مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام برای 3070ti این سیستم جوابگو هست؟
i5 10400
b460 plus gaming
ram 2*8 3000
گلوگاه نمیشه؟
و مهتر از همه پاورم 600وات گرینه جواب میده؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,997
نام
سهند
درود فرشید جان
یکی از دوستام یه لپ تاپ داره رمش 2تا رم 2گیگه 1066ـه ( یعنی در مجموع 4گیگ ) . میخواد با دوتا 4گیگ عوضش کنه چون وقتی فوتوشاپ و مرورگر باهم باز باشن زورش نمیرسه ظاهرا :D
منتهی میخواد بدونه این رم فعلیشو با چه قیمتی میتونه بفروشه
با تشکر

• Like
Reactions: Sega_genesis

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,748
نام
فرشید
سلام فرشید جان خسته نباشی

گرافیک msi gtx 1060 6gb gaming x کارکرده مصرف صرفا بازی و گارانتی هم تموم شده چند فروش میره؟
بعد اینکه ارزش داره الان بفروشم و جاش 3060 بخرم یا قیمتا بازم میاد پایینتر؟ کلا پیشنهاد خودت چیه؟
ممنون

میشه حدود 8 تومن قیمت گذاشت، کارت ایسوس رو تا ده تومن هم اعلام میکنن.
ارتقا به 3060 هم قطعا ارزشش رو داره.

سلام برای 3070ti این سیستم جوابگو هست؟
i5 10400
b460 plus gaming
ram 2*8 3000
گلوگاه نمیشه؟
و مهتر از همه پاورم 600وات گرینه جواب میده؟

بله قطعات جوابگو هست، هر چند که بهتر بود پردازنده 8 هسته ای باشه.
پاور پیشنهادی برای این کارت هم 650 وات هست. این که پاور شما جواب بده احتمال زیاد میده، اما نمیشه تضمین کرد.

درود فرشید جان
یکی از دوستام یه لپ تاپ داره رمش 2تا رم 2گیگه 1066ـه ( یعنی در مجموع 4گیگ ) . میخواد با دوتا 4گیگ عوضش کنه چون وقتی فوتوشاپ و مرورگر باهم باز باشن زورش نمیرسه ظاهرا :D
منتهی میخواد بدونه این رم فعلیشو با چه قیمتی میتونه بفروشه
با تشکر

رم لپ تاپی رو فقط باید کسی که کارش قطعات لپ تاپ هست قیمت بزاره، نمیشه اینجوری قیمت داد یا حداقل من نمیتونم قیمتی بدم.

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
بله قطعات جوابگو هست، هر چند که بهتر بود پردازنده 8 هسته ای باشه.
پاور پیشنهادی برای این کارت هم 650 وات هست. این که پاور شما جواب بده احتمال زیاد میده، اما نمیشه تضمین کرد.
سلام خدمت آقا فرشید
قطعات رو قبلا خریدم دیگه
چطوری مطمئن بشم که جواب میده یا نه پاور؟
از نظر خروجی کابل مشکلی که نداره؟
اینم فکر کنم مدل پاورم پاور

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
اگر نگرفتی هنوزcooler master mwe 650 بگیر از نظر خروجی و 6 یا 8 پین عالیه. 2600-2900 قیمتشه
سلام خدمت آقا فرشید
قطعات رو قبلا خریدم دیگه

• Like

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
سلام این سیستم حدودا چند میارزه؟

Intel Core i7-4770K
Z87X-UD4H-CF
GREEN CASE X7
128GB SAMSUNG 850 EVO
LOGITECH G513 KEYBOARD
LOGITECH G102 MOUSE
16GB RAM
GREEN GP850B-OC
SAMSUNG S24D595P

آخرین ویرایش:
  • Like

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,748
نام
فرشید
سلام خدمت آقا فرشید
قطعات رو قبلا خریدم دیگه

فقط الان میشه وصل کرد و تست کرد که جواب میده یا نه. اما بهتر بود قبل از خرید کارت RTX 3070Ti در مورد پاور مشاوره بگیرید. در اینصورت یه 650 وات یا 700 واتی بهتون پیشنهاد میشد.

سلام این سیستم حدودا چند میارزه؟

Intel Core i7-4770K
Z87X-UD4H-CF
GREEN CASE X7
128GB SAMSUNG 850 EVO
LOGITECH G513 KEYBOARD
LOGITECH G102 MOUSE
16GB RAM
GREEN GP850B-OC
SAMSUNG S24D595P

کیس و متعلقاتش حدود 13 تا 14 تومن
مانیتور حدود 3 تومن
کیبورد و ماوس هم با هم 3300.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
865
یعنی حتی در صورت بستن سیستم 100 م یه به اصطلاح خارجکی dream pc خودت هم واقعا نمیتونی حس و حال و لذت این کار رو ببری ! این چه وضعیه! یک روز به یک روز فاکتور تغییر میکنه و همیشه این حس رو داری که سرت کلاه رفته. دقیقا سر خرید چند قلم جنس چند ماه گذشته هر روز کمی افزایش داشت من هم دیدم همینطور داره میره بالا خرید کردم.یک هفته بعد از من قیمت اومد پایین در عرض یک هفته 15 م تو دو قلم جنس به باد رفت. بحث پولی که ضرر شد به کنار ولی با اون حسی که انگار دارن باهات نوسان گیری میکنن واقعا غیر قابل تحمله.

از اساتید اقا Farshidstar2012 و بقیه دوستانی که وارد هستند ,برای بستن سیستم ایا زمان مناسبی هست یا خیر ؟

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,047
نام
محمد علی
سلام آقا فرشید و باقی دوستان
سیستم زیر حدوداً چند قابل فروشه:
Case Green Astiak
MB Giga Z270
CPU 7700K
Ram 16GB Gskill
GPU Giga 1080
Power 750 Green
--------
به عنوان گزینه جایگزین، برای بروز رسانی همین سیستم چه پیشنهادی می‌دید؟

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
فقط الان میشه وصل کرد و تست کرد که جواب میده یا نه. اما بهتر بود قبل از خرید کارت RTX 3070Ti در مورد پاور مشاوره بگیرید. در اینصورت یه 650 وات یا 700 واتی بهتون پیشنهاد میشد.
نه منظورم این بود cpu ram main رو گرفتم الان میخوام کارت رو بگیرم
پاور هم پاور فعلیمه قبلا ازتون درباره ی 3060ti پرسیدم که اوکی بوده ولی خب نیست تو بازار منم بودجم برا کارت 30 تومنه
3070 چطور به پاورم میخوره؟

• Like

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
نه منظورم این بود cpu ram main رو گرفتم الان میخوام کارت رو بگیرم
پاور هم پاور فعلیمه قبلا ازتون درباره ی 3060ti پرسیدم که اوکی بوده ولی خب نیست تو بازار منم بودجم برا کارت 30 تومنه
3070 چطور به پاورم میخوره؟
اینکه 600 وات برای این گرافیک گافیه یا نه فقط با تست میشه فهمید

ولی شمایی که داری اینهمه خرج میکنی 3 تومن برای پاور زیاد نیست و ریسکش کمتره (گرافیکتون پایینتر میبود همین 600 وات هم کافی بود)

بهتره پاور بالای 650 وات بگیرید

در مورد عمر مفید پاور هم اینکه بگیم بعد 5 6 سال پاور باید بازنشست بشه و بدرد نمیخوره کاملا اشتباهه پاور از قطعات با کیفیت ساخته شده باشه بالای 10 سال هم میتونه کار بده!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,387
اینجا کسی تو کار کیبورد مکانیکال است؟
من یه کیبورد کوچیک وایرلس میخوام که با آیپد هم بتونم استفاده کنم، بهترین مدلش گویا Anne pro 2 است که تو ایران کلا وارد نمیشه.
مدلی که تو ایران دیدم فقط رویال کلاج RK61 هست که فقط 50 دلاره و اینا میدن دو و دویست، یعنی هفتصد هشصد تومنی گرون میدن بزرگواران.
آیا پیشنهادی دارید؟ ازین Custom made ها میتونم با قیمت بهتر بسازم که وایرلس باشه و شورتکات های آیپد/مک هم روش جواب بده؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,227
نام
محمد
اینجا کسی تو کار کیبورد مکانیکال است؟
من یه کیبورد کوچیک وایرلس میخوام که با آیپد هم بتونم استفاده کنم، بهترین مدلش گویا Anne pro 2 است که تو ایران کلا وارد نمیشه.
مدلی که تو ایران دیدم فقط رویال کلاج RK61 هست که فقط 50 دلاره و اینا میدن دو و دویست، یعنی هفتصد هشصد تومنی گرون میدن بزرگواران.
آیا پیشنهادی دارید؟ ازین Custom made ها میتونم با قیمت بهتر بسازم که وایرلس باشه و شورتکات های آیپد/مک هم روش جواب بده؟
من خودم SK64 دارم ولی ورژن وایرلس نیست.
اون RK61 کیبورد خوبیه و قیمتش هم چاره ای نیست چون محدود وارد میشند و مشتری زیادی ندارند.
کیبورد کاستوم خرجش گرون درمیاد بخصوص که همه قطعاتش رو هم نمیشه پیدا کرد. معمولا یه سری کاستوم هستن که فقط سوئیچ ها و کی‌کپ ندارند که مجموعا قیمتش میره بالا 4 5 تومن با سوییچ و کی کپ مناسب.
سایت جادو کیبورد رو ببین، شاید مورد موردنظرت رو پیدا کنی، من خودم SK64 رو ازشون گرفتم، استبلایزر بی کیفیتی داشت که مجبور شدم عوض کنم.
یه گزینه دیگه هم خرید از سایت ایگرد هست که از آمازون برات بیارن، اینجا دیگه بی نهایت گزینه داری. قیمت اینایی که تو ایرانه با قیمت وارداتی این سایت فرق خاصی نداره.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,387
قیمت اینایی که تو ایرانه با قیمت وارداتی این سایت فرق خاصی نداره.
چرا بابا از آمازون میارن که خییلی افتضاح تره قیمتاش، عملا دوبرابر میشه قیمت
همون Anne pro که نود دلاره ایگرد میده چهار و چارصد :|
حالا من سعی میکنم به کسی که خارج زیاد میره بگم بیاره برام
ولی تو ایران یه مدل دیگه هم دیدم که فک کنم میصرفه، این ولی نمیدونم با آیپد چطوری کار کنه
البته سوییچ هاش کیل هست علکی زده Cherry mx خیلی کیفیت این دو فرق داره؟ چون خودم اصلا تست نکردم

• Like

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,227
نام
محمد
چرا بابا از آمازون میارن که خییلی افتضاح تره قیمتاش، عملا دوبرابر میشه قیمت
همون Anne pro که نود دلاره ایگرد میده چهار و چارصد :|
حالا من سعی میکنم به کسی که خارج زیاد میره بگم بیاره برام
ولی تو ایران یه مدل دیگه هم دیدم که فک کنم میصرفه، این ولی نمیدونم با آیپد چطوری کار کنه
البته سوییچ هاش کیل هست علکی زده Cherry mx خیلی کیفیت این دو فرق داره؟ چون خودم اصلا تست نکردم
اون کیبورده خوبه و قیمتی که میده هم خوبه، باید نقداشو توی یوتوب یا کامنتای آمازون ببینی تا مشکل خاصی نداشته باشه‌. کیبورد keychron هم چک کن اگه جایی داشته باشن گزینه خوبیه‌. یا به آشنا بگی برات بیاره.

من سوئیچ gateron امتحان کردم کیفیتش خوبه‌. پول الکی واسه mx نده. بیشتر رنگ سوئیچ مهمه تا سازنده. البته از برندای متفرقه هم باید دوری کرد مثل ردراگون و...

قبل خرید کیبورد هم سعی کن ۴ تا سوئیچ مختلف بگیری و تست کنی ببینی کدوم رنگ رو دوست داری. اگه تاحالا امتحان نکردی البته. من اول کار blue گرفتم بعدا فهمیدم عاشق red ام. و خب ۱.۵ هزینه داشت این تعویض سوییچ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر