کنه، ایراد داره! (البته گاهی اوقات واقعا مشکلی وجود نداره)

پیوسته

کاربر سایت
Jan 18, 2012
32
نام
پدرام
نه همه فایل های تصویری همینطورین...اول درست بودن ولی جدیدا اینطوری شده...یعنی از DIRECTX و این جور چیزا میتونه باشه؟
می‌تونه مربوط به Update نبودن کارت گرافیک باشه یا DirectX. یا فعال نبودن Hardware Acceleration. از اونجایی که می‌گید قبلا این مشکل رو نداشتید فکر نمی‌کنم ایراد از Codec های نصب شده باشه.

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
331
نام
Amir
کمک!

دوستان من بعد از ویندوز عوض کرد درایور کارت گرافیکو این چیزارو نصب کردم ولی فضای ویندوز هنوز یه جورایی تاره و کیفیتش خوب نیست باید چیکار کنم
لپتاپ:hp 630

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اگر با چند پخش کننده امتحان کردید، احتمالا فایل مربوطه به درستی encode نشده.

---------- نوشته در 06:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

این پیغام وقتی داده شده که شما در حال بازکردن یکی از صفحات فیض‌بوک بودید؟ یا اینکه در زمان‌های دیگه هم این اخطار داده شده؟
چون مربوط به این موضوع می‌شه که certificateای که اون سایت برای رمزنگاری داده‌های ارسال شده و گرفته شده استفاده می‌کنه، ایراد داره! (البته گاهی اوقات واقعا مشکلی وجود نداره)
نه بابا همین بی سی رو باز میکنم این میاد :D همه جا میاد :D راهی نداره دیگه نیاد؟

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام دوستان
چند وقتی میشه فقط اسپیکر سمت راست کامپیوترم کار میکنه
هدفون رو هم وصل میکنم باز همین مشکل رو داره؟
ویندوز رو هم عوض کردم باز همین جوریه
کسی میدونه چه مشکلی داره؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من یه مشکلی با کارت TV/CAPTURE دارم.
کارت اینترنال آنالوگ هست ، امروز بهش ویدیو VHS وصل کردم حدود 5 دقیقه تصویر داشتم ولی نمیدونم چی شد که تصویر سیاه شد.
وقتی میخوام کپچر کنم تصویر ندارم ولی صدا دارم.
توضیحات:
کلا 4 تا source داره.
FM RADIO
TV
COMPOSITE
S-VIDEO
دو تا از سورس ها که کلا هیچی (FM RADIO و TV)
وقتی source را تغییر میدم (سوییچ کردن بین S-VIDEO و COMPOSITE) دقیقا در فاصله بین سوییچ کردن ، یک لحظه تصویر را نشان میده بعد دوباره سیاه میشه.
چکار کنم؟

در ضمن از این نرم افزار استفاده میکنم:
honestech TVR 3.0
ویدندوزم هم 7 نسخه 32بیتی هست.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام دوستان
امروز یه آهنگ گزاشتم اما صدای خوب نیومد
الان هم صدای (خش خش ) میده
میشه بگید مشکل از چیه
چند تا آهنگ دیگه هم که گزاشتم همین جوری بود!
امکان داره از آپدیت کارت صدام باشه؟
چجوری آپدیتش کنم تا صدای این خش خش برطرف شه

---------- نوشته در 11:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
اومدم یه اشاره بیشتری بکنم
صداش خیلی بم شده
به طوری که وقتی صدا رو یه کم بلند میکنی به جز خش خش بم هم همیشه
الان اومدم صدای رایانه(ولوم)و صدای مدیا پلایر رو کم کردم تا خش خش نکنه و بم نشه
این هم دو تا عکس
fd09c5f59a8f.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر