مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

متاسفانه با 1 تومن یه سیستم ضعیف اداری میشه بست، دیگه به یه سیستم بازی با قدرت مناسب نمیرسه، 1.3 تا 1.5 میلیون حداقل هست
خوب اگه میشه همون سیستم1.3 تا 1.5روبرام بنویسید ممنون میشم

فرشیدجان و رامین جان , درود

یه گیم پد خوب که ویبره هم داشته باشه چی پیشنهاد میکنید؟

نظرتون در مورد Microsoft Xbox 360 gamepad For Win Wireless چیه؟! چون وایرلس هستش لگ نداره؟

خلاصه یه راهنمایی کلی کنید و چیزی مد نظر دارید معرفی کنید

برند هم لاجیتک یا ریزر یا مایکروسافت. متفرقه نمیخوام! تا 150 هم میتونم هزینه کنم
سلام
فک میکنم بهترین انتخاب موجود تا این رنج همین Gamepadـه Microsoft باشه حالا باسیم یا بیسیم فرقی نداره ، بعدش هم Logitech F710 ، از Razer هم فک میکنم فقط مدل Onza موجود باشه که متاسفانه ویبره نداره وگرنه کیفیت بالایی داره و البته قیمتش هم بالاتره !

آخرین ویرایش:
خوب اگه میشه همون سیستم1.3 تا 1.5روبرام بنویسید ممنون میشم

CPU:Core i3 2120
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3 1333
M/B:P8H61M-LX
VGA:Geforce 550Ti 1GB
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 435w
CASE:MAGNUM

اینا حدود 1470 تومن میشه

آقا فرشید واتر کولینگ برای 2011 چیزی هست توی بازار؟‌ تا حدود ۷۰۰ تومن

اگه باشه الان مدلای CORSAIR H80/H100 هست، از برند ANTEC هم قبلا بود که تموم شده. قیمتش هم باید 300 تومن به بالا باشه.

من می خوام بگم یه cpu core i5 برام از خارج بفرستن. می شه تو کفش یا لباس جاسازی کنن بفرستن؟ بعد فن و هت سینکش لازم نیست باهاش باشن؟ اصلا اینو نمی دونم که فن و هت سینک حتما باید مال خود cpu باشن یا نه. اگه می شه فقط خود cpu رو جاسازی کنن و برام بفرستن بگید.

سلام
فک میکنم بهترین انتخاب موجود تا این رنج همین Gamepadـه Microsoft باشه حالا باسیم یا بیسیم فرقی نداره ، بعدش هم Logitech F710 ، از Razer هم فک میکنم فقط مدل Onza موجود باشه که متاسفانه ویبره نداره وگرنه کیفیت بالایی داره و البته قیمتش هم بالاتره !

ممنون رامین جان همین مدل Microsoft Xbox 360 gamepad For Win Wireless رو امروز گرفتم با کلی چونه 140 تومن . کیفیت خیلی خوبی داره . فقط نمیدونم چجوری خاموشش کنم که هی بیخودی باتری مصرف نکنه در مواقع بیکاری

ریزر خیلی گرون بود و F710 هم پیدا نکردم . F310 خیلی زیاد بود که قیافه نداشت منم نگرفتم

سپاس

من می خوام بگم یه cpu core i5 برام از خارج بفرستن. می شه تو کفش یا لباس جاسازی کنن بفرستن؟ بعد فن و هت سینکش لازم نیست باهاش باشن؟ اصلا اینو نمی دونم که فن و هت سینک حتما باید مال خود cpu باشن یا نه. اگه می شه فقط خود cpu رو جاسازی کنن و برام بفرستن بگید.

تا حالا فقط در مورد جاسازی کالا راهنمایی نکرده بودیم که اینم شما از ما می خوای!!
خیر، به فن و سینکش احتیاج نیست، فقط خود پردازنده کفایت می کنه، اما فکر نمی کنم از قیمت بازار ما ارزونتر دربیاد و لزو می به اینکار باشه.

فرشید جان میخواستم بدونم سیستم من با مشخصات زیر تا چه حدی برای بازیهای جدید و بازیهای 2013 مناسبه ... باید قطعه ای رو ارتقا بدم؟؟؟

CPU : intel core i3 2100 3m Cache
VGA : Asus GTX 550 TI DDR5
MB : Asus PH61 MLX USB3
Ram : 2gig Kingston DDR3 1333
Power : Green 330W
Hard : Seagate 1Tera
Case : Green Black
DVDWriter Asus 24x

ممنون رامین جان همین مدل Microsoft Xbox 360 gamepad For Win Wireless رو امروز گرفتم با کلی چونه 140 تومن . کیفیت خیلی خوبی داره . فقط نمیدونم چجوری خاموشش کنم که هی بیخودی باتری مصرف نکنه در مواقع بیکاری

ریزر خیلی گرون بود و F710 هم پیدا نکردم . F310 خیلی زیاد بود که قیافه نداشت منم نگرفتم

سپاس
خواهش
به سلامتی مبارکه
برای خاموش کردنش تو سری بازی هایی که از GFWL یا Games for Windows - Live پشتیبانی میکنن مشکلی نیست رو دکمه GUIDE که کلیک کنی خودش پیغام میده که میخوای خاموشش کنی یا نه ولی برای بازیهای دیگه 2 حالت بیشتر نداره یا قاب باطری پشت Gamepad رو در بیاری یا از این نرمافزار استفاده کنی به اینصورت که بعد از اجرا وضعیت دکمه GUIDE رو زیر نظر میگیره و شما هر موقع حداقل 2 ثانیه دکمه GUIDE رو نگه داری پیغام خاموش شدن دسته رو از شما میپرسه و بعدش هم ادامه ماجرا...

سلام اقا فرشید
من میخاستم بدونم اینتل سری جدید cpu و main کی میده و با چه تکنولوژی؟
منتظر بمونم یا این قطعاتو بگیرم؟
cpu:3770k
mainp8z77 deluxe یا sabertooth
ram:corsair 2*4 bas 2000
البته قیمت ها اومده پایین و همینجوری داره میاد پایین تر؟بنظرتون چه موقعی بگیرم؟در ضمن گارانتی main چیا خوبه ویستا 3سال خوبه؟cpu که گارانتی نداره؟گارانتی ramهم بگو؟خیلی ممنون

آخرین ویرایش:
سلام
سوال برای خرید کیس داشتم.
برای مادربورد زیر چه کیس مناسبی هست؟
Newegg.com - ASUS Maximus V FORMULA LGA 1155 Intel Z77 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 Extended ATX Intel Motherboard
زده Extended ATX یعنی حتما باید کیس هم EATX باشه و ATX نمیشه گرفت?
مثلا به کیس Green Solaris می خوره این motherboard?
معمولا کیس رو بر اساس بودجه و قابلیت هاش در نظر میگیرن حالا شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی تا بشه نظر داد !
خیر اگه کیس نهایت از S-ATX پشتیبانی کنه نمیشه مینبرد E-ATX رو روش سوار کرد به این دلیل که قسمت انتهایی (از سمت راست مینبرد) چون جایی برای پیچ شدن نداره و به نوعی آزاده احتمال خم شدنش هم زیاده و در نهایت ممکنه PCB بِشکنه !
Solaris هم نهایت از S-ATX پشتیبانی میکنه حتی اگه E-ATX ساپورت هم بود باز بدرد این مین نمیخورد به دلیل محدودیت شدید کولینگ و...

آخرین ویرایش:
معمولا کیس رو بر اساس بودجه و قابلیت هاش در نظر میگیرن حالا شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی تا بشه نظر داد !
خیر اگه کیس نهایت از S-ATX پشتیبانی کنه نمیشه مینبرد E-ATX رو روش سوار کرد به این دلیل که قسمت انتهایی (از سمت راست مینبرد) چون جایی برای پیچ شدن نداره و به نوعی آزاده احتمال خم شدنش زیاده و در نهایت ممکنه PCB بِشکنه !
Solaris هم نهایت از S-ATX پشتیبانی میکنه حتی اگه E-ATX ساپورت هم بود باز بدرد این مین نمیخورد به دلیل محدودیت شدید کولینگ و...

بودجه تا 200.000 تومان مشکلی نیست.
فقط ساده باشه (از لحاظ ظاهری) و کولینگ عالی.

بودجه تا 200.000 تومان مشکلی نیست.
فقط ساده باشه (از لحاظ ظاهری) و کولینگ عالی.
متاسفانه بودجه محدوده تو این رنج نهایت میشه GREEN X3 رو در نظر گرفت که این مدل هم امکانات پایه رو در اختیار میذاره و همینطور مهمترین نکته ش اینه که E-ATX ساپورت هم نیست (کلا تو این رنج قیمت E-ATX ساپورت چیزی موجود نیست) !
در کل برای E-ATX از مدلای موجود میشه GREEN X9 یا CoolerMaster HAF-932 رو نام برد که قیمت به مراتب بالاتری دارن !

Back