مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

الان با حدود 600T کیس میشه بست؟:dاگر آره یه لیست بدید لطفا:d

با 1200 هم به زور میشه اداری بست! تازه اونم یه سیستم اداری ساده:

CPU:Intel Celeron G1610
RAM:2GB 1333 DDR3
M/B:P8H61-M LX3
HDD:SEAGATE 500GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 330w
CASE:MAGNUM2

میشه 870 تومن، بیشتر برای اینترنت و کارای ساده و آفیس مناسب هست. برای کار شما هم مناسبه.

البته همین اواخر یکی از دوستان اومده بود اینجا می گفت با 300 یا 400 تومن هم می تونه سیستم ببنده، البته با قطعات دست دوم موجود در خرت و پرتهای 6 یا 7 سال پیش!

آخرین ویرایش:
دوستان من الان پردازندم dual cpu 1.8 ghz و رمم 1 هست رمو بخوام 2 بندازم روش چند در میاد ؟ cpu هم ارتقا بدم ؟

شما اول مدل پردازنده و مادربرد رو بگو، همینجوری که نمیشه گفت چون معلوم نیست رم شما DDR2 هست یا DDR3
بعدم الان ماجولای 2 گیگی و 4 گیگی رند بازار قطعات هستن، 1 گیگی دیگه ارزش خرید نداره، تولید هم نمیشه.

DDR3 1333 2GB=50T
DDR3 1333 4GB=93T

DDR2 800 2GB=60T

سلام بر همگی:d
سوکت 1150 اینتل با نسل 4 پردازنده هاش کی وارد بازار میشن؟؟؟

اواسط تابستان به بعد و به تدریج وارد بازار میشن، سری اول مادربردای Haswell هم که C0 Stepping هستن دارای باگ USB Sleep هستن که توی C1 Stepping برطرف میشه.

سلام بین مانیتور LG E2391VR و +Samsung S23A560H کدوم بهتره؟
یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم بهترین DVD رایتر و بلوری رایتر چیه؟

+Samsung S23A560H توصیه میشه.
DVD رایتر هم برای کار معمولی SAMSUNG و برای کار سنگین LITEON توصیه میشن. برای بلوری هم انتخابا کمه اما SONY OPTIARC موجوده.

درودی دیگر بر اساتید مشاور
این سوالم صرفا به خاطر کنجکاوی هست که می پرسم!!
amd fx 8350 میگن ایراد داره و مشکلات باگی داره...راسته؟؟
اگه کسی بخواد از این سی پی یو استفاده کنه کدوم برند رو تهیه کنه که هم اورکلاک شده باشه و هر هشت هستش قابل استفاده باشه و به نوعی قویترین مدل این سی پی یو باشه...لطفا مشخصات دقیق اون برند رو بنویسیید و بگید از کدوم سری باشه بولدوزر یا بلک ادیشن یا....!!
و اینکه آیا درسته اگه اورکلاک شده نباشه این سی پی یو فقط4 هسته ی اون قابل استفاده هست؟؟

سلام دوستان میخوام یه مین و cpu بخرم نظرم توی اینتل روی asus p8h77 و cpu ci5 بود ولی حالا فکر کنم با این هزینه و یا شاید کمتر تو amd بتونم یه مین و cpu خوب وردارم اهل اور کلاک و کراس فایر هم نیستم ولی مایلم مین بردم از نظر پورت مثل usb3 , و شاید esata کامل باشه پردازنده هم یه چیزی تو مایه های core i5 اینتل باشه میشه لطفا یه پیشنهاد مناسب بم بدین

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم بازی سنتر

دوستان قصد ارتقا سیستمم رو دارم.سیستم فعلی من رم : 1 و گرافیم 512 هست. بقیه دم و دستگاهش هم مربوط به 4 سال قبل میشه.

حدود 500 هزار تومن میخوام هزینه کنم..لطفا موارد پیشنهادی رو همراه با قیمت بگید.مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or