مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
نه تفاوت کیفی ندارن، هر دو رده پایین‌ترین مدل‌ها و بدون امکانات جنبی مثل آنتی شوک و گزینه‌های تصحیح داده هستن و برای آرشیو مناسبن.
اون هاردتون هم احتمالا مشکل نرم افزاری پیدا کرده، باید با دیسک بازیابی و بیرون ویندوز یه بار کامل فرمتش کنید تا مشکلش حل بشه. موقعی که سیستم لود شده باشه هم نباید بهش هارد وصل کرد. هاردهای معمولی مثل هارد سرور نیستن که Hot Plug باشن. مگر این که با مبدل USB به سیستم وصلش کنید و کاراش رو انجام بدید.
کیسم X3 Plus Viper هست و روی کیس مبدل sata هست.
وقتی هارد رو وصل می کنم با اینکه ویندوز روی اون هارد نیست ولی در مرحله لود هارد سیستم هنگ می کنه.
خارج از محیط ویندوز به دو روش cmd و نصب ویندوز تست کردم ولی باز سیستم هنگ می کنه و هیچی لود نمی کنه از اول تا درایو رو ببینم و فرمت کنم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام آقا فرشید
اقا من یه هدست گیمینگ میخوام بگیرم زیر 1 میلیون تومان
توی دیجی کالا گشتم این 3 مدل خیلی تعریف کردن :
هدست مخصوص بازی رپو مدل VH500
و
هدفون مخصوص بازی اونیکوما مدل k10 Pro
و
هدست مخصوص بازی رپو مدل VH510

کدوم بهتر هست یا مدل دیگه ای تو این رنج قیمت؟ این ماجرای 7.1 چیه میگن؟ اصلا تاثیر داره تو هدست ها برای بازی؟ اون رپو هارو نوشتن کاربرا 7.1 هست
هدست گیمینگ واقعی زیر 3 تومن نداریم...رپو دوستان داشتن مفتش گرونه(البته اینایی که میگم تو بازیهای آنلاین که بیاز به گرفتن صدا پا و داشتن 7.1 هست اگر برای بازی آفلاین میخواید خوبه)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان با افزایش تولید قیمت گرافیک ها در جهان داره نزدیک به قیمت واقعی میشه
حتی وارد کننده های ایرانی هم قیمت رو آوردن پایین
امروز من 3070 gaming رو 39 تومن قیمت گرفتم
بنظرم روز های خوب بزودی میرسه تا چند ماه دیگه

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
هدست گیمینگ واقعی زیر 3 تومن نداریم...رپو دوستان داشتن مفتش گرونه(البته اینایی که میگم تو بازیهای آنلاین که بیاز به گرفتن صدا پا و داشتن 7.1 هست اگر برای بازی آفلاین میخواید خوبه)
سه میلیون؟ :|
والا ما یه COD MW2019 بازی میکنیم ...

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سه میلیون؟ :|
والا ما یه COD MW2019 بازی میکنیم ...
منم با دوستان وارزون میزنم هر شب بخاطر همین نداشتن صدای پا چند تا از دوستان رفتن سمت g533 لاجیتک حالا اونا به من میگن دژمن کدوم طرفه
هایپر ایکس کلود 2 هم گزینه خوبیه
گول 4تا rgb رو نخورید

• Like
Reactions: king of north

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
منم با دوستان وارزون میزنم هر شب بخاطر همین نداشتن صدای پا چند تا از دوستان رفتن سمت g533 لاجیتک حالا اونا به من میگن دژمن کدوم طرفه
هایپر ایکس کلود 2 هم گزینه خوبیه
گول 4تا rgb رو نخورید
آره منم، هدفون نوت رو که میزارم لعنتی همه چیو میشنوی ولی میخواستم یه هدفون بهتر بخرم اینطوری باشه همینطوری بازی میکنم ...
3.5 خیلیه :|

• Like
Reactions: king of north

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
سلام آقا فرشید
اقا من یه هدست گیمینگ میخوام بگیرم زیر 1 میلیون تومان
توی دیجی کالا گشتم این 3 مدل خیلی تعریف کردن :
هدست مخصوص بازی رپو مدل VH500
و
هدفون مخصوص بازی اونیکوما مدل k10 Pro
و
هدست مخصوص بازی رپو مدل VH510

کدوم بهتر هست یا مدل دیگه ای تو این رنج قیمت؟ این ماجرای 7.1 چیه میگن؟ اصلا تاثیر داره تو هدست ها برای بازی؟ اون رپو هارو نوشتن کاربرا 7.1 هست

سومین مدل یعنی VH510 کیفیت نسبتا خوبی بین مدلهای متفرقه و کم کیفیت داره و اگر چاره ای جز خرید در این بازه قیمتی نیست توصیه میشه، وگرنه زیر 2 تا 3 تومن مدل با کیفیت واقعی نداریم و Hyper X Cloud دیگه کمترین مدل ارزون قیمت و با کیفیت جهانی هست.

کیسم X3 Plus Viper هست و روی کیس مبدل sata هست.
وقتی هارد رو وصل می کنم با اینکه ویندوز روی اون هارد نیست ولی در مرحله لود هارد سیستم هنگ می کنه.
خارج از محیط ویندوز به دو روش cmd و نصب ویندوز تست کردم ولی باز سیستم هنگ می کنه و هیچی لود نمی کنه از اول تا درایو رو ببینم و فرمت کنم.

پس باید هارد رو بدید به تعمیرکار اگر با تویض برد تونست تعمیرش کنن، وگرنه احتمال داره دیگه نشه کاریش کرد.

سلام خسته نباشید
یه سوال الان بهترین cpu که میشه برای مادربرد h81m-c بست چیه ؟ تا سقف 2-2.5

ممنون

بهترینش Core i7 4790K هست که همین هم خودش دیگه در بازیها کمابیش گلوگاه میشه.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
سومین مدل یعنی VH510 کیفیت نسبتا خوبی بین مدلهای متفرقه و کم کیفیت داره و اگر چاره ای جز خرید در این بازه قیمتی نیست توصیه میشه، وگرنه زیر 2 تا 3 تومن مدل با کیفیت واقعی نداریم و Hyper X Cloud دیگه کمترین مدل ارزون قیمت و با کیفیت جهانی هست.

پس باید هارد رو بدید به تعمیرکار اگر با تویض برد تونست تعمیرش کنن، وگرنه احتمال داره دیگه نشه کاریش کرد.

بهترینش Core i7 4790K هست که همین هم خودش دیگه در بازیها کمابیش گلوگاه میشه.
رم DDR3 با ظرفیت 8GB برند خوبی تو بازار پیدا میشه؟
رم های که الان رو سیستم هست مدل Corsair CMX8GX3M2A1600C9 هست. مشکل بلو اسکرین در اجرا طولانی مدت برنامه های سنگین مثل بازی رو دارم که هر سری ارورهای مختلفی رو هم نشون میده، احتمال میدم بخاطر رم باشه.

• Like

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
رم DDR3 با ظرفیت 8GB برند خوبی تو بازار پیدا میشه؟
رم های که الان رو سیستم هست مدل Corsair CMX8GX3M2A1600C9 هست. مشکل بلو اسکرین در اجرا طولانی مدت برنامه های سنگین مثل بازی رو دارم که هر سری ارورهای مختلفی رو هم نشون میده، احتمال میدم بخاطر رم باشه.
شما باید نرم افزار memtest تک تک ماژول هارو تست بگیرید ، احتمالا یکی از ماژول ها دچار مشکله !!!

• Like

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام

دوستان حدود قیمت سیستمی که بتونه عنوان apex legends رو حداقل fps 120 تا 144 ران کنه چقدر هست حدودا ؟ (با تنظیمات گرافیکی پایین,در مجموع اولویت fps بالا هست و نه گرافیک )

تو سایت خود ea گزینه مناسب برای اجرای بازی به صورت روان و 60 رو این سیستم اعلام کرده بود :

• CPU: Intel i5 3570K or equivalent
  • RAM: 8GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
  • GPU RAM: 8GB
  • HARD DRIVE: Minimum 22 GB of free space

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام

دوستان حدود قیمت سیستمی که بتونه عنوان apex legends رو حداقل fps 120 تا 144 ران کنه چقدر هست حدودا ؟ (با تنظیمات گرافیکی پایین,در مجموع اولویت fps بالا هست و نه گرافیک )

تو سایت خود ea گزینه مناسب برای اجرای بازی به صورت روان و 60 رو این سیستم اعلام کرده بود :

• CPU: Intel i5 3570K or equivalent
  • RAM: 8GB
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
  • GPU RAM: 8GB
  • HARD DRIVE: Minimum 22 GB of free space
cpu i5 نسل 10 اینتل یا رایزن معادل همون
گرافیک هم 1080ti 2070 2080 3060 3070 3080 3090 5700xt 6700xt و بالاتر
حداقل هزینه فقط کیس از 60 میلیون شروع میشه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
cpu i5 نسل 10 اینتل یا رایزن معادل همون
گرافیک هم 1080ti 2070 2080 3060 3070 3080 3090 5700xt 6700xt و بالاتر
حداقل هزینه فقط کیس از 60 میلیون شروع میشه

بعید میدونم این کارت ها اصلا برای چیزی که من میخوام لازم باشه !

با همون 3090 وضوح 4k رو طرف بازی میکرد .

بنده گفتم حداقل تنظیمات و اف پی اس 120 تا 144 اونم برای apex legends !!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بعید میدونم این کارت ها اصلا برای چیزی که من میخوام لازم باشه !

با همون 3090 وضوح 4k رو طرف بازی میکرد .

بنده گفتم حداقل تنظیمات و اف پی اس 120 تا 144 اونم برای apex legends !!
حداقل به یک 1650 نیاز داری، بین 120 تا 180 فریم اینا میده روی low، سی پی یو هم 9100f کاملا جوابگو هست که قیمت مناسبی داره.
رم 8 که سایت گفته چرته، اکثر بازیا کم میارن.
قیمت دقیق قطعاتو ندارم اما حداقل حدود 25 تومن کل سیستم هزینه داره فک میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر