مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
برای دستگاه هم برو پایین تصویر سمت چپ اون پاین رو بزن بعد عکس اچار کلید کن اون بالا سمت راست نوشته اگه اونجا رفتی دیدی که یه مرورگر می یاد بالا دستگاه سمی بریک شده احتمال قوی اپدیت کنی درست میشه

00

کاربر سایت
Mar 30, 2009
11
ممنون. اما وقتی اون گزینه سی دی زرد نیست که باهاش برم تو بازی چجوری باید دستگاه رو آپدیت کنم؟
منظورتون از اینکه توی setting یه مرورگر میاد بالا چیه؟
آموزش و یا خود برنامه WiU1.1 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
کمک

سلام بچه ها
بالاخره wii هم خریدم:biggrin1:
یه عالمه سئوال دارم .
کنسول من j چینیه .

1- از کجا بفهمم fw کنسول چیه ؟

2 - واسه نصب
Homebrew Channe راحتترین راه چیه ؟ (بازیه zelda twinlight english رو دارم )مد چیپ کنسول wiikey
اون فایل iso به تنهایی کافیه ؟

3 - بازی هاتونو از کجا میخرین (تو تهران ) ؟

:(( همرو جواب بدین لطفاً:((

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
ممنون. اما وقتی اون گزینه سی دی زرد نیست که باهاش برم تو بازی چجوری باید دستگاه رو آپدیت کنم؟
منظورتون از اینکه توی setting یه مرورگر میاد بالا چیه؟
آموزش و یا خود برنامه WiU1.1موزش و یا خود برنامه WiU1.1 رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

خوب بهترین کار این یه رم sd بگیرین بعد اون رو به فرمت fat16 که تو کامپیوتر مینویسه fat در بیارین بعدش برنامه Gecko19 رو دانلود کنین بریزین تو پوشه apps

بعد دی وی دی رو بذلرین تو دستگاه بعد برنامه Gecko19 رو اجرا کنین البته برای اجرا کردن برنامه حتما باید homebrew chanel رو دستگاهت نصب باشه که باید بری تو فروم همین wii بخونیش

اموزش احتیاج نداره این رو روی کامپیوتر اجرا کن بعد مسیر فایل بازی که ازش با ultra iso ایمیج گرفتی رو بده همه چی رو بهت نشون میده اپدیت حجم حتی رجیون بازی هم می تونی عوض کنی اونجا

ببین اگه دستگاه semi brack شده باش تو قسمت اچار اون گذینه می یاد که یه صفحه سفید هست وسط هاش هم یه 2 خط برای اینترنت ادرس هست که مرورگر اپره هستش

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام بچه ها
بالاخره wii هم خریدم:biggrin1:
یه عالمه سئوال دارم .
کنسول من j چینیه .

1- از کجا بفهمم fw کنسول چیه ؟

2 - واسه نصب
Homebrew Channe راحتترین راه چیه ؟ (بازیه zelda twinlight english رو دارم )مد چیپ کنسول wiikey
اون فایل iso به تنهایی کافیه ؟

3 - بازی هاتونو از کجا میخرین (تو تهران ) ؟

:(( همرو جواب بدین لطفاً:((

وقتی اومدی تو منوی دستگاه اون پایین سمت چپ رو بزن بعدش یه علامت اچار هستش اون رو بزن بعدش بالا سمت راست رو ببین اونجا رجیون دستگاه رو نوشته

من که برا نصب اون رو دانلود کردم بعد با ultra iso با سرعت 4 رایت کردم بعدش گذاشتم تو دستگاه ابعد یه صفحه سیاه اومد بعد گزینه ها رو به ترتیب با زدن دکمه 1 فکر کنم اجرا کردم نصب شد 1 دقیقه هم طول نکشید

بازی ها رو هم می تونید از اینجا بگیرینhttp://mb-corporation.persianblog.ir/page/wii

بچه های همین سایت هستش کارش درسته هر دی وی دی 2000 با کاور

00

کاربر سایت
Mar 30, 2009
11
خیلی ممنون. این برنامه Gecko19 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

بعد دی وی دی رو بذلرین تو دستگاه بعد برنامه Gecko19 رو اجرا کنین البته برای اجرا کردن برنامه حتما باید homebrew chanel رو دستگاهت نصب باشه که باید بری تو فروم همین wii بخونیش
منظورتون dvd آپدیت شدست؟
چه حجم رمی بگیرم که هم دستگاه بشناسه هم کافی باشه؟

00

کاربر سایت
Mar 30, 2009
11
برای دستگاه هم برو پایین تصویر سمت چپ اون پاین رو بزن بعد عکس اچار کلید کن اون بالا سمت راست نوشته اگه اونجا رفتی دیدی که یه مرورگر می یاد بالا دستگاه سمی بریک شده احتمال قوی اپدیت کنی درست میشه
اینجا رفتم ورژن دستگاه رو نوشته 3.2u. اپرا هم نمیاد منوی عادی میاد: Console Nickname, Calendar, Screen, Sound.
میگم من که اینترنت وایرلس دارم بهتر نیست دستگاهم رو که اینجوری شده و اون دیسک زرد که باهاش بازی رو بالا میاوردم پریده، دستگاه رو با خود وایرلس آپدیت کنم؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
الان وقتی میگی اینجوری شده پس دستگاه شما با برنامه any region changer دانگرد شده که 3.2u هستش تنها راه استفاده در این حالت از همین لودر ها هستش البته با همین برنامه می تونید کارها رو رجیون دستگاه هم انجام بدید شما یه سری تو همون بخش wii قسمت تغیر رجیون دستگاه و تغییر کنسوا وی بزن می گیری جریان رو

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خیلی ممنون. این برنامه Gecko19 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

چه حجم رمی بگیرم که هم دستگاه بشناسه هم کافی باشه؟

رم 2 گیگ باشه حتما هم باید sd باشه فورمتش هم باید fat بذاری توی کامپیوتر که همون

fat16 میشه

00

کاربر سایت
Mar 30, 2009
11
ببخشید من یه خورده قاطی کردم. شما که اینهمه به من لطف کردین و جواب دادین میشه بگید که الان باید چه برنامه هایی رو از کجای سایت دانلود کنم و چطوری استفاده کنم؟ آیا آموزشی چیزی داره؟ اینکه نوشته 3.2u یعنی دستگاه من uc هست؟ باید با بازی uc لودر ها رو بریزم؟ من زیاد به wii آشنایی ندارم گیج گیجم :( کمک کنید توروخدا

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
نه دوست من دستگاه شما دانگرد شده منوش انگلیسی شده و رجیونش رو می تونید تغییر بدید اما یه بدی که این کار داره بازی ها رو باید از لودر اجرا کنید اول ببینید که hombrew channel رو دستگاه نصب هستش

اگه نصب بود Gecko19 رو تو گوگل سرچ کن دانلود کن

البته مموری sd باید داشته باشین چون باید این برنامه رو بریزین رو مموری و از اونجا اجرا کنین راحت هستش

rezaxp

کاربر سایت
Jul 27, 2006
240
نام
Reza
بله میشه! اگه روی بازی لوگوی Nintendo Wifi Connection باشه یعنی قابلیت آنلاین داره:

wifinwcjoy.jpg

برای وصل کردن Wii به اینترنت هم باید یه connection وایرلس داشته باشی (WIFI). اگه مودمی دارید که WiFi رو ساپورت میکنه یا یه Wireless router دارید یا یدونه Nintendo Wifi Adapter میتونید آنلاین بشید!

nintendowifibox.jpg

برای تنظیمات Connection روی Wii میتونید از این PDF ترجمه انگلیسی استفاده کنید اگه Wii ـتون ژاپنیه!

English Translation For Your Japanese Nintendo Wii

اینو از کجا می تونیم تهیه کنیم و قیمتش چنده ؟؟؟

من شدیدا دلم کشیده آنلاین بازی کنم :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر