مشکلات نرم افزاری

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام آقا یکی از دوستان ما اومده اشتباهی یه فایلی رو Open with کرده بعد اون گزینه ی Always .... تیک خورده بوده بعد حالا همه چی عوض شده مثلا Mozilla Firefox رو میخواسته باز کنه اشتباهی Open With کرده بعد با Adobe Reader حالا همه چی شده Adobe reader !
اگه میشه سریع جواب بدین چون این بنده خدا یه پروژه تو LAPTOPـشه که باید فردا تحویل بده !!!
متاسفانه Paint هم باز نمیشه که از صفحه یه عکس براتون بذارم !
هیچی باز نمیشه ...

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام آقا یکی از دوستان ما اومده اشتباهی یه فایلی رو Open with کرده بعد اون گزینه ی Always .... تیک خورده بوده بعد حالا همه چی عوض شده مثلا Mozilla Firefox رو میخواسته باز کنه اشتباهی Open With کرده بعد با Adobe Reader حالا همه چی شده Adobe reader !
اگه میشه سریع جواب بدین چون این بنده خدا یه پروژه تو LAPTOPـشه که باید فردا تحویل بده !!!
هیچی باز نمیشه ...
ویندوز Restore رو امتحان کردید؟
برای ویندوز XP:
  1. Log on to Windows as Administrator.
  2. Click Start, point to All Programs, point to Accessories, point to System Tools, and then click System Restore. System Restore starts.
  3. On the Welcome to System Restore page, click Restore my computer to an earlier time (if it is not already selected), and then click Next.
  4. On the Select a Restore Point page, click the most recent system restore point in the On this list, click a restore point list, and then click Next.

Note A System Restore message may appear that lists configuration changes that System Restore will make. Click OK.
  5. On the Confirm Restore Point Selection page, click Next. System Restore restores the previous Windows XP configuration, and then restarts the computer.
  6. Log on to the computer as Administrator. The System Restore Restoration Complete page is displayed.
  7. Click OK.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ویندوز Restore رو امتحان کردید؟
برای ویندوز XP:
  1. Log on to Windows as Administrator.
  2. Click Start, point to All Programs, point to Accessories, point to System Tools, and then click System Restore. System Restore starts.
  3. On the Welcome to System Restore page, click Restore my computer to an earlier time (if it is not already selected), and then click Next.
  4. On the Select a Restore Point page, click the most recent system restore point in the On this list, click a restore point list, and then click Next.

Note A System Restore message may appear that lists configuration changes that System Restore will make. Click OK.
  5. On the Confirm Restore Point Selection page, click Next. System Restore restores the previous Windows XP configuration, and then restarts the computer.
  6. Log on to the computer as Administrator. The System Restore Restoration Complete page is displayed.
  7. Click OK.
ویندوز سون هستش !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
فرقی نداره:D آسون ترم هست اتفاقا...

1. Click Start, point to All Programs, point to Accessories, point to System Tools, and then click System Restore. System Restore starts.
بعد از این مرحله بقیش واقعا سادست!
جالب اینه که ویندوز ریستور باز نمیشه !
یه پیغام میده!
که ویندوز ریستور نتونست باز شه !

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
هیچی باز نمیشه ...
سلام. این کار رو انجام بده:
پنجره ی Run رو باز کن. (Windows Key+R) تایپ کن: regedit
بعد اینجا: HKEY_CLASSES_ROOT برو و فولدرِ ".exe" رو پیدا کن. روش کلیک راست کن بعد Delete بعد Yes.
حالا رجیستری رو ببند، بعد این فایل رو دانلود و اجرا کن و Yes بزن.
http://www.mediafire.com/?y2m2gzz4d5i

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام. این کار رو انجام بده:
بعد اینجا: HKEY_CLASSES_ROOT برو و فولدرِ ".exe" رو پیدا کن. روش کلیک راست کن بعد Delete بعد Yes.
حالا رجیستری رو ببند، بعد این فایل رو دانلود و اجرا کن و Yes بزن.
http://www.mediafire.com/?y2m2gzz4d5i
اونو تایپ کردم !
ولی اونم با Adobe باز میشه ! :( (درواقع باز نمیشه)
اون فایلی هم که آپلود کردین با Notepad باز میشه

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اونو تایپ کردم !
ولی اونم با Adobe باز میشه ! :( (درواقع باز نمیشه)
اون فایلی هم که آپلود کردین با Notepad باز میشه
این فایل رو دانلود کن و اجرا کن:
http://www.mediafire.com/?yd4txmwzhdw
البته قبل از اجرا: (این مدیافایر انگار مرض داره، پسوند txt به فایل اضافه میکنه!)
توی قسمتِ بالاییِ صفحه برو: Organize> Folder and search options> View
حالا تیکِ Hide extension for known file types رو بردار و OK رو بزن. بعد نامِ همین فایلی که بالا لینک دادم رو به A.bat تغییر بده، یا به عبارتی پسوندِ txt رو بردار! حالا اجراش کن!
اگه بازم جواب نده دیگه راهی بلد نیستم! :-s

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این فایل رو دانلود کن و اجرا کن:
http://www.mediafire.com/?yd4txmwzhdw
البته قبل از اجرا: (این مدیافایر انگار مرض داره، پسوند txt به فایل اضافه میکنه!)
توی قسمتِ بالاییِ صفحه برو: Organize> Folder and search options> View
حالا تیکِ Hide extension for known file types رو بردار و OK رو بزن. بعد نامِ همین فایلی که بالا لینک دادم رو به A.bat تغییر بده، یا به عبارتی پسوندِ txt رو بردار! حالا اجراش کن!
اگه بازم جواب نده دیگه راهی بلد نیستم! :-s
من هنوز مشکلم اینجاس

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ای بابا این کلا یه راهِ حلِ دیگه هست! :D نمی خواد بری رجیستری و اینا! فقط فایلی که دادم رو دانلود کن، فرمتِش رو به .bat تغییر بده و اجرا کن!
:(( این کارم کردم :((هیچ اتفاقی نیفتاد !

آقا مرسی من یه یوزر دیگه ساختم با اون یوزره هیچ مشکلی ندارم مرسی :D

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
آقا من linux mandriva 2009.1 رو نصب کردم قبل از نص یه پارتیشن بود که ویندوز روش نصب بود بیست گیگ بود دوتا پارتیشن 10گیگی در اوردم یک swap و یکی ext3 بعد از بصب لینوکس بوت نمی شه میگه boot loader is missed یا شبیه این من چیکار کنم؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
جدیدا فایلهای rarیی که دانلود میکنم 30-40%شون corrupt میشن مشکل از چیه؟ البته بین دانلودشون pause هم میکنم ولی خب قبلا که اینکارم انجام میدادم اصلا فایلها corrupt نمیشدن یا این اتفاق خیلی کم میافتاد!
کسی میدونه مشکل از چیه؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من ویندوزم رو Update کردم بعد ار چند روز Error داده که ویندوز اکتیو نیست . الان باید چیکار کنم این Loader دیگه کار نمیکنه .
7Ultimate x86

Mojtaba047

کاربر سایت
May 15, 2010
17
نام
مجتبی
من ویندوزم رو Update کردم بعد ار چند روز Error داده که ویندوز اکتیو نیست . الان باید چیکار کنم این Loader دیگه کار نمیکنه .
7Ultimate x86
سلام دوست عزیز این کد ها رو وارد کن ببین بدرد میخوره!
MM7DF-G8XWM-J2VRG-4M3C4-GR27X
JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4
KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8
MVBCQ-B3VPW-CT369-VM9TB-YFGBP
KBHBX-GP9P3-KH4H4-HKJP4-9VYKQ
7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3
RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH
482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M
D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9
BCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR
RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM
Q3VMJ-TMJ3M-99RF9-CVPJ3-Q7VF3
6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG
P72QK-2Y3B8-YDHDV-29DQB-QKWWM
6F4BB-YCB3T-WK763-3P6YJ-BVH24
9JBBV-7Q7P7-CTDB7-KYBKG-X8HHC
C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3
GPRG6-H3WBB-WJK6G-XX2C7-QGWQ9
MT39G-9HYXX-J3V3Q-RPXJB-RQ6D7
MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P
این هم کرک
http://www.softgozar.com/Files/Software/Crack_for_Win_7_build_7264_softgozar.com.exe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر