مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

EVGA GTX 980 SuperClocked 4GB GDDR5
چند مدت هست می خوام گرافیک بردارم هر چی سبک سنگین می کنم باز به نتیجه نمیرسم گفتم نظر شما رو هم بدونم میخواستم بدونم ایا این مدلی که اسمشو نوشتم واسه سیستم تو امضا مشکل ساز نمیشه ؟؟ یا گرافیک پایین تری بردارم ؟؟

با اجاره اساتید;;)
نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره پردازنده ی شما و راحت از تمام قدرت گرافیک میتونی استفاده کنی

- - -ویرایش - - -

یه سوال خودمم داشتم
Giga GTX 970 G1 Gaming توی Green X3 جا میشه ؟

خیلی ممنون اقا فرشید از پاسختون به نظرتون r9 270x 2gb خیلی با 4 گیگش فرق داره ؟

خط آخر پاسخم جواب شما رو در بر داره!
همونطور که گفتم اهمیت رم گرافیکی 3 و 4 گیگ مرتب داره بیشتر میشه، ممکنه در برخی بازیها تاثیرگذار باشه، اگر بودجتون میرسه گزینه ی 4 گیگی هم می تونه مناسب باشه
برای کارتهای پایینتر از این همون 2 گیگ کفایت می کنه چون اصولا خود کارت توان پردازش محدودی داره که کار با رزولوشن بالاتر یا بافتهای حجیم تر براش منطقی نیست.

خیلی خیلی ممنونم
الان 2 تا سوال دیگه دارم.
لطف میکنی که جواب میدی.
گویا قراره انویدیا هم رم 8 بده به بازار.
آیا ارزش داره اونو بگیرم برا 4K یا نه ؟
و دوم اینکه برا کارتها در حالت SLI مخصوصا اگه 3 تا کارت باشن استفاده از کارتهای رفرنس بهتره یا کاستوم کول ها هم میشن ؟
البته آبی رو میزارم کنار.
ممنونم

رم گرافیکی 8 گیگی فعلا محتمل نیست، مگر برای کارتهای سری TITAN که با تراشه های ماکسول GM200 عرضه بشه و 12 گیگی خواهد بود.
کارتهای 980Ti هم با توجه به عرض باند 384 بیتی 6 گیگی خواهد بود.

برای SLI هم مدلهای غیر رفرنس توصیه میشن.

با اجاره اساتید;;)

یه سوال خودمم داشتم
Giga GTX 970 G1 Gaming توی Green X3 جا میشه ؟

توی X1 و X7 که جا میشه، توی X3 هم قاعدتا باید جا بشه ولی مطمئن نیستم.

سلام دوستان.

آیا گرافیک GTX 860m واسه بازی های جدید مناسبه و معادلش رو PC حدودا چه کارت گرافیکی میشه؟

بیشتر بازیهای جدید رو جواب میده اما با تنظیمات متوسط
روی PC معادل کارت 750Ti یا R7 260 هست.

قیمت gtx 780 ti چنه؟

اگه هنوز باشه حدود 2200 تا 2450 بسته به برند و مدل.

قیمت gtx 750 یا gtx 760
gtx 760 برای برند ASUS از 960 تومن داره تا 1040 تومن (این دومی oc شدس )
750ti هم 650 تومن asus
و 770 asus اور شده 1350
در ضمن اینم بگم هیچ کدوم از این کارتا از directx 12 پشتیبانی نمیکنن

- - -ویرایش - - -

آقا فرشید من یه جا Gtx 980 ASUS دیدم رفرنس بود 2600 میداد به نظرت خوب میداد یا گرونه؟!!

gtx 760 برای برند ASUS از 960 تومن داره تا 1040 تومن (این دومی oc شدس )

آقا فرشید من یه جا Gtx 980 ASUS دیدم رفرنس بود 2600 میداد به نظرت خوب میداد یا گرونه؟!!

گرونه هنوز، گرونه!
باید به 2200 اینا برسه که بشه قیمتش رو معقول در نظر گرفت. 2600 حتی برای مدلای غیر رفرنس و اور شده هم بالاست.

با سلام من یک گرافیک amd7950 دارم الان می خوام ارتقاع دهم اما نمی دونم این رو با یکی دیگه کراس فایر کنم یا یک gtx 980 به خرم به نظر شما صرف 2500 هزارتومان ارزش یک مقدار کاراییی بیشتر نسبت به دوتا 7950 داره یا نه

با سلام من یک گرافیک amd7950 دارم الان می خوام ارتقاع دهم اما نمی دونم این رو با یکی دیگه کراس فایر کنم یا یک gtx 980 به خرم به نظر شما صرف 2500 هزارتومان ارزش یک مقدار کاراییی بیشتر نسبت به دوتا 7950 داره یا نه

خرید یه کارت تکی 980 ارجحتر هست. هم بخاطر اینکه مشکلات CF رو نداره هم واسه اینکه مصرف و نویز کمتری ایجاد می کنه.

سلام دوستان می خواستم یه کارت گارفیک نسل هشتمی بهم معرفی کنید که صدا نداشته باشه و به راحتی داغ نکنه مصرف برق و قیمتش هم معقول باشه؟(ترجیحا Nvidia)
در ضمن به نظرتون اگه بخوام کارت گرافیکم رو به عنوان دسته دوم بفرشم چقدر می خرن؟ (AMD Radeon 7770 vram 1gig)

سلام دوستان می خواستم یه کارت گارفیک نسل هشتمی بهم معرفی کنید که صدا نداشته باشه و به راحتی داغ نکنه مصرف برق و قیمتش هم معقول باشه؟(ترجیحا Nvidia)
در ضمن به نظرتون اگه بخوام کارت گرافیکم رو به عنوان دسته دوم بفرشم چقدر می خرن؟ (AMD Radeon 7770 vram 1gig)

کارتتون رو شاید بشه 300 تا 350 قیمت گذاشت

کارت جدید هم بستگی به بودجتون داره، از 700 تومن تا 3 تومن میشه انتخاب کرد، نسل هشتمی هم توی PC نداریم، همیشه PC دو نسل جلوتر از کنسول هست.

سلام
این مدل PowerColor TurboDuo R9 280X oc مناسب هست یانه؟حدود قیمت رو کسی داره؟ بدون گارانتی دست دوم ارزش خرید داره؟ممنون میشم ‍‍‍‍‍پاسخ بدید.

مدل خوبیه ولی به شرط سلامت
قیمتش رو برای این برند ندارم

کارتتون رو شاید بشه 300 تا 350 قیمت گذاشت

کارت جدید هم بستگی به بودجتون داره، از 700 تومن تا 3 تومن میشه انتخاب کرد، نسل هشتمی هم توی PC نداریم، همیشه PC دو نسل جلوتر از کنسول هست.

منظورم ازنسل هشتمی اینه که بتونه بازی های جدید رو براحتی روی اخرین کیفیت اجرا کنه بودجه من هم 1 میلیون هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or