مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من داشتم مدل های مانیتور های جدید samsung رو میدیدم
( نه اون aoc ها پیدا شدنی بود نه 2261v و اون سری T که جای خود دارد )

که یک مدلی دیدم که یک جایی میداد 255
مدل P2250

samsung-lavender4.jpg

اینم مشخصاتش :

* Screen Size: 21.5-inch Widescreen
* Resolution: 1920×1080
* Contrast Ratio: 50000:1
* Brightness: 300cd/m²
* Response Time: 2ms
* Viewing Angles (H/V): 170°/160°
* Colours: 16.7 Million
* Inputs: 1x Analogue & 1x DVI-D
* VESA Compliant
* Dimensions: 518.2mm x 396.7mm x 189.4mm
* Weight: 4.4kg
* Warranty: 3 Years On-Site
میخواستم بدونم این مدل الان تو بازار تهران هست ؟
و اگه هست همین قیمته ؟

و این که کسی تاحالا باهاش کار کرده یا برخورد داشته ؟

البته اون قضیه کوچک بودن صفحه و res بالا برای این مدل هم صدق مبکنه

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
دوستان من داشتم مدل های مانیتور های جدید samsung رو میدیدم
( نه اون aoc ها پیدا شدنی بود نه 2261v و اون سری T که جای خود دارد )

که یک مدلی دیدم که یک جایی میداد 255
مدل P2250

samsung-lavender4.jpg

اینم مشخصاتش :

میخواستم بدونم این مدل الان تو بازار تهران هست ؟
و اگه هست همین قیمته ؟

و این که کسی تاحالا باهاش کار کرده یا برخورد داشته ؟

البته اون قضیه کوچک بودن صفحه و res بالا برای این مدل هم صدق مبکنه
بله این همون سری جدید سامسونگ هست که خونده بودم سامسونگ در طراحی بدنه اون خیلی خوب عمل کرده و گویا دکمه های جلو با اشاره انگشت روشن می شن و بعد از مدتی محو می شن . از عکس مشخصه اما گفتم که تاکید کرده باشم بر سادگی اما زیبایی مانیتور ضمنا از لحاظ ویژگی ها و قیمت قابل مکس و بررسی هست. هرچند که بنده خودم رو در حد این امر نمی بینم(مرسی فروتنی:biggrin1: ).
من تو بازار نرفتم اما این طور که یکی دو جا خوندم گویا آمده . البته فکر نمی کنم خیلی همه گیر شده باشه.خیلی نیاز به برخورد نیست . فکر می کنم ارزش خرید داره .
مشخصات کاملش به علاوه عکس اینجا هست :
http://www.samsung.com/au/consumer/...=lcdmonitor&model_cd=LS22LRZKUV/XY&fullspec=F
اما این پست رو دادم تا بگم شما صبر کن این مانیتور یه مقداری وارد کار بشه . جایی ازش مطلب خاصی نگذاشته که نظری داده باشند .
اگر عجله نداری صبر کن . بلکه بعد ورود یه افت قیمتی هم داشته باشه انشاالله:biggrin1:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
بله این همون سری جدید سامسونگ هست که خونده بودم سامسونگ در طراحی بدنه اون خیلی خوب عمل کرده و گویا دکمه های جلو با اشاره انگشت روشن می شن و بعد از مدتی محو می شن . از عکس مشخصه اما گفتم که تاکید کرده باشم بر سادگی اما زیبایی مانیتور ضمنا از لحاظ ویژگی ها و قیمت قابل مکس و بررسی هست. هرچند که بنده خودم رو در حد این امر نمی بینم(مرسی فروتنی:biggrin1: ).
من تو بازار نرفتم اما این طور که یکی دو جا خوندم گویا آمده . البته فکر نمی کنم خیلی همه گیر شده باشه.خیلی نیاز به برخورد نیست . فکر می کنم ارزش خرید داره .
مشخصات کاملش به علاوه عکس اینجا هست :
http://www.samsung.com/au/consumer/...=lcdmonitor&model_cd=LS22LRZKUV/XY&fullspec=F
اما این پست رو دادم تا بگم شما صبر کن این مانیتور یه مقداری وارد کار بشه . جایی ازش مطلب خاصی نگذاشته که نظری داده باشند .
اگر عجله نداری صبر کن . بلکه بعد ورود یه افت قیمتی هم داشته باشه انشاالله:biggrin1:

ممنونم
ظاهرا چاره ای جز این هم نیست
چون اون چند مدلی که کاندید داشتم یا بد از اب در اومدن
یا موجود نبودن
یا یهو قیمت هاشون شد کذایی

ایم مدل هم مثل 2261 فکر کنم برای Resolution مثل 1920 سایز 22 اینچ کم باشه واقعا
چون برای این Res سایزی مثل 24 مناسبه

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
ممنونم
ظاهرا چاره ای جز این هم نیست
چون اون چند مدلی که کاندید داشتم یا بد از اب در اومدن
یا موجود نبودن
یا یهو قیمت هاشون شد کذایی

ایم مدل هم مثل 2261 فکر کنم برای Resolution مثل 1920 سایز 22 اینچ کم باشه واقعا
چون برای این Res سایزی مثل 24 مناسبه
این دقت تصویر مربوط به فول اچ دی هست . البته میدوارم که قبل از مرگ ما این دیسک های اچ دی با قیمت مناسب در کشور ما همه گیر بشه .برای کنسول ها هم دقت مناسبی به حساب میاد . اما گفتی قیمت کردی 255؟ بعید می دونم ها . یه سری باید هفته آینده بزنم به بازار

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من می خوام یه هارد 1 ترابایت اکسترنال بگیرم. بودجه دور و بره 100 تومنه (یکم بیشتر هم میتونم)
رفتم پرسیدم گفتن وسترن 115 و سیگیت 100 تومن. کدوم بهتره؟؟
مدل های دیگه ای هم اگه مد نظر داشتید بگید.
همین هار یه ترا 2.5 اینچیش نیست نه؟؟ همشون آداپتور دارن؟؟

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
من می خوام یه هارد 1 ترابایت اکسترنال بگیرم. بودجه دور و بره 100 تومنه (یکم بیشتر هم میتونم)
رفتم پرسیدم گفتن وسترن 115 و سیگیت 100 تومن. کدوم بهتره؟؟
مدل های دیگه ای هم اگه مد نظر داشتید بگید.
همین هار یه ترا 2.5 اینچیش نیست نه؟؟ همشون آداپتور دارن؟؟
فرق آنچنانی نیست . اما وسترن دیجیتال بیشتر جا افتاده . البته مکستور هم داره که 16مگابایت بافر داره و پورت اتصالش هم usb است و 130تومنی پولشه .3.5اینچی هم هست .اون سیگیتی که بهت گفته هم 8مگابایت بافر داره .
اما اگه واقعا لازمت میشه اکسترنال بگیر . چون اینترنال ها به نظر من خیلی بهتر و به صرفه تر هستند برای مصرف خونگی . شما 1ترابایت اطلاعات می خوای ببری این و اون ور؟ :biggrin1:. مگه می خوای اطلاعات کجا رو بریزی توش ؟اما جدا از شوخی در حال حاظر یک ترابایت هارد اینترنال از مکستور 95تومنه .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه حتما می خوام اکسترنال باشه. اگه اینترنال بگیرم ابزاری نیست که بتونم اینور اونور ببرم. یه جا خونده بودم یه سری Station اومده هارد رو توش جا می زنی بهت خروجی USB میده.
8 مگ بافر و 16 مگ بافر تاثیر آنچنانی داره که 30 تومن بیارزه؟؟
3.5 اینچی ها چنده؟؟
آخر سیگیت بگیرم یا وسترن؟؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
این دقت تصویر مربوط به فول اچ دی هست . البته میدوارم که قبل از مرگ ما این دیسک های اچ دی با قیمت مناسب در کشور ما همه گیر بشه .برای کنسول ها هم دقت مناسبی به حساب میاد . اما گفتی قیمت کردی 255؟ بعید می دونم ها . یه سری باید هفته آینده بزنم به بازار
اره
ولی چند تا فروم خارجی که رفتم بحث این بود که سایز 24 به بالا برای این Res مناسبه

قیمتش هم اره 255

لیون کامپیوتر میده

این 2250 که میده 255
HTML:
lioncomputer.ir/index.php?product_id=1203

اینم 2050 که میده 220

HTML:
lioncomputer.ir/index.php?product_id=1192

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اره
ولی چند تا فروم خارجی که رفتم بحث این بود که سایز 24 به بالا برای این Res مناسبه

قیمتش هم اره 255

لیون کامپیوتر میده

این 2250 که میده 255
HTML:

اینم 2050 که میده 220

HTML:
منم صحه میذارم رو این حرف که حقیقتا این res برای یه مانیتور 21.5 اینچی زیاده! تو دکستاپ به شدت اذیت میکنه به خاطر کوچیک بودن نوشته (البته میشه با تغییر dpi درستش کرد ولی چیز جالبی در نمیاد)
منم برای pc نخریدم!مجبور شدم بخرم چون پول بیشتر برای اینچ بالاتر(البته تو بازار هم اینچ بالاتر با این رز نبود) نداشتم همینطور خرید lcd tv!

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
پس از تلاش زیاد و کمک دوستان بلاخره مرحله آزمایشی در دست آزمایش هست فعلا پرداخت آنلاین باز نیست ولی محصولات در دسترس میباشند. انتقاد ها پذیرفته میشود

WWW.PERSIANFEE.COM
بهترین و مطمئن ترین سایت خرید آنلاین با ساپورت مجموعه ما
کلیه اجناس با سود 500 و 1000 یا 2000 فروخته خواهد شد
امتحانش مجانیه

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
پس از تلاش زیاد و کمک دوستان بلاخره مرحله آزمایشی در دست آزمایش هست فعلا پرداخت آنلاین باز نیست ولی محصولات در دسترس میباشند. انتقاد ها پذیرفته میشود

WWW.PERSIANFEE.COM
بهترین و مطمئن ترین سایت خرید آنلاین با ساپورت مجموعه ما
کلیه اجناس با سود 500 و 1000 یا 2000 فروخته خواهد شد
امتحانش مجانیه
انشاالله موفق باشید اما خوب لازم دونستم که عرض کنم یه مقداری از لحاظ عناصر ظاهری در طراحی ضعف دارید . ضمنا محصولاتتون خیلی کمه (یا هنوز خوب سازماندهی نکردید)
اما نکته جالب اینکه 4گیگ رم دی دی آر 3 رو زدید 1ریال:biggrin1:
راستی من ندیدم یا بخش سی پی یو نداشتید؟و نکته دیگه ای هم که حتما پیشنهاد می کنم بهش توجه کنید توضیح راجع به محصولات هست که در باره هر محصول باید خوب و کامل و البته بی طرفانه باشه(بیشتر مشخصات فنی باشه)
انشاالله خوب و حرفه ای راه بندازید با قیمت های مناسب . ما بچه ها رو به شما راهنمایی کنیم نه لیون و رایانصبا .

اره

قیمتش هم اره 255

لیون کامپیوتر میده

این 2250 که میده 255
HTML:
اینم 2050 که میده 220

HTML:

منم صحه میذارم رو این حرف که حقیقتا این res برای یه مانیتور 21.5 اینچی زیاده! تو دکستاپ به شدت اذیت میکنه به خاطر کوچیک بودن نوشته (البته میشه با تغییر dpi درستش کرد ولی چیز جالبی در نمیاد)
منم برای pc نخریدم!مجبور شدم بخرم چون پول بیشتر برای اینچ بالاتر(البته تو بازار هم اینچ بالاتر با این رز نبود) نداشتم همینطور خرید lcd tv!
خوب این مشگلی هست که lg w2261v رو از چشم خیلی ها دور کرد . همین مشگل نمایش متن و سایز و دقت تصویر و اکثرا اون رو برای کنسول پیشنهاد می کنند نه برای pc .به هر صورت همه چیز رو باید سپرد به زمان و نظرات مصرف کنندگان .

Last edited by a moderator:

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
ممنون از نظرشما استاد گرامی در حال تلاش جدی جهت رفع
اون 1 ریال هم قابلی نداره:cheesygri شما میتونید همون 1 ریال رو هم ندید
بخش CPU با قیمتی که تا به حال ندیدید با سود بسیار کم از فردا استارت میخوره به امید خدا

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram

ای بابا دوست عزیز
تو این دوره زمونه با این نرخ تورم و گرونی و این مملکت مگه چند درصد gamer ها hd tv دارن ؟
مصاحبه ای که با سازنده های geow 2 راجع به عدد 70 درصدی gamer هایی که بازی رو روی sd تمام کردن باعث شده بگه woow

ما هم مثل شما در به در دنبال یک چیزی که با کمترین قیمت بالاترین کارایی رو بده
و از وضع بد قراره multi هم استفاده بشه
باز شما exclusive زدی واسه console

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر