مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
اگه با A بزنی میره برای نصب. اگه + رو بزنی چندتا میشه انتخاب کرد و بعد با A نصب کرد. با - میشه یکی یا چند تا رو انتخاب کرد بعد با A رفت برای پاک کردن.

دستت درد نکنه
میگم میشه فایل های wad رو روی sd نصب کرد چون همینطوری روی nand نصب میشن 3 تا نصب کردم سریع حافظش پر شد ؟
امحان کردم با usb loader هم میشه بعد از نصب اجراشون کرد

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
دستت درد نکنه
میگم میشه فایل های wad رو روی sd نصب کرد چون همینطوری روی nand نصب میشن 3 تا نصب کردم سریع حافظش پر شد ؟
امحان کردم با usb loader هم میشه بعد از نصب اجراشون کرد

باید فایلهای WAD نصب بشن و بعد از Wii Options >> Data management به SD منتقل بشن.
همه کانالهایی که از وی شاپ خریده بشن این طوری کاری می کنن ولی همه کانالهای نصب شده با WAD Manager ممکنه کار نکنن.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
باید فایلهای WAD نصب بشن و بعد از Wii Options >> Data management به SD منتقل بشن.
همه کانالهایی که از وی شاپ خریده بشن این طوری کاری می کنن ولی همه کانالهای نصب شده با WAD Manager ممکنه کار نکنن.

برای سیو بازی ها اینکارو کردم ولی توی بازی نشناختشون
ورژن های قدیم usbloader از sd پشتیبانی نمیکرد ولی الان میشناسه ، منظور از emunand همون ریختن فایلا توی کارت sd هست ؟
فایل های wad رو از usbloader خواستم نصب کنم ولی 100 درصد که میشه هیچ اتفاقی نمیفته همونطور روی 100 درصد میمونه باید ریست کنم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
برای سیو بازی ها اینکارو کردم ولی توی بازی نشناختشون
ورژن های قدیم usbloader از sd پشتیبانی نمیکرد ولی الان میشناسه ، منظور از emunand همون ریختن فایلا توی کارت sd هست ؟
فایل های wad رو از usbloader خواستم نصب کنم ولی 100 درصد که میشه هیچ اتفاقی نمیفته همونطور روی 100 درصد میمونه باید ریست کنم

EmuNand یه کپی از ناند هست که اگه روش چیزی نصب یا پاک شه به ناند ربطی نداره. اگه خراب شه میشه دوباره دامپ کرد. مثل این میمونه که یه CD رو Rip کرد روی هارد.

توی Setting >>> Features گزینه ای برای Dump به EmuNanad هست. همونجا یه گزینه داره برای نصب Install WAD to EmuNand.همه اش هم روی SD:/nand نصب می شه.

برای من نصب می شه ولی کار نمی کنه مگه اینکه اسمشو درست بشناسه. من خودم فقط تونستم از بازیهایی که تست کردم Phantasy Star رو بالا بیارم که توی Nand هم موجود بود و از کانال وی شاپ خریده بودم.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
اگه به اینترنت وصل بشم مشکلی برای کپی خور دستگاه پیش نمیاد مثلا سرور نینتندو فایلای کپی رو نمیشناسه پاک کنه ؟
مرورگر و دانلود منیجری برای wii هست ؟
با wifi راحت به نت وصل میشه ؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اگه به اینترنت وصل بشم مشکلی برای کپی خور دستگاه پیش نمیاد مثلا سرور نینتندو فایلای کپی رو نمیشناسه پاک کنه ؟
مرورگر و دانلود منیجری برای wii هست ؟
با wifi راحت به نت وصل میشه ؟

موقع آپدیت از این کارا می کنه ولی دیگه فکر نکنم برای وی آپدیتی بیاد. زمان جستجو یا حتی دانلود از کانال وی شاپ مشکلی نداره. من الام می تونم راحت دمو دانلود کنم. یه مرورو گر که روی وی شاپ هست و مجانیه که فایل WAD هم داره.

با وای فای مشکلی نداره مدش 802.11g هست.

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
سلام من کنسولم را که ورژن 3.2 بود فرمت کردم از تو تنظیمات حالا روشن نمیشه میره تو یه منوی سیاه رنگ به اسم preloader 0.27 چند تا هم گزینه داره ولی هیچ کودوم کار نمیکنه کمک کنید

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
من wii رو با کابل کامپوننت به یه تلوزیون پلاسما وصل کردم . بقیه کابل ها رو هم از پشته تلوزیون کشیدم اما متاسفانه هر چند ثانیه تصویر قطع و وصل میشه.
نمیدونم باید چه کنم!

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
من wii رو با کابل کامپوننت به یه تلوزیون پلاسما وصل کردم . بقیه کابل ها رو هم از پشته تلوزیون کشیدم اما متاسفانه هر چند ثانیه تصویر قطع و وصل میشه.
نمیدونم باید چه کنم!

سلام

شاید کابل قطعی داره با یه کابل دیگه امتحان کنید

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام من کنسولم را که ورژن 3.2 بود فرمت کردم از تو تنظیمات حالا روشن نمیشه میره تو یه منوی سیاه رنگ به اسم preloader 0.27 چند تا هم گزینه داره ولی هیچ کودوم کار نمیکنه کمک کنید
. فکر کنم احتمالا تاریخ ساخت دستگاهت پایینه و اگه از NAND بک آپ داشته باشه بتونی با BootMii ریستور کنی.

اگه نشه preloader حودش آپدیت میشه. ورژن 0.7 بهتره باید به صورت دستی فریمور رو از روی ی راهنمای گام به گام به ورژن بالاتر آپدیت کنی

- - -ویرایش - - -

نمیدونم باید چه کنم!

کامپوننت همچین مشکلی نباید داشته باشه. اگه کابل از داخل قطعی نداشته باشه ممکنه کابلت اصل نباشه و جنسش خوب نباشه.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
دوستان کنسولم مثل این وی سفیدا جای مموری و پورت گیم کیوب نداره ولی توی system menu جایی برای مموری گیم کیوب گذاشته وقتی مموری گیم کیوب نمیخوره برای چی گذاشتن ؟

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
دوستان کنسولم مثل این وی سفیدا جای مموری و پورت گیم کیوب نداره ولی توی system menu جایی برای مموری گیم کیوب گذاشته وقتی مموری گیم کیوب نمیخوره برای چی گذاشتن ؟

نیومدن اون رو بر دارن. واسه وی مینی هم که اسلات SD نداره توی صفحه اصلی ایکونش هست.

ولی اگه بخوای مثل اینکه می تونی بازیهای گیم کیوب رو بازی کنی ولی یکم پیچیدگی داره.

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
نیومدن اون رو بر دارن. واسه وی مینی هم که اسلات SD نداره توی صفحه اصلی ایکونش هست.

ولی اگه بخوای مثل اینکه می تونی بازیهای گیم کیوب رو بازی کنی ولی یکم پیچیدگی داره.

بغیر از ios مورد نیاز و dios mios چیز دیگه ای میخواد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر