مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

آیا نصب دو سیستم عامل در قدرت cpu نقش داره؟ممنون می شم سریع جواب بدید.

خیر، ربطی به قدرت CPUنداره و در عملکرد سیستم هم تاثیری نمیزاره.

دوستان یه دونه مادبورد برام معرفی کنید که با این دو cpu , vga مچ بشه ممنون .
cpu ,کارت گرافیگی که دارم : core i 5 2400 ,gtx560
بودجه 200 تومن

همون که دوستمون گفتن، P8H61.

سلام عرض شد
آقا کیبورد razer lycosa mirror در بازار موجوده؟ اگه هست قیمت چنده؟ مدل سادش یعنی razer lycosa هست ولی ما از این مدل بیشتر خوشمون اومده

دوستان یه فروشگاه آنلاین که قیمتهاش بروز و خوب باشه معرفی می کنید ممنون!! چون قیمتهایی که شما تو این تایپیک می دید با سایتهای که من نگاه می کنم کلی فرق داره!!

سلام عرض شد
آقا کیبورد razer lycosa mirror در بازار موجوده؟ اگه هست قیمت چنده؟ مدل سادش یعنی razer lycosa هست ولی ما از این مدل بیشتر خوشمون اومده

موجود هست، حدود 200 تومنه اگه اشتباه نکرده باشم.

دوستان یه فروشگاه آنلاین که قیمتهاش بروز و خوب باشه معرفی می کنید ممنون!! چون قیمتهایی که شما تو این تایپیک می دید با سایتهای که من نگاه می کنم کلی فرق داره!!

نداریم همچین سایتی! ،نوسان زیاد داره و کسی نمیرسه آپدیت کنه
مرجع قیمت برای ما هم قیمتایی هست که خود ما بدون واسطه از بازار می گیریم، پس همین قیمتها رو ملاک قرار بدید.

موجود هست، حدود 200 تومنه اگه اشتباه نکرده باشم.

نداریم همچین سایتی! ،نوسان زیاد داره و کسی نمیرسه آپدیت کنه
مرجع قیمت برای ما هم قیمتایی هست که خود ما بدون واسطه از بازار می گیریم، پس همین قیمتها رو ملاک قرار بدید.

اگه شماره ای از فروشگاهی دارین که قیمت خوب میده واسم پم کنید!!

دوستان من عین چیز تو گل گیر کردم برای تصمیم گرفتن:d 2 تومن میخواستم هزینه کنم و اولش تصمیم داشتم این رو بگیرم"Notebook"وب سایت شرکت سازگار ارقام خیلی از pc بازیها میگن چرا میخوای 2 تومن هزینه کنی برای لب تاپ خب برو ی سیستم الاغ جمع کنم!این رو میدونم با اون هزینه میتونم ی سیستم خیلی بهتر جمع کنم نسبت به لب تاپ ولی دل خودم بیشتر با لب تاپ هست! درمورد نیازهام اگه بخوام بگم باید بگم که قصد بازی کردن دارم ولی اونقدرهام خوره ی بازی ندارم!کل خاطرات بازی من بر میگرده به بازیهایی مثل اویل 1.2.3.5 و سایلنت هیل و الن ویک و الان نیاز بازیم اونقدر نیست که بخوام از صبح تا شب بشین پای بازی اخه خیر سرم 23 سالمه!نیاز بازیم تا اینقدری هست که حدودا تا 2.3 سال دیگه بازیها رو جواب بده و نکته دیگه اینه که لب تاپ ندارم و یجورایی عقده شده برام!:d درضمن لب تاپ ی سیستم شخصی هست و این برام مهم هست گرچه این رو بگم نمیخوام ی جور بشه که لب تاپه بازیهارو جواب نده یا خیلی بد جواب بده و بعد پشیمون بشم! البته خیلی از pc بازیها بخاطر کوچیک بودن صفحه ی لب تاپ میگن بازی حال نمیده که من قصد دارم با hdmi بازی رو با tv دنبال کنم(ی چیزی رو هم میخواستم بدونم که ایا من کابل hdmi رو وصل کنم به tv 48 اینچ باعث میشه کیفیت بیاد پایین یا خیر؟؟؟) در ضمن شما اگه به این لینک ی نگاه بندازید میبینید اونقدرهام گرافیک این لب تاپ ضعیف نیستComputer Games on Laptop Graphic Cards - Notebookcheck.net Tech الن همین بتل که غول گرافیک هست رو ببینید رو hight 40 فریم میده و رو ultra 18 فریم میده !! خودم فکر میکنم جواب گوی نیازهام باشه ولی نمیخوام احساسی تصمیم بگیرم

دوستان من عین چیز تو گل گیر کردم برای تصمیم گرفتن:d 2 تومن میخواستم هزینه کنم و اولش تصمیم داشتم این رو بگیرم"Notebook"وب سایت شرکت سازگار ارقام خیلی از pc بازیها میگن چرا میخوای 2 تومن هزینه کنی برای لب تاپ خب برو ی سیستم الاغ جمع کنم!این رو میدونم با اون هزینه میتونم ی سیستم خیلی بهتر جمع کنم نسبت به لب تاپ ولی دل خودم بیشتر با لب تاپ هست! درمورد نیازهام اگه بخوام بگم باید بگم که قصد بازی کردن دارم ولی اونقدرهام خوره ی بازی ندارم!کل خاطرات بازی من بر میگرده به بازیهایی مثل اویل 1.2.3.5 و سایلنت هیل و الن ویک و الان نیاز بازیم اونقدر نیست که بخوام از صبح تا شب بشین پای بازی اخه خیر سرم 23 سالمه!نیاز بازیم تا اینقدری هست که حدودا تا 2.3 سال دیگه بازیها رو جواب بده و نکته دیگه اینه که لب تاپ ندارم و یجورایی عقده شده برام!:d درضمن لب تاپ ی سیستم شخصی هست و این برام مهم هست گرچه این رو بگم نمیخوام ی جور بشه که لب تاپه بازیهارو جواب نده یا خیلی بد جواب بده و بعد پشیمون بشم! البته خیلی از pc بازیها بخاطر کوچیک بودن صفحه ی لب تاپ میگن بازی حال نمیده که من قصد دارم با hdmi بازی رو با tv دنبال کنم(ی چیزی رو هم میخواستم بدونم که ایا من کابل hdmi رو وصل کنم به tv 48 اینچ باعث میشه کیفیت بیاد پایین یا خیر؟؟؟) در ضمن شما اگه به این لینک ی نگاه بندازید میبینید اونقدرهام گرافیک این لب تاپ ضعیف نیستComputer Games on Laptop Graphic Cards - Notebookcheck.net Tech الن همین بتل که غول گرافیک هست رو ببینید رو hight 40 فریم میده و رو ultra 18 فریم میده !! خودم فکر میکنم جواب گوی نیازهام باشه ولی نمیخوام احساسی تصمیم بگیرم

دوست عزیز، اول از همه این که بازی کردن محدودیت سنی نداره که اونطوری می گی 23 ساله ای! تا 40 ساله ها هم اینجا گیمر محسوب میشن، پس حرفت یه جورایی به خیلی از کاربرا ناخوشایند هست
دوم اینکه همه ی اینایی که گفتی قبول، ولی نمیشه همه چیز رو با هم داشت، بازیهایی که مثال زدی هم کم گرافیکی ندارن که بخوای راحت ازشون بگذری، بعدا به مدت زمان بازی کردن نیست، به کیفیت اجرای بازی هست

در کل لپ تاپ ها با مدل گرافیک مشابه PC شاید حدود نصف اون قدرت گرافیکی داشته باشه، پس این مقایسه درست نیست، یعنی قدرت گرافیک PC با قیمت 1500 تومن با قدرت لپ تاپ 3 تومنی قابل مقایسه هست، طبق همون لینکی که دادی یه لپ تاپ 2 تومنی نمیتونه خیلی از بازیها رو بالا 30 فریم بده که قابل قبول نیست، بنابراین من هم برای بازی لپ تاپ رو توصیه نمی کنم

یه کار دیگه می تونی بکنی، اونم اینه که بری یه کنسول برای بازی بخری و یه لپ تاپ متوسط هم برای این که دلت هم بدست بیاد!

سلام دوستان
یه سیستم مخصوص بازی برای دوستم میخواستم جمع کنم، بودجش حدود 6 هزار درهم یا 2.5 تا 3 میلیونه. (بدون مانیتور)
ممنون میشم پیشنهاد بدید.

سلام دوستان
یه سیستم مخصوص بازی برای دوستم میخواستم جمع کنم، بودجش حدود 6 هزار درهم یا 2.5 تا 3 میلیونه. (بدون مانیتور)
ممنون میشم پیشنهاد بدید.

CPU:INTEL Core I5 3570K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8Z77V
VGA:MSI Geforce GTX 580 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
SSD:OCZ VERTEX3 60GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:GREEN X7

اینا میشه 2944 تومن.

فرشیدجان OCZ VERTEX 4 وارد بازار شده؟ اختلاف سرعتش با 3 چقدره؟

بله، وارد شده، تفاوت سرعت محسوسی ندارن، VERTEX 4 فقط سرعت نوشتنش مقداری بیشتر هست که اونم در سرعت کار با PCمعمولی تاثیرگذار نیست.

دوستان یدونه کیس با بودجه 1200 تومن برام معرفی کنید !

CPU:INTEL Core I5 2400
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8H61
VGA:GEFORCE GTX 450 1GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:600EUW GREEN
CASE:GREEN X3

اینا 1264 تومن میشن. مناسب برای بازی انتخاب شده.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or