مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

اينم چيزي که همه دنبالشيد
به کمک اين سايت ميتونيد توان پاور مورد نيازتون رو حساب کنيد
http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

برا من که با اورکلاک نوشت 244 وات پاورم هم پاسکال 500 وات غير واقعي هست که 250 تا 300 وات رو ميده پس مشکلي ندارم. شما هم امتحان کنيد.

آخرین ویرایش:
بچه ها برین تو مسابقه آواژنگ که تو سایت تبلیغ میکنه سوال هاش آسونه.
من مقالش رو خوندم کم بود.
اگه کسی حوصله خوندن مقاله رو نداره جواب ها اینه:
1-براي اجراي چندين دستورالعمل به صورت موازي
2-
اصل اغتشاش دروني
3-
Quantum Effects
4-
90 درصد

2-
اصل اغتشاش دروني
3-
Quantum Effects
4-
90 درصد
همت جان لينکش رو هم بزار

2vs3wxi.jpg

2-اصل اغتشاش دروني
3-Quantum Effects
4- 90 درصد
ای شیطون:laughing:
من کلی نشتم خوندم فکر مکردم جواب دادم پنج دقیقه بعد اومدم تو این تاپیک دیدم جوابها عین جواب منه کلی ضد حال زدی

صفاریان جون تو اون سایت که داده بودی من واسا سیستم ایندم دادم واسام نوشی 364 وات مگه سیستم تو چیه که انقدر کم شد
====================================
فرق کارت گرافیک 8600gt با 8600gts چیه و کدوم بهتر و قیمتاشون چنده

صفاریان جون تو اون سایت که داده بودی من واسا سیستم ایندم دادم واسام نوشی 364 وات مگه سیستم تو چیه که انقدر کم شد
فرق کارت گرافیک 8600gt با 8600gts در بعضياشون در مموري حافظه سرعت هسته ي كارت كرافيك gts كلا بهترينه خودت راحت مي توني مقايسه كني اينجارو ببين انواعشون شايد خودت ديده باشي ولي بازم مي زارم برو مقايسشون كن قيمتارو بيخيال قدرتاشونو در نظر بگير بعدش انتخاب كن تصميم با خودته ولي اين http://www.scan.co.uk/Products/ProductInfo.asp?WebProductID=575218xfx
http://www.scan.co.uk/Products/Products.ASP?CatID=15&FilterCategories=296&Thumbnails=yes براي مقايسه دومي رو انتخاب كن

سيستم من اينه
AMD Athlon 64 3000 Socket 754
ATI ALL In Wonder 7500
Ram 512 DDR I-400

بزرگترين مشکل من کارت گرافيکم هست که AGP هست و يک کارت TV عالي هم همراهش هست نميخوام عوضش کنم يه 2 سالي هم موند تا درسم تموم بشه تو اين مدت نميخوام بازي کنم. مادربردهاي جديد هم همشون PCI Express هستند. اما به تازگي يک مادربرد پيدا کرده به اسم Asrock Conroe 865PE که Core 2 Duo E4300-4400-4500 رو ساپورت ميکنه AGP هم هست تنها نگراني من اينه که فقط تا باس 266 ( از 200) اورکلاک ميشه
بنابراين منتظرم تا Core 2 Duo 4500 (با فرکانس 2200) بياد بازار تا ديگه نخوام زياد اورکلاک کنم.
نکته جالب اينکه توان مصرفي سيستم آينده من از سيستم فعليم کمتر و فقط 221 وات مصرف ميکنه. علت مشخصه سوکت 754 AMD خيلي برق مصرف ميکنه.

سلام
میلاد جون دمای کارت گرافیک من با این نرم افزاری که دادی درحالت معمولی47 تا 50هست .الان وقت ندارم فردا از دانشگاه برگردم با یه بازی سنگین امتحان می کنم ببینم تا چند میره بالا.
یا علی مدد

با سلام
من می خوام این ها رو بخرم لطف کنید بگید قیمتشون (سرجمع) چند میشه قیمت تک تکشون هم بزارید در ضمن بگید این سی پی یو رو این مادر برد نصب میشه یا نه؟در ضمن بگید اینا خوب هستند یا نه؟ واسه برنامه نویسی و بازی
CPU:ADA3600 CUBOX(AMD 3600 AM2 Athlon 940 *2 Dual core
Mother board:ASUS M2V-TVM یاASUS M2V
Graphic:XFX GF 8600 GT -256 MB xxx
RAM:2*1GB DDR2 Kingstone
استی من الان رو کامپیوتر دوستم اینا هست اینا رو چند ازش می خرن؟
cpu:1.7 P4
mother board:Genx P4
ram:256
graphic:GF fx5500 256MB
با تشکر

با سلام
من می خوام این ها رو بخرم لطف کنید بگید قیمتشون (سرجمع) چند میشه قیمت تک تکشون هم بزارید در ضمن بگید این سی پی یو رو این مادر برد نصب میشه یا نه؟در ضمن بگید اینا خوب هستند یا نه؟ واسه برنامه نویسی و بازی
CPU:ADA3600 CUBOX(AMD 3600 AM2 Athlon 940 *2 Dual core
Mother board:ASUS M2V-TVM یاASUS M2V
Graphic:XFX GF 8600 GT -256 MB xxx
RAM:2*1GB DDR2 Kingstone
استی من الان رو کامپیوتر دوستم اینا هست اینا رو چند ازش می خرن؟
cpu:1.7 P4
mother board:Genx P4
ram:256
graphic:GF fx5500 256MB
با تشکر
پردازنده بهتره 3800 بخري و مادربرد ABIT KN9S رم کينگ هم الان اصلا خوب نيست apacer بگير با باس 800
اين 4 قطعه رو حدود 80 برميدارند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or