مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

میبینم که این یک ماهه که صبر کردم به نفعم بوده و قطعات ارزون تر شدند چند روز دیگه برای ارتقا خدمتتون میرسم
=======================================
صفاریان جون اگه اون بالایی ها را 80 میخرن اینا را چند میخرن:
ram :2X256 mb king (orginal)\
cpu:2.4 celeron intel
vga:5500 fx
mobo: p_pt_800_al

يه سر به سايت AMD بزنيد
AMD انقدر بدبخت شده که داره لپ تاپ با پردازنده Core 2 Duo ميفروشه
header253.jpg

http://ati.amd.com/buy/promotions/asusa8jr/index.html
ما فکر می کردیم شما رو AMD تعصب داری!:laughing:
ولی این خود شرکتان که می خوان از گرافیکای کم مصرف ATI استفاده کنن اگه AMD جلوشون رو بگیره یه منبع بزرگ مالی رو نابود کرده!

کسی mother board با چیپست ATI و(INTEL(core2 سراغ نداره ؟ من کلی گشتم چیزی پیدا نکردم
Asrock 775 Twins Rev 2.0
با چيپستXpress 200
گرافيک آنبورد X300 با 128 مگ رم اشتراکي
خوب هم اورکلاک ميشه( با بايوس جديد)
هم رم DDRI ميخوره هم DDRII
اسلات PCI-Express هم داره
تنها مشکلش اينه که رم دوال ساپورت نميکنه
قيمتش هم حدود 60 تومن هست

اما اخيرا AMD چيپهاي جديدي ساخته به نام AMD's 690G که گرافيک X1250 آنبورد دارند احتمال زياد اينتل ساپورت هم هستند. ديگه بايد تو ايران امده باشند.
fear.gif

آخرین ویرایش:
سلام
میلاد جون دمای کارت گرافیک من با این نرم افزاری که دادی درحالت معمولی47 تا 50هست .الان وقت ندارم فردا از دانشگاه برگردم با یه بازی سنگین امتحان می کنم ببینم تا چند میره بالا.
یا علی مدد

سلام
خیلی ممنون
پس من منتظرم
راستی اقای صفاریان تو هیچ سایتی نمیتونم دمای کارت گرافیکمو پیدا کنم .یعنی هیچ سایتی نیست که در مورد میزان گرمایی کارت 8600 GT چیزی توش نوشته شده باشه.
میگم ممکنه که دمای کارت من برای مدلش معمولی باشه .ا
میگم اگر اینو اور کنم دیگه چی میشه:cheesygri
حسن جون راستی کارت شما مدلش چیه؟
ممنون از همه.
بای

سلام
بچه ها میشه یکی از مدل های cpu اینتل 4 هسته ای رو که تو بازار پیدار میشه با قیمت تقریبی اون به من بگید؟
یا علی مدد

الان چهار هستهای موجود تو بازار با قیمت520هزار تومنq6600 2.4gh 8mb l2 cache
البته الان نخر چون به گفته اینتل تا سه چهار ماه دیگه قیمتش نصف میشه

اما اخيرا AMD چيپهاي جديدي ساخته به نام AMD's 690G که گرافيک X1250 آنبورد دارند احتمال زياد اينتل ساپورت هم هستند. ديگه بايد تو ايران امده باشند.
اصلاح ميکنم چپب 690G فقط برا AMD هست ولي اينطور که من شنيدم AMD برا اينتل هم داره چيپست ميزنه.

آقا ما نشد قبل از امتحان سیستمون رو آپگرید بکنیم؛
CPUیی که خودم انتخاب کردم، E6400 است، میخواستم بدونم آقای صفاریان شما که تو بازار اهواز هستید، میشه بگید قیمت این CPU الان چنده؟ این تحریم ها که رو قیمت CPU که تاثیر نداشته؟
یه مادربورد خوب هم معرفی کنید که ترجیحا گیگابایت باشه ، C2d ها رو ساپورت کنه و بشه تو بازار آشفته ی اهواز پیداش کرد
کارت گرافیک 6200 چطور هست؟ خروجی های تصویرش چیه؟ اینو بگم که من بازی نمیکنم با سیستمم ولی میخوام Age Of Emipre3 رو در آینده بازی کنم
با تشکر پیشاپیش

یکی از دوستام می خواد با 800 تومن سیستم بخره من بهش سیستم زیر رو پیشنهاد کردم:
cpu : e6600 or e6400
vga : 8600gt or gts
main : asus p5b
ram : gskill bus 800 2 * 1 gig
power : acebel 400w
شما نظرتون چیه؟

سلام
خیلی ممنون
پس من منتظرم
راستی اقای صفاریان تو هیچ سایتی نمیتونم دمای کارت گرافیکمو پیدا کنم .یعنی هیچ سایتی نیست که در مورد میزان گرمایی کارت 8600 GT چیزی توش نوشته شده باشه.
میگم ممکنه که دمای کارت من برای مدلش معمولی باشه .ا
میگم اگر اینو اور کنم دیگه چی میشه:cheesygri
حسن جون راستی کارت شما مدلش چیه؟
ممنون از همه.
بای

سلام
صفاریان جون حالا یه نظری میدادی دلمون خوش باشه
حق بهت میدم دیگه خسته شدی از من و مشکلم:cheesygri
مرسی
بای

سلام.
دوستم یه سیستم در حد 1 تومن(همه چی)میخواست و من اینو بهش پیشنهاد کردم:
cpu:C2D E6600
ram:2gb ocz 667
graphic:8600 gts
monitor:LG 17" FLATRON
mb:p945 pt
power:380p green
hard:160gb hitachi
case:green technique

آقا ما نشد قبل از امتحان سیستمون رو آپگرید بکنیم؛
CPUیی که خودم انتخاب کردم، E6400 است، میخواستم بدونم آقای صفاریان شما که تو بازار اهواز هستید، میشه بگید قیمت این CPU الان چنده؟ این تحریم ها که رو قیمت CPU که تاثیر نداشته؟
یه مادربورد خوب هم معرفی کنید که ترجیحا گیگابایت باشه ، C2d ها رو ساپورت کنه و بشه تو بازار آشفته ی اهواز پیداش کرد
کارت گرافیک 6200 چطور هست؟ خروجی های تصویرش چیه؟ اینو بگم که من بازی نمیکنم با سیستمم ولی میخوام Age Of Emipre3 رو در آینده بازی کنم
با تشکر پیشاپیش
دوست عزيز من تو بازار نيستم و با قشر بازاري هم ميونه خوبي ندارم. راستش بعد از اينکه قيمت خونه تو اهواز سه برابر شد تصميم گرفتم يه مغازه بخرم ولي اونم گرون شد الانم که کارم رو از دست دادم و کلا قضيه رو بيخيال شدم. ولي اينجا قيمتها اونطور هم که فکر ميکني گرون نيستند.
شما ميتوني مادربرد ASrock 945g DVI رو از اينجا تهيه کني که گرافيک آنبورد داره همچنين خروجي TVو قدرتش هم در حد همون جيفورس 6200 هست طبقه سوم راهروي اصلي مغازه اول يا دوم سمت چپ چند وقت پيش داشت. حدود 80 تومن بايد باشه. مشکلش اينه که زياد اورکلاک نميشه.
بعد چرا 6400؟ وقتي 6420 و 6320 هست با 4 مگ کش که فقط 10 تومن گرونتره. 4300 و 4400 هم ميتونه انتخاب خوبي باشه و فرق چنداني بين اينها نيست.
اما شما اول بايد بودجت رو مشخص کني، سيستم رو برا چه کاري ميخواي و اينکه ميخواي اورکلاک کني يانه؟
مادربرد Giga 965p DS3 يک مادربرد عالي براي Core 2 Duo هست فقط يه خورده گرونه و حدود 150-160 تومن بايد باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or