مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
اگر از تو تنظیمات tools ادرس صفحه رو تغییر میدی بازم درست نمیشه
در ادرس بار فایرفاکس about:config بزن ، بعد تو قسمت search
http://www.searchqu.com/406 بزن ، هر مقداری که پیدا کرد راست کلیک ، ریست کن .
بعد زمانی که سیو میشه یه پنجره جدید که باز کنی ادرس about:home لود میشه که بعد از تو Tools-Option-General ادرس پیش فرض صفحه رو به هر چیزی که می خوای عوض کن.
در رابطه با اکسپلورر هم امتحان نکردم ولی اونم یه سری فایل تنظیمات داره تو درایو ویندوز که اگر پاکش کنی شاید درست بشه.

================
کسی تا حالا این مشکل رو تو نصب افیس داشته.
هر کاری میکنم نصب نمیشه ا!!! اصلا کلا هیچی از افیس نصب نمیشه.همون اول نصب همین ارور میاد.کلی هم گشتم چیزی پیدا نکردم.

4bc254def844.jpg
معمولا این مشکل وقتی بوجود میاد که نسخه قدیمی آفیس شما به طور کامل از روی سیستم پاک نشده باشه
اگر اینطوره ، به این صفحه برید و فایل fix it مربوط به آفیس قبلی خودتون رو دریافت کنید
با جستجوی ارور شما ، یک راه حل هم در این صفحه پیدا کردم که زحمت بررسی مطلبش رو به عهده خودتون میگذارم

بهترین روش که کار کنه واسه تعمییر فا یلهای rar چیه؟بد جور لنگم مرسی
از خود برنامه winrar 4 قسمت Repair میتونید استفاده کنید.

• Like
Reactions: MN Prince

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
معمولا این مشکل وقتی بوجود میاد که نسخه قدیمی آفیس شما به طور کامل از روی سیستم پاک نشده باشه
اگر اینطوره ، به این صفحه برید و فایل fix it مربوط به آفیس قبلی خودتون رو دریافت کنید
با جستجوی ارور شما ، یک راه حل هم در این صفحه پیدا کردم که زحمت بررسی مطلبش رو به عهده خودتون میگذارم

ممنون دوست عزیز ولی من همه خودم کل صفحات مایکروسافت و اقیس رو گشتم . اون صفحه هایی هم که لینک دادین هم همشونو دیدم . اون Fix it رو هم همشون اجرا کردم. اصلا فکر میکنم مربوط به رجیستری ویندوز میشه که خراب شده . از این نرم افزار های رجیستری هم نصب کردم ولی حل نشد. کلا هیچ نرم افزاری از مایکروسافت نصب نمیشه.الان SQl Server رو هم پاک کنم از رو سیستم ولی دوباره بزنم مطمئنم همین ارور رو میده.

ویندوز مشکل کرک و جنیون هم نداره.
خیلی مشکل عجیبی هست. خیلی فروم ها و تاپیک ها رو دیدم که کسی جواب نداده بود . حتی تو سایت خود مایکروسافت هم جواب درست حسابی پیدا نمیشه.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
سلام.دوستان چجوری میشه پسورد یه کامپیوتر رو پیدا کرد؟یوزر اصلی رمز گذاشته و نمیشه وارد ویندوز شد.راحت ترین راه برای پیدا کردنش چیه؟اصلا راهی هست؟ ممنون

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون دوست عزیز ولی من همه خودم کل صفحات مایکروسافت و اقیس رو گشتم . اون صفحه هایی هم که لینک دادین هم همشونو دیدم . اون Fix it رو هم همشون اجرا کردم. اصلا فکر میکنم مربوط به رجیستری ویندوز میشه که خراب شده . از این نرم افزار های رجیستری هم نصب کردم ولی حل نشد. کلا هیچ نرم افزاری از مایکروسافت نصب نمیشه.الان SQl Server رو هم پاک کنم از رو سیستم ولی دوباره بزنم مطمئنم همین ارور رو میده.
ویندوز مشکل کرک و جنیون هم نداره.
خیلی مشکل عجیبی هست. خیلی فروم ها و تاپیک ها رو دیدم که کسی جواب نداده بود . حتی تو سایت خود مایکروسافت هم جواب درست حسابی پیدا نمیشه.
با استفاده از DVD ویندوز ، سیستم رو Repair کردی ؟ اگر نه ، این رو هم امتحان کن

سلام.دوستان چجوری میشه پسورد یه کامپیوتر رو پیدا کرد؟یوزر اصلی رمز گذاشته و نمیشه وارد ویندوز شد.راحت ترین راه برای پیدا کردنش چیه؟اصلا راهی هست؟ ممنون
درود بر شما
با استفاده از Hiren's Boot Cd میتونید این کار رو انجام بدید. بوت شدن با این CD امکانات زیادی از جمله ورود به سیستم بدون داشتن پسورد به شما میده.
به عنوان یک دوست ازتون خواهش میکنم از این روش برای دسترسی به اطلاعات خصوصی دیگران استفاده نکنید.
شاد باشید

• Like
Reactions: PAUSE

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان ، یکی دو روزی هست که با چیز پی ان دچار مشکله بزرگی شدم. خلاصه مطرح میکنم.
هر بار با کانکشن PPTP میخوام متصل بشم با Error 806 رو به رو میشم و هر بار هم از L2TP استفاده میکنم با Error 809 رو به رو میشم.
وقتی از چند نفر پرسیدم که این ارور یعنی چی گفتند که یک Firewall مانع کار میشه. منم که فایروال خاصی نداشتم فایروال خود ویندوز رو خاموش کردم و برای اطمینان کلا Eset NOD32 Smart Security رو زدم پاک کردم.
اما بازم درست نشد !
بعد وقتی با آیفونم و مک بوک هم تست کردم دیدم دیگه کانکشن PPTP روی اونا هم متصل نمیشه و ارور میده !‌

بعد به این فکر افتادم که شاید مشکل از Apple Air Express باشه که اینترنت رو به صورت وایرلس باهاش به اشتراک گذاشتم.
واسه همین سوکت لن اینترنت رو مستقیم هم به مک بوک و هم به پی سی متصل کردم و در هر دو صورت جواب قبل رو گرفتم !!! (یعنی مثل قبل ارور داد)

حالا دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم اگه کسی چیزی به فکرش میرسه واقعا ممنون میشم کمکی کنه !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
SSTP رو تست کردی ؟ یه بار مودم خود را خاموش و روشن کن و یا سیستم رو ریست کن ببین درست میشه ؟

من بیشتر مواقع با داشتن NOD 32 این مشکل رو داشتم باید Disabale میکردم تا ران میشد .

این کارو انجام بده ببین چی میشه از ادرس زیر برو
Control Panel\User Accounts and Family Safety\User Accounts

و بعد روزی گزینه
change user account control setting
کلیک کن تو صفحه جدید کلید رو روی پایین تر حالت یعنی never notify بزار ببین چی مشه

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
SSTP رو تست کردی ؟ یه بار مودم خود را خاموش و روشن کن و یا سیستم رو ریست کن ببین درست میشه ؟

من بیشتر مواقع با داشتن NOD 32 این مشکل رو داشتم باید Disabale میکردم تا ران میشد .

SSTP هم تست کردم فرهاد جان Error 718 میده !‌
NOD32 رو هم که زدم کلا پاک کردم کلا اثر نکرد !

POE هم هزار باری از برق کشیدم و وصل کردم‌‌ ! اونم هیچ اثری نداشت !‌ :((

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

و بعد روزی گزینه
کلیک کن تو صفحه جدید کلید رو روی پایین تر حالت یعنی never notify بزار ببین چی مشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

و بعد روزی گزینه

این کارم کردم فرهاد جان ، باز هم همون مشکلات قبلی پابرجا هستند !‌ :(

hoomanfarzin

کاربر سایت
Nov 30, 2009
69
دوست عزیزمن تو اینترنت و سایتهای مختلف (حتی انگلیسی زبان)جستجو کردم تا راه حل مشکل شما رو پیدا کنمو متوجه شدم که بعضی مدل ها از لپ تاپ های سونی همین مشکل رو دارندتو خیلی از تاپیکها که در این مورد بحث شده بود ، تقریبا مشکل همه با آپدیت درایور حل شده بود غیر از کسانی که لپ تاپ های سونی داشتندحتی بعضی ها نوشته بودند که شرکت سونی به عمد این کار رو کرده و هیچ راهی نداره (من این حرف رو قبول ندارم و فکر میکنم مشکل حل شدنی باشه)همه توضیحات بالا رو نوشتم که بدونید پیگیر مشکل شما بودم و متاسفم از اینکه نتونستم کمک کنممطمئن باشید اولین لپ تاپ سونی که ببینم (چند روز آینده) این مساله رو تست میکنم و خبر دقیقش رو بهتون اطلاع میدم
البته امیدوارم تا اون زمان بوسیله خودتون یا یک دوست دیگه، مشکلتون حل بشه
شاد باشید
سلام دوست عزیز.این مساله را پیگیری کردید؟(فعال کردن استریو میکس روی لپ تاپ سونی)روی لپ تاپ سونی دیگری تست کردید؟در نهایت این مشکل قابل حل هست یا نه؟ممنون می شم پاسخ یدید.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
دوستان من تو دانلود فایل های سنگین ( 30 گیگ مثلا ) با uTorrent به مشکل میخورم . با اینکه تعداد seed ها مناسبه ولی اصلا سرعت دانلود خوبی ندارم و در واقع فاجعه هست سرعت دانلودم واسه فایل های سنگین . راهی هست که بشه سرعت رو افزایش داد ؟
(واسه فایل ها سبک مشکل ندارم)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من تو دانلود فایل های سنگین ( 30 گیگ مثلا ) با uTorrent به مشکل میخورم . با اینکه تعداد seed ها مناسبه ولی اصلا سرعت دانلود خوبی ندارم و در واقع فاجعه هست سرعت دانلودم واسه فایل های سنگین . راهی هست که بشه سرعت رو افزایش داد ؟
(واسه فایل ها سبک مشکل ندارم)

با استفاده از BitTorrent می توانید سرعت دانلود خود را افزایش داده و به سرعت اشتراک گذاری فایل و پهنای باند بیفزایید.

لینک

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
سیستمم یه موردی پیدا کرده.برای اددلیستم تو مسنجرام (چه Xfire چه Yahoo) یه لینک دانلود میفرسته؟تروجانه؟
چطور پاکش کنم؟NOD32 اسکن کردم 2 تا فایل پیدا کرد نمی تونه پاکشون کنه.چه مرگشه؟

25gwt9p6baugd2zloxm.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر