مشکلات نرم افزاری

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
قبل از اینکه اینطوری بشه از پرو‌ * کسی استفاده نکردی؟
به تنظیمات اپرا برو و ادامه گزینه ها رو بصورت شماره در این عکس برات مشخص کردم
در پنجره مربوط به پرو * کسی اگر عددی وجود داشت ، همه رو پاک کن و تیک ها رو بردار تا مثل همین عکس بشه
پنجره ها رو ok کن تا بسته بشن. اپرا رو ببند و دوباره باز کن . تست کن ببین بازم مشکل داری

متوجه نشدم ، یعنی به جای حرف عدد میزنه
مطمئنی مشکل از کیبورد نیست ؟ از این کیبورد ها که Fn داره هست ؟

لپتاپه دسکتاپ نیست.آره دکمه های سمت راست به شماره تبدیل شدن! نمیددونم موضوع چیه خیلی عجیبه:-??

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,073
نام
Ali
سلام یه سوال داشتم
کلا چند تا سیستم عامل داریم؟؟
البته برای کامپیوتر های خانگی
من فقط ویندوز رو میشناسم
میشه بقیه رو معرفی کنید؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی Witcher 2 رو سیستم من نصبه، اما هربار آنتی ویروس نود 32 نسخه ی 4 فایل paul.dll این بازی رو پاک میکنه. چطوری می تونم کاری کنم که آنتی ویروس این فایل رو پاک نکنه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بازی Witcher 2 رو سیستم من نصبه، اما هربار آنتی ویروس نود 32 نسخه ی 4 فایل paul.dll این بازی رو پاک میکنه. چطوری می تونم کاری کنم که آنتی ویروس این فایل رو پاک نکنه؟

برنامه رو باز کن
برو تو قسمت Setup
رو لینک Enter Advanced Setup Tree کلیک کن
Antivirus and Spyware رو باز کن
رو Exclusions کلیک کن
ADD رو بزن و شاخه بازیت رو انتخاب کن.

فک کنم حل بشه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

سلام داداش وحید شما میتونین ازین روش مشکلتونو حل کنین موفق باشین

لینک

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با سلام
من با Excel یه مشکلی دارم که بعضی از فایل ها رو که میخوام باز کنم ارور میده و بسته میشه:

مثلا این فایل :
پرشین گیگ - دانلود - List.rar
نمیدونم مشکل از من هست یا از فایل
من آفیس 2007 دارم.
لطفا راهنمائی کنید.
مرسی.

شما افیستونو یبار انیستال کنین بعد نصب کنین اگه درست نشد بگین تا یه فکر دیگه کنیم . اکثر وقتا برنامه هنگ میکنه درست کار نمیکنه این مدلی میشه . انیستال کنین بعد نصب کنین درست میشه .

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز مشکل از نرم افزارتونه 100 درصد من الان همین فایلو باز کردم کامل نشون داد بی ایرادی اینم عکسش تو پایین . یبار انیستال کنین بعد نصبش کنین موفق باشین .

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
شما افیستونو یبار انیستال کنین بعد نصب کنین اگه درست نشد بگین تا یه فکر دیگه کنیم . اکثر وقتا برنامه هنگ میکنه درست کار نمیکنه این مدلی میشه . انیستال کنین بعد نصب کنین درست میشه .

دوست عزیز مشکل از نرم افزارتونه 100 درصد من الان همین فایلو باز کردم کامل نشون داد بی ایرادی اینم عکسش تو پایین . یبار انیستال کنین بعد نصبش کنین موفق باشین .

ضمن تشکر از شما دوست عزیز
با uninstal کردن و نصب دوباره مشکل حل نشد.
شما office 2007 هست یا 2010 ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ضمن تشکر از شما دوست عزیز
با uninstal کردن و نصب دوباره مشکل حل نشد.
شما office 2007 هست یا 2010 ؟

برا من افیس 2010 هستش و راحت باز میکنه شما خواهشن یه ورژن دیگه نصب کنین یا اگه یه افیس دیگه دارین اونم تست کنین خواهشن ممنون میشم .

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
قبل از اینکه اینطوری بشه از پرو‌ * کسی استفاده نکردی؟
به تنظیمات اپرا برو و ادامه گزینه ها رو بصورت شماره در این عکس برات مشخص کردم
در پنجره مربوط به پرو * کسی اگر عددی وجود داشت ، همه رو پاک کن و تیک ها رو بردار تا مثل همین عکس بشه
پنجره ها رو ok کن تا بسته بشن. اپرا رو ببند و دوباره باز کن . تست کن ببین بازم مشکل داری

متوجه نشدم ، یعنی به جای حرف عدد میزنه
مطمئنی مشکل از کیبورد نیست ؟ از این کیبورد ها که Fn داره هست ؟
باز هم درست نشد.فقط کروم کار میکند.آخه من عادت دارم دو تا مرورگر را همزمان باز کنم.یکی با پ.روکسی یکی بدون پ.روکسی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
باز هم درست نشد.فقط کروم کار میکند.آخه من عادت دارم دو تا مرورگر را همزمان باز کنم.یکی با پ.روکسی یکی بدون پ.روکسی

دوست عزیز سر منم یه همچین بلایی اومده همه چی عدد نوشته میشه و هر کاری فکر کنی من انجام دادم درست نشد که نشد اخرم کسی بلد نبود ویندوزمو عوض کردم درست شد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر