مشکلات نرم افزاری

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام.
در حین نصب بازی NFS Prostreet برنامه InstallShield نصب پیغام ارور زیر رو داد، خواهشا بگین مشکلش از کجاست، چون به برناه ++C گیر میده.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
دکتر جون قبلا با موزیلا از یوتیوب دانلود میکردم.بعدش از کار افتاد بعد از یه مدت خود موزیلا از هم کار افتاد. بیزحمت میشه راه دانلود از یوتیوب رو بگی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
دکتر جون قبلا با موزیلا از یوتیوب دانلود میکردم.بعدش از کار افتاد بعد از یه مدت خود موزیلا از هم کار افتاد. بیزحمت میشه راه دانلود از یوتیوب رو بگی.

برنامه internet download manager رو نصب کن رو دستگات بعد روی روی هر فیلم و یا کلیپ که بری خودش اتومات بالاش بهت پیغام دان میده

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

برنامه Keep Tube دانلود کن و تو قسمت adds on فایر فاکس اضافه کن.

y18942n9gpn0jgd9qs2r.png

به غیر از این یه گزینه (Download as) زیر کلیپ تصویریت اضافه میکنه که لینک دانلود با فرمت های مختلف بهت میده.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,688
نام
محمدرضا
سلام
چند روزیه که وقتی ویندوز7 بالا میاد و می خواد nod32 رو در startup اجرا کنه این ارور میاد:
0xc000007b
الان node32 بعد از 3-4 بار پاک کردن و دوباره نصب کردن به هیچ وجه اجرا نمیشه.autocad2010 هم نمی تونم اجرا کنم.حتی با ویروس کشی که symantec چند سال پیش برای همین ارور داده بیرون تست کردم چیزی پیدا نکرد.
حالا هم امروز تو کانکشن هام هرچی کانکشن داشتم پریده و فقط به صورت خودکار به وایرلس کانکشنم وصل میشه.
چه کنم؟eset smart security هم که دارم ارجیناله.لطفا کمک کنید.
ممنون

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
برنامه internet download manager رو نصب کن رو دستگات بعد روی روی هر فیلم و یا کلیپ که بری خودش اتومات بالاش بهت پیغام دان میده
همون ای دی ام ارور میده. چند روز بود اینترنت گیر داشت بعد که درست شد دیگه دانلود نمیکرد. آی دی ام ارور فوربیدن میداد. فکر کنم کار سایبریهاست
خواستم ببینم برنامه ای (جدید) هست که بشه باهاش دانلود کرد. در ضمن از وقتی افزونه ****** فایرفاکس و اولتراسرف 1006 دانلود کردم دیگه فایرفاکسم هم کار نمیکنه.یعنی این دایره اش که به جای ساعت شنی هست دائم در حال چرخشه ولی پیجی واز نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
یه برنامه به اسم The Green Bow نصب کردم و بعد از پاک کردنش configmode.dllـه ویندوز (7) پرید. الان وقتی از V#p*N که استفاده میکنم، بدون علت دسترسی ویندوز از نت قطع میشه. علتش چیه؟
ممنون

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
با نرو 10 یکسری فایل ویدیو رو روی دیسک 9 رایت کردم اما ارور داد و گفت اخرشو نتونسته ببنده یه بار دیگه هم امتحان کردم باز همینو گفت .با دیویدی 5 مشکلی ندارم و اولین بار بود 9 رایت میکردم. حجم فایل ها هم 7.5 گیگ بود.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
از دوستان خواهش می کنم به سوال من جواب بدید.
من چند وقت پیش ونیدوز سون 32 بیتی از king ریختم بعد همونجوری که گفته بود اکتیوش کردمیعنی الان می رم تو mycomputer و کلیک راست می کنم تو properties نوشته windows id activated.ولی یه مشکلی دارم.نمی تونم عکس پس زمینه ی دسکتاپ را عوض کنم.بعدش رفتم رو دسکتاپ کلیک راست کردم دیدم اصلا personalize نیست.انگار که ویندوز محدود شده باشه.چیکار باید بکنم؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
از دوستان خواهش می کنم به سوال من جواب بدید.
من چند وقت پیش ونیدوز سون 32 بیتی از king ریختم بعد همونجوری که گفته بود اکتیوش کردمیعنی الان می رم تو mycomputer و کلیک راست می کنم تو properties نوشته windows id activated.ولی یه مشکلی دارم.نمی تونم عکس پس زمینه ی دسکتاپ را عوض کنم.بعدش رفتم رو دسکتاپ کلیک راست کردم دیدم اصلا personalize نیست.انگار که ویندوز محدود شده باشه.چیکار باید بکنم؟

دوست عزیز شما کدوم ورژن وین 7 رو ریختی مطمئنی Ultimate هست ؟

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
دوست عزیز شما کدوم ورژن وین 7 رو ریختی مطمئنی Ultimate هست ؟
سلام من یه لپتاپ بدون ویندوز گرفتم و روش آلتیمیت نصب کردم.الان ویندوزش دیر بالا میاد.خواستم ببینم ویندوز HOME بریزم روش بهتره یا نه.در ضمن مک چطوره؟شما به نظرت چی نصب کنم خوبه؟ در ضمن لپتاپم CORE DUE TWO 2.26 , گرافیکشم 128.NVIDIA مگ هست.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر