مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

من میخواستم گرافیکمو ارتقا بدم
cpu: G620 @ 2.60GHz
gpu: AMD Radeon HD 6450-2G
RAM : 4G
بنظر اهل فن کدام حداکثر گرافیک با این سیستم هماهنگ میشه ؟ قیمتش چنده و آیا این گرافیک که دارم کسی میخره ؟!

سیستم شما خیلی ضعیفه و ارتقای کارت گرافیک به تنهایی هیچ دردی رو دوا نمی کنه و راندمان مورد نظرت رو هم نمیده
بهتره تمام قطعات اصلی رو یکجا عوض کنی.

سلامفرشید جان بین دو مدل EVGA 780Ti Kingpin و 980 G1 پیشنهادت کدومه و چرا؟
مسلما 980 بهتره هم خنک تره هم کم مصرف تره هم قوی تره هم 4 گیگ رم گرافیکی داره جای3 گیگبهترین برند 980 هم گیگا نیست چند سالیه msi بهترین انتخاب هست msi gaming البته evga هم عالیه
این کارتی هم که گفتید بیش از 800 دلار قیمتشه که در برابر 980 که 550 دلار پایه ی قیمتش هست اصلا به صرفه نیست

آخرین ویرایش:
سلام
فرشید جان بین دو مدل EVGA 780Ti Kingpin و 980 G1 پیشنهادت کدومه و چرا؟

کارت 980 از این برندها توصیه میشه

از نظر سرعت به ترتیب:

GIGABYTE G1
MSI 980 GAMING
ASUS 980 STRIX OC

البته تفاوت بین این مدلها کلا 5 درصد هم نیست که 2 یا 3 فریم بشه در 60 فریم، ولی خب بر اساس آمار رده بندی کردیم.

از نظر نویز خنک کننده:

ASUS 980 STRIX OC
MSI 980 GAMING
GIGABYTE G1

مدلهای مشابه از EVGA و ZOTAC نویز بیشتری دارند.

آخرین ویرایش:
کارت 980 از این برندها توصیه میشه

از نظر سرعت به ترتیب:

GIGABYTE G1
MSI 980 GAMING
ASUS 980 MATRIX OC

البته تفاوت بین این مدلها کلا 5 درصد هم نیست که 2 یا 3 فریم بشه در 60 فریم، ولی خب بر اساس آمار رده بندی کردیم.

از نظر نویز خنک کننده:

ASUS 980 MATRIX OC
MSI 980 GAMING
GIGABYTE G1

مدلهای مشابه از EVGA و ZOTAC نویز بیشتری دارند.

MATRIX??? یا STRIX? من خودم به دلیل صدای خیلی کم STRIX رو ترجیح میدم.... برام نویز خیلی مهمه چون کیس نزدیک گوشم قرار داره. از نظر سر و صدا کدوم کم صدا ترینه؟ همین ماتریکس؟

MATRIX??? یا STRIX? من خودم به دلیل صدای خیلی کم STRIX رو ترجیح میدم.... برام نویز خیلی مهمه چون کیس نزدیک گوشم قرار داره. از نظر سر و صدا کدوم کم صدا ترینه؟ همین ماتریکس؟

نمی دونم ماتریکس از کجا اومد، فکر کنم یاد مدلای MSI افتاده بودم!

منظور STRIX بود و خودم هم همین رو ترجیح می دم، تا 68 درجه نرسیده باشه کلا فن گرافیک روشن نمیشه!! خیلی هم خنک کار می کنه. تا وقتی که بازی رو اجرا نکرده باشید به این حد نمیرسه که روشن بشه.

اساتید این کارت msi gtx 970 gaming 4g با گارانتی قرار نیست وارد شه؟؟ این کارت گیگاباتم واقعا خوبه ولی طولش زیاده تو کیس من جا نمیشه موندم چه بکنم؟

اساتید این کارت msi gtx 970 gaming 4g با گارانتی قرار نیست وارد شه؟؟ این کارت گیگاباتم واقعا خوبه ولی طولش زیاده تو کیس من جا نمیشه موندم چه بکنم؟

نمایندگی MSI فعلا گرافیک جدید نیاورده
کارتای گیگا هم طولانیترین مدل هستن بخاطر کولینگ خاصی که داره، مدل ASUS STRIX هم طولش کمتره و 28 سانته در حالی که مدل گیگا 31 سانت هست.

سلام
من قصد ارتقای سیستم رو دارم و فعلات قطعات زیر را مد نظر دارم.

CPU: Intel Core i5-4690K 3.5GHz Quad-Core
Motherboard: Asus Z97-A ATX LGA1150
Memory: G.Skill Trident X Series 16GB (2 x 8GB) DDR3-2400
Video Card: Sapphire Radeon R9 280X 3GB Vapor-X

می خواستم نظرتون را درباره این قطعات بدونم، و این که قیمت حدودی اش چقدر می شود؟

توی تاپیک خودش بپرسید لطفا.

6950 دست دوم چه فیمتی داره ؟؟ آکش موجود هست؟؟؟
۵۸۷۰چطور؟؟

نه عزیز، این مدلها آکبند ندارن، قیمتشون هم توی تاپیک های فروش لوازم دست دوم تعیین میشه
ارزش خریدشون هم برا بازیها ی جدید خیلی کم شده.

اخه بهنام تو 6 تومن داري

بحث شخصی وسط تاپیک؟!

امروز متوجه شدم که با خرید کارتهای جدید انویدیا میشه از بین بازیهای Assassin's creed Uniy ، Far Cry 4 و The Crew یکی رو به رایگان انتخاب کرد
سوال من اینه که دسترسی به این عناوین تنها با خرید کارتهای رفرنس میسره یا با خرید هر مدل غیر رفرنس از برندهای مختلف این امکان وجود داره ؟ در حال حاضر با خرید گرافیکهای جدید وارد شده در کشور ، بازی به خریدار تعلق میگیره یا خیر ؟

من سیستم زیر رو بستم و فعلا دارم از گرافیک آن بورد استفاده میکنم :

MainBoard : Asus Z97-K
CPU : Intel Core i5 4690K Haswell
CPU Cooler : Deepcool Ice blade Pro V 2.0
Memory : Adata 8gb 2x4gb 2133MHz
Case : Cougar X6 Challenger
Power : Green 750w

و اما مشکل ! من اولش بین R9 290 و 290X دودل بودم ، چند روز پیش به این نتیجه رسیدم که با توجه به بودجه Asus R9 290 OC DCI رو خریداری کنم

که هم مشکل خنک کنندگی نداشته باشه و هم از یک برند خوبی باشه ، اما باز با چند تا از دوستان که صحبت کردم بهم 780ti و 290X رو پیشنهاد کردن

و گفتن ارزشش رو داره کمی صبر کنم تا پولش جور شه ! به نظر شما صبر کنم برای 290X و 780ti (ارزشش رو داره که وقت و پول بیشتری هزینه کنم؟)

یا خیر همین 290 رو بگیرم و اگر صبر کنم کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید ؟ 780ti یا 290X (برند و توضیحاتش هم ذکر بشه عالی هست) ،

کار من هم گیمینگ و طراحی گرافیک و نقاشی دیجیتال هست.

آخرین ویرایش:
من سیستم زیر رو بستم و فعلا دارم از گرافیک آن بورد استفاده میکنم :

MainBoard : Asus Z97-K
CPU : Intel Core i5 4690K Haswell
CPU Cooler : Deepcool Ice blade Pro V 2.0
Memory : Adata 8gb 2x4gb 2133MHz
Case : Cougar X6 Challenger

و اما مشکل ! من اولش بین R9 290 و 290X دودل بودم ، چند روز پیش به این نتیجه رسیدم که با توجه به بودجه Asus R9 290 OC DCI رو خریداری کنم

که هم مشکل خنک کنندگی نداشته باشه و هم از یک برند خوبی باشه ، اما باز با چند تا از دوستان که صحبت کردم بهم 780ti و 290X رو پیشنهاد کردن

و گفتن ارزشش رو داره کمی صبر کنم تا پولش جور شه ! به نظر شما صبر کنم برای 290X و 780ti (ارزشش رو داره که وقت و پول بیشتری هزینه کنم؟)

یا خیر همین 290 رو بگیرم و اگر صبر کنم کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید ؟ 780ti یا 290X (برند و توضیحاتش هم ذکر بشه عالی هست) ،

کار من هم گیمینگ و طراحی گرافیک و نقاشی دیجیتال هست.
هیچکدام، بودجه خودتو تا ۱۷۰۰ برسون و gtx 970 رو بگیر که از اون 290 ها خیلی بهتره و مثله 780 ti هست تقریبا با این تفاوت که مصرفه کمتری داره و خنک تره و سخت افزاریشم بروزتره

هیچکدام، بودجه خودتو تا ۱۷۰۰ برسون و gtx 970 رو بگیر که از اون 290 ها خیلی بهتره و مثله 780 ti هست تقریبا با این تفاوت که مصرفه کمتری داره و خنک تره و سخت افزاریشم بروزتره
خیلی ممنون ولی یکی از دوستان این کارت رو داره و خودش به من گفت 290x بگیرم !

نمیدونم خیلی گیج شدم الان ، یکی از مهمترین قطعه ها هم هست و میخوام چیز خوبی بگیرم که تا دوسال جواب ultra رو بده و اگه سیستم کم بیاره از کارت نباشه !

نمیدونم 970 ، 80 دلاری هم از 290x ارزونتر هست با توجه به اینکه کلا 290x نسبت به بقیه کارت ها ارزون تر هم هست ! این قضیه من رو یکمی میترسونه

http://www.hwcompare.com/18035/geforce-gtx-970-vs-radeon-r9-290x/

خیلی ممنون ولی یکی از دوستان این کارت رو داره و خودش به من گفت 290x بگیرم !

نمیدونم خیلی گیج شدم الان ، یکی از مهمترین قطعه ها هم هست و میخوام چیز خوبی بگیرم که تا دوسال جواب ultra رو بده و اگه سیستم کم بیاره از کارت نباشه !

نمیدونم 970 ، 80 دلاری هم از 290x ارزونتر هست با توجه به اینکه کلا 290x نسبت به بقیه کارت ها ارزون تر هم هست ! این قضیه من رو یکمی میترسونه

http://www.hwcompare.com/18035/geforce-gtx-970-vs-radeon-r9-290x/

همونجور که دوستمون گفتن شما 970 بگیری بهتره 970 تقریبا با r9 290x تو یک رده قرار میگیرن ولی مزیتهایی که داره یکی جدیدتره و دایرکت12 و کم مصرف تره و انودیا هم که هست همونجور که میدونی تو یک قیمت بیشتر مواقع ای ای دی بهتره ولی الان برعکس شده تا موقعی که r9 380x بیاد
کلا پیشنهاد من به شما GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 با قیمت حدود 1685000 تومان میشه گفت بهترین کارت 970 همین گیگا هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or