مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان میخواستم یه پاور بخرم.این سیستم منه :
mb : p8h61
4gig ram 1600 corsair
cpu 2300 i5
msi 560ti hawke
green x3
من میخوام سی پی یو و گرافیک رو تا حد امکان اور کنم. الان چه پاوری مناسبه برا من؟ پاوری معرفی کنید که مثلا وقتی فردا خواستم یه 580 بخرم دیگه لازم به تغییر پاور نباشه. قیمتشم بالا نباشه.ممنون.:x

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
4gig ram 1600 corsair
cpu 2300 i5
msi 560ti hawke
green x3
من میخوام سی پی یو و گرافیک رو تا حد امکان اور کنم. الان چه پاوری مناسبه برا من؟ پاوری معرفی کنید که مثلا وقتی فردا خواستم یه 580 بخرم دیگه لازم به تغییر پاور نباشه. قیمتشم بالا نباشه.ممنون.:x
با این مادربورد که نمیشه اور کرد !!!!!!!
واسه سی پی یو هم باید k برداری حتما.
پاور:corsair 950tx or 885B GREEN
مادربورد:حداقل ASUS p8p67
پاور گرین خیلی به قیمتش میارزه اگه کمتر خواتی 785 رو بگیر.
سی پی یو: حداقل COREI5 2500K

• Like
Reactions: castlevania

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
4gig ram 1600 corsair
cpu 2300 i5
msi 560ti hawke
green x3
حداقل پاور پیشنهادی برای 580 یه 700 وات از برندهای معتبر هستش( که راجب برندش فکر کنم همین جا بارها گفته شده) از این مقدار بالاتر بگیری ضریب اطمینانت رو بالا می بری

• Like
Reactions: castlevania

farzad7056

کاربر سایت
Mar 28, 2008
54
سلام دوستان
من دقیقا 1 تومن پول دارم البته بعد از این که کیسم رو بفروشم:dمی خواستم یه سیستم واسه گیم جمع کنم چه سیستمی رو پیشنهاد میکنین.می خوام با این قیمت بهترین انتخاب رو بهم نشون بدین.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
قابل توجه داداش فرشید گل
به من می گی نظر نده ... خب اگه نظر ندم برای چی بیام تو این تاپیک . الان سه روزه نظر ندادم . دارم می ترکم :-s از قیافه ام هم معلومه خیلی داره بهم فشار میاد .
بذار همه نظر بدن . تو هم نظر بده . راست و دروغ حرف هر کس پای خودش . اینجوری شما کمتر حرص می خوری . ما هم بیشتر نظر میدیم .
به نظرت اینجوری خوبه ؟
یعنی اون توضیحاتی که ما دادیم هیچ ، از رو بیکاری بود و با در و دیوار داریم داشتیم حرف میزدیم دیگه درسته ؟!
کَسی به شما نمیگه نظر نده ، نظر بده فقط قبلش اطلاعات کافی کسب کن بعد واسه درخواست ملت پست بده !
نه خیر خوب نیست ، این پیشنهاد شما هم جایی تو این سایت نداره ، عین این میمونه که بگی من ورود ممنوع میرم شما هم راه خودت رو برو !

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,130
نام
حسین
دوستان یکی از رفقا میخواد 570 بگیره.من خودم بهش مدل asus رو پیشنهاد دادم که خودمم دارم و بسیار راضیم ولی نسبت به خرید msi راغبتر هست.به نظرتون کدومش مناسبتره؟
ممنون

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوستان یکی از رفقا میخواد 570 بگیره.من خودم بهش مدل asus رو پیشنهاد دادم که خودمم دارم و بسیار راضیم ولی نسبت به خرید msi راغبتر هست.به نظرتون کدومش مناسبتره؟
ممنون
ASUS در کل طبق بنچ مارکها نسبت به MSI کمی (خیلی کم)سریعتر واقع شده ولی از اون طرف MSI کولینگش بهتر و خنک تره البته طرف مقایسه بایدASUS DCII vs MSI Twin Frozer III باشن!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
ممنون
چطوری ایالات جوون ...
جفتشون عالین البته باید ببینی قبلش که میخوای بخری از چه نمونه مدلی{twin frozerو....} هستن وقیمتها چقدر با هم فرق میکنن هر کدوم که خنکتر باشه بعلاوه سرعت کلاک بیشتر shader همچنین هسته ومموری اون در اولویت قرار میگیره البته قیمت هم بسیار مهمه ....

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب اگه twin frozer 3 رو بگیری نسبت به direct cu چند درجه خنک تر و فرکانس کاری هسته گرافیکی فکر کنم 770 هست . درصورتی که direct cu فکر کنم 742 باشه . بنابراین دور و ور 2 فریم قویتر هست. البته اگه قیمت هاش اختلاف زیادی داشته باشند ارزش نداره

farzad7056

کاربر سایت
Mar 28, 2008
54
سلام دوستان
من دقیقا 1 تومن پول دارم البته بعد از این که کیسم رو بفروشم:dمی خواستم یه سیستم واسه گیم جمع کنم چه سیستمی رو پیشنهاد میکنین.می خوام با این قیمت بهترین انتخاب رو بهم نشون بدین.
کسی نبود؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
با این مادربورد که نمیشه اور کرد !!!!!!!
واسه سی پی یو هم باید k برداری حتما.
پاور:corsair 950tx or 885B GREEN
مادربورد:حداقل ASUS p8p67
پاور گرین خیلی به قیمتش میارزه اگه کمتر خواتی 785 رو بگیر.
سی پی یو: حداقل COREI5 2500K
بگو که راست نمیگی....:d چرا با این مادربرد نمیشه اور کرد؟!! آخه من یه جایی خونده بودم که این مادربردها اور بالایی دارند.. یعنی سی پی یو رو هم نمیشه اور کرد؟ ای بابا.... یه ذره هم نمیشه اور کرد؟:-s

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
بگو که راست نمیگی....:d چرا با این مادربرد نمیشه اور کرد؟!! آخه من یه جایی خونده بودم که این مادربردها اور بالایی دارند.. یعنی سی پی یو رو هم نمیشه اور کرد؟ ای بابا.... یه ذره هم نمیشه اور کرد؟:-s
چرا ولی حداکثر 4 مگا هرترز به زور. بخاطر اینه که اون ضریبی که اینتل باز گذاشته رو نمیشه تغییر داد.
اگه اور رو ول کنی سیستم خوبی میشه جمع کرد بازخم.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام دوستان
سلام
این یه پیشنهاد به روز و جدید و البته قدرتمند
Main:Asus P8z68-v Pro
Cpu: Intel i5 2500K
Vga: EVGA GTX560Ti SC
Ram: Corsair 4GB 1600 Xms3
Power: Green GP685b
Hdd: 1TB Seagate7200.12

حدود قیمتشون به ترتیب:
270هزار تومن
250
325
65
120
65
جمع کل حدود 1100
البته از چیزی که شما گفتید قیمتش بیشتره ولی خب ارزش نداره بخاطر 100تومن بهترین هارو از دست بدی!
در ضمن من مثلاً کیس یا ماوس کیبورد و مانیتور و اسپیکر و... رو حساب نکردم به هوای اینکه داری اگر نداری که پس بگو تا سیستم رو تغییر بدم تا اونا هم جا بشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر