مشکلات نرم افزاری

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام من یه لپتاپ بدون ویندوز گرفتم و روش آلتیمیت نصب کردم.الان ویندوزش دیر بالا میاد.خواستم ببینم ویندوز HOME بریزم روش بهتره یا نه.در ضمن مک چطوره؟شما به نظرت چی نصب کنم خوبه؟ در ضمن لپتاپم CORE DUE TWO 2.26 , گرافیکشم 128.NVIDIA مگ هست.
ممنون

خوب دوست عزیز همون ultimate بهتر است ورژنهای دیگه برخی از قابلیتها رو ندارن مسئله دیر اومدن وین 7 زیاد مهم نیست عملکرد سیستم رو باید مد نظر داشته باشی پیشنهاد میکنم اگر ram شما 4 هست وین 64بیتی بریزی اگر درایورعاش رو داری چون واقعا سرعت بالاتر هست
سیستمت خوبه هست من mac کار نکردم ولی زیاد تعریفش رو نشنیدم همین ulti بهتر است

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام من یه لپتاپ بدون ویندوز گرفتم و روش آلتیمیت نصب کردم.الان ویندوزش دیر بالا میاد.خواستم ببینم ویندوز HOME بریزم روش بهتره یا نه.در ضمن مک چطوره؟شما به نظرت چی نصب کنم خوبه؟ در ضمن لپتاپم CORE DUE TWO 2.26 , گرافیکشم 128.NVIDIA مگ هست.
ممنون
روی لپتاپ اگر یک دیسترو لینوکس بریزید مثل Ubuntu یا Mint بهتره از ویندوز چون سرعت رو خیلی خیلی بالاتر میبره.
اپر لپتاپتون قدیمیه Puppy Linux که خیلی سبکه بریزید.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا من یه غلطی کردم با اسکرول ماوس و کنترل کیبورد ور رفتم. هی بالا پایینش کردم بعد الان دیگه تنظیم نیست و هر کاری میکنم یا متن ها بیش از کوچیک میشه، یا بیش از حد بزرگ. دقیقا تو کدوم آپشن میتونم Restore to Default کنم؟ Dr.XJ کجایی که بهت نیاز دارم اساسی :D!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
آقا من یه غلطی کردم با اسکرول ماوس و کنترل کیبورد ور رفتم. هی بالا پایینش کردم بعد الان دیگه تنظیم نیست و هر کاری میکنم یا متن ها بیش از کوچیک میشه، یا بیش از حد بزرگ. دقیقا تو کدوم آپشن میتونم Restore to Default کنم؟ Dr.XJ کجایی که بهت نیاز دارم اساسی :D!

شهاب جان برای من تو وب همچین مشکلی اومد شما دکمه Ctrl رو نگه دار بعد با همون اسکرول بالا پایین کنی متنانت رو میتونی کوچیک بزرگ کنی اینکار کن ببین درست میشه :d ببخشید جواب دادیم گفتم شاید بدردت بخوره ;)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868

حاجی تو مرورگر ها این مشکل رو داری دیگه؟ :D
تو فایر فاکس با زدن کلید Ctrl+0 و تو آی ایی با Ctrl+* میتونی به تنظیمات اول برگردونی. ;;)

• Like
Reactions: Trunks

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
تا کی باید صبر کنم تا یکی به این مشکل جواب بده)x)x)x)x)x)x)x)x)x)x
من هر دو ویندوز XP و 7 رو رو سیستمم دارم، اگه بخوام XP رو ریپیر کنم لیست سیستم عاملا میپره و دیگه نمیشه وارد 7 شد، حالا خواستم ببینم بعد از مدتها راهکاری هست که بشه بعد از ریپیر XP لیست سیستم عاملا رو برگردوند یا نه؟ اولم XP رو نصبوندمه و بعدش 7، اولویت انتخواب سیستم عاملا هم فقط تو 7 قابل تغییره، تو XP فقط خط فرمان خود XP وجود داره...........

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
سلام
من یه راهنماییه کامل میخواستم در مورده برنامه game for windows live
که اصلا چی هست؟
به چه درد میخوره؟
چجوری میشه باهاش کار کرد؟
و....
ممنون میشم یا توضیح بدید یا لینکی برام بزارید تا برم ببینم.
:-/

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
چرا وقتي من وين7 نسخه ي 64بيتي نصب ميكنم رم قابل استفاده رو بازم مثل 32بیتی 3.25 مينويسه؟ رم من 4gb و نسخه ای هم که نصب میکنم ultimate هست.
لطفا كمك كنيد.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
درود
چرا وقتي من وين7 نسخه ي 64بيتي نصب ميكنم رم قابل استفاده رو بازم مثل 32بیتی 3.25 مينويسه؟ رم من 4gb و نسخه ای هم که نصب میکنم ultimate هست.
لطفا كمك كنيد.

دوست عزیز شما مدل کارت گرافیکت چی هست دقیق بگو ؟ و مدل CPU ت رو همینطور

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
سلام
من یه راهنماییه کامل میخواستم در مورده برنامه game for windows live
که اصلا چی هست؟
به چه درد میخوره؟
چجوری میشه باهاش کار کرد؟
و....
ممنون میشم یا توضیح بدید یا لینکی برام بزارید تا برم ببینم.
:-/

Game for windows LIVE سرویسی است که مایکروسافت برای بخش مولتی پلیر بازی های ویندوز تدارک دیده شده

خدماتش

1- داشتن گیمر تگ

2-بازی چند نفره ی مجانی

3- Voice chat

4- Earn achievements -4

5- matchmaking system

6- بازی بین pc و xbox 360

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
Game for windows LIVE سرویسی است که مایکروسافت برای بخش مولتی پلیر بازی های ویندوز تدارک دیده شده

خدماتش

1- داشتن گیمر تگ

2-بازی چند نفره ی مجانی

3- Voice chat

4- Earn achievements -4

5- matchmaking system

6- بازی بین pc و xbox 360

ولی چجوری باید چند نفره بازی کرد؟؟
بازی اورجینال یا سی دی کی میخواد؟؟؟
هربازی که باشه میشه بازی کرد آنلاین باهاش مثلاdead space2 ؟؟؟
آموزششو میخوام؟
ممنون.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
درود
CPU:INTEL Pentium4 3.4 2mg
VGA:sapphire 5770 vapor-x oc edition

هیچ دلیل خواستی نداره نمیدونم کارت گرافیکت share نمیکنه ؟
مطمئنی داری 64بیت میریزی چون نباید اینطور باشه
یه پیشنهاد دارم bios مادربوردت رو اپدیت کن .
یا نسخه وین هفتت رو عوض کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر