مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
سوال بعدی:
[h=2]Logitech Z-5500[/h]نظرتون چیه.ارزش خرید داره؟
کیفیت و تفکیک صداش چطوره؟به قیمتش میارزه یا میتونم موارد دیگه ای روهم در نظر بگیرم

کیفیت این اسپیکرخیلی خوبه . تنها گزینه ای که میشه به جای Z-5500 انتخاب کرد Z-906 که از لحاظ قدرت مثل Z-5500 هست. این مدل جدیدا وارد بازار شده و قیمتش حدود 550 .

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
ممنون از راهنمایی
یعنی زمینو زمانو به هم ریختم امروز هر جا که بشه رفتم اصلا نیست که نیست! این 2085
مدل 20700 هم که به هرکی میگم میگه قدیمیه نداریم فقط یه جا قول داده فردا بیاره برام ):
دوست عزیز تو فروشگاه های اینترنتی سرچ کن پیداش میکنی.
منم رفته بودم کارت گرافیکمو بگیرم کل مرکز استان رو زیر رو کردم پیدا نشد از یه فروشگاه اینترنتی خریدم دو روزه رسید دستم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
حاجی سلام.
میشه قیمت روز قطعات رو بدی بهم
CPU:INTEL Core I3 2100
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8H61M-PRO
VGA:GEFORCE GTS 450 1GB
POWER:635W GREEN
CASE:GREEN FALCON

اقا فرشید میشه سیستم بالا رو بر پایه amd بگید؟
برپایه ی AMD همرده نداره، همین انتخاب بهتره.
قیمت کل 744 تومن میشه .

فرشید جان از بین این 2 تا مادربورد ASUS کدومش بهتره ؟ P8Z68 DELUXE و P8P67 DELUXE .
بخدا هر دوتا خوبن و خیلی هم شبیهن، هردوتا انتخاب خوبین.

سوال بعدی:
Logitech Z-5500

نظرتون چیه.ارزش خرید داره؟
کیفیت و تفکیک صداش چطوره؟به قیمتش میارزه یا میتونم موارد دیگه ای روهم در نظر بگیرم

همونطور که دوستمون گفتن Z-906 که مدل جدیدتر همین سری هست آخرین و بهترین مدل حرفه ای Logitech هست.

ممنون از راهنمایی
یعنی زمینو زمانو به هم ریختم امروز هر جا که بشه رفتم اصلا نیست که نیست! این 2085
مدل 20700 هم که به هرکی میگم میگه قدیمیه نداریم فقط یه جا قول داده فردا بیاره برام ):
مدل جدید SAMSUNG BX2250 رو توصیه می کنم، ظاهرا مدل اصلی سامسونگه و LED هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان عزیز بخش سخت افزار سلام
من یک مادربورد گیگا p31 ds3l دارم !!
تصمیم گرفتم سی پی یو که core2due هست رو عوض کنم و اپگریدش کنم !!
میخواستم ببینم تا چه حد سی پی یو ساپورت میکنه این مادربورد و ارزش داره اونی که ساپورت میکنه بگیرم ... یا اینکه به خاطر سی پی یو بهتر باید مین رو هم عوض کنم ؟
ممنون

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان عزیز بخش سخت افزار سلام
من یک مادربورد گیگا p31 ds3l دارم !!
تصمیم گرفتم سی پی یو که core2due هست رو عوض کنم و اپگریدش کنم !!
میخواستم ببینم تا چه حد سی پی یو ساپورت میکنه این مادربورد و ارزش داره اونی که ساپورت میکنه بگیرم ... یا اینکه به خاطر سی پی یو بهتر باید مین رو هم عوض کنم ؟
ممنون

نه عزیز، ارزش ارتقا نداره، هر چی واسش بگیری بازم کنده و بدرد نمی خوره
مادربرد، CPU و رم رو یکجا عوض کن،چون رم هم باید DDR3بشه.

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
درود.
دوستان یه سوال دارم:
رم هایی که باس 1600 دارند با رم هایی که باس 2133 دارن در عمل چه تفاوتی دارند؟یعنی تو بازی ها تاثیر داره و یا بی تاثیر هست؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
درود.
دوستان یه سوال دارم:
رم هایی که باس 1600 دارند با رم هایی که باس 2133 دارن در عمل چه تفاوتی دارند؟یعنی تو بازی ها تاثیر داره و یا بی تاثیر هست؟

برای ماجولهای DDR3 و پلتفرمهای جدید فرکانس 1600 و 1866 بهینه ترین راندمان رو برای بیشتر کارها دارن، برای بازی معمولا افزایش فرکانس رم DDR3 تاثیری توی فریم بازی نداره یا اگرم داشته باشه نامحسوس و جزیی هست، به همین جهت برای سیستمهای گیمینگ بالاتر از ماجولهای 1600 کاربردی نداره، مگر بخوان سیستم رو تا حد ممکن اورکلاک کنن و فرکانس رم رو هم باهاش همگام کنن.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
دوستان ، من میخوام درباره هدست مشاوره بگیرم . دو تا هدست میخوام با مشخصات زیر :

1. صدای محیط رو مهار کنه .

2. bass و کلا کیفیت صدای خوبی داشته باشه .

3. یکیش خیلی گرون نباشه ( زیر 50 تومن ) . اون یکی قیمتش مهم نیست ، فقط میخوام که خیلی عالی باشه .

4. دوستان لطفا از مشخصات کالا نظر ندن ، یا لینک ریویو بزارن یا اینکه خودشون با مدل مورد نظر کار کرده باشن

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان ، من میخوام درباره هدست مشاوره بگیرم . دو تا هدست میخوام با مشخصات زیر :

1. صدای محیط رو مهار کنه .

2. bass و کلا کیفیت صدای خوبی داشته باشه .

3. یکیش خیلی گرون نباشه ( زیر 50 تومن ) . اون یکی قیمتش مهم نیست ، فقط میخوام که خیلی عالی باشه .

4. دوستان لطفا از مشخصات کالا نظر ندن ، یا لینک ریویو بزارن یا اینکه خودشون با مدل مورد نظر کار کرده باشن

از مدلای ارزونقیمت بازار ما مدل CREATIVE Fatality Gaming هست که حدود 65 تومن( مدل معمولی) هست و کیفیت خوبی داره و Noise Cancellation هم داره

مدل حرفه ای هم یه مدل CORSAIR HS1 موجود هست که حدود 120 تومنه و کیفیت بالایی داره، از سری گیمینگ هست، یه مدل هم RAZER داره بنام Razer Carcharias و اونم کیفیتش بالاست و حدود 100 تومنه.

مدلهای sennheiser هم توی بازار هستن که مدل خاصی ازشون خاطرم نیست برای معرفی.

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام . . . اگه بخوام BF3 رو با بالاترین تنظیمات بازی کنم باید چه سیستمی بخرم؟ حدودن هم بگید کارم راه میفته . . . مرسی

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام . . . اگه بخوام BF3 رو با بالاترین تنظیمات بازی کنم باید چه سیستمی بخرم؟ حدودن هم بگید کارم راه میفته . . . مرسی

می تونی سیستم رده متوسط و بالای توصیه شده در مقاله ی راهنمای سخت افزار رو مطالعه کنید.

n_1373

کاربر سایت
Sep 12, 2011
1
سلام دوستان
یکی از دوستانم قصد داره تا 100 تومن گرافیک بخره
مینش asus p5ql pro است با توجه به اینکه مینش رم های ddr2 رو ساپرت میکنه میتونه گرافیک ddr3 بخره ؟
در کل بهترین گرافیکی که با این بودجه میتونه بخره چیه ؟چه Nvidia چه ATI
cpu :intel q6600 quad

آخرین ویرایش:

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
راهنمایی فوری برای حرید قطعات

با سلام
من قصد ارتقا cpu و mb و ram و graphic card رو دارم .میخوام سیستمی رو بردارم که هم کاردهی بالایی داشته باشه و هم قیمت ها تا اونحایی که ممکنه پایین نگه داشته بشه چند تا انتخاب هم کردم اهل اورکلاک هم نیستم .اساتید یه نگاهی بندازن و یه نظری بدن

motherboard:PA65-UD3-B3 با قیمت 144
cpu :i5 2500 با قیمت 269
memory :2x4G.D :90 با قیمت 90 تومن
graphic:Radeon HD 6870 با قیمت 269 تومن
همین .
در کل 770 تومن میشه .کیس و پاور و هارد و... نمیخوام عوض کنم .نظرتون چیه سیستم خوبیه یا نه؟ در ضمن پاور من 530 واته لازم هست که اون رو هم عوض کنم ؟
چون میخوام امروز فردا بخرم لطفا یه راهنمایی زودتر بکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر