مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

سلام دوستان من کارت 760 دارم به نظرم رم 2 گیگ دیگه جوابگو نباشه البته تا حالا مشکلی به جز افت خیلی کم فرم تو تنظیمات بالا نداشتم ولی میخوام کارتمو عوض کنم تا رنج 1300 چی بخرم . ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام دوستان من کارت 760 دارم به نظرم رم 2 گیگ دیگه جوابگو نباشه البته تا حالا مشکلی به جز افت خیلی کم فرم تو تنظیمات بالا نداشتم ولی میخوام کارتمو عوض کنم تا رنج 1300 چی بخرم . ممنون میشم راهنمایی کنید .
میتونی 280x بگیری یا بهتر از اون ورژنه 4 گیگابایتیه gtx 770 که یکمی از بودجت بالاتره. ولی خیلی با کارته فعلیت فرقی ندارنا ... من جات باشم کمی صبر و بودجمو تا 1.7 افزایش میدادم و 970 میگرفتم چون بشدت ارزششو داره

280x 6gb MSI هست ولی بودجه افزایش بدی 970 بگیری عالیه(290x هم بزودی 8 گیگش میاد)

دو تا انتخاب خوب داری
یا 780 دست دوم بخر که 1300 تا 1400 هست یا با 1700 یه گیگابایت GTX 970 بخر.

دوستان با 6 تومن قویترین کارتی که میشه گرفت چی هست ؟
دوتا SLI?Cross هم اشکال نداره
R9 295X2 بگیر اگه میخوای فعلا قوی ترین کارته و از titanz هم قوی تره
ولی اگه برا بازی میخوای کلا نه cross بزن نه sli نه کارت دو هسته ای بگیر
یه 980 بگیر حدود 2800 تا 3000 تومن
یا منتظر باش amd 380X بیاد (شایعه شده که 30% از 980 قوی تر خواهد بود هنوز تایید نشده البته )

من میخواستم گرافیکمو ارتقا بدم
cpu: G620 @ 2.60GHz
gpu: AMD Radeon HD 6450-2G
RAM : 4G
بنظر اهل فن کدام حداکثر گرافیک با این سیستم هماهنگ میشه ؟ قیمتش چنده و آیا این گرافیک که دارم کسی میخره ؟!

من میخواستم گرافیکمو ارتقا بدم
cpu: G620 @ 2.60GHz
gpu: AMD Radeon HD 6450-2G
RAM : 4G
بنظر اهل فن کدام حداکثر گرافیک با این سیستم هماهنگ میشه ؟ قیمتش چنده و آیا این گرافیک که دارم کسی میخره ؟!
نهایت یه GTX 750 TI یا XR9 260.سی پی یوت ضعیفه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or